Starity

Metallica

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 26. 19:28 #21
- törölt felhasználó -    
Idézet (jawbreaker @ 2015.08.26. 19:18)
rohog.gif jó buli lehetett, én is mentem volna cool.gif  biggrin.gif 
hát még ez rohog.gif

rohog.gif
Ki nem? Amit akkor leműveltek..., nem kifejezés rá a tragédia. Olyan elvetemültek voltak, persze pozitív értelemben. laugh.gif

**
Az utolsó személyes kedvenc. rohog.gif
2015. augusztus 26. 19:36 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet (jawbreaker @ 2015.08.26. 19:25)
tudtommal van még, de most nem találom

mondtam én cool.gif
2015. augusztus 26. 19:39 #23
- törölt felhasználó -    
Idézet (Drágica @ 2015.08.26. 19:28)
rohog.gif 
Ki nem?  Amit akkor leműveltek..., nem kifejezés rá a tragédia. Olyan elvetemültek voltak, persze pozitív értelemben. laugh.gif 
**
Az utolsó személyes kedvenc. rohog.gif

hajigáltak ki bőrdzsekit az ablakon (a medencébe), szorultak liftbe... rohog.gif minimum a terrorelhárítókra lett volna szükség. rohog.gif mondjuk ezt épp nem a Slayerrel, de na biggrin.gif
juj, az utolsó biggrin.gif de az első is nagy kedvenc _nevet.gif
2015. augusztus 26. 19:42 #24
- törölt felhasználó -    
így a nyár végére biggrin.gif mondjuk az utolsóhoz nincs hozzáfűznivalóm rohog.gif
2015. augusztus 26. 19:48 #25
- törölt felhasználó -    
csak nekem van meg az összes albumuk kazettán? biggrin.gif mármint a Blackkel bezárólag. apa addig megvette mindet, az újabbakat már cédén szereztük meg biggrin.gif viszont a legjobb barátnőm azt mondta, a születésnapomra megvette a Ride-ot cool.gif ha hihetek neki. lehet, hogy kamuzik mellow.gif
nagysasszony hogy tetszik állni az albumokkal?
2015. augusztus 26. 20:03 #26
- törölt felhasználó -    
Idézet (jawbreaker @ 2015.08.26. 19:48)
csak nekem van meg az összes albumuk kazettán? biggrin.gif mármint a Blackkel bezárólag. apa addig megvette mindet, az újabbakat már cédén szereztük meg biggrin.gif viszont a legjobb barátnőm azt mondta, a születésnapomra megvette a Ride-ot cool.gif ha hihetek neki. lehet, hogy kamuzik mellow.gif 
nagysasszony hogy tetszik állni az albumokkal?

Nálunk csak Halász Judit, L'art pour l'art, meg Bee Gees válogatás van (mily meglepő), de abból rengeteg. Valamiért van egy olyan érzésem, hogy nincs az az isten, amiért kikönyöröghetném a Master Of Puppets-et, esetleg a Black-et "kézzel fogható kiadásban" a Femilitől', így egyelőre marad a mobilos megoldás.
Bár megsajnálhat még valamelyik "Emóm", koponyaalapi törést okozva egy CD-vel, viszont erős kétségeim vannak efelől. Elég sóher népség. biggrin.gif

Hm. Imádom ezt az embert.^^ biggrin.gif
2015. augusztus 26. 20:15 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (Drágica @ 2015.08.26. 20:03)
Nálunk csak Halász Judit,  L'art pour l'art, meg Bee Gees válogatás van (mily meglepő), de abból rengeteg. Valamiért van egy olyan érzésem, hogy nincs az az isten, amiért kikönyöröghetném a Master Of Puppets-et, esetleg a Black-et "kézzel fogható kiadásban" a Femilitől', így egyelőre marad a mobilos megoldás. 
Bár megsajnálhat még valamelyik "Emóm", koponyaalapi törést okozva egy CD-vel, viszont erős kétségeim vannak efelől. Elég sóher népség. biggrin.gif
Hm. Imádom ezt az embert.^^ biggrin.gif

omg, sajnállak, tré lehet biggrin.gif nálunk alap, hogy mindenkinek van egy saját érdeklődési köre és zenei ízlése, nem korlátoljuk egymást a kibontakozásban, a szüleim sosem kifogásolták az öltözködésem sem, úgy vannak vele, ha így érzem jól magam, csináljam biggrin.gif

az mennyire gáz, ha már az elején elkezdtem könnyezni és meg kellett állítanom, nehogy elájuljak?
amúgy apa kint volt a '10-es koncerten sad.gif NÉLKÜLEM sad.gif de akkor még elég kisgyerek voltam, nem vitt magával. mondjuk... biztosan látni fogom őket, ha nem itt, Bécsben.
2015. augusztus 26. 20:28 #28
- törölt felhasználó -    
Idézet (jawbreaker @ 2015.08.26. 20:15)
omg, sajnállak, tré lehet biggrin.gif nálunk alap, hogy mindenkinek van egy saját érdeklődési köre és zenei ízlése, nem korlátoljuk egymást a kibontakozásban, a szüleim sosem kifogásolták az öltözködésem sem, úgy vannak vele, ha így érzem jól magam, csináljam biggrin.gif
az mennyire gáz, ha már az elején elkezdtem könnyezni és meg kellett állítanom, nehogy elájuljak?
amúgy apa kint volt a '10-es koncerten sad.gif NÉLKÜLEM sad.gif de akkor még elég kisgyerek voltam, nem vitt magával. mondjuk... biztosan látni fogom őket, ha nem itt, Bécsben.

Nálunk csak az egészséges mértékig. De én nem ismerek határokat, így be kell törni zeneileg. Nehogy elkallódjon valahol a jó ízlésem. rohog.gif
Másik gyöngyszem. beer.gif
Helyes. wink.gif
Egyszer minimum látni szeretném Őket élőben, a crushokkal' már várjuk a nagy alkalmat, de csak nem akar összejönni. Pedig utaltak rá legutóbb, hogy "hamarosan" lenyomnak még koncit errefelé, mondjuk Bécs kissé húzós lenne. Már gyűjtöm az érveket...
Pusztán bizakodni tudok. smileeee.gif
2015. augusztus 26. 20:30 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (Drágica @ 2015.08.26. 20:28)
Nálunk csak az egészséges mértékig. De én nem ismerek határokat, így be kell törni zeneileg. Nehogy elkallódjon valahol a jó ízlésem. rohog.gif 
Másik gyöngyszembeer.gif 
Helyes. wink.gif
Egyszer minimum látni szeretném Őket élőben, a crushokkal' már várjuk a nagy alkalmat, de csak nem akar összejönni. Pedig utaltak rá legutóbb, hogy "hamarosan" lenyomnak még koncit errefelé, mondjuk Bécs kissé húzós lenne. Már gyűjtöm az érveket...
Pusztán bizakodni tudok. smileeee.gif

uhh, ezt annyira imádom, egy csomószor újranéztem már biggrin.gif
höhö, nekem ilyen helyzetekre itt van apa. xd mondjuk ő tényleg bármilyen koncertre eljönne velem (bármilyenre, ha mondom), viszont mivel a Metallica neki is a kedvence, anno megígérte, hogy legközelebb már mindenképp mehetek én is és semmi sem állhat az utunkba, hogy ott legyünk w00t.gif
2015. augusztus 26. 20:37 #30
- törölt felhasználó -    
Idézet (jawbreaker @ 2015.08.26. 20:30)
uhh, ezt annyira imádom, egy csomószor újranéztem már biggrin.gif
höhö, nekem ilyen helyzetekre itt van apa. xd mondjuk ő tényleg bármilyen koncertre eljönne velem (bármilyenre, ha mondom), viszont mivel a Metallica neki is a kedvence, anno megígérte, hogy legközelebb már mindenképp mehetek én is és semmi sem állhat az utunkba, hogy ott legyünk w00t.gif

Te r*hadt mázlista. biggrin.gif
Egyébként saccra mennyibe fájhat egy koncertjegy?
Csak érdekel, mennyi túlórát kéne vállalnom a Rákóczin, ha ekkora luxust & törvénysértést megengedhetne a malacperselyem. smileeee.gif
2015. augusztus 26. 20:41 #31
- törölt felhasználó -    
Idézet (Drágica @ 2015.08.26. 20:37)
Te r*hadt mázlista.  biggrin.gif 
Egyébként saccra mennyibe fájhat egy koncertjegy?
Csak érdekel, mennyi túlórát kéne vállalnom a Rákóczin, ha ekkora luxust & törvénysértést megengedhetne a malacperselyem. smileeee.gif

azt hiszem, az állójegy 10000 körül mozgott. nem tudom pontosan, de apa jegyén rajta van mellow.gif
2015. augusztus 26. 20:44 #32
- törölt felhasználó -    
megnéztem, az állójegy 13500 ft volt.
2015. augusztus 26. 20:54 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (jawbreaker @ 2015.08.26. 20:44)
megnéztem, az állójegy 13500 ft volt.

Köszönöm Néked. meghajolo.gif
Ahhoz képest nem is drága. Legalábbis a Santanahoz viszonyítva, de gondolom abszolút megérte az élményért. smileeee.gif
Részleteket várok. biggrin.gif
Isten tartsa meg a Szervezők jó szokását!
2015. augusztus 26. 21:01 #34
- törölt felhasználó -    
Idézet (Drágica @ 2015.08.26. 20:54)
Köszönöm Néked. meghajolo.gif 
Ahhoz képest nem is drága. Legalábbis a Santanahoz viszonyítva, de gondolom abszolút megérte az élményért. smileeee.gif
Részleteket várok. biggrin.gif 
Isten tartsa meg a Szervezők jó szokását!

apa mindig mutogatja a koncertfelvételeit, ezért elhajtom, ne fájdítsa itt a vérző lelkem sad.gif biggrin.gif
például a tavalyi Iron Maidenre állítólag aranyáron volt a jegy (az ismerősöm szerint legalábbis), úgyhogy ahhoz képest mindenképp jó. de én az első sorban akarok állni, mondjuk tuti bőgni fogok, egy koncertfelvételtől is elkezdek könnyezni. erős idegrendszerem van
2015. augusztus 26. 22:55 #35
- törölt felhasználó -    
Idézet (jawbreaker @ 2015.08.26. 21:01)
apa mindig mutogatja a koncertfelvételeit, ezért elhajtom, ne fájdítsa itt a vérző lelkem sad.gif biggrin.gif
például a tavalyi Iron Maidenre állítólag aranyáron volt a jegy (az ismerősöm szerint legalábbis), úgyhogy ahhoz képest mindenképp jó. de én az első sorban akarok állni, mondjuk tuti bőgni fogok, egy koncertfelvételtől is elkezdek könnyezni. erős idegrendszerem van

Csak vérzik? biggrin.gif
Ha lehet hinni Papa Het ígéretének, pusztán cirka 6 évünk van lepedőt szaggatni egy kiadós koncertig. Vagy kevesebb. :')
Számolom a napokat. Ahw, most nagyon beleéltem magam.
Esti mese helyett. biggrin.gif
Egyik kedvenc dalom Tőlük. smileeee.gif
2015. augusztus 26. 23:57 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet (Drágica @ 2015.08.26. 22:55)
Csak vérzik? biggrin.gif 
Ha lehet hinni Papa Het ígéretének, pusztán cirka 6 évünk van lepedőt szaggatni egy kiadós koncertig. Vagy kevesebb. :') 
Számolom a napokat. Ahw, most nagyon beleéltem magam.
Esti mese helyett. biggrin.gif 
Egyik kedvenc dalom Tőlük. smileeee.gif

már vámpírok élnek a szomszédomban, annyira vérzik ez a seb. miért, mit akartál hallani, felrobban?
nos, akkor kezdhetem edzeni az idegrendszerem. nem akarok sírni, de tuti fogok.
ohh, ez egy zseniális szám. a téma is nagyon jó és aktuális. nálam a lemezről abszolút első helyen végzett a Welcome Home (Sanitarium), de a Damage, Inc. is nagy kedvenc. meg a Disposable Heroes. valamint a címadó dal. (igazából nem is tudok dönteni) az Orion pedig... áhh.
nagysasszony melyiket tetszik favorizálni a Ride-ról?
2015. augusztus 27. 00:23 #37
- törölt felhasználó -    
Idézet (jawbreaker @ 2015.08.26. 23:57)
már vámpírok élnek a szomszédomban, annyira vérzik ez a seb. miért, mit akartál hallani, felrobban?
nos, akkor kezdhetem edzeni az idegrendszerem. nem akarok sírni, de tuti fogok.
ohh, ez egy zseniális szám. a téma is nagyon jó és aktuális. nálam a lemezről abszolút első helyen végzett a Welcome Home (Sanitarium), de a Damage, Inc. is nagy kedvenc. meg a Disposable Heroes. valamint a címadó dal. (igazából nem is tudok dönteni) az Orion pedig... áhh.
nagysasszony melyiket tetszik favorizálni a Ride-ról?

Figyelj, van itt egy játék... biggrin.gif
Félve kérdezem meg; foglyul ejtjük a zenekart Márton segítségével? w00t.gif
Ne kínozz ilyen kérdésekkel. biggrin.gif
Nyehe, From Whom The Bell Tolls, Escape, Fight Fire with Fire... Igényelhetek telefonos segítséget? Előbbi szól a legtöbbet, momentán éjjel-nappal ezt hallgatom, viszont mindegyik képvisel valamit, amiért az lehetne az a bizonyos best. Talán a Creeping Death áll hozzám a legközelebb. Talán. think.gif happy.gif
Hm, és Magácska hányadán áll a Black-kel?
Kiszeltündét' megszégyenítően intelligens választ várok, köszönöm! biggrin.gif
2015. augusztus 27. 08:12 #38
- törölt felhasználó -    
Idézet (Drágica @ 2015.08.27. 00:23)
Figyelj, van itt egy játék... biggrin.gif 
Félve kérdezem meg; foglyul ejtjük a zenekart Márton segítségével? w00t.gif 
Ne kínozz ilyen kérdésekkel. biggrin.gif 
Nyehe, From Whom The Bell Tolls, Escape, Fight Fire with Fire... Igényelhetek telefonos segítséget? Előbbi szól a legtöbbet, momentán éjjel-nappal ezt hallgatom, viszont mindegyik képvisel valamit, amiért az lehetne az a bizonyos best. Talán a Creeping Death áll hozzám a legközelebb. Talán. think.gif  happy.gif 
Hm, és Magácska hányadán áll a Black-kel? 
Kiszeltündét' megszégyenítően intelligens választ várok, köszönöm! biggrin.gif

ez kérdés volt? w00t.gif még szép.
sajnos vagy nem sajnos, erről az albumról az Enter Sandman az örök favorit, mivel ez volt a legelső szám, amit megtanultam gitározni. ott van még a Wherever I May Roam, a Sad But True, a My Friend of Misery, The Unforgiven és a Through the Never. ezeket szeretem a legjobban.
Load?
2015. augusztus 27. 18:58 #39
- törölt felhasználó -    
Idézet (jawbreaker @ 2015.08.27. 08:12)
ez kérdés volt? w00t.gif még szép.
sajnos vagy nem sajnos, erről az albumról az Enter Sandman az örök favorit, mivel ez volt a legelső szám, amit megtanultam gitározni. ott van még a Wherever I May Roam, a Sad But True, a My Friend of Misery, The Unforgiven és a Through the Never. ezeket szeretem a legjobban.
Load?

Nosza! beer.gif
Helyes válasz. laugh.gif
Jól hagynak ki az emlékeim; ezt tanultad meg 1 nap alatt( think.gif )?
Olyan jampi gyerek vagyok, rögtön 2 is van; a Mama Said, illetve a King Nothing (lehet azt a dalt nem szeretni?).
Imádom, amikor vallásos témát dolgoznak fel. Kissé ironikus, ahhoz képest, hogy a szakavatottak szerint sátánisták. Lol. cool.gif rolleyes.gif
értem itt az utóbbira
**
Találtam 1-2 wallpaper-t. happy.gif
Csudi, valamelyiket eskü kirakom.

Erre varrj gombot, Death Magnetic?
2015. augusztus 27. 19:20 #40
- törölt felhasználó -    
Idézet (Drágica @ 2015.08.27. 18:58)
Nosza! beer.gif 
Helyes válasz. laugh.gif 
Jól hagynak ki az emlékeim; ezt tanultad meg 1 nap alatt( think.gif )?
Olyan jampi gyerek vagyok, rögtön 2 is van; a Mama Said, illetve a King Nothing (lehet azt a dalt nem szeretni?)
Imádom, amikor vallásos témát dolgoznak fel. Kissé ironikus, ahhoz képest, hogy a szakavatottak szerint sátánisták. Lol.  cool.gif  rolleyes.gif 
értem itt az utóbbira
**
Találtam 1-2 wallpaper-t. happy.gif 
Csudi, valamelyiket eskü kirakom.
Erre varrj gombot, Death Magnetic?

igen, ezt. ki is vagyok akadva magamra, hogy ennyi idő volt megtanulni, pedig nem is találtam nehéznek. mellow.gif (azt hiszem, túl magasra teszem a lécet... annyiszor pofára estem már emiatt _nevet.gif de sosem tanulok belőle) a riffjeibe beleszerettem.
nem, nem lehet. nekem az egész album tetszett cool.gif de persze mindenki csak hőbörögni tud. omg.gif
nekem is mondták már, hogy sátánisták. biggrin.gif meg hogy James hörög. coffee.gif

jófélék, nagysasszony. jófélék. a végén még apa gépén is kikötnek. biggrin.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok