Starity

Metallica

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. december 25. 15:49 #61
- törölt felhasználó -    
Idézet (Drágica @ 2015.11.22. 20:36)
Na háj Metálika-család, jegyeket, bérleteket, ékszereket, óvszereket! biggrin.gif 
Timit ismerve, szerintem 20 éve hasonló stílű szeretetcsomagokkal tapétáznak Neki falat (már ha nem bontotta le közben merő véletlen), de azért jócskán elvárom, hogy legalább annyira kapjon el Titeket a gyomorideg, mint amikor az orvosi rendelő előtt mínusz közeli állapotban mobilnettel ezekkel vesződtem a víheartit-en. biggrin.gif

nem ismersz te eléggé rohog.gif mondjuk tényleg ilyenekkel szoktunk tapétázni

na de elhoztam egy gyorstalpalót a "Hogyan itasd le James Hetfieldet" c. könyvből. biggrin.gif
2015. december 26. 11:33 #62
- törölt felhasználó -    
Idézet (jawbreaker @ 2015.12.25. 15:49)
nem ismersz te eléggé rohog.gif mondjuk tényleg ilyenekkel szoktunk tapétázni
na de elhoztam egy gyorstalpalót a "Hogyan itasd le James Hetfieldet" c. könyvből. biggrin.gif

remélem hóescét is elfogad biggrin.gif


Háremben és piában gazdag új évet, Metállukak! beer.gif laugh.gif
2015. december 31. 01:40 #63
- törölt felhasználó -    
Remélem hasonlóan mámoros hangulatban telnek a malacböjtölő hetek, Gyerekek! beer.gif
2016. január 01. 02:04 #64
- törölt felhasználó -    
Boldog újévet gyermekeim :") Idei terveim közé tartozik a topik fellendítése, de jelenleg csak ennyire futja rohog.gif
2016. június 29. 23:17 #65
- törölt felhasználó -    
Helóka-nyalóka, Isten megbocsát, crazy for you, vagy amit akartok. So what. Szed, hogy még mindig ennyire kihalt a totyik, és az éves programtervben sincs benne Magyarország. Na majd jövőre. cool.gif
Btw szívesen feltölteném, de opció teljes hiányában redneck leszek, és linken keresztül élvezhetitek a cikk kömény 2 db zokni Metálika albumborítóját. Szívesen, vagy valami. Klars bí máj béjbi.
2016. szeptember 17. 14:42 #66
- törölt felhasználó -    
Who's the Knuckleheads we are the Knuckleheads
Merre vagytok, a primogenitúra vessen rátok tonna oltott meszet. wub3.gif
2016. szeptember 18. 13:04 #67
- törölt felhasználó -    
Rossz látni az ilyen kihalt zenei topikokat.:/
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok