Starity

Metallica

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 27. 19:21 #41
- törölt felhasználó -    
w00t.gif
2015. augusztus 27. 20:38 #42
- törölt felhasználó -    
Idézet (jawbreaker @ 2015.08.27. 19:20)
igen, ezt. ki is vagyok akadva magamra, hogy ennyi idő volt megtanulni, pedig nem is találtam nehéznek. mellow.gif (azt hiszem, túl magasra teszem a lécet... annyiszor pofára estem már emiatt _nevet.gif de sosem tanulok belőle) a riffjeibe beleszerettem.
nem, nem lehet. nekem az egész album tetszett cool.gif de persze mindenki csak hőbörögni tud. omg.gif
nekem is mondták már, hogy sátánisták. biggrin.gif meg hogy James hörög. coffee.gif 
jófélék, nagysasszony. jófélék. a végén még apa gépén is kikötnek. biggrin.gif

Ne sírjon a szája Kegyednek. Tudol' valamit. Már csak az a kérdés, ebbe a tudásba beleszámítanak-e más Metallica dalok is? Hallgatlak. biggrin.gif
Pont Ő? rohog.gif Mi a lókuki, az ipar egyik legszebb hangja. Ne szórakozzunk már, 3 oktávval (ha nem több), biztos nem csak hörgésre futja Neki... rolleyes.gif
**
Hoztam még! beer.gif
Egyébként Apukádnak hol/hogy/mikor kezdődött a rajongása? smileeee.gif
2015. augusztus 27. 21:03 #43
- törölt felhasználó -    
Idézet (Drágica @ 2015.08.27. 20:38)
Ne sírjon a szája Kegyednek. Tudol' valamit. Már csak az a kérdés, ebbe a tudásba beleszámítanak-e más Metallica dalok is? Hallgatlak. biggrin.gif 
Pont Ő? rohog.gif  Mi a lókuki, az ipar egyik legszebb hangja. Ne szórakozzunk már, 3 oktávval (ha nem több), biztos nem csak hörgésre futja Neki... rolleyes.gif 
**
Hoztam még! beer.gif 
Egyébként Apukádnak hol/hogy/mikor kezdődött a rajongása? smileeee.gif

persze. Creeping Death, One, ...And Justice for All, Master of Puppets, The Four Horsemen, For Whom the Bell Tolls, Welcome Home (Sanitarium), Sad But True, Seek & Destroy... de van még, egy csomót megtanultam xd
ugyan, tudod, ez a műfaj erről szól. rolleyes.gif

lol, ezek jók. thug life lvl Kirk. rohog.gif
15-16 évesen, a szülői ház falai között, de azt, hogy milyen módon talált rájuk, nem tudom. mindenesetre évtizedek óta kitart mellettük.

most azon gondolkodom, felpakoljam-e ide a közel húsz darabból álló Alcoholica-gyűjteményem, de nem hinném, hogy díjazná bárki is. biggrin.gif
2015. augusztus 27. 22:21 #44
- törölt felhasználó -    
Idézet (jawbreaker @ 2015.08.27. 21:03)
persze. Creeping Death, One, ...And Justice for All, Master of Puppets, The Four Horsemen, For Whom the Bell Tolls, Welcome Home (Sanitarium), Sad But True, Seek & Destroy... de van még, egy csomót megtanultam xd
ugyan, tudod, ez a műfaj erről szól. rolleyes.gif 
lol, ezek jók. thug life lvl Kirk. rohog.gif 
15-16 évesen, a szülői ház falai között, de azt, hogy milyen módon talált rájuk, nem tudom. mindenesetre évtizedek óta kitart mellettük.
most azon gondolkodom, felpakoljam-e ide a közel húsz darabból álló Alcoholica-gyűjteményem, de nem hinném, hogy díjazná bárki is. biggrin.gif

Azt a... kis késit. Nem semmi. Komolyan nem. Osztálytársam mennyit szenvedett a Norhing Else Mattersszel, te jó ég. Talán még most sem tudja tökéletesen. Szegény. rohog.gif Adó 1%-ot elfogad.
Tudom. Átérzem a helyzetüket. Csupa hörgés, és alkoholmámoros éjszaka. Jajistenem'.
Vajon mit érezhetett? biggrin.gif
Igazán csodálom. Nem lehet mai motoros. Mindenesetre én csókoltatom innen is. biggrin.gif Tisztára, mint szerető Édesapám a diszkóval kapcsolatban. rohog.gif
Hajrá. Nem fogjuk - jelen esetben fogom - Rád a Kennedy-gyilkosságot, amennyiben premier plán felrakod. Végül is azért van a totyik.smileeee.gif
**
Esti agymenések; pipa. beer.gif
We're off to never never land
2015. augusztus 27. 22:38 #45
- törölt felhasználó -    
Idézet (Drágica @ 2015.08.27. 22:21)
Azt a... kis késit. Nem semmi. Komolyan nem. Osztálytársam mennyit szenvedett a Norhing Else Mattersszel, te jó ég. Talán még most sem tudja tökéletesen. Szegény. rohog.gif Adó 1%-ot elfogad.
Tudom. Átérzem a helyzetüket. Csupa hörgés, és alkoholmámoros éjszaka. Jajistenem'.
Vajon mit érezhetett?  biggrin.gif 
Igazán csodálom. Nem lehet mai motoros. Mindenesetre én csókoltatom innen is.  biggrin.gif  beer.gif 
Tisztára, mint szerető Édesapám a diszkóval kapcsolatban. rohog.gif 
Hajrá. Nem fogjuk - jelen esetben fogom - Rád a Kennedy-gyilkosságot, amennyiben premier plán felrakod. Végül is azért van a totyik.smileeee.gif

mi az? én még mindig nem vagyok elégedett a teljesítményemmel. nagyon nem. hüpp.
ne már, a Nothing Else Matters olyan könnyű biggrin.gif a fuvolista ismerősömnek egy délután alatt megtanítottam a felét biggrin.gif
az áldozásokat kifelejtetted closedeyes.gif
biztos jót :DDD de ő egy csomó képen vágta magát ilyesmi pózokba xdd
nem olyan öreg azért, hő biggrin.gif viszont tényleg nem semmi, hogy még mindig ugyanakkora rajongó (ha nem nagyobb). én is ilyen leszek cool.gif a gitártudásomat pedig egy csomót csiszolta.
hát rendben. akkor kérek egy kis időt.
2015. augusztus 27. 22:41 #46
- törölt felhasználó -    
Alcoholica // a teljesség igénye nélkül
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. augusztus 27. 22:51 #47
- törölt felhasználó -    
Idézet (jawbreaker @ 2015.08.27. 22:38)
mi az? én még mindig nem vagyok elégedett a teljesítményemmel. nagyon nem. hüpp.
ne már, a Nothing Else Matters olyan könnyű biggrin.gif a fuvolista ismerősömnek egy délután alatt megtanítottam a felét biggrin.gif
az áldozásokat kifelejtetted closedeyes.gif
biztos jót :DDD de ő egy csomó képen vágta magát ilyesmi pózokba xdd
nem olyan öreg azért, hő biggrin.gif viszont tényleg nem semmi, hogy még mindig ugyanakkora rajongó (ha nem nagyobb). én is ilyen leszek cool.gif a gitártudásomat pedig egy csomót csiszolta.
hát rendben. akkor kérek egy kis időt.

Az "újgenerációs" albumaikról megy valami? smileeee.gif
Fuvolán? rohog.gif
Jézus ereje, Timi. _nevet.gif
*gyorsan elrohan, és letölti az összeset*

Plíz. rohog.gif
2015. augusztus 27. 23:04 #48
- törölt felhasználó -    
Idézet (Drágica @ 2015.08.27. 22:51)
Az "újgenerációs" albumaikról megy valami?  smileeee.gif 
Fuvolán? rohog.gif 
Jézus ereje, Timi. _nevet.gif 
*gyorsan elrohan, és letölti az összeset*
Plíz.  rohog.gif

az All Nightmare Long elég újgenerációs? xd amúgy igen, Load & ReLoad + Death Magnetic, ezekről is el tudok játszani párat, meg egyet-kettőt a St. Angerről is.
nem. xddd az én gitáromon.
ezt vehetem köszönetnyilvánításnak? xd

oh, a csók. lol. ikonikus pillanat rohog.gif Kirk pedig tök aranyos szemüvegben xdddd egy csomó fotón rajta van.
2015. augusztus 28. 13:07 #49
- törölt felhasználó -    
Idézet (jawbreaker @ 2015.08.27. 23:04)
az All Nightmare Long elég újgenerációs? xd amúgy igen, Load & ReLoad + Death Magnetic, ezekről is el tudok játszani párat, meg egyet-kettőt a St. Angerről is.
nem. xddd az én gitáromon.
ezt vehetem köszönetnyilvánításnak? xd
oh, a csók. lol. ikonikus pillanat rohog.gif Kirk pedig tök aranyos szemüvegben xdddd egy csomó fotón rajta van.

Lassan többet tudsz, mint maga az együttes.
Ezt nem hagyhatom! biggrin.gif
Nagy kalappal! friends.gif
Legalább olyan ikonikus, mint a deszkás képeik. laugh.gif
Jaymz mennyit zakózott, egyem meg.

Axl. rohog.gif
Het Papának milyen helyes családja van.
Az utolsón pedig komolyan azt hittem, Kirk Beyoncé-val pózol. rohog.gif (huh.gif)
2015. augusztus 28. 13:38 #50
- törölt felhasználó -    
Idézet (Drágica @ 2015.08.28. 13:07)
Lassan többet tudsz, mint maga az együttes.
Ezt nem hagyhatom! biggrin.gif 
Nagy kalappal! friends.gif 
Legalább olyan ikonikus, mint a deszkás képeik. laugh.gif 
Jaymz mennyit zakózott, egyem meg.
Axl. rohog.gif 
Het Papának milyen helyes családja van.
Az utolsón pedig komolyan azt hittem, Kirk Beyoncé-val pózol. rohog.gif  (huh.gif)

dehogyis. ahhoz tehetség is kéne
miért, neked is megtanítsam? xddd a Nothing Else Matters volt az, átírtam neki egyszerűbbre, teljes felszereléssel átverekedtem magamat a városon, aztán annyit sem mondott, hogy köszi, sőt, közölte a semmiből, hogy haragszik. beer.gif
Jaymz folyton. de nem egyedül deszkával, vodkával is rohog.gif
és mennyire hasonlítanak rá a gyerekek laugh.gif
mindenesetre szerencsés leányzó rohog.gif

w00t.gif
2015. augusztus 29. 12:13 #51
- törölt felhasználó -    
Idézet (jawbreaker @ 2015.08.28. 13:38)
dehogyis. ahhoz tehetség is kéne
miért, neked is megtanítsam? xddd a Nothing Else Matters volt az, átírtam neki egyszerűbbre, teljes felszereléssel átverekedtem magamat a városon, aztán annyit sem mondott, hogy köszi, sőt, közölte a semmiből, hogy haragszik. beer.gif 
Jaymz folyton. de nem egyedül deszkával, vodkával is rohog.gif 
és mennyire hasonlítanak rá a gyerekek laugh.gif 
mindenesetre szerencsés leányzó rohog.gif 
w00t.gif

Tímeja, ne kezdd megint. You can do it, babe. rohog.gif
Biztos erre a sorsra akarsz kerülni? Jól meggondoltad? rohog.gif
? Szerintem égessük el.
Azért a feleségének sikerült betörnie. Mondjuk nem is csodálkozom. Olyan ijesztő asszony. rohog.gif
Nyehe, én képtelen vagyok megállapítani. Nekem annyira Francesca mind a három. think.gif
Irigyled, mi? rohog.gif
**
Idézet
Jaymz folyton. de nem egyedül deszkával, vodkával is

Nem merek vitatkozni. biggrin.gif
2015. augusztus 30. 17:26 #52
- törölt felhasználó -    
Sziasztok, belépnék beer.gif
ez még kezdésnek is szar volt _nevet.gif
heart.gif
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/22/77/af/2277af016aa3010ed9f92a8c273569ab.jpg
2015. augusztus 30. 18:09 #53
- törölt felhasználó -    
Idézet (kikii94 @ 2015.08.30. 17:26)
Sziasztok, belépnék  beer.gif 
ez még kezdésnek is szar volt  _nevet.gif 
heart.gif

gyere csak beer.gif üdv köreinkben, végre valaki cool.gif
micsoda kép w00t.gif
2015. augusztus 30. 22:17 #54
- törölt felhasználó -    
Idézet (jawbreaker @ 2015.08.30. 18:09)
gyere csak beer.gif üdv köreinkben, végre valaki cool.gif 
micsoda kép w00t.gif


köszönöm meghajolo.gif
Örülnék, ha pár kamu Metallicas is itt lenne, megtudnánk, hogy mennyit tudnak beer.gif
Hát most nem édes? biggrin.gif
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/59/54/ba/5954bac0283b1a2012f71d0d7e6a1d91.jpg
2015. szeptember 01. 14:18 #55
- törölt felhasználó -    
Idézet (kikii94 @ 2015.08.30. 22:17)
köszönöm  meghajolo.gif 
Örülnék, ha pár kamu Metallicas is itt lenne, megtudnánk, hogy mennyit tudnak  beer.gif 
Hát most nem édes? biggrin.gif

azért ennyire nem kell komolyan venni ezt biggrin.gif az ő bajuk, de ilyen is van, el kell fogadni
juuj, ő olyan kis édes volt laugh.gif de azért most sem panaszkodhat biggrin.gif
http://33.media.tumblr.com/1e0a923e270b7c22830302b9d52846fc/tumblr_mvpe040rn21qht9b0o1_500.gif
2015. szeptember 04. 16:40 #56
- törölt felhasználó -    
Idézet (jawbreaker @ 2015.09.01. 14:18)
azért ennyire nem kell komolyan venni ezt biggrin.gif az ő bajuk, de ilyen is van, el kell fogadni
juuj, ő olyan kis édes volt laugh.gif de azért most sem panaszkodhat biggrin.gif
http://33.media.tumblr.com/1e0a923e270b7c22830302b9d52846fc/tumblr_mvpe040rn21qht9b0o1_500.gif


Mondjuk ja laugh.gif uhh most is nagyon fullos heart.gif
Ma beszólt a tanárom, hogy ideje lenne hallgatnom a mostani előadókat, és nem az ezeréves metallicát. blink.gif Sok köze van neki ehhez..
Úgy szeretem Robertet. heart.gif az a fej <3

https://cdn.evbuc.com/eventlogos/2265015/robertroberttrujillo32479961800625.jpg
2015. szeptember 12. 17:28 #57
- törölt felhasználó -    
Idézet (kikii94 @ 2015.08.30. 17:26)
Sziasztok, belépnék  beer.gif 
ez még kezdésnek is szar volt  _nevet.gif 
heart.gif 
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/22/77/af/2277af016aa3010ed9f92a8c273569ab.jpg

Kicsit késve, de üdv Néked szűk kuckónkban. beer.gif laugh.gif

**
Hiába keresem a megfelelő szakzsargont. rohog.gif
2015. szeptember 26. 15:36 #58
- törölt felhasználó -    
kihaltunk, bicsiz. valami téma? beer.gif
2015. október 04. 20:22 #59
- törölt felhasználó -    
ne tessenek meghalni 110.gif
2015. november 22. 20:36 #60
- törölt felhasználó -    
Na háj Metálika-család, jegyeket, bérleteket, ékszereket, óvszereket! biggrin.gif

Timit ismerve, szerintem 20 éve hasonló stílű szeretetcsomagokkal tapétáznak Neki falat (már ha nem bontotta le közben merő véletlen), de azért jócskán elvárom, hogy legalább annyira kapjon el Titeket a gyomorideg, mint amikor az orvosi rendelő előtt mínusz közeli állapotban mobilnettel ezekkel vesződtem a víheartit-en. biggrin.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok