Starity

Mi a véleményetek a készülőben lévő Cobain filmről?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 30. 15:04 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Mi a véleményetek a készülőben lévő filmről? Ezúttal elkészül vajon? Mit gondoltok, mi lehet az oka a több éves késésnek?
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. március 30. 15:06 #2
- törölt felhasználó -    
Várom. Nagyon sok dokumentumfilmet láttam, kedvencem a Nick Broomfield-féle, eredeti DVD-ben is megvan. Tetszik az ötlet, hogy Kurt szemszögéből készítik, de remélem, nem olyan pipogay (vagy pipogya) sztárt akarnak, mint patiszon. Joe Anderson remek Kurt lenne.
http://topicstock.pantip.com/chalermthai/topicstock/2010/04/A9135139/A9135139-5.jpg
4 felhasználónak tetszik: LexiCobain, dijansalihu, Darkness, Vampire Lady
2013. március 30. 15:10 #3
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Igen, én is nagyon várom smileeee.gif éveket szenteltem annak, hogy amit csak lehet könyvek, filmek, CD-k, DVD-k) megszerezzek Kurt-ről és igyekeztem mindennek utánajárni róla, többek között felvettem a kapcsolatot Courtney apukájával, Hank Harrisonnal és a nyomozóval, Tom Granttel...azt hiszem, biztosan klassz lesz, ha elkészül smileeee.gif csak ne olyan béna legyen, mint az Utolsó napok smileeee.gif én el tudnám képzelni azt, hogy felhasználják Kurt saját hanganyagát, melyet az About a son című filmben hallhattunk smileeee.gif zseniális lenne ^^
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. március 30. 16:22 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (LexiCobain @ 2013.03.30. 15:10)
felvettem a kapcsolatot Courtney apukájával, Hank Harrisonnal és a nyomozóval, Tom Granttel...

De király!
Én összeesküvés-elméleteket kedvelő csapatot toboroztam a kollégiumban évekkel ezelőtt, és drogszakértőkkel beszéltem (mármint nem dílerekkel - illetve nem csak biggrin.gif hanem hivatásos emberekkel), hogy kiderítsem, mennyi az esélye annak, hogy Kurt megölte magát. Sosem hittem benne, mára inkább beletörődtem.
2 felhasználónak tetszik: LexiCobain, dijansalihu
2013. március 30. 18:36 #5
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Nem, én sem hiszem, hogy megölte magát...sőt igazából a bizonyítékok is amellett szólnak, hogy gyilkosság történt...amiben minden valószínűség szerint Courtney Love keze is benne volt...csak azt sajnálom, hogy hiába derül ki az igazság, Kurt-öt már nem kapjuk vissza és azt a több, mint 80 embert sem, akik Kurt miatt ölték meg magukat... sad.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!