Starity

Demi Lovato depressziós és kleptomániás

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 13. 20:34 #101
miley900
miley900
Cyrus Girl
 
StátuszBecause of you I'm ashamed of my life because it's empty
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1363
Csatolások: 82
Azonosító: 164097
Offline offline
Idézet (Samantha @ 2013.05.12. 18:01)
lopásban szenved :s csóri Demi ..


azt, ha elvisz egy párnát a hotelból azt nem nevezik lopásnak. wub2.gif box2.gif
2013. május 13. 20:40 #102
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7764
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
NikolFlower teljesen egyetértek
2013. május 14. 06:47 #103
dope200
dope200
 
StátuszIf the crocodile ate the enemy doesn't mean that it became your friend! - Goethe
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.22.
Hozzászólás: 565
Csatolások: 141
Azonosító: 176332
Offline offline
Legalább őszinte, emberek!!...ez becsülendő- egyébként én is mindig elhozok egy-két dolgot a szállodákból!! (főleg szappanokat!)
2013. május 14. 20:38 #104
szabka98
szabka98
 
StátuszHa az élet citrommal kínál, csinálj belőle limonádét ;) ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.25.
Hozzászólás: 598
Csatolások: 0
Azonosító: 198639
Offline offline
Mindenki hoz el cuccokat szállodákból!Én is hoztam már 1-2 dolgot biggrin.gif
2013. május 15. 15:44 #105
EDI0821
EDI0821
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.10.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 193740
Offline offline
LEGALABB OSZINTE! EN IS HOZOK EL CUCCOKAT, CSAK KEVESBE FELTUNOKET. biggrin.gif
2013. május 15. 15:57 #106
blackstar15
blackstar15
visszatérő vendég
 
StátuszNow I'm a warrior,I'm stronger than I've ever been.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.29.
Hozzászólás: 359
Csatolások: 0
Azonosító: 190645
Offline offline
Idézet (Levin @ 2013.05.11. 21:11)
Nincs különösebb bajom vele, de már tényleg néha sok az önsajnálatból. Mindig a problémáit harangoztatja, mint valami szónok. Mindenkinek van egyéb baja, mégse kürtöli szét világgá. Most próbált újiatni, hogy viccként adja elő. Kérdem én: ezzel akarja magára vonni a figyelmet vagy igy tud segiteni a hasonló betegségben szenvedőkkel?? o.O

Nem sajnáltatja magát,az tőle távol állna.wink.gif Egyébként meg azzal,hogy "folyton sajnáltatja magát" megmentette már több ezer tini életét,mert arra bíztat mindenkit,hogy kérjen segítséget-és persze hogy "Stay Strong"!wink.gif
2013. május 15. 19:34 #107
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (blackstar15 @ 2013.05.15. 15:57)
Nem sajnáltatja magát,az tőle távol állna.wink.gif Egyébként meg azzal,hogy "folyton sajnáltatja magát" megmentette már több ezer tini életét,mert arra bíztat mindenkit,hogy kérjen segítséget-és persze hogy "Stay Strong"!wink.gif

És te mindezeket egyébként honnan tudod? Beszélgettél már valaha is, sőt mi több ismered? Honnan tudod, hogy a kampányának egyáltalán volt valami sikere is? Nem azért, de egy esetet sem fújt fel a sajtó azzal kapcsolatban, hogy szegény demikének a prevenciós kampánya bármit is segített volna, azon kívül, hogy felépítette vele a saját imédzsét. Az adott tagnak igaza van. Mindenkinek vannak problémái, senki élete sem egy habos sütemény, és megjegyzem ismerek nem egy olyan lányt, akik milliószor rosszabb életkörülmények között élnek, s nem csak a depresszió és az önképzavar a problémájuk. Demike valaga olyan szinten el lett kényeztetve, hogy már jó dolgában nem tudott mit csinálni, csak folyton ülni, magát sajnálni, drogozni és piálni. Ne félj, ha napi nyolc órát melózott volna valamelyik kis helyi étteremben vagy a Mekiben, akkor a legkisebb gondja az lett volna, hogy a csípője két számmal nagyobb, mint az ideálé. Maradjon sztéj sztrong, hótra nem érdekel már senkit sem a nyomora. Egy éve nyomják a pofaizmomba ezt az ostoba libát, akinek mint mondtam, van tehetsége ugyan, de dolgozni luxus, ahogyan tanulni is. Innentől kezdve számomra a csaj felejtős is. Pénzt csinál ezekből a komoly betegségekből, és szvsz ez undorító.
2013. május 17. 17:30 #108
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.05.12. 13:20)
Jó, persze, kivételek mindig vannak, nem azt mondom, sőt az egész hozzászólásomra ráhúztam az általánosítás sztereotípiáját. Hiszed vagy sem, de a pszichés betegek 90%-a nem látja be - maximum egy idő után -, hogy bizony komoly problémái vannak. Egyébként ez igaz arra is, hogyha valakinek nem mentális, hanem fizikai sérülése van. Például, ha valaki kap egy stroke-ot, és lebénul az egyik oldala, akkor sokáig nem hajlandó tudomásul venni azt, hogy neki az egyik oldala lebénult, egyszerűen nem foglalkozik vele. Ilyen ez emberi agy, a pszichológia. Van, aki könnyebben el tudja fogadni ezeket, van, aki kevésbé. Kivételek mindig is vannak és mindig is lesznek, de a komoly problémákkal küzdő emberek többsége nem keres fel szakembert. Sajnos én is ilyen vagyok. Nagyon nehezen tudom beismerni azt, hogy hupszi, most tényleg gondok vannak, amiket egyedül nem fogok tudni megoldani. Mindenesetre szerény véleményem szerint kissé gusztustalan ilyen komoly betegségekkel még viccelődni is. Én sem viccelődöm ilyenekkel, pedig megtehetném, de azt hiszem van bennem empátia, hogy az ilyen dolgokat viccből ne vegyem a számra.
Egyébként itt mennyi ember beszéli totálisan perfektül az angolt! w00t.gif Komolyan, miért nem beszélgetünk angolul, ha mindenki annyira prón nyomja eme idegen nyelvet? w00t.gif Szívesen előszedném az angoltudásomat, amit sajnos már vagy két éve nem tudtam használni. w00t.gif

Én hiszem, de az, hogy még ki is emelted azt a nyamvadt nemet, eléggé dühítő. Miért? Mert ezzel gyakorlatilag úgy csinálsz, mintha mindenki akinek ilyen betegsége van, elmebeteg pszichopata lenne és még nem is tudná ezt magáról. Annyira szerettem amikor olyanok írogatják a hülyeségeiket akik nincsenek benne a mániás depresszióban omg.gif
2013. május 17. 23:55 #109
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Lizania @ 2013.05.17. 17:30)
Én hiszem, de az, hogy még ki is emelted azt a nyamvadt nemet, eléggé dühítő. Miért? Mert ezzel gyakorlatilag úgy csinálsz, mintha mindenki akinek ilyen betegsége van, elmebeteg pszichopata lenne és még nem is tudná ezt magáról. Annyira szerettem amikor olyanok írogatják a hülyeségeiket akik nincsenek benne a mániás depresszióban omg.gif

Sajnálom, hogyha megbántottalak, nem állt szándékomban. unsure.gif Mint említettem, általánosítottam, mint ahogy a hozzászólásaim 99%-ában szoktam. Tudom, randa egy dolog, de hülye szokásom. Úgy gondolom, hogy akinek nem inge, szóval érted. Mindenben vannak kivételek, és úgy gondoltam, hogy ezt nem kell leírnom, hiszen mindenki tudja. Úgy látszik mégsem.
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2013. május 18. 18:28 #110
emcsikehh
emcsikehh
1DHATER
 
Státusz1D utáló vagyok, és mindig is az leszek. Fogadd el. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.13.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 1
Azonosító: 158222
Offline offline
Az a lényeg, hogy ennél nincs kolyabb baja! Most istene... nem lesz haja? Beültet, vagy parókát hord. A párna? Majd kifizeti biggrin.gif Viccet félre téve, ezek még mindig jobbak, mint amivel eddig Demi szenvedett....! smileeee.gif
2013. május 21. 16:38 #111
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Nos a kleptomániához tudnék mit szólni biggrin.gif Én a tisztálkodó-szereket (szappan, balzsam, sampon) szoktam elhozni xd Komolyan,gyűjtöm őket, de sosem nyúlok hozzájuk, csak úgy fel vannak halmozva a fürdőszobámban (az olaszországiakat meg pláne nem használhatom el, olyan jó citrom illatuk van *-*).
Jajj, szegénykém, úúúgy sajnálom a szörnyű élete miatt! Ki tudja, milyen luxusvillában lakik, van egy csomó(?) rajongója, mégis mennyi baja van..-.- minden nap látok róla legalább 1 cikket, demi így úgy amúgy megint rehab, mégsem rehab, visszaesik, mégsem esik, eret vág, nyavalyog, stay strong, ismét jól van, megint szomorú, újra depressziós. ennyi az egész élete. és ezt miért kell amúgy nyilvánosságra hoznia? senkit sem érdekel a szánalmas kis élete, legalább tartaná meg magának az érzelmi meg mit tudom én milyen válságait. de persze valamiről írni kell a hírportáloknak és az újságoknak, elvégre gondolom a lovato csaj belehalna, ha nem körülötte forogna a világ.... unsure.gif
2013. május 22. 15:36 #112
- törölt felhasználó -    
NikolFlower egyet értek!
2013. május 30. 21:08 #113
Lucyan
Lucyan
Limited Edition
 
StátuszMindig minden jól végződik, mert ha valami rossz, akkor még nincs vége...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.28.
Hozzászólás: 1300
Csatolások: 44
Azonosító: 202701
Offline offline
Sajnálom szegénykét... De én is ezt szoktam a miniszappanokkal. biggrin.gif
2013. június 19. 22:55 #114
JLaw22
JLaw22
visszatérő vendég
 
StátuszBe yourself ... or be Jennifer Lawrence
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.30.
Hozzászólás: 451
Csatolások: 7
Azonosító: 201110
Offline offline
Imádom hogy ilyen őszinte, és tényleg mer beszélni a problémáiról. meghajolo.gif
2013. július 12. 00:30 #115
RICSYE
RICSYE
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.16.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 0
Azonosító: 145590
Offline offline
Elody
nagy mázlid van,hogy ezen az oldalon írtál... mert ha kifejteném a véleményem irántat tuti kitiltanának.. de ennyit nem érsz...
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok