Starity

The Tomorrow People / A Kiválasztottak (2013-2014)

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. március 16. 13:16 #41
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
1x17 - Endgame stills HQ
5 felhasználónak tetszik: Toxic, Bessie, idone, Beyla, standoffan
2014. március 16. 13:19 #42
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
1x18 - Smoke and Mirrors stills HQ
4 felhasználónak tetszik: Toxic, Bessie, idone, standoffan
2014. április 03. 19:42 #43
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Spoiler? ohmy.gif
4 felhasználónak tetszik: idone, Toxic, hana001, standoffan
2014. április 03. 21:11 #44
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
bevallom nekem lövésem sincs ki lesz Az a személy. ohmy.gif Remélem nem John.
2014. április 22. 14:19 #45
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Magyar premier - VIASAT6: 05.09 A kiválasztottak (The Tomorrow People) 1. évad
4 felhasználónak tetszik: Bessie, idone, Toxic, hana001
2015. május 04. 14:00 #46
niiikiii
niiikiii
little queen. :*
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.04.
Hozzászólás: 866
Csatolások: 540
Azonosító: 128790
Offline offline
Néhány napja megnéztem a sorozatot, szerintem megérdemelt volna még egy évadod legalább, nekem bejött. Az első ami eszembe jutott róla a hipervándor volt smileeee.gif nameg az hogy melyik jobb a szőke vagy a barna biggrin.gif
Jó sorozat volt, kár hogy kaszálták mellow.gif sad.gif
2016. szeptember 02. 12:43 #47
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Spoiler tartalmú hozzászólás!

Nemrég találtam rá erre a sorozatra, és nagyjából egy hét leforgása alatt be is daráltam az első és egyetlen évadot, amit sikerült kisajtolniuk magukból. Őszintén szólva eléggé vegyes érzéseim vannak. Nem mondom azt, hogy nem tetszett, mert tetszett, izgalmas, klassz kis sci-fi sorozat volt, de megvoltak a maga logikai baklövései, kliséi. A karakterek többsége kidolgozatlan, sőt mi több meglehetősen irritálóak. Gondolok itt pl. Carára, Stephenre, Hillaryre, és az elején még John is kifejezetten idegesített, ám az évad közepén szerethetővé vált a néző számára. Stephentől pedig felállt a szőr a hátamon minden ízben - nekem pasiként egyáltalán nem jön be, holott a sorozatban minden nő ízekre szedi, sőt mi több bele vannak bolondulva. Aztán ő a megmentő, aki a legerősebb és majdhogynem a legokosabb, pedig a tojáshéj ott van a fenekén jócskán. Totál Gary Stu karakter, abszolút nem volt hiteles szuperhős, nem tetszett. Igaz, alapvetően is Mark Pellegrino adta a löketet, hogy kezdjem el nézni, mégis Dr. Jedikiah Price volt az egyik legkülönlegesebb, legrejtélyesebb egyén, aki hihetetlen jellem fejlődéseken ment keresztül. Viszont az emberi gyarlósággal (gondolok itt arra, hogy beleszeretett egy kiválasztottba) karakterét is gyengítették, sőt mi több majdhogynem ő lett a megtestesült Teréz anya, holott mindvégig azt sugallta felénk, hogy hatalomvágya van, és nem érdekli az, ha gyilkolni kell. Mivel rájöttek az írók, hogy az Alapító kinyírásával egy bedboj sem marad, hát az utolsó öt percben ismét az a velejéig romlott Jedikiah volt, mint akit megismerhettünk a pilotban. Mark zseniális színész, iszonyúan jól állt neki ez a szerep, szóval nekem ő volt a favorit az egész szériában. Zavart az is, hogy képtelenek voltak olyan női szuperhőst létrehozni, akivel az ember szimpatizálhatna. Cara egy hisztis p*csa volt, úgy ahogyan Natalie és Hillary is. Egyedül talán Marlával szimpatizáltam, de őt pedig a sorozat két harmadában hanyagolták, kevés volt az a bizonyos pár epizód, amiben elkezdett kibontakozni. Astriddal - hiába is volt ember - nagyon szimpatizáltam, sőt hihetetlenül örültem annak, hogy John Cara helyett őt választotta. Az évad főszálát ugyan lezárták, de kár volt függővéggel befejezni, főleg, hogy Johnt nagyon bírtam, és érdekelt volna az, hogy Jedikiah mi a frászt művelt vele, amiért a barátaira nem emlékszik.

A sztori hihetetlenül jó, erős az alaptörténet, van benne potenciál egyébként, ám látni lehetett, hogy Julie Plec is közreműködött - erre is rá akarták húzni azt a bizonyos szerelmi háromszöget, és talán ez volt az ami annyira gyengítette. (csak nem Vámpírnaplók 2.0 volta cél?) Pluszban nekem a Stephen-Hillary páros enyelgős jeleneteiből is sok volt. Valahogy Jedikiahra kíváncsibb lettem volna, de itt is cuki, kigyúrt kisfiúkra építkeztek, ez pedig nekem sem volt begyere. sad.gif Mark miatt sajnálom, mert vele még elnézegettem volna ezt a szériát egy pár évadig. drool.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok