Starity

Frances Bean Cobain: „Kendall Jenner egy önimádó idióta”

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 25. 14:26 #41
Jal
Jal
 
Státuszescape
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.12.13.
Hozzászólás: 669
Csatolások: 5
Azonosító: 79489
Offline offline
Nem vagyok odáig a Kardashian családért, de mielőtt ítélkezni kezdenénk le kell szögezni, hogy azon kívül, amit a tv-ben látunk belőlük (ami megrendezett) senki sem ismeri Kendallt személyesen. 17 éves! Tini! Ebben a korban mindenki drámázik, tök mindegy hogy milyen az anyagi helyzete. Neki is vannak barátai, neki is vannak fiúk az életében és van az úgy, főleg fiatalon, hogy ezek a helyzetek nem könnyűek! Nem hiszem, hogy egy ilyen bejegyzés miatt a torkának kellene ugrani! Én is drámáztam 17 évsesen, hogy nehéz az élet, hiába meg volt mindenem és ezzel nem csak én vagyok így hanem kb mindenki, ha elismeri, ha nem! Nekem ne mondja senki, hogy világ életében mindig csak örült annak amije van és nem mondta egyszer se, hogy nehéz az élet vagy egyszer sem volt szomorú! Bármennyire is nem akar celeb lenni Cobain lánya ezzel az egésszel pont ezt érte el! Ő se sokkal különb Kendallnél ha azt nézem, mert semmi értelme nem volt valakinek beszólogatni, akit nem is ismer, meg azt se tudja, hogy miért írta azt a bejegyzést! Pl a bejegyzése helyett elmehetett volna ő is az éhezőknek segíteni! Meg azért vegyük már észre, hogy ő se lenne sehol, ha nem Kurt Cobain lány lenne!
2013. május 25. 14:27 #42
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7118
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Nah ezt most jól meg kapta Kendall!
2013. május 25. 14:31 #43
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Jal @ 2013.05.25. 14:26)
Nem vagyok odáig a Kardashian családért, de mielőtt ítélkezni kezdenénk le kell szögezni, hogy azon kívül, amit a tv-ben látunk belőlük (ami megrendezett) senki sem ismeri Kendallt személyesen. 17 éves! Tini! Ebben a korban mindenki drámázik, tök mindegy hogy milyen az anyagi helyzete. Neki is vannak barátai, neki is vannak fiúk az életében és van az úgy, főleg fiatalon, hogy ezek a helyzetek nem könnyűek! Nem hiszem, hogy egy ilyen bejegyzés miatt a torkának kellene ugrani! Én is drámáztam 17 évsesen, hogy nehéz az élet, hiába meg volt mindenem és ezzel nem csak én vagyok így hanem kb mindenki, ha elismeri, ha nem! Nekem ne mondja senki, hogy világ életében mindig csak örült annak amije van és nem mondta egyszer se, hogy nehéz az élet vagy egyszer sem volt szomorú! Bármennyire is nem akar celeb lenni Cobain lánya ezzel az egésszel pont ezt érte el! Ő se sokkal különb Kendallnél ha azt nézem, mert semmi értelme nem volt valakinek beszólogatni, akit nem is ismer, meg azt se tudja, hogy miért írta azt a bejegyzést! Pl a bejegyzése helyett elmehetett volna ő is az éhezőknek segíteni! Meg azért vegyük már észre, hogy ő se lenne sehol, ha nem Kurt Cobain lány lenne!


Ehhez azért annyit hozzáfűznék, hogy nem kizárt, hogy ismerik egymást. Ebben a belterjes celebvilágban bármi megtörténhet.
2013. május 25. 17:05 #44
antonia12
antonia12
brooklyn baby.
 
StátuszLet The Flames Begin
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 2177
Csatolások: 73
Azonosító: 171293
Offline offline
Idézet (matita @ 2013.05.25. 10:25)
Cobain meg egy senki! Ennyi vagy! biggrin.gif


Te hol élsz? Egy újabb Directioner, aki nem lát a rózsaszín köd mögül.Nem akarok veszekedést generálni, de mielőtt hozzászólnál valamihez, nem ártana utánanézni a dolgoknak.Egy dolog, hogy nem szereted a zenéjét, de azt el kéne ismerned, hogy nem semmi amit letett az asztalra.Egyébként maximálisan egyet értek Frances-sel.És nem csak Kendall, hanem az egész családja az.
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2013. május 25. 17:08 #45
Esztii. SellykeFan
Esztii. SellykeFan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.08.
Hozzászólás: 933
Csatolások: 17
Azonosító: 197399
Offline offline
Szegény Kendall!
2013. május 25. 17:11 #46
heyitsamyMT
heyitsamyMT
▪chatnoir
 
Státuszviva la vie boheme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 2032
Csatolások: 34
Azonosító: 143368
Offline offline
jajj, szegény Kendall... neee... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2013. május 25. 17:39 #47
flowerwsviri
flowerwsviri
 
StátuszI just wanna hear that, you say: "Hey, you're mine and I never let you go."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.15.
Hozzászólás: 820
Csatolások: 0
Azonosító: 134850
Offline offline
Hát Kandellnek igaza van, csak egy bejegyzést írt amire nem kéne felkapni a vizet biggrin.gif
2013. május 25. 17:44 #48
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3095
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Jal, mélységesen egyetértek. LexiCobain: Ne haragudj, de az, hogy modell, az szakma? Akkor Kendall is pont egy hajóban evez vele, plusz még csak 17 éves. Frances 21 lesz. Ebben a celeb világban mindenki modell, de egyik se keres vele. biggrin.gif Nem tudjuk, hogy mire utalt Kendall, amúgy is hol van az megírva, hogy aki gazdag az boldog és gondtalan? Könnyű olyan "szakmát" választani ám( amit más mezei ember csak munka mellett, hobbiként tud űzni), ha dollármilliós jogdíjakból éldegél az ember. Gondolok itt az éneklésre, modellkedésre, festésre..ezek nem valódi szakmák, mivel nem él belőlük. Tény, nehéz gyerekkora lehetett, félárvaként egy ilyen anya mellett..és megértem, hogy az ereiben ott csörgedezik a világfájdalom, de ő is megtehetné, hogy segítsen, ha már annyira érzékeny az ilyen dolgokra. Neki is az ölébe hullik a nagy lóvé vagy azt gondolod, hogy a híd alatt alszik, mint az apja kamaszkorában? Őt se azért fotózzák, mert elért valamit, hanem, mert az anyja és az apja lévén celeb státuszban van.
1 felhasználónak tetszik: Jal
2013. május 25. 17:44 #49
kreka33
kreka33
visszatérő vendég
 
StátuszMiért ne?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.14.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 200169
Offline offline
Na jó... Nem vagyok Karadshian rajongó, de Kendall nem érdemelt volna ilyet. Főleg nem egy olyantól, aki szinte mindennap más dolgot mond... ugyan már! Egy tweet miatt kiverni a balhét? Volt ennek értelme? Frances azért visszafoghatná a billentyűzetet.
2013. május 25. 18:48 #50
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Egyetértek vele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. május 29. 14:27 #51
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Annyira félreértelmezik itt a dolgokat egyesek, hogy az hihetetlen. Frances leírta a véleményét arról, hogy Kendall Twitteren rinyált. Nem arról, hogy Kendall híres, nem arról, hogy Kendall csinál valamit, vagy nem, nem arról, hogy kiváltságos helyzetben van. Innentől kezdve aztán tényleg nagyon értelmes azzal dobálózni, hogy Frances is kiváltságos helyzetben van, mert ő Kurt lánya, mert a kettőnek semmi köze egymáshoz.
A másik: azzal érvelni, hogy Frances azért nem csinál semmit, mert nem a rajzolásból, vagy a modellkedésből él meg ismételten egy nagy ostobaság. Oda született, ahova, erről nem ő tehet, van pénze, nem kell güriznie azért, hogy megélhessen. És emiatt vagytok felháborodva, ha valaki azzal jön, hogy nem igaz, hogy Frances nem csinál semmit, merthát nem abból él meg. És? Senki nem mondta, hogy a megélhetésért csinál valamit, de csinál. Rajzol, suliba jár, dolgozik, teszi a dolgát, mint egy átlagember. És pont itt van a lényeg. Nem használja ki, hogy milyen családba született, pedig megtehetné, celebkedhetne, mint Kendall és higgyétek el, nem egy, nem két embert érdekelne a csaj. De mégsem teszi, nem várja el, hogy bárki rajongjon érte, nem akar híres lenni. Ezért sincs értelme arról beszélni, hogy nem csinál semmit, mert pont annyit csinál, mint az ő korában bármelyik átlagember, csak emellé nem áll be majomparádézni a celebek közé...

A cikk címe pedig nem helyes, sosem mondta Kendallre irányítva azt, hogy önimádó idióta.
Végül pedig amiket még utána írt, így kicsit tisztább a smartasseknek is, hogy miről beszélt.

Frances Bean Cobain ‏@alka_seltzer666 Máj 24
@KendallJenner everyone's problems are relative and I in now way meant to demean you're issues but publicly complaining about how hard your life is, is completely self serving. It's asking for attention. If you are feeling like shit talk to someone who you trust as opposed to fishing for sympathy from your followers. I don't know you nor do I think ur a bad person. I believe that venting about ones problems via the Internet is a blatant cry for attention.We all have experienced pain i try to deal w/ pain in a manner that pertains to my real life not in a way where strangers throw me a pity party. To each their own though man. It's not my life, live it in whatever manner you want to.
2013. június 16. 20:21 #52
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Szerintem az túlzás, hogy bagoly mondja verébre. Ja, lehet, hogy Frances is csak a szülei miatt van ott, ahol, nem a saját erejéből, de ő legalább nem próbál többnek tűnni. Nem rinyál (pedig valszin neki is lenne miről), és nem "celebkedik", pedig ő is megteheté. Szóval száljatok le róla, mert amennyit tudunk róla, az alapján teljesen más, mint Kendall, vagy akármelyik hozzá hasonló!
2013. július 02. 14:03 #53
beyondbiebs
beyondbiebs
új tag
 
Státuszlove me, hate me,whatever ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.02.
Hozzászólás: 68
Csatolások: 24
Azonosító: 205049
Offline offline
először is ha valaki nézi a K mint Kardashian-t és látta azt a részt ahol Kendall 16-ik szülinapját szervezik akkor tudhatjátok hogy Kendall nem önimádó,Kris a bahamákon akart neki szülinapot szervezni de ő inkább egy kisebb partit választott ahol a kapott ajándékokat egy gyerek kórháznak ajándékozott
2013. július 04. 15:54 #54
Kawaii0606
Kawaii0606
visszatérő vendég
 
StátuszTévedni emberi dolog, de másra kenni még emberibb.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.26.
Hozzászólás: 297
Csatolások: 406
Azonosító: 139596
Offline offline
Nem nagyon vagyok annyira oda Frances-ért, de igaza van most.
2013. július 04. 21:27 #55
- törölt felhasználó -    
Igaza van! Kendall tényleg az!
2013. július 11. 21:40 #56
Fanni Styles
Fanni Styles
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.29.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 0
Azonosító: 192669
Offline offline
Frances elmehet meleg éghajlatra -.-
Kendall nem őnimádó!
2013. augusztus 30. 12:10 #57
sofie_par_amore
sofie_par_amore
visszatérő vendég
 
Státusztöröm a fejem és linkin parkot hallgatok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.08.
Hozzászólás: 278
Csatolások: 0
Azonosító: 128961
Offline offline
Frances-nek most igaza van...
2013. november 27. 11:34 #58
Differentgirl13
Differentgirl13
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.21.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 213845
Offline offline
Francesnek igaza van,ő is rinyálhatna,de nem teszi mert szerintem tudja hogy ha van valami problémája akkor az tényleg az övé és nem tartozik másra.Másrészt Jenner nincs is olyan helyzetben hogy rinyálhatna.Nagyon nagylelkű mondhatom hogy nem akarta a Bahamákon megtartani a szülinapját,én sem akarom a Bahamákon megtartani a szülimet.Akkor most én vagyok a legjobb ember a világon????Másrészt Frances legalább nem él vissza azzal hogy milyen híres szülei vannak,de legalább tehetséges valamiben.Jenner egyvalamiben a rinyálásban tehetséges.Frances is lehetne olyan híres valaki mint a szülei de mégsem akar híres lenni,pedig hogy híres szülei vannak hatalmas ugródeszka lenne,de nem teszi mert nem ilyen kis -Azt akarom hogy mindenki velem foglalkozzon-hisztérika.Frances pedig nagyon szépen fest és még szép is,Jennerről ugyanez nem mondható el.Hihetetlen azt kell lenézni aki tanul és rendesen dolgozik.Apa nélkül felnőnie,hogy nem is ismerhette meg az apját elég szívszorító és mégis egyesek ezt a csajt "Jennert" sajnálják azért mert minden a s*gge alá van teremtve.Komolyan azért sajnálja valaki mert a legnagyobb baja az hogy karira nemtudja kitalálni hogy egy 20ezer dolcsis ruhát vagy egy Iphone5-öt kapjon.Még ha Frances nem is szeretné hogy híres legyen,szerintem akkor is őt kéne körbeugrálni nem ezt a jött-ment kis hisztérikát.
2013. december 26. 11:21 #59
Chanel13
Chanel13
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.06.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 216415
Offline offline
Uram isten! Szegény Kendall, mennyire nehéz problémái lehetnek egy többmilliós házban, több milliós ágyikójában, a szerető szülei és családja mellett. Tényleg, tényleg nagyon tudom őt sajnálni.
Frances nagyon intelligens, ezt szerintem mindenkinek leesett, aki elolvasta a cikket.
Az utolsó idézethez csak azt fűzném hozzá, hogy én, Kendall. Én elmerlek ítélni.
2013. december 26. 11:32 #60
Chanel13
Chanel13
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.06.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 216415
Offline offline
Idézet
Cobain meg egy senki! Ennyi vagy! biggrin.gif

Ezt most tényleg komolyan gondoltad? Ismered te őt egyáltalán? Ismered ahhoz, hogy eltudd róla mondani; egy senki? Szerintem nem. Fogalmad sincs róla, mit csinál, hogy tanul, mit dolgozik, mit csinál a hétköznapokban. Ő sem mondja, hogy egy senki vagy, valószínűleg azért, mert azt sem tudja, hogy a világon vagy, de szerintem megérdemelnél tőle egy szép visszaszólást, hogy megtanuld, nem mondhatsz bármit az emberekre (akiket nem is ismersz és akiket valószínűleg soha nem is fogsz!!), kényed-kedved szerint.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok