Starity

Adatlapos topik

332 oldal 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. október 29. 15:51 #1981
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Ha lesz időtök kérlek Jang Dong Woo lapját csatoljátok át Minmi-hez, hozzám pedig Jung Dae Hyun lapját, ugyanis cseréltünk.
Előre is nagyon szépen köszönjük! smileeee.gif meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: lA-dONNA, Betti90, FruFruChan
2013. október 29. 16:12 #1982
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gabby @ 2013.10.28. 15:25)
Axwell, Sebastian Ingrosso és Steve Angello adatlapjának nincs gazdája, nagyon régen voltak frissítve és hiányosak, szívesen átvenném őket.
Valamint Eric Saade adatlapja is rég volt frissítve, hibás és hiányos, azt is szívesen szerkeszteném, sokkal több és pontosabb információm van róla.

Majd 5-6 soros életrajzok után csatolom! Ericet pedig szerintem hagyjuk meg, van még idő!
2013. október 29. 16:12 #1983
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hball @ 2013.10.28. 15:58)
Sziasztok!
Dercyk-nek nincsen szerkesztője, és 1000 feletti, úgyhogy, ha lehetne, akkor hozzám csatolnátok?

Ismét nagyon szépen köszönöm, CanDee! meghajolo.gif
2013. október 29. 16:13 #1984
Stephen
Stephen
I Was Feeling Epic
 
StátuszYour greatest passion becomes your greatest weakness.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.24.
Hozzászólás: 3477
Csatolások: 417
Azonosító: 181305
Offline offline
Köszönöm szépen a csatolásokat! smileeee.gif
2013. október 29. 16:13 #1985
Jeckyll
Jeckyll
 
Státusz...szeretek ilyen meghökkentő és furcsa lenni! - Holly Goulightly -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.23.
Hozzászólás: 648
Csatolások: 5318
Azonosító: 137013
Offline offline
Köszönöm meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2013. október 29. 16:18 #1986
- törölt felhasználó -    
Köszönöm ezt a villámgyors csatolást CanDee Sweet, valamint Jin Young lapjáért is millió köszönet!!! happy.gif meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: lA-dONNA, Betti90, FruFruChan
2013. október 29. 16:29 #1987
szandi99
szandi99
visszatérő vendég
 
Státusz(nem kötelező)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.17.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 3
Azonosító: 143503
Offline offline
Köszönöm a gyors csatolást! smileeee.gif
2013. október 29. 16:30 #1988
MercuryFan
MercuryFan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.01.
Hozzászólás: 329
Csatolások: 0
Azonosító: 212783
Offline offline
Köszönöm a csatolást smileeee.gif meghajolo.gif
2013. október 29. 17:30 #1989
Domi21
Domi21
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.15.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 213493
Offline offline
Szívesen szerkeszteném Hajdu Mariann és Hajdu Beáta adatlapját.

Hajdu Beáta

Születési név: Hajdu Beáta
Születési idő: 1994. szeptember 08.
Születési hely: Maglód, Magyarország
Foglalkozás: énekesnő

Élete:

1994. szeptember 08-án született, Maglódon. Általános iskolában végig kitűnő volt. Szeret zongorázni és kürtözni. Van egy ikertestvére akit Mariannak hívnak. Beáta 2 perccel később született mint Mariann.

X-faktor:

2011-ben jelentkezett testvérével az X-faktorba.
A lányok egy kis trükköt alkalmazva elkápráztatták a mentorokat, akik mit sem sejtettek az egészből. A Piramis dalát, a “Ha volna két életem”-et énekelték el. Először Mariann lépett a színpadra és kezdte meg a produkciót. Eközben testvére a színfalak mögött várta, hogy belépjen a produkcióba. Az elején még nem láthatta sem a közönség, sem a zsűri, hogy ki, illetve honnan kapcsolódott be a produkcióba.
Az 50 legjobb közé a lányok a Zier-ikerpárral énekeltek.
A lányok bejutottak a legjobb 24 közé, ezért bejutottak a mentorházba.
A mentorházban Pink-től a Perfect című számot énekelték. Geszti Péter, a lányok mentora tovább engedte őket az élő adásba.
Az első élő showban a csapatok közül elsőként a Hajdu Ikrek léptek színpadra, Christina Aguilera “Beautifull” című dalával. A produkció végén a mentorok nemtetszésüket fejezték ki, úgy érezték, hogy a szám még mindig a gyakorlás fázisában van. Ha a mentoroknak nem is, a közönségnek tetszett a produkció. A lányok megígértek, ha folytatják a versenyt, igyekeznek jobban szerepelni!
A második élő adásban a lányok teljes erejükkel azon voltak, hogy a legjobb formájukat hozzák az élő adásban. A lányok Fergie-től a Big girl don''t cry című számot énekelték. A fejlődés már látható volt a 2. élő adásban, a múlt heti teljesítményükhöz képest ezen a hétvégén jobbak voltak. Ezt a mentorok is így gondolták és elégedettek voltak a lányokkal, viszont megjegyezték, hogy még mindig sokat kell fejlődniük.
A lányok a 3. élő showban az LGT “Ő még csak most 14″ című dalát énekelték.
Az X-Faktor harmadik élő showjának végén az Ikrek és a Rocktenors párbajára került sor. A lányok nagyon jól énekeltek. Kár, hogy azóta nem énekeltek hasonló színvonalon, így a párbaj lassan elkerülhetetlen volt számukra. Viszont a párbajdallal ismét megmutatták, hogy mire képesek. Balázs Fecó “Maradj velem” című dalát énekelték. Megnehezítették a mentorok dolgát, de végül 3 szavazattal ők távoztak az X-Faktor mezőnyéből.

Dalok:

2011: Hajdu Ikrek - BPM

Hajdu Mariann

Születési név: Hajdu Mariann
Születési idő: 1994. szeptember 08.
Születési hely: Maglód,Magyarország
Foglalkozás: énekesnő

Élete:

1994. szeptember 08-án született, Maglódon. Szeret zongorázni, klarinétozni és furulyázni is. Egyik Karácsonyra egy szintetizátort kapott. Szeret röplabdázni és futni. Van egy ikertestvére Beáta. Mariann 2perccel előbb született mint Beáta.

X-faktor:

2011-ben jelentkezett testvérével az X-faktorba.
A lányok egy kis trükköt alkalmazva elkápráztatták a mentorokat, akik mit sem sejtettek az egészből. A Piramis dalát, a “Ha volna két életem”-et énekelték el. Először Mariann lépett a színpadra és kezdte meg a produkciót. Eközben testvére a színfalak mögött várta, hogy belépjen a produkcióba. Az elején még nem láthatta sem a közönség, sem a zsűri, hogy ki, illetve honnan kapcsolódott be a produkcióba.
Az 50 legjobb közé a lányok a Zier-ikerpárral énekeltek.
A lányok bejutottak a legjobb 24 közé, ezért bejutottak a mentorházba.
A mentorházban Pink-től a Perfect című számot énekelték. Geszti Péter, a lányok mentora tovább engedte őket az élő adásba.
Az első élő showban a csapatok közül elsőként a Hajdu Ikrek léptek színpadra, Christina Aguilera “Beautifull” című dalával. A produkció végén a mentorok nemtetszésüket fejezték ki, úgy érezték, hogy a szám még mindig a gyakorlás fázisában van. Ha a mentoroknak nem is, a közönségnek tetszett a produkció. A lányok megígértek, ha folytatják a versenyt, igyekeznek jobban szerepelni!
A második élő adásban a lányok teljes erejükkel azon voltak, hogy a legjobb formájukat hozzák az élő adásban. A lányok Fergie-től a Big girl don''t cry című számot énekelték. A fejlődés már látható volt a 2. élő adásban, a múlt heti teljesítményükhöz képest ezen a hétvégén jobbak voltak. Ezt a mentorok is így gondolták és elégedettek voltak a lányokkal, viszont megjegyezték, hogy még mindig sokat kell fejlődniük.
A lányok a 3. élő showban az LGT “Ő még csak most 14″ című dalát énekelték.
Az X-Faktor harmadik élő showjának végén az Ikrek és a Rocktenors párbajára került sor. A lányok nagyon jól énekeltek. Kár, hogy azóta nem énekeltek hasonló színvonalon, így a párbaj lassan elkerülhetetlen volt számukra. Viszont a párbajdallal ismét megmutatták, hogy mire képesek. Balázs Fecó “Maradj velem” című dalát énekelték. Megnehezítették a mentorok dolgát, de végül 3 szavazattal ők távoznak az X-Faktor mezőnyéből.

Dalok:

2011: Hajdu Ikrek - BPM
2013. október 29. 18:00 #1990
Sarah Martin
Sarah Martin
♥ BATB ♥
 
StátuszSoha ne adj fel semmit, mert az álmaid eléréséhez kitartás kell!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.24.
Hozzászólás: 36995
Csatolások: 16184
Azonosító: 204352
Offline offline
Köszönöm a csatolást smileeee.gif
2013. október 29. 18:55 #1991
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gabby @ 2013.10.28. 15:25)

Valamint Eric Saade adatlapja is rég volt frissítve, hibás és hiányos, azt is szívesen szerkeszteném, sokkal több és pontosabb információm van róla.

Ne haragudj, de mégis milyen alapon? Egy: a sima tagoknak meghatározott 6 hónapos szerkesztési időben is benne van, kettő: azért hiányos és hibás, mert nem echte fordítása a Wikipédiának?! Kissé gerinctelen húzásnak tartom, gondolom levelet írni nehéz lett volna, igaz? Kérlek, leírnád, hogy mi az az eget rengetően hiányos és hibás, amiért azonnal át kellene neked csatolni? Egyszerűen nevetséges, hogy azt hiszed azért, mert neked a második kedvenced, már automatikusan járna a szerkesztési jog.

Egyébként ha a szabályokat elolvastad volna, akkor azt is tudnád, hogy mivel bőven 1000. alatti, ezért ha el is lenne véve tőlem, akkor is pályázat útján találna új gazdát beer.gif
15 felhasználónak tetszik: DennyKeh, hana001, duracell, AmyVie, Luckie, lA-dONNA, kurrek, Bloodrage12, Lizania, Lindsay019, Kazuo, Sarah Martin, FruFruChan, Beyla, idone
2013. október 29. 20:10 #1992
- törölt felhasználó -    
Köszönöm szépen a gyors csatolást. meghajolo.gif
2013. október 29. 21:57 #1993
kiwy
kiwy
még kitalálom...
 
Státusz(✿◠‿◠)♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.28.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 1
Azonosító: 139732
Offline offline
Hello!

Köszönöm szépen az adatlapot, amit elkértem.
Láttam, hogy Fábio Coentrao és José Mourinho és Zinedine Zidane adatlapját nem szerkeszti senki, szeretném elkérni a kettejük adatlapját is. smileeee.gif Előre is köszönöm.
2013. október 29. 22:27 #1994
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Mivel majdnem minden héten megnézem Lali Esposíto lapját, észrevettem, hogy csak mentegetve van már vagy egy éve. Semmi hír, pedig lenne mit hozzá tenni. Írtam is ezügyben a szerkesztőjének, de azóta sem kaptam választ. Mikor félévente feljön, akkor elmenti mindegyik lapját és ennyi. Csak gondoltam szólok, nem is feltétlenül azért, mert szeretném a lapot (persze nem haragszom meg) de ha már egy viszonylag jó helyezésű lapot nem szerkesztenek, akkor az már tud idegesíteni, főleg, ha a szerkesztője inaktív, én meg szeretem az adott embert! smileeee.gif Bocsánat, ah megbántottam valakit, de gondoltam szólok. smileeee.gif
2013. október 29. 22:42 #1995
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Kedves CanDee!
Megláttam, hogy Sébastien Izambard lapja a Staritys profilon van, szeretném elkérni onnét.
Előre is köszönöm meghajolo.gif
2013. október 30. 12:02 #1996
- törölt felhasználó -    
Hello !
Neki: http://starity.hu/sztarok/jason-white/ már 2(!!) éve nem volt szerkesztve az adatlapja és igencsak 1000 feletti ezért nem tudom hogy lehetne rá módot találni hogy megkaphassam, mivel a tag aki szerkeszti sem aktív egy ideje ezért a lap kapcsán sem tudom utolérni. Ha megkaphatom előre is köszönöm. meghajolo.gif
Üdv.: Supremacy
1 felhasználónak tetszik: Rihanna200
2013. október 30. 12:09 #1997
- törölt felhasználó -    
Se szerkesztője, se gombja, ezért szeretném ezt a lapot elkérni, ha más még nem csapott le rá. Köszönöm szépen! smileeee.gif
2013. október 30. 12:30 #1998
Austin and Ally
Austin and Ally
visszatérő vendég
 
StátuszFullos pasi kell nekem kivasalt hajjal.. Armani pólóban csillám felirattal !!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.10.09.
Hozzászólás: 149
Csatolások: 0
Azonosító: 213186
Offline offline
Hello! Láttam hogy Charlotte McKenna-nak nincs szerkesztője és nincs gombja!És még elszeretném kérni Kelemen Csaba adatlapját és még Kocsis Tibor adatlapját is! előre is köszönöm!! meghajolo.gif meghajolo.gif
2013. október 30. 13:30 #1999
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Szerkesztő inaktív és az életrajz hiányzik - amin nem is csodálkozok, mivel egy ilyen noname "sztárról" nem túl sok infót találni. Mivel ezer alatti, ezért mehet szerintem a Pályázatos profilra, hátha lesz olyan, aki annyira meg szeretné szerezni a lapot.
1 felhasználónak tetszik: Betti90
2013. október 30. 14:08 #2000
- törölt felhasználó -    
Malna90-nek adtam Anna Margaret lapját, így ha lehet, csatoljátok hozzá smileeee.gif Köszönjük! meghajolo.gif
332 oldal 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!