Starity

Adatlapos topik

332 oldal 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. november 21. 12:46 #2261
TommyScans
TommyScans
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.29.
Hozzászólás: 830
Csatolások: 10295
Azonosító: 28189
Offline offline
Mehet a Starityre. Lassan három éve nem foglalkoztak a lappal :
http://starity.hu/sztarok/raza-jaffrey/
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. november 21. 13:48 #2262
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
El szeretném kérni ezt az adatlapot, mivel lejárt nála a 6 hónap. blush.gif
Előre is köszönöm, ha megkaphatom!
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. november 21. 14:53 #2263
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3338
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
Ma is elmondom,hogy szeretnénk 3 sztáradatlapot igényelni a héten.Akiket én szerkesztettem,azoknak már kész az életrajzuk is,ezért kérek,hogy többet is rendbe hozzak,Az egyik JAVI MARTÍNEZ lenne,akit utoljára 2011-ben fríssitettek és én személyesen készítettem vele egy fényképet.A másik YAYA TOURÉ,akit 2010-ben szerkesztettek utoljára.A harmadik pedig RAFAEL VAN DER VAART lenne,akinél úgyszintén lenne mit szerkesztenem.Remélem hamarosan már átcsatolják hozzám őket.Köszönöm a megértést!
2013. november 21. 16:53 #2264
- törölt felhasználó -    
Idézet (Agüero10 @ 2013.11.21. 14:53)
Ma is elmondom,hogy szeretnénk 3 sztáradatlapot igényelni a héten.Akiket én szerkesztettem,azoknak már kész az életrajzuk is,ezért kérek,hogy többet is rendbe hozzak,Az egyik JAVI MARTÍNEZ lenne,akit utoljára 2011-ben fríssitettek és én személyesen készítettem vele egy fényképet.A másik YAYA TOURÉ,akit 2010-ben szerkesztettek utoljára.A harmadik pedig RAFAEL VAN DER VAART lenne,akinél úgyszintén lenne mit szerkesztenem.Remélem hamarosan már átcsatolják hozzám őket.Köszönöm a megértést!

Nyugi! Légy egy kicsit türelmesebb(!!), a Moderátorok sem robotok, hogy napi 0-24 órában a gép előtt üljenek. Ami késik, az nem múlik! wink.gif Minden csak idő kérdése.. pardon.gif
6 felhasználónak tetszik: Betti90, FruFruChan, Shenayla, patrícia4, Alison Lerman, _ToTo_
2013. november 21. 17:18 #2265
Uncharted
Uncharted
Ps gamer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 2066
Csatolások: 0
Azonosító: 210588
Offline offline
Szeretném elkérni Honda Keiszuke adatlapját,mivel 2010.ben volt utoljára frissítve.Nem régkértem le Juan Mata lapját és már is újitottam rajta rengeteget.Szóval nem szeretnék feleseleges élet rajzot írni,úgy is megfogom csinálni,meglehet nézni az adatlapjaimat mind jó.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. november 21. 17:20 #2266
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (holczerd1997 @ 2013.11.21. 17:18)
Szeretném elkérni Honda Keiszuke adatlapját,mivel 2010.ben volt utoljára frissítve.Nem régkértem le Juan Mata lapját és már is újitottam rajta rengeteget.Szóval nem szeretnék feleseleges élet rajzot írni,úgy is megfogom csinálni,meglehet nézni az adatlapjaimat mind jó.

A szabály az szabály! Nincs 5-6 soros életrajz, nincs lap! pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. november 21. 18:55 #2267
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Ennél a lapnál rossz a profilkép.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. november 21. 21:01 #2268
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Szeretném átiratni az ő nevét Echevarría-ra.
Köszönöm.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. november 22. 10:55 #2269
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Steven Adler és Janis Joplin adatlapját már -majdnem- több mint egy éve nem szerkesztették. Ha átcsatolnátok, kicsit rendbe tenném őket.
Előre is nagyon szépen köszönöm! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. november 22. 12:44 #2270
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Törpi. @ 2013.11.22. 10:55)
Sziasztok!
Steven Adler és Janis Joplin adatlapját már -majdnem- több mint egy éve nem szerkesztették. Ha átcsatolnátok, kicsit rendbe tenném őket.
Előre is nagyon szépen köszönöm!  smileeee.gif


Janis Joplin adatlapja nem eladó. Szépen ki van töltve, minden rajta van és mivel halott, mit frissítsek rajta? Cseréljek profilképet? Akkor úgy jó?
5 felhasználónak tetszik: goldman, duracell, _ToTo_, Lindsay019, patrícia4
2013. november 22. 13:30 #2271
- törölt felhasználó -    
Nem szeretnék a szerkesztő háta mögött szervezkedni, de egy ideje figyelem az Ő lapját, és nincs életrajza, pedig ismert(ebb) személyről van szó. Szeptemberben volt utoljára frissítve. Szívesen elvállalnám, írok egy hosszabb életrajzot neki ha megkapom, addig itt van egy rövidebb:

Hannah Murray 1989. július elsején született az angliai Bristol nevű városban. Édesanyja és édesapja is a Bristol Universityn végzett.
16 évesen elment egy kasztingra, ahol kiválasztották Cassie szerepére, az ismert Skins nevezetű sorozat első generációjába. A második évadban kilépett a sorozatból, azonban a 7.-re két másik karakterrel együtt visszatért, és két teljes epizódot kapott, mint Cassie. Ezenkívül a nézőknek ismerős lehet a Trónok harcából, vagy akár a Chatroom című filmből, ahol Aaron Taylor-Johnsonnal szerepelt együtt.

Egyébként a lap volt már nálam, akkor írtam is neki egy középhosszú életrajzot, nem tudom miért nem hagyták legalább azt meg.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. november 22. 14:25 #2272
- törölt felhasználó -    
Essemm adatlapja már több, mint 6 hónapja nincs szerkesztve. Én szívesen elvállalnám a további szerkesztését! smileeee.gif Előre is köszönöm, ha átcsatolják hozzám a lapot.
2013. november 22. 14:46 #2273
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Jessie @ 2013.11.22. 14:25)
Essemm adatlapja már több, mint 6 hónapja nincs szerkesztve. Én szívesen elvállalnám a további szerkesztését! smileeee.gif Előre is köszönöm, ha átcsatolják hozzám a lapot.

5-6 soros életrajz kell!
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. november 22. 16:14 #2274
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Melissa McCarthy lapját szeretném elkérni.

Melissa Ann McCarthy néven született 1970. augusztus 26.-án, Plainfieldben, Illinois-ban. Szülei Sandra és Michael McCarthy, unokahúga a színésznő / modell Jenny McCarthy. Diplomáját a St. Francis Academy-n szerezte Joliet-ben Illinois-ban. Az amerikai színésznő Sookie St. Jamesként vált ismertté, a Szívek szállodája című sorozatnak köszönhetően. Több kisebb szerep után, 2010-ben főszerepet kapott a Mike és Molly című sorozatban. Láthattuk a Doktor Addison című sorozat egy epizódjában, az Ilyen a formám és az Ilyen az élet című vígjátékokban. Újabb sikert hozott Melissa számára a 2011-es vígjáték, a Koszorúslányok, melyért Oscar és BAFTA jelölést kapott, a legjobb női mellékszereplő kategóriában. 2013-ban két filmben is főszerepet játszott, A személyiségtolvajban Jason Bateman volt a partnere, a Női szervekben pedig Sandra Bullockkal szerepelt.
Köszönöm.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. november 22. 17:47 #2275
- törölt felhasználó -    
Idézet (FashionGirl @ 2013.11.17. 19:30)
Sziasztok! hi.gif 
Frissítettem az elvállalt lapokat,tehát David RamseytSarah Hardingot ,és 
[url=http://starity.hu/sztarok/alaina-huffman/]Alaina Huffmant
.
Továbbá őt, őt és őt tudnám frissíteni a hét folyamán. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. november 22. 18:55 #2276
- törölt felhasználó -    
Köszönöm a csatolásokat CanDee! biggrin.gif
2013. november 22. 20:03 #2277
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Nos, lassan, de összeálltak a csomagok, de még átnézném egyszer mielött bemásolom. Addig írom a tudnivalókat:

Mivel elég sok jelentkező volt a feladatra, ezért időközben újra átnéztem a Staritys lapokat és ezúttal még összeválogattam a 7000 és 10.000 sorszám közötti lapokból is, így ezek is belekerültek a listába, illetve belecsempésztem ezeken felüli lapokból is néhányat amiről úgy gondoltam, hogy szégyen, hogy nincs kitöltve sad.gif

Eddig 30 csomag állt össze, mert kb ennyien jelentkeztetek a feladatra, így kezdésnek mindenkinek jut egy csomag, illetve cserébe mindenki kap a kis listájáról 1db lapot cserébe. Aki nem küldte el a kis listáját, az sajnos már csak a fentmaradó lapokból tud választani magának cserébe.

Sikerült úgy összeállítanom, hogy mindenkihez kerül olyan lap, ami minnél előrébb szerepelt a kis listáján, illetve még maradnak is megszerezhető lapok.

A 30 csomag kétféle módon lett összeállítva, egyik fajtába került 7 frissítésre váró és 3 teljesen rendbeszedésre váró lap. Másik fajtába pedig 15 frissítésre váró lap.

A 30 csomagon felül marad még kilistázva kb 100 olyan lap, ami teljes rendbetételt kíván és kb 20-25 olyan ami csak frissítést. Ebből állítok majd össze majd még csomagokat a fentmaradó megszerezhető lapokért cserébe, illetve a kiemelt tagságra pályázóknak is ezekből állítom majd össze a feladatot.

Aki nem a cserébe megszerezhető lapokért segít, azok és a még erre tévedők akár 1-1 lapot is választhatnak majd a kijelölt listából amit rendbe lehet szedni.

A lapok átnézése közben összeállt a fejemben egy kis 'ellenőrző lista' azokról a dolgokról, amit jó lenne ha mindenki szem előtt tartana mielött nekikezd vagy befejezi azt a lapot amin dolgozik:

- Profilkép (Lehetőleg színes arckép legyen)
- 'Amit tudni kell róla' rész ellenőrzése (Ezt is lehet frissebbé tenni, aktualizálni, kijavítani)
- Alapadatok (Születési hely, idő, nemzetiség, imdb link, honlap link stb. ellenőrzése)
- Film/discográfia ellenőrzése (Filmográfiánál lehetőleg az imdb-t használjátok, ott szerepelnek a magyar címek is - már amelyik filmnek van. Ezek frissítésekor nézzétek vissza az utolsó beírt filmeket, mert sok olyan beírás szerepel, hogy 'készülőben' van egy 2010-es film. Itt nyilván két dolog fordulhat elő: Vagy elkészült azóta és ki lehet törölni mellőle, hogy 'készülőben' van vagy pedig el sem készült, akkor meg ki lehet törölni a meglévő filmográfiából és onnan folytatni a frissekkel. Ami átláthatóan van meg írva, azt lehet folytatni, de ha valaki újat akar írni, az sem gond. Viszont láttam olyanokat ami teljesen áttekinthetelen, zavaros, azokat mindnképp renbe illene tenni.
- Életrajz (Itt szintén kellene figyelni hasonló bejegyzésekre a meglévő bió végén, ne maradjon benne olyan marhaság ami a beíráskor lehet, hogy aktuális volt, pl egy készűlő film terv, amiből aztán az évek alatt sem lett semmi. Érdemes odafigyelni arra is, hogy találkoztam olyan bióval ami webfordítós és elsőre fel sem tűnik, csak ha jobban beleolvas az ember. Életrajzből, disco és filmográfiából ki lehet szedni a képeket, de ha a képeket nem is, az olyan képekre mutató linkeket ahol már nem látszik kép, azt mindenképp.)

Összeszedtem pár paramétert amit próbáljunk betartani/megtartani, hogy legyen értelme is annak amit csinálunk, ne csak összecsapjuk:

Tehát, 7000 sorszám alatt a minimális életrajz legyen 10-15 sor. 7000 felett pedig 6-10 sor.

Mivel mindig vannak és lesznek is kivételek a lapok köztött, illetve a sorszámok sem tükrözik mindig a valóságot, ettől el is lehet/kell térni.
Előfordul, hogy valakiről még az imdb-n sincs semmi vagy annyi se smileeee.gif Ha máshol sem, akkor lehet magatoktól költeni valamit, akár a film vagy diszkógráfia alapján vagy félre lehet tenni a lapot.
Mivel a sorszám sem mindig mérvadó, aki régóta van a szakmában arról nyilván több az infó, többet lehet írni róla, mint 15 sor, pl Nick Nolte. Szóval az ilyen lapkokból próbáljuk kihozni a maximumot. Ha már Nick Nolte, akkor elrettentő példa lehet a lapján az 'amit tudni kell róla rész' rohog.gif

Lehet használni wikipédiát, imdb-t illetve egyéb forrásokat is, de ne legyenek egy az egyben másolva a dolgok. Legyenek átírva, átfogalmazva, esetleg kiegészítve több helyről.

Hirtelen ennyi, a többit már csak holnap smileeee.gif

Kérdések, észrevételek jöhetnek ide vagy priviben is.
15 felhasználónak tetszik: duracell, AmyVie, Shenayla, hana001, Betti90, Domi21, patrícia4, mse90, Lindsay019, Bogiboszi, Stephen, FruFruChan, brigicyy, DennyKeh, Ildikócska10
2013. november 22. 20:38 #2278
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Hello! hi.gif
Megtennétek, hogy átcsatoljátok Ted és Alex lapját hozzá? laugh.gif Nekiadtam mindkét lapot. smileeee.gif
Köszönöm! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. november 22. 21:53 #2279
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Szeretném elkérni Amber adatlapját, mert jelenleg nincsen szerkesztője. Előre is köszönöm.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. november 22. 22:11 #2280
Sellőgirl
Sellőgirl
visszatérő vendég
 
StátuszLAPJAIM SZERKESZTÉS ALATT
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.02.
Hozzászólás: 279
Csatolások: 53
Azonosító: 192991
Offline offline
Szeretném elkérni ezt az adatlapot, mert film se diszkográfiája nincs és az életrajz sem hosszú


meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Betti90
332 oldal 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!