Starity

Adatlapos topik

332 oldal 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 06. 13:38 #921
kia08
kia08
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 50334
Azonosító: 179313
Offline offline
Idézet (Monstro @ 2013.08.06. 13:35)
Meg kell küzdenem érte? biggrin.gif  beer.gif

A pályázat során ToTo vagy Bessie egy témát indít az előre meghatározott 3 vagy 4 sztárnak minden pénteken. Oda lehet megírni egy teljes életrajzot szombat 8 óráig. Ha a beküldést lezárták a jelentkezőknek egy másik - nem az általuk megírt - életrajzra szavazni kell a tetszik gombbal. Majd a szavazást követően kihirdetik kinek az írása nyert. Ezt követően adják majd át a lapot smileeee.gif
2013. augusztus 06. 13:41 #922
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (kia08 @ 2013.08.06. 13:38)
A pályázat során ToTo vagy Bessie egy témát indít az előre meghatározott 3 vagy 4 sztárnak minden pénteken. Oda lehet megírni egy teljes életrajzot szombat 8 óráig. Ha a beküldést lezárták a jelentkezőknek egy másik - nem az általuk megírt - életrajzra szavazni kell a tetszik gombbal. Majd a szavazást követően kihirdetik kinek az írása nyert.

Már ne haragudj, de ezzel a lappal kapcsolatban más a helyzet, ugyanis ToTo írt is ezzel kapcsolatban ide. Idézem:
Idézet
"Nagy Alekosz, Patai Anna, Ábrahám Edit, Szabó Kitti, Mészáros Veronika, Max George, Simor Olivér, Galántha Csaba, Várudvari Jerzy László, Shodeinde Dorka, Rácz Ildikó, Lőrincz Alexandra, Gombár Gábor, Kelemen Csaba (LIL C), Tóth Lüszi, Gáspárné Balla Beáta, Nyári Edit, Jutta, Kovácsovics Fruzsina lapjai 1000 alattiak ugyan, de elkérhetőek a Starity profilról. Voltak amik pályázatra kerültek, de nem volt érdeklődés. A feltételek a szokásosak, az első korrekt kis életrajz ellenében elkérhetőek."

Szóval, ide elég egy kis korrekt életrajz Szandikáról és megkaphatja a lapot.
1 felhasználónak tetszik: kia08
2013. augusztus 06. 13:46 #923
LoveNessa
LoveNessa
 
StátuszHelló, Nyugat.hu! ;)
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.06.17.
Hozzászólás: 1483
Csatolások: 10859
Azonosító: 153158
Offline offline
szeretném elkérni Alice Braga lapját a Starity-profilról. Az 5361. helyen áll és nincs életrajza, se filmográfiája.

Amit tudni kell róla:
Alice Braga brazil származású színésznő. Legismertebb szerepe Will Smith mellett a 2007-es Legenda vagyok című filmben volt, de feltűnt a Rítusban is Anthony Hopkins és Colin O'Donoghue mellett. Jelenleg a The Ardor és a Kill Me Three Times című filmeken dolgozik.
2013. augusztus 06. 14:16 #924
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Monstro @ 2013.08.06. 13:54)
Akkor, ha ezt jól kisillabizáltam akkor megkaphatom Szandika adatlapját ohmy.gif És mikor kapom meg? biggrin.gif 
hi.gif

Hát megírod a normális életrajzot neki és a moderátorok megfelelőnek találják, akkor átcsatolják hozzád, ez idő kérdése.
2013. augusztus 06. 14:17 #925
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Monstro @ 2013.08.06. 14:04)
Akkor  Jerzy adatlapját is elkérném  rohog.gif 
Életrajz:
Várudvari Jerzy László táncosként és tolmácsként dolgozik. Jerzy egy energius, optimista és talpra esett férfi. 2010-ben jelentkezett a ValóVilág 4. szériájába, amelyben a szépfiúk kategoriájában került be. Jerzy egészen a fináléig menetelt, ahol vetélytársa, Alekosz megverte. biggrin.gif

Ennyi életrajzzal nem kaphatod meg a lapot, egy teljes, nem másolt, normális életrajz szükségeltetik! Itt nem elég az 5-6 soros életrajz!
2013. augusztus 06. 15:01 #926
- törölt felhasználó -    
5-6 sort kell ideírnod, h megkapd a lapot,DE egy hónapon
belül meg kell írnod a teljes életrajzot.
És mivel nem vagy tisztában a szabályokkal, olvasd el a topic első hozzászólását! wink.gif

Idézet (Monstro @ 2013.08.06. 14:23)
ohmy.gif Az előbb azt mondták, hogy elég az 5-6 soros ohmy.gif
2013. augusztus 06. 15:56 #927
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Ha lehetséges szeretném elkérni Siwan és HeeChul lapját a starity profilról, valamint DongJun lapjához több, mint egy éve nem nyúlt hozzá a szerkesztője és ő maga is inaktív, így ha lehet őt is átvenném.
Mivel ahogy látom HeeChul-nál nincs semmi írva egy rövidebb életrajzot most hirtelen összedobtam, persze a teljes már készülőben. smileeee.gif blush.gif
"Jung Hee Chul 1989. december 9-én született a Dél-Koreában található Jeju-szigeten. A családjában egyedüli gyermek, tanulmányait pedig a Seoul National University of Art-on végezte.
A médiában 2010. januárjában a ZE:A 9 tagú fiú csapat tagjaként debütált, ahol, mint fő rapper, táncos és néha napján énekesi pozíciót is betölt.
2013. júniusában pedig három másik csapattársával KwangHee-val, JunYoung-al és TaeHeon-al egyetemben debütált Japánban a csapat második alegységeként ZE:A 4U néven. Első debütáló mini albumuk pedig az Oops! címet kapta."

Előre is nagyon szépen köszönöm! meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: lA-dONNA, Betti90
2013. augusztus 06. 17:25 #928
sMokEe.cLouD
sMokEe.cLouD
Makaveli
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.07.
Hozzászólás: 3054
Csatolások: 1445
Azonosító: 191058
Offline offline
Hello mindenkinek! smileeee.gif Szeretném elkérni Mc Hammer adatlapját. Nincs szerkesztője. Előre is nagyon köszönöm! Rengeteg dolgot tudnák még róla írni. Pl.: Zenei karirer,korai élet...stb
2013. augusztus 06. 17:43 #929
- törölt felhasználó -    
Nem kell írnia, mert van életrajza, igaz, h minimális, de van.
Ha nem ír sajátot, a lap elvehető tőle. Ha másol, akkor főleg.

Idézet (Monstro @ 2013.08.06. 17:40)
Írj egy 5-6 soros életrajzot / "Amit tudni kell róla"-t smileeee.gif 
beer.gif
2013. augusztus 06. 18:06 #930
- törölt felhasználó -    
Három lapot kérhetsz egy héten - Jerzyvel együtt ez már négy.

Idézet (Monstro @ 2013.08.06. 18:03)
hi.gif
Elszeretném kérni ezt, ezt és ezt a profilt  unsure.gif 
hi.gif
2013. augusztus 06. 18:21 #931
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Ez az 1. ,hogy adatlapot kérek szóval remélem minden rendben lesz. Szeretném elkérni Kim Yoo Bin adatlapját aki utoljára 2012.10.18. 16:04 lett frissítve.
Aztán Nelly Furtado lapját aki utoljára 2012.11.15. 13:01 időpontban lett frissítve és Nanna Bryndís Hilmarsdóttir adatlapját utoljára frissítve: 2012.11.04. 13:01
Köszi előre is...
2013. augusztus 06. 18:32 #932
- törölt felhasználó -    
Szia!
1. Nelly lapja 1000. alatti, tehát ha el is vennék a szerkesztőtől - aki ráadásul moderátor -, pályázni lehetne csak rá.
2. Nannanak kell egy pár soros, rövid életrajz, ami ellenében megkaphatod. Utána egy hónapod van írni egy rendes életrajzot - MÁSOLNI TILOS!
3. Olvasd el az első oldalon található szabályzatot! Ha lapot szerkesztesz, pár dolgot muszáj tudnod wink.gif

Idézet (coney island queen. @ 2013.08.06. 18:21)
Sziasztok! 
Ez az 1. ,hogy adatlapot kérek szóval remélem minden rendben lesz. Szeretném elkérni Kim Yoo Bin adatlapját aki utoljára  2012.10.18. 16:04 lett frissítve.
Aztán Nelly Furtado lapját aki utoljára 2012.11.15. 13:01 időpontban lett frissítve és Nanna Bryndís Hilmarsdóttir adatlapját utoljára frissítve: 2012.11.04. 13:01 
Köszi előre is...


Kazuo írta, h egy TELJES ÉLETRAJZOT kell írnod! Azon 1000 alattiakra vonatkozik csak ez a szabály, akiket ToTo felsorolt, a 13 oldalon találod ezt a felsorolást. Persze vannak, akiket már elkértek. Utána kell nézni, melyek ezek.
Bár nem tudom, mit lehet írni olyan emberről, aki egyáltalán nincs a médiában, azon a pár hónapon kívül, amit a villában töltött...

Idézet (Monstro @ 2013.08.06. 18:11)
Azt hittem, hogy azt már amúgyse kaphatom meg ohmy.gif És a Szandikással mi lesz? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. augusztus 06. 18:38 #933
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2013.08.06. 18:32)
Szia!
1. Nelly lapja 1000. alatti, tehát ha el is vennék a szerkesztőtől - aki ráadásul moderátor -, pályázni lehetne csak rá.
2. Nannanak kell egy pár soros, rövid életrajz, ami ellenében megkaphatod. Utána egy hónapod van írni egy rendes életrajzot - MÁSOLNI TILOS!
3. Olvasd el az első oldalon található szabályzatot! Ha lapot szerkesztesz, pár dolgot muszáj tudnod wink.gif


1. Rendben viszont ezekről a pályázatokról semmit nem találtam az első oldalon lehet csak nem vettem észre. Mármint azt nem ,hogy ezekről a pályázatokról ,hol lehet értesülni?
2.Rendben akkor ha lehetséges egy másik üzenetben mindjárt írok egy életrajzot.Nem tudom honnan tudnék másolni a Wikipédiában benn sincs rohog.gif
3.Elolvastam bár azt még megkérdezném ,hogy Yubin-hoz is írjak egy pár soros összefoglalást vagy neki nem kell?
Köszi a választ
2013. augusztus 06. 18:48 #934
- törölt felhasználó -    
A pályázatokról annyit kell tudnod, hogy egy TELJES életrajzot kell írnod a megfelelő topicba. Minden sztárnak külön pályázatos topicja lesz. A kijelölt dátumokat a Starity profilon találod meg. wink.gif
Ne üzenetbe írd, hanem ide a topicba!
Yoo Binhez nem kell, mert neki van életrajza, de ártani nem árthat.

Idézet (coney island queen. @ 2013.08.06. 18:38)
1. Rendben viszont ezekről a pályázatokról semmit nem találtam az első oldalon lehet csak nem vettem észre. Mármint azt nem ,hogy ezekről a pályázatokról ,hol lehet értesülni? 
2.Rendben akkor ha lehetséges egy másik üzenetben mindjárt írok egy életrajzot.Nem tudom honnan tudnék másolni a Wikipédiában benn sincs  rohog.gif 
3.Elolvastam bár azt még megkérdezném ,hogy Yubin-hoz is írjak egy pár soros összefoglalást vagy neki nem kell? 
Köszi a választ
2013. augusztus 06. 18:53 #935
- törölt felhasználó -    
Szóval Nanna életrajza remélem elég lesz:

Nanna Bryndís Hilmarsdóttir első nagy sikereit 2012-ben érte el amikor berobbant a köztudatba mint az Of Monsters And Men énekesnője. A 24 éves Nanna Izlandból származik akárcsak az együttes többi tagja. Együttesük a Folk és Indie műfaj képviselője. Bár kevesen tudják róla volt egy solo projektje Songbird néven de mivel nem sikerült befutni hamar visszatért az együttesbe. Visszatérése után 2011-ben megjelent a lemez ami a világ hírnevet hozta nekik My Head Is An Animal címmel bár a lemez csak megjelenése után egy évvel a Little Talks című számok klipjének debütálása után tett nagyobb hírnévre szert. Nanna mint énekesnő nem tett nagyobb hírnévre szert csakis az együttes által ismerik. Legnagyobb álma ,hogy egy nap a Grammy díjas indie-folk Bon Iver együttessel énekelhessen. Zenéjére nagy hatással volt még Gayngs, Lianne La Havas, Leslie Feist és Justin Vernon aki a már említett Bon Iver együttes énekese.

Ezt tudtam össze hozni remélem tetszik. Kicsit nyers de persze ez még nem a végleges formája.
2013. augusztus 06. 18:55 #936
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2013.08.06. 18:48)
A pályázatokról annyit kell tudnod, hogy egy TELJES életrajzot kell írnod a megfelelő topicba. Minden sztárnak külön pályázatos topicja lesz. A kijelölt dátumokat a Starity profilon találod meg. wink.gif
Ne üzenetbe írd, hanem ide a topicba!
Yoo Binhez nem kell, mert neki van életrajza, de ártani nem árthat.


Ide küldtem a topikba wink.gif
Köszön a segítséged smileeee.gif
2013. augusztus 06. 19:18 #937
- törölt felhasználó -    
Nem tudom,hogy el lehet-e kérni Patai Anna lapját,de ha igen akkor itt az életrajz:
1999-ben született Budapesten.Egészen kicsi kora óta énekel.2010-ben jelentkezett a Megasztár ötödik szériájába!A műsor után folyton kapta a színházi felkéréseket!Énekelt már duettet Dobrády Ákossal.Első dala a Küld el a mosolyod címmel jelent meg és még ezen kívül megjelent két dala is a Nincs határ és a Szemembe néz.
2013. augusztus 06. 19:21 #938
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (Sztár Mániás @ 2013.08.06. 19:18)
Nem tudom,hogy el lehet-e kérni Patai Anna lapját,de ha igen akkor itt az életrajz:
1999-ben született Budapesten.Egészen kicsi kora óta énekel.2010-ben jelentkezett a Megasztár ötödik szériájába!A műsor után folyton kapta a színházi felkéréseket!Énekelt már duettet  Dobrády Ákossal.Első dala a Küld el a mosolyod címmel jelent meg és még ezen kívül megjelent két dala is a Nincs határ és a Szemembe néz.

Mivel ezer alatti nem lehet elkérni, később pályázat lesz rá.
2013. augusztus 06. 19:28 #939
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2013.08.06. 18:32)
Szia!
1. Nelly lapja 1000. alatti, tehát ha el is vennék a szerkesztőtől - aki ráadásul moderátor -, pályázni lehetne csak rá.
2. Nannanak kell egy pár soros, rövid életrajz, ami ellenében megkaphatod. Utána egy hónapod van írni egy rendes életrajzot - MÁSOLNI TILOS!
3. Olvasd el az első oldalon található szabályzatot! Ha lapot szerkesztesz, pár dolgot muszáj tudnod wink.gif
Kazuo írta, h egy TELJES ÉLETRAJZOT kell írnod! Azon 1000 alattiakra vonatkozik csak ez a szabály, akiket ToTo felsorolt, a 13 oldalon találod ezt a felsorolást. Persze vannak, akiket már elkértek. Utána kell nézni, melyek ezek.
Bár nem tudom, mit lehet írni olyan emberről, aki egyáltalán nincs a médiában, azon a pár hónapon kívül, amit a villában töltött...


Még egy nagyon gyors kérdés. Azt írtad egy hónapom van írni egy rendes teljes életrajzot. Ezt azután ,hogy megkaptam a lapot vagy az előtt.
Ha pedig azelőtt. Légyszíves elmondod ,hogy ezt hová küldjem vagy ide rakjam ki ?
Köszi
2013. augusztus 06. 19:31 #940
- törölt felhasználó -    
Az után, h megkaptad, és a lap életrajz részéhez kell írni.

Idézet (coney island queen. @ 2013.08.06. 19:28)
Még egy nagyon gyors kérdés. Azt írtad egy hónapom van írni egy rendes teljes életrajzot. Ezt azután ,hogy megkaptam a lapot vagy az előtt.
Ha pedig azelőtt. Légyszíves elmondod ,hogy ezt hová küldjem vagy ide rakjam ki ? 
Köszi


Elkérheted de egy TELJES életrajzot kell írnod, nem egy rövidet! ToTo is írta, a 13. oldalon wink.gif

Idézet (Sztár Mániás @ 2013.08.06. 19:18)
Nem tudom,hogy el lehet-e kérni Patai Anna lapját,de ha igen akkor itt az életrajz:
1999-ben született Budapesten.Egészen kicsi kora óta énekel.2010-ben jelentkezett a Megasztár ötödik szériájába!A műsor után folyton kapta a színházi felkéréseket!Énekelt már duettet  Dobrády Ákossal.Első dala a Küld el a mosolyod címmel jelent meg és még ezen kívül megjelent két dala is a Nincs határ és a Szemembe néz.
1 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás
332 oldal 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!