Starity

Adatlapos topik

332 oldal 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 06. 19:34 #941
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2013.08.06. 19:31)
Az után, h megkaptad, és a lap életrajz részéhez kell írni.


meghajolo.gif Köszönöm
2013. augusztus 06. 20:40 #942
csajszikahh
csajszikahh
 
StátuszAz élet olyan, mint egy doboz bonbon, sosem tudhatod, mit veszel ki belőle...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.17.
Hozzászólás: 1899
Csatolások: 811
Azonosító: 136579
Offline offline
Ugye ToTo írta, hogy:

Idézet
Nagy Alekosz, Patai Anna, Ábrahám Edit, Szabó Kitti, Mészáros Veronika, Max George, Simor Olivér, Galántha Csaba, Várudvari Jerzy László, Shodeinde Dorka, Rácz Ildikó, Lőrincz Alexandra, Gombár Gábor, Kelemen Csaba (LIL C), Tóth Lüszi, Gáspárné Balla Beáta, Nyári Edit, Jutta, Kovácsovics Fruzsina lapjai 1000 alattiak ugyan, de elkérhetőek a Starity profilról. Voltak amik pályázatra kerültek, de nem volt érdeklődés. A feltételek a szokásosak, az első korrekt kis életrajz ellenében elkérhetőek


Akkor, ha nem gond el szeretném kérni Patai Anna lapját megírtam az életrajzát is!

Patai Anna:

Amit tudnod kell róla:
Patai Anna a Megasztár nevű magyar tehetségkutatónak köszönheti eddigi karrierjét, ugyanis a műsorban vált ismertté. Miután a versenyből kiesett máris építgetni kezdte karrierjét.

Kezdetek:
Patai Anna 1999. augusztus 26-án látta meg a napvilágot fővárosunkban, Budapesten. A mai napig itt él családjával: édesanyjával, zenész édesapjával és nővéreivel. A lány mindig is szerette a zenét, egész kiskora óta érdekelte az éneklés, amikor csak tehette dalolt, abba sem akarta hagyni.

Karrierje:
Anna tehetségére legelőször édesapja figyelt fel, majd a család többi tagjának is feltűnt a lány tehetsége, ezért az akkor még 11 éves gyermeket benevezték az egyik magyar tehetségkutatóba, mégpedig a Megasztárba. Annát a műsor 2010-es válogatóján láthattuk és hallhattuk először. A hallgatóságot már ekkor sikerült lenyűgöznie. A további akadályokat is könnyedén vette, ezért bekerülhetett a döntőbe, az élő adásokba. Itt is egyre előrébb küzdötte magát, egészen a döntő hatodik állomásáig, azonban innen már nem sikerült tovább haladnia. Sajnos távoznia kellett a versenyből. Igaz, a lányt kicsit elszomorította a kiesése, de nem kellett sokáig búslakodnia, ugyanis a Megasztár közben egy ország ismerte meg, és emellett rengeteg tapasztalatot is sikerült szereznie, éppen ezért sikerült elindítania a karrierjét. Fellépések és felkérések zöme várt rá. Első színházi szerepét Gergely Róbertnek köszönheti, ugyanis ő kérte fel, hogy szerepeljen a Bőrönd mese című darabban. Anna nagyon örült neki, és természetesen rögtön elfogadta a lehetőséget. A Bőröndmesét 2011 tavaszán láthattuk először, a lány azonban szerencsére még ma is játszik benne. Ezután egy énekes, pontosabban egy duett felkérés várt az elfogadására. Miután aláírásra került Patai Anna a TNT frontemberével duettezett, méghozzá a Pár nap még nem a világ című dalban. Ezután egyre több felkérés érkezett hozzá. 2011 nyarán elkészítette első saját klipjét is, a Küldd el a mosolyod elnevezéssel. Patai Annát vendégelőadóként eddig kétszer láthattuk, először Dobrády Ákos, majd Caramel nagy koncertjén. Anna saját dalokban és klipekben is bővelkedik: a Küldd el a mosolyod után a Nincs határ, majd a Szemembe néz címet viselő dalai is elkészültek. Ezek közül néhányhoz videó klip is készült. Ezenkívül nem egy musical-ban és tévéműsorban is láthattuk. Nemrég könyvet is írtak a "kis" énekesnőről.

Érdekességek:
* Példaképei: Christina Agulera, Adele és Michael Jackson
* Az éneklés mellett az állatorvosi szakma is tetszik neki.
* Nagyon szeret úszni.
* Kedvenc színe: a pink.
* Édesapja zenész, édesanyja műkörmösként tevékenykedik.
* Kedvenc étele: a spagetti.
* kedvenc itala: a jeges tea.
* Nemrég könyv jelent meg róla, ami a Patai Anna Álmok útján címet viseli.

DISZKOGRÁFIA

Dalok-videó klipek:
* Patai Anna és Dobrády Ákos: Pár nap még nem a világ
* Patai Anna: Küldd el a mosolyod
* Patai Anna: Nincs határ
* Patai Anna: Szemembe néz
* Patai Anna: Kis butám

Musicalek, amikben hallhattuk:
* Egy nyári éj mosolya
* Valahol Európában
* Mary Poppins

FILMOGRÁFIA

Műsorok, amelyekben szerepelt:
* Megasztár
* Interaktív
* Frizbi
* Aktív
* Music Channel sztárhírek

Remélem e életrajzért cserébe megkaphatom a lapot, előre is köszönöm, ha igen, ha nem az sem nagyon nagy baj.
2 felhasználónak tetszik: Monstro, _ToTo_
2013. augusztus 06. 21:12 #943
WWE Dorka
WWE Dorka
Fallen Angel
 
Státuszechte liebe
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.09.
Hozzászólás: 1144
Csatolások: 99
Azonosító: 177495
Offline offline
Sziasztok. smileeee.gif Szeretném elkérni Connor Gibbs adatlapját. Itt az életrajz: biggrin.gif

Connor Gibbs 2001.02.02-én jött a világra Kaliforniában. Már 3 éves volt amikor elkezdett a színészkedés szakmával foglalkozni. Legelőször a Monk a Flúgos Nyomozó egyik részében kapott szerepet egy kisfiúként. Ám egy kis idővel később a Szellemekkel Suttogó című amerikai sorozatban kapott szerepet Aiden Lucas néven, ahol 22 részen keresztül alakítja Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) és Jim Klency (David Conrad) kisfiát.
2013. augusztus 06. 21:55 #944
Gurs
Gurs
 
Státusz10 years ago
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.02.
Hozzászólás: 943
Csatolások: 8137
Azonosító: 193043
Offline offline
Christa Theret lapját szeretném elkérni
2013. augusztus 06. 21:57 #945
Gurs
Gurs
 
Státusz10 years ago
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.02.
Hozzászólás: 943
Csatolások: 8137
Azonosító: 193043
Offline offline
Idézet (Darkness @ 2013.08.06. 19:21)
Mivel ezer alatti nem lehet elkérni, később pályázat lesz rá.


Nem lesz rá pályázat, ezért Ő 5-6 soros életrajzzal elvihető.
2013. augusztus 07. 08:55 #946
Lilla06
Lilla06
The Supreme
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 2852
Csatolások: 100
Azonosító: 176629
Offline offline
Sziasztok!
Azt szeretném kérni, hogy Torri Webster lapját csatoljátok hozzám és idone-hoz meg Nicollette Sheridan sztáradatlapját, mert cseréltünk.

Előre is köszönöm a csatolást!
Lilla06
2 felhasználónak tetszik: idone, _ToTo_
2013. augusztus 07. 09:25 #947
- törölt felhasználó -    
MÉG EGYSZER ELMONDOM!
Azokat, akiket ToTo leírt a 13. oldalon, hogy 1000. alatti és vihető, az azért van, mert a pályázatok során nem volt rájuk érdeklődés, de hozzájuk nem egy 5-6 soros életrajz, hanem egy TELJES ÉLETRAJZ kell! Diszkográfiával, filmográfiával, MINDENNEL!
Viszont, mindig meg kell nézni, hogy azok, akik fel lettek sorolva, van-e új gazdájuk, mert ha nem a Starity-profilon van, NEM kérhetőek el!
A biztonság kedvéért bemásolom, amit ToTo írt!

Idézet (_ToTo_ @ 2013.06.15. 21:26)

Nagy Alekosz, Patai Anna, Ábrahám Edit, Szabó Kitti, Mészáros Veronika, Max George, Simor Olivér, Galántha Csaba, Várudvari Jerzy László, Shodeinde Dorka, Rácz Ildikó, Lőrincz Alexandra, Gombár Gábor, Kelemen Csaba (LIL C), Tóth Lüszi, Gáspárné Balla Beáta, Nyári Edit, Jutta, Kovácsovics Fruzsina lapjai 1000 alattiak ugyan, de elkérhetőek a Starity profilról. Voltak amik pályázatra kerültek, de nem volt érdeklődés. A feltételek a szokásosak, [b]az első korrekt kis életrajz ellenében elkérhetőek.[/b]



Idézet (Gurs @ 2013.08.06. 21:57)
Nem lesz rá pályázat, ezért Ő 5-6 soros életrajzzal elvihető.
4 felhasználónak tetszik: Luckie, Kazuo, Queenie, FruFruChan
2013. augusztus 07. 13:13 #948
iannina
iannina
focus on the good
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 5249
Csatolások: 34903
Azonosító: 138106
Offline offline
Üdv!
Ha lehetséges akkor szeretném elkérni Melissa Ordway adatlapját a Starity profilról! Előre is köszönöm szépen! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. augusztus 07. 15:18 #949
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Kedves CanDee!
Kérlek csatold át Sarah Martinhoz Oded Fehr lapját, mert nekiadtam. Ezer köszönetérte meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. augusztus 07. 15:42 #950
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Sziasztok! laugh.gif Kérlek csatoljátok át Karina197-hez Emily Deschanel adatlapját, hozzám pedig Dima Bilan lapját. Megbeszéltük a cserét smileeee.gif Előre is köszönöm smileeee.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Karina197
2013. augusztus 07. 15:47 #951
- törölt felhasználó -    
A pályázaton nyert lapokat három hónapig nem lehet elcserélni. Legalábbis legjobb tudomásom szerint hoztak pár hónapja egy ilyen szabályt...

Idézet (hana001 @ 2013.08.07. 15:42)
Sziasztok! laugh.gif Kérlek csatoljátok át Karina197-hez Emily Deschanel adatlapját, hozzám pedig Dima Bilan lapját. Megbeszéltük a cserét smileeee.gif Előre is köszönöm smileeee.gif meghajolo.gif
10 felhasználónak tetszik: Kazuo, duracell, Karina197, Beyla, Luckie, idone, FruFruChan, Lizania, _ToTo_, N.k
2013. augusztus 07. 17:58 #952
- törölt felhasználó -    
Ennyi lenne az EGÉSZ, teljes életrajza? ohmy.gif


Idézet (Monstro @ 2013.08.07. 17:57)
Elszeretném kérni Szandika lapját újra  blush.gif 
De most egy kicsi változtatással biggrin.gif
Életrajz:
Lőrincz Alexandra - Szandika - 22 éves, Tökölről jött és extáncosnő. Folyton kapja a kritikát, hogy túl sok rajta a mű dolog, megjegyzik, hogy miért kellett megcsinálni a száját, illetve a melleit. A legjobb barátjával lakik. Sanyi segít neki mindenbe; viszi ahova csak akarja, kifizeti a gyorshajtását és teljesíti minden kívánságát.  Sanyi 61 éves... Sokan összehozzák őket, de ők csak barátok. Van egy kedvenc lova sanyinál, úgy hívják, hogy Kicsi. A kedvenc mesefilmje a Szilaj, a vadvölgy paripája. Mottója : "Fő a természetesség ugye, de nekem nem!"
Milyen? biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Kazuo, Lizania
2013. augusztus 07. 18:00 #953
- törölt felhasználó -    
Fentebb írtam...

Idézet (Monstro @ 2013.08.07. 18:00)
Nem :'D Ki lesz egészítve tongue.gif
Miért nem jó? sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. augusztus 07. 18:45 #954
- törölt felhasználó -    
Idézet (Monstro @ 2013.08.07. 18:03)
Ez megvan 5 soros! biggrin.gif Elég korrekt.. Én úgy gondolom..  mellow.gif


Öt soros életrajzzal csak az 1000 feletti életrajz nélküli kérhető el, ezek az 1000 alattiak viszont teljes életrajzzal vihetők csak el, pont úgy mintha beküldenéd pályázatra...
De Chelsy szerintem teljesen érthetően fogalmazott fentebb...
Amit te írtál az max egy "amit tudni kell róla" részbe mehet, köze nincs egy életrajzhoz.. blink.gif
8 felhasználónak tetszik: lA-dONNA, Luckie, LoveNessa, Betti90, Kazuo, FruFruChan, Lizania, N.k
2013. augusztus 07. 19:17 #955
- törölt felhasználó -    
Idézet (Monstro @ 2013.08.07. 19:10)
Várjunk csak o.O
Szandika adatlapján van életrajz!!
Így ingyen megkaphatom! biggrin.gif


Úgy érzem hatalmas sötétség szált a topikra... omg.gif
Megpróbálom még egyszer érthetően leírni, hogy felfogja a szürke állományod...
Egy ezer alatti laphoz mindenféle kép KELL egy TELJES ÉLETRAJZ! Ha van, ha nincs tök mindegy.
Ennek a vv-s szerencsétlenségnek a lapját meg csak úgy kapod meg ha ide a topikba írsz egy TELJES ÉLETRAJZOT, nem egy ilyen három soros jellemzést.

Ha ezek után se tudtad ezt megérteni, elfogadni, felfogni az már egyéni szociális probléma...
15 felhasználónak tetszik: Beyla, lA-dONNA, Luckie, LoveNessa, idone, Queenie, Cassie3, Betti90, Kazuo, FruFruChan, Lizania, Sztár Mániás, Jolie_77, N.k, WWE Dorka
2013. augusztus 07. 19:35 #956
- törölt felhasználó -    
Hát barátom, ha így akarsz lapot szerkeszteni, inkább neki se állj. AZ ÉLETRAJZOT MÁSOLTAD! Nem ez a lapszerkesztés lényege! Hanem hogy saját magad fogalmazod meg, különben mi értelme van?
De én itt be is fejeztem, neked nem lehet segíteni. Nem tudom, nem direkt értetlenkedsz-e, de más nyelven már nem tudom leírni a magyarázatot. Sajnálom.

Idézet (Monstro @ 2013.08.07. 19:10)
Várjunk csak o.O
Szandika adatlapján van életrajz!!
Így ingyen megkaphatom! biggrin.gif


Idézet (Monstro @ 2013.08.07. 19:34)
Figyelj Husi! Én nem sértettelek meg! Legyél szives te se wink.gif
Életrajz:
Lőrincz Alexandra 1990. február 25-én született, ValóVilág szereplő. Lőrincz Alexandra - Szandika - 22 éves, Tökölről jött és extáncosnő. Folyton kapja a kritikát, hogy túl sok rajta a mű dolog, megjegyzik, hogy miért kellett megcsinálni a száját, illetve a melleit. A legjobb barátjával lakik. Sanyi segít neki mindenbe; viszi ahova csak akarja, kifizeti a gyorshajtását és teljesíti minden kívánságát. Sanyi 61 éves... Sokan összehozzák őket, de köztük nincs semmi, hiszen ők csak barátok. Sanyi, Szandika jobb keze. Van egy kedvenc lova sanyinál, úgy hívják, hogy Kicsi. A kedvenc mesefilmje a Szilaj, a vadvölgy paripája. A VV előtt szigethalmi táncosnő volt. Szandika 2010.December. 1 költözött be a VV falai közé, ahol 116 napot töltött. Favoritjai a lovak, amit amatőr szinten űz. A ValóVilág 5. szériájában is szintén feltűnt. Szandi kedvence Kinga volt, mitöbb, neki is szurkolt a Seherezádé - Kinga párbajon, amit sanos Kinga vesztett el.
Érdekességek:
    - 12 évesen szexuálisan zaklattál.
    - Plaztika függő
    - 3x feküdt kés alá : orr, száj, mell


Kedvencei :
    Kedvenc filmbeli karakter(ek): rosszfiúk
    Kedvenc zene: RNB
    Kedvenc ital(ok): zöld tea, szilvás ice tea


Megfelel??  glare.gif  glare.gif
9 felhasználónak tetszik: Beyla, Luckie, LoveNessa, idone, Punky66, Betti90, Kazuo, FruFruChan, Lizania
2013. augusztus 07. 20:23 #957
- törölt felhasználó -    
Idézet (Monstro @ 2013.08.07. 19:34)
Figyelj Husi! Én nem sértettelek meg! Legyél szives te se wink.gif
Megfelel??  glare.gif  glare.gif


Sérteget a nyavalya, csak előttem már érthetően elmondták többen még is, hogy megy egy szabályos lap elkérés ráadásul a topik eleje is pont erről szól, itt meg csak nagy küzdés árán jutottunk el egy kevésbé gagyibb életrajzszármazékhoz.
Konkrétan én ebbe bele se akartam folyni csak nem tudtam tovább ezt olvasni, így gondoltam teszek egy próbát..
Hogy megfelel-e azt majd az illetékes moderátor/moderátorok eldöntik, ez nem az én dolgom. pardon.gif
Ne hidd, hogy én vagy a többi tag téged támadunk vagy épp annyira féltjük ezt a lapot csak próbálunk segíteni. Ennyi.
7 felhasználónak tetszik: Luckie, lA-dONNA, Punky66, Betti90, FruFruChan, Lizania, Beyla
2013. augusztus 07. 23:46 #958
kiwy
kiwy
még kitalálom...
 
Státusz(✿◠‿◠)♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.28.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 1
Azonosító: 139732
Offline offline
Hello én Puskás Ferenc adatlapját szeretném elkérni.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. augusztus 08. 13:24 #959
- törölt felhasználó -    
Sziasztok. hi.gif
Luke Hemmings-nek nincsen normális életrajza, így elszeretném kérni a lapot, ha lehetséges. Nem tudom, hogy ilyenkor kell-e írni 5-10 soros életrajzot, de azért írtam egyet.

Az 5 Seconds of Summer banda 2011-ben, Sydney-ben alakult meg, Luke Hemmings (énekel és gitározik), Calum Hood és Michael Clifford társaságában, akik ugyanabba az iskolába járták (Norwest Christian College).Később, 2011 decemberben csatlakozott a bandához Ashton Irwin. Mindannyian ügyesek voltak a zenélésben, majd videókat kezdtek feltölteni a YouTube-ra, minél több híres énekes/banda dalait játszották, és ez hamar meghozta a gyümölcsét, elég rövid idő alatt nagy sikerre tettek szert. Louis Tomlinson a One Direction-ból Twitteren megosztotta a fiúk egyik dalának a linkjét, ez volt a Gotta Get Out, majd hozzáfűzött pár szót: "Már egy ideje a rajongótok vagyok." Ezután megjelent a fiúk legújabb száma, az Out Of My Limit, ami ezúttal Niall Horan posztolt ki. A két banda jól összeismerkedett, barátok lettek, az 5SOS pedig a fiúk Take Me Home turnéján voltak az előzenekar. Luke-ék egyre nagyobb sikereknek örvendenek, rengeteg rajongójuk van és sok pozitív visszajelzéseket kapnak a rajongóktól.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. augusztus 08. 15:20 #960
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Puerto Rico @ 2013.08.08. 15:18)
Halii hi.gif
El szeretném kérni Galántha Csaba adatlapját.
Életrajz:
Galántha Csaba - VV Csaba, tanuló -  1988.06.03-án látta meg a nagyvilágot Székesfehérváron. 2011/2012-es ValóVilág 5-be jelentkezett, ahol a helyespasik kategóriájában bejutott - 11. ként, 2011. Szeptember 27., 49%-kal - a luxusbörtönbe . Csaba 3x volt párbajozni. Először Cristofelt vitte ki és fölényesen meg is nyerte az első kiszavazó showt, aztán Veronikát vitteki és ugyan csak győzedelmet aratott. Csaba egészen a fináléig menetelt ahol csak a 2. helyezést tudta megkaparintani. Csabi 153 napot töltött a Villában! Van egy zenekara ami a NeverMind nevet viseli.

Kedvencei:

    - Kedvenc filmbeli karakterek: Hans Landa, Marty McFly, Terence Hill
    - Kedvenc italok: Rostos gyümölcsitalok, kakaó
    - Kedvenc filmek: Remény rabjai, Vissza a jövőbe
    - Kedvenc ételek: Gyümölcsmártás pirított darával, sült hússal - nagymama módra


Jó lesz? smileeee.gif
hi.gif

Csabát már előtted elkérték.
332 oldal 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!