Rick Harrison a Zálogcsillagok címre hallgató műsorban már megmutatta tehetségét, már ami a régiségeket illeti, hiszen a legtöbb esetben jó üzletet köt. Most azonban nem egy újabb régiséggel, hanem egy gyönyörű feleséggel gazdagodott a zálogos.
A teljes cikkhez kattints ide!
Megnősült Rick Harrison
2013. július 23. 12:44
#1
|
|
LexiCobainDrama Queen® |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 12.08.01. Hozzászólás: 2758 Csatolások: 689 Azonosító: 182219 offline
|
2013. július 23. 12:47
#2
jajj nagyon szeretem azt a műsort!
nagynagy gratula nekik
és LexiCobain köszi a cikket
2013. július 23. 12:49
#3
|
|
LexiCobainDrama Queen® |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 12.08.01. Hozzászólás: 2758 Csatolások: 689 Azonosító: 182219 offline
|
Magggot: én is nagyon imádom a műsort, pláne Rick-et
Nálunk mindennapi program 2-3 rész a Zálogcsillagokból
2013. július 23. 12:49
#4
|
Lillahcskahúj tag |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 13.07.23. Hozzászólás: 12 Csatolások: 0 Azonosító: 206954 offline
|
milyen tehetségét ?
2013. július 23. 12:50
#6
Nem ismerem a műsorát, de gratulálok nekik! Nagyon szép a felesége!
2013. július 23. 12:51
#7
Idézet (LexiCobain @ 2013.07.23. 12:49)
Magggot: én is nagyon imádom a műsort, pláne Rick-et
Nálunk mindennapi program 2-3 rész a Zálogcsillagokból 
ismerős
2013. július 23. 12:51
#8
Idézet (Lillahcskah @ 2013.07.23. 12:49)
milyen tehetségét ?
hagyjuk ..
2013. július 23. 12:53
#9
Gratula nekik!
A felesége ruhája nagyon nagyon nagyon jó választás volt!
A felesége ruhája nagyon nagyon nagyon jó választás volt!
2013. július 23. 12:55
#10
|
|
LexiCobainDrama Queen® |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 12.08.01. Hozzászólás: 2758 Csatolások: 689 Azonosító: 182219 offline
|
Kedves Lillahcskah: azt már megszoktuk, hogy te amellett, hogy végtelenül ostoba vagy, még unalmas és körültekintetlen is. Az, hogy te senkit nem ismersz Bieberkén kívül, a te szégyened, mint ahogyan az is, hogy a 100. profiloddal is ki fognak vágni a Starity-ről, mert mint említettem: ostoba vagy és provokatív, ezekre pedig ezen az oldalon nincs szükség. További jó mulatást!
1 felhasználónak tetszik:
dijansalihu
2013. július 23. 12:55
#11
Gratulálok, bár szerintem a felesége fiatalabb mint ő.
2013. július 23. 13:19
#15
Idézet (LexiCobain @ 2013.07.23. 12:55)
Kedves Lillahcskah: azt már megszoktuk, hogy te amellett, hogy végtelenül ostoba vagy, még unalmas és körültekintetlen is. Az, hogy te senkit nem ismersz Bieberkén kívül, a te szégyened, mint ahogyan az is, hogy a 100. profiloddal is ki fognak vágni a Starity-ről, mert mint említettem: ostoba vagy és provokatív, ezekre pedig ezen az oldalon nincs szükség. További jó mulatást!
drága ha nincs elég agyad hozzá megmondom hogy én TROLL VAGYOK. Nem szeretem én bieberkét se de valaminek be kell adnom magam.
Amúgy van egy kis whiskey nálad ? úgy jobbakat tunnék inri bocika
2013. július 23. 13:22
#16
Idézet (RosszLány @ 2013.07.23. 13:19)
drága ha nincs elég agyad hozzá megmondom hogy én TROLL VAGYOK. Nem szeretem én bieberkét se de valaminek be kell adnom magam.
Amúgy van egy kis whiskey nálad ? úgy jobbakat tunnék inri bocika
Amúgy van egy kis whiskey nálad ? úgy jobbakat tunnék inri bocika
utálom az ilyen oldalszennyezőket , mint te.
2013. július 23. 13:24
#17
Idézet (Magggot @ 2013.07.23. 13:22)
utálom az ilyen oldalszennyezőket , mint te.

én is szeretlek bugyiboci;))
2013. július 23. 13:34
#18
|
|
mind1nekedA Starity macskásnénije^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.22. Hozzászólás: 5547 Csatolások: 0 Azonosító: 194508 offline
|
sok boldogságot.
2013. július 23. 13:38
#19
Idézet (RosszLány @ 2013.07.23. 13:24)
én is szeretlek bugyiboci;))
Figyelj. Erre az egészre egyáltalán nincs szükség. Ha ennyire unatkozol menny, és játszál csörgőkkel, vagy menny labdázni, úgy is szép idő van.
De ne rontsad itt a levegőt, mert erre nincs szükség. Köszönöm.
Különben gratulálok nekik.
2013. július 23. 13:40
#20
Idézet (xPrincess @ 2013.07.23. 13:38)
Figyelj. Erre az egészre egyáltalán nincs szükség. Ha ennyire unatkozol menny, és játszál csörgőkkel, vagy menny labdázni, úgy is szép idő van.
De ne rontsad itt a levegőt, mert erre nincs szükség. Köszönöm.
Különben gratulálok nekik.

De ne rontsad itt a levegőt, mert erre nincs szükség. Köszönöm.
Különben gratulálok nekik.
nagyon berúgtam nem értek egy szót se!
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline



