Starity

Kérdezz-felelek II.

2915 oldal 2892 2893 2894 2895 2896 2897 2898 2899 2900 2901 2902
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. május 21. 15:27 #57921
Pheebs
Pheebs
ʕ ᵔᴥᵔ ʔ
 
Státuszold keys won't unlock new doors
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.16.
Hozzászólás: 4630
Csatolások: 300
Azonosító: 233447
Offline offline
Idézet (TearsOnMirror @ 2020.05.21. 15:20)
Utoljára a spanyol nyelvvizsgás könyvemet olvasgattam, de ha szépirodalomról beszélünk, akkor legutóbb Ady egyik verseskötetét forgattam 
(Vér és arany) amelyben több féle témájú versek is előfordulnak: ars poetica, szerelmes vers, halálvers és még sorolhatnám.
Melyik idegennyelvről gondolod azt hogy kellemes a hangzása?

Koreai,spanyol és francia, az angolon gondolkodtam még el,de inkább határeset.
Milyen számodra egy ideális hétvége?
2020. május 21. 15:37 #57922
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Idézet (Pheebs @ 2020.05.21. 15:27)
Koreai,spanyol és francia, az angolon gondolkodtam még el,de inkább határeset.
Milyen számodra egy ideális hétvége?

Szertem, ha a szombatom egy kicsit mozgalmasabb. Szívesen elmegyek valamelyik közeli városba körülnézni, vásárolni vagy valamilyen kultúrális programra ellátogatni barátaimmal, este pedig zenét hallgatni, sorozatozni esetleg tanulni egy kicsit. A vasárnapot szívesen szentelem a tanulásnak, persze csak szünetekkel, hogy egy picit pihenhessek és persze a szüleimmel is sok időt töltök.
Melyik az a sorozat vagy film amit körülötted sokan kedvelnek, de te nem érted, hogy mi az élvezhető benne?
1 felhasználónak tetszik: Pheebs
2020. május 21. 16:07 #57923
Pheebs
Pheebs
ʕ ᵔᴥᵔ ʔ
 
Státuszold keys won't unlock new doors
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.16.
Hozzászólás: 4630
Csatolások: 300
Azonosító: 233447
Offline offline
Idézet (TearsOnMirror @ 2020.05.21. 15:37)
Szertem, ha a szombatom egy kicsit mozgalmasabb. Szívesen elmegyek valamelyik közeli városba körülnézni, vásárolni vagy valamilyen kultúrális programra ellátogatni barátaimmal, este pedig zenét hallgatni, sorozatozni esetleg tanulni egy kicsit. A vasárnapot szívesen szentelem a tanulásnak, persze csak szünetekkel, hogy egy picit pihenhessek és persze a szüleimmel is sok időt töltök. 
Melyik az a sorozat vagy film amit körülötted sokan kedvelnek, de te nem érted, hogy mi az élvezhető benne?

Pretty Little Liars és a Vampire Diaries, én tényleg próbáltam, de nem tudtam egyiket sem befejezni :c
Hogy készülsz egy nyaralásra? teendők, látnivalók írása, ilyenekre gondoltam például
1 felhasználónak tetszik: TearsOnMirror
2020. május 21. 16:17 #57924
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Idézet (Pheebs @ 2020.05.21. 16:07)
Pretty Little Liars és a Vampire Diaries, én tényleg próbáltam, de nem tudtam egyiket sem befejezni :c
Hogy készülsz egy nyaralásra? teendők, látnivalók írása, ilyenekre gondoltam például

same, én egyik sorozatban sem jutottam 1 résznél tovább
Szoktam írni egy jó hosszú listát arról, hogy mit kell pakolnom, aztán természetesen egyeztetek egy hívásban azokkal, akikkel megyek. A programokat is midnig leírom magamnak, mert képes vagyok elfelejteni bármit.
Inkább egy felolvasó estre mennél el, vagy inkább megnéznél egy operát a színházban?
1 felhasználónak tetszik: Pheebs
2020. május 21. 18:18 #57925
- törölt felhasználó -    
Idézet (TearsOnMirror @ 2020.05.21. 16:17)
same, én egyik sorozatban sem jutottam 1 résznél tovább
Szoktam írni egy jó hosszú listát arról, hogy mit kell pakolnom, aztán természetesen egyeztetek egy hívásban azokkal, akikkel megyek. A programokat is midnig leírom magamnak, mert képes vagyok elfelejteni bármit.
Inkább egy felolvasó estre mennél el, vagy inkább megnéznél egy operát a színházban?

Megnéznék egy operát a színházban.
HOl élnél szívesebben? Kínában a legjobb barátaiddal vagy Amerikában egyedül?
2020. május 21. 22:34 #57926
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Idézet (Rhyna @ 2020.05.21. 18:18)
Megnéznék egy operát a színházban.
HOl élnél szívesebben? Kínában a legjobb barátaiddal vagy Amerikában egyedül?

Gondolom itt az akart lenni a kontraszt, hogy kínában szerinted "rossz" élni és ezért a barátaimmal jobb lenne, Amerikában meg húdejó. Hát nem is tudom. Magamtól egyik helyre sem költöznék, de mindenképpen el szeretnék látogatni mindkét országba a jövőben.
ja amúgy meg úgy vettem hogy Amerika alatt az USA-t érted, nem a kontinenst
Volt már egy olyan zeneszám, amit imádtál, de valami személyes tragédia vagy más esemény miatt már nem tudod végighallgatni?
2020. május 21. 23:05 #57927
Pheebs
Pheebs
ʕ ᵔᴥᵔ ʔ
 
Státuszold keys won't unlock new doors
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.16.
Hozzászólás: 4630
Csatolások: 300
Azonosító: 233447
Offline offline
Idézet (TearsOnMirror @ 2020.05.21. 22:34)
Gondolom itt az akart lenni a kontraszt, hogy kínában szerinted "rossz" élni és ezért a barátaimmal jobb lenne, Amerikában meg húdejó. Hát nem is tudom. Magamtól egyik helyre sem költöznék, de mindenképpen el szeretnék látogatni mindkét országba a jövőben.
ja amúgy meg úgy vettem hogy Amerika alatt az USA-t érted, nem a kontinenst
Volt már egy olyan zeneszám, amit imádtál, de valami személyes tragédia vagy más esemény miatt már nem tudod végighallgatni?

Picit csalok most, remélem nem nagy baj blush.gif én a komplett CNCO-val vagyok így. Nagyon szimpatikusak a fiúk, fülbemászóak a dalaik, de sajnos a csapat és velük együtt minden dal egy olyan személyre emlékeztet, akire most nem szívesen emlékeznék. Nem haragtartásból, csak nekem most kicsit sok volt egy-két dolog.
Én gumicukros kérdést tettem volna fel ( rohog.gif ), de ez megtetszett szóval:
Neked van ilyen dalod?
2020. május 21. 23:14 #57928
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Idézet (Pheebs @ 2020.05.21. 23:05)
Picit csalok most, remélem nem nagy baj én a komplett CNCO-val vagyok így. Nagyon szimpatikusak a fiúk, fülbemászóak a dalaik, de sajnos a csapat és velük együtt minden dal egy olyan személyre emlékeztet, akire most nem szívesen emlékeznék. Nem haragtartásból, csak nekem most kicsit sok volt egy-két dolog.
Én gumicukros kérdést tettem volna fel, de ez megtetszett szóval:
Neked van ilyen dalod?

Húha, here we go. Őszintén, én sem tudok egy konkrét dalt mondani. Számomra a Hollywood Undead együttes összes száma (főleg a Swan Songs album) "lett elrontva" egy rosszul végződő barátság és egy kapcsolatom miatt. De azért néha muszáj meghallgatnom pár számukat és kínozni saját magam. pl. most hogy eszembe jutott megint ez az együttes
Milyen romantikus tinidráma szereplőtípus sztereotípiái illenek rád a legjobban?
2020. május 21. 23:31 #57929
Pheebs
Pheebs
ʕ ᵔᴥᵔ ʔ
 
Státuszold keys won't unlock new doors
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.16.
Hozzászólás: 4630
Csatolások: 300
Azonosító: 233447
Offline offline
Idézet (TearsOnMirror @ 2020.05.21. 23:14)
Húha, here we go. Őszintén, én sem tudok egy konkrét dalt mondani. Számomra a Hollywood Undead együttes összes száma (főleg a Swan Songs album) "lett elrontva" egy rosszul végződő barátság és egy kapcsolatom miatt. De azért néha muszáj meghallgatnom pár számukat és kínozni saját magam. pl. most hogy eszembe jutott megint ez az együttes
Milyen romantikus tinidráma szereplőtípus sztereotípiái illenek rád a legjobban?

uh, te jó ég, de félreértelmezhetően fogalmaztam, mármint a kérdés tetszett meg ;-; ne haragudj :c és sajnálom, hogy te is ilyen miatt nem tudsz valakiket hallgatni :c
A típus: szerény lány, aki mindig ugrik, ha a barátainak segítség kell és nem sok vizet zavar
Sztereotípiák: sokat olvasok, relatív, de szerintem sok dologról tudok beszélni, sok ember előtt nem biztos, hogy sokat beszélek, barátok közt nyílok ki igazán.
De szerencsére már javulok olyan értelemben, hogy már jobban kiállok magamért és ha többen vannak körülöttem, akkor is jobban megnyílok már
Van olyan film vagy sorozat, aminek a világában szívesen élnél?
1 felhasználónak tetszik: TearsOnMirror
2020. május 22. 09:02 #57930
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Idézet (Pheebs @ 2020.05.21. 23:31)
uh, te jó ég, de félreértelmezhetően fogalmaztam, mármint a kérdés tetszett meg ;-; ne haragudj :c és sajnálom, hogy te is ilyen miatt nem tudsz valakiket hallgatni :c
A típus: szerény lány, aki mindig ugrik, ha a barátainak segítség kell és nem sok vizet zavar
Sztereotípiák: sokat olvasok, relatív, de szerintem sok dologról tudok beszélni, sok ember előtt nem biztos, hogy sokat beszélek, barátok közt nyílok ki igazán.
De szerencsére már javulok olyan értelemben, hogy már jobban kiállok magamért és ha többen vannak körülöttem, akkor is jobban megnyílok már
Van olyan film vagy sorozat, aminek a világában szívesen élnél?

A legtöbb általam ismert és kedvelt sorozat nem rendelkezik különleges világgal, a "saját" világunkban játszódik a legtöbbjük. A kedvenc animéimen gondolkodtam, de azok meg mind olyan disztópikus világban játszanak, amit meg sem közelítenéd.
Melyik sorozatkarakterrel tudsz a legjobban azonosulni?
2020. május 22. 20:28 #57931
bees knees
bees knees
semper fi
 
Státuszmy 'give a fucks' are on vacation
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.07.21.
Hozzászólás: 1557
Csatolások: 62
Azonosító: 272577
Offline offline
Idézet (TearsOnMirror @ 2020.05.22. 09:02)
A legtöbb általam ismert és kedvelt sorozat nem rendelkezik különleges világgal, a "saját" világunkban játszódik a legtöbbjük. A kedvenc animéimen gondolkodtam, de azok meg mind olyan disztópikus világban játszanak, amit meg sem közelítenéd. 
Melyik sorozatkarakterrel tudsz a legjobban azonosulni?

Gina Linetti és Alec Lightwood.
És te?
2 felhasználónak tetszik: Pheebs, Zoeh
2020. május 22. 20:40 #57932
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ this could be forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15911
Csatolások: 146027
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (bees knees @ 2020.05.22. 20:28)
Gina Linetti és Alec Lightwood.
És te?

Sheldon Cooper.
Milyen napod volt ma?
2020. május 22. 21:01 #57933
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2020.05.22. 20:40)
Sheldon Cooper.
Milyen napod volt ma?

Köszönöm a kérdésed, nagyon jó napom volt. Nem a legjobban indult, mivel majdnem elaludtam, épphogy fel tudtam kelni az első órám idejére, de szerencsére nem késtem le. Aminek nagyon örültem először is, hogy a spanyol tanáromnak tetszett a prezentációm az egészséges táplálkozásról. Utána volt egy irodalom órám amin különösen aktívan részt tudtam venni, csakúgy mint matekon. Az utolsó órám biosz volt, ahol magamat is megleptem és 100%-ot értem el a feladatokban, így kaptam egy ötöst. Azóta igazából relaxálok, még aludtam is délután.
Neked milyen napod volt?
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2020. május 22. 22:10 #57934
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ this could be forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15911
Csatolások: 146027
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (TearsOnMirror @ 2020.05.22. 21:01)
Köszönöm a kérdésed, nagyon jó napom volt. Nem a legjobban indult, mivel majdnem elaludtam, épphogy fel tudtam kelni az első órám idejére, de szerencsére nem késtem le. Aminek nagyon örültem először is, hogy a spanyol tanáromnak tetszett a prezentációm az egészséges táplálkozásról. Utána volt egy irodalom órám amin különösen aktívan részt tudtam venni, csakúgy mint matekon. Az utolsó órám biosz volt, ahol magamat is megleptem és 100%-ot értem el a feladatokban, így kaptam egy ötöst. Azóta igazából relaxálok, még aludtam is délután.
Neked milyen napod volt?

Nekem kicsit semmilyen napom volt: azon kívül, hogy volt ma egy családi ünnep, és azon jól éreztem magam, nem igazán csináltam semmit. Volt egy online vizsgám, de nem volt valami komoly. Most este még kiválasztottam az öcsém tablóképét a sok kép közül, amiket tegnap csináltam róla a kertben, és elkezdtem egy új sorozatot a Netflixen. De egyébként az összes napom kicsit szorongósan és sehogyan, semmittevéssel telik mostanság, úgyhogy ilyen szempontból ez sem volt kivétel.
Van valamilyen allergiád?
2020. május 22. 22:46 #57935
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2020.05.22. 22:10)
Nekem kicsit semmilyen napom volt: azon kívül, hogy volt ma egy családi ünnep, és azon jól éreztem magam, nem igazán csináltam semmit. Volt egy online vizsgám, de nem volt valami komoly. Most este még kiválasztottam az öcsém tablóképét a sok kép közül, amiket tegnap csináltam róla a kertben, és elkezdtem egy új sorozatot a Netflixen. De egyébként az összes napom kicsit szorongósan és sehogyan, semmittevéssel telik mostanság, úgyhogy ilyen szempontból ez sem volt kivétel. 
Van valamilyen allergiád?

Nem tudok semmilyen allergiáról, de az a gyanúm, hogy allegiás vagyok a poratkára. Ideje lenne elmennem egy allergiavizsgálatra.
Olyan típusú ember vagy aki bárhol eltud aludni, vagy csak a saját ágyában?
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2020. május 22. 23:27 #57936
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ this could be forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15911
Csatolások: 146027
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (TearsOnMirror @ 2020.05.22. 22:46)
Nem tudok semmilyen allergiáról, de az a gyanúm, hogy allegiás vagyok a poratkára. Ideje lenne elmennem egy allergiavizsgálatra.
Olyan típusú ember vagy aki bárhol eltud aludni, vagy csak a  saját ágyában?

Same, mármint a poratka.
Mivel elég szorongó típus vagyok, legkönnyebben a saját ágyamban alszom el. Eléggé tudok szorongani idegen környezetben, idegen ágyban meg még inkább: ha csak tehetem, a legszélsőségesebb körülmények között is hazaszenvedem magam (egyszer hajnali négykor gyalogoltam fel a hegyre, ahol lakom), csak ne kelljen másnál aludnom. rohog.gif Ez talán azért van így, mert általában nagyon random körülmények között alszom ott valakinél: egyszer egy fotelben aludtam, vagy osztozkodnom kell az ágyon mással, és ezektől a dolgoktól kiborulok. Viszont ha van saját ágyam, és nem alszik a két méteres körzetemben senki, akkor elvagyok. Szállodákban sem szoktam nehezen elaludni.
Mi a legtávolabbi ország, amiben jártál eddig?
2 felhasználónak tetszik: TearsOnMirror, LeerdammerGirl
2020. május 23. 00:52 #57937
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2020.05.22. 23:27)
Same, mármint a poratka.
Mivel elég szorongó típus vagyok, legkönnyebben a saját ágyamban alszom el. Eléggé tudok szorongani idegen környezetben, idegen ágyban meg még inkább: ha csak tehetem, a legszélsőségesebb körülmények között is hazaszenvedem magam (egyszer hajnali négykor gyalogoltam fel a hegyre, ahol lakom), csak ne kelljen másnál aludnom. Ez talán azért van így, mert általában nagyon random körülmények között alszom ott valakinél: egyszer egy fotelben aludtam, vagy osztozkodnom kell az ágyon mással, és ezektől a dolgoktól kiborulok. Viszont ha van saját ágyam, és nem alszik a két méteres körzetemben senki, akkor elvagyok. Szállodákban sem szoktam nehezen elaludni.
Mi a legtávolabbi ország, amiben jártál eddig?

Egyesült Királyság. Az ember tényleg érzi, hogy mekkora a távolság egy kb. 24 órás buszút során. xd
Hogyan jellemeznéd az étkezési szokásaidat?
2020. május 23. 01:34 #57938
Pheebs
Pheebs
ʕ ᵔᴥᵔ ʔ
 
Státuszold keys won't unlock new doors
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.16.
Hozzászólás: 4630
Csatolások: 300
Azonosító: 233447
Offline offline
Idézet (TearsOnMirror @ 2020.05.23. 00:52)
Egyesült Királyság. Az ember tényleg érzi, hogy mekkora a távolság egy kb. 24 órás buszút során. xd
Hogyan jellemeznéd az étkezési szokásaidat?

Szüleimet idézem: kiborító. De én elvagyok vele, bár közel sem a legegészségesebb. Ha nincs suli úgy hagyom ki a reggelit, ahogy van. Ha van suli akkor csak keveset eszem, néha semmit sem. Napközben többször eszem keveset, ebédelni későn szoktam, legalábbis szülőkhöz képest (13-14 óra körül), délután el-elcsipegetek kisebb harapnivalókat, majd vacsorázni úgy 8 óra magasságában szoktam és ilyenkor csakis laktató ételeket szoktam fogyasztani.
És Te?
2020. május 23. 01:40 #57939
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Idézet (Pheebs @ 2020.05.23. 01:34)
Szüleimet idézem: kiborító. De én elvagyok vele, bár közel sem a legegészségesebb. Ha nincs suli úgy hagyom ki a reggelit, ahogy van. Ha van suli akkor csak keveset eszem, néha semmit sem. Napközben többször eszem keveset, ebédelni későn szoktam, legalábbis szülőkhöz képest (13-14 óra körül), délután el-elcsipegetek kisebb harapnivalókat, majd vacsorázni úgy 8 óra magasságában szoktam és ilyenkor csakis laktató ételeket szoktam fogyasztani. 
És Te?

Borzalmas étkezési szokásaim vannak. Reggelit sosem eszek, csak egy kakaót szoktam inni, amivel kb. semmire sem megyek. Következőnek ebédet szoktam enni, általában egészséges ételeket, néha viszont "bűnözök" egy picit. Vacsorát vagy nem szoktam egyáltalán enni, vagy egy fél szelet kenyeret bírok megenni. Amikor jobb kedvemben vagyok este 8 körül jégkrémezni szoktam, de mostanában már azt is elhagyom. Néha napközben bekapok valami nasit, de nagyon ritkán.
Szoktál hangoskönyveket hallgatni? Ha igen, mit hallgattál utoljára?
2020. május 23. 09:50 #57940
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ this could be forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15911
Csatolások: 146027
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (TearsOnMirror @ 2020.05.23. 01:40)
Borzalmas étkezési szokásaim vannak. Reggelit sosem eszek, csak egy kakaót szoktam inni, amivel kb. semmire sem megyek. Következőnek ebédet szoktam enni, általában egészséges ételeket, néha viszont "bűnözök" egy picit. Vacsorát vagy nem szoktam egyáltalán enni, vagy egy fél szelet kenyeret bírok megenni. Amikor jobb kedvemben vagyok este 8 körül jégkrémezni szoktam, de mostanában már azt is elhagyom. Néha napközben bekapok valami nasit, de nagyon ritkán.
Szoktál hangoskönyveket hallgatni? Ha igen, mit hallgattál utoljára?

Ritkán szoktam, de néha előfordul: legutóbb A Pál utcai fiúk hangoskönyvet hallgattam, Vecsei H. Miklós előadásában.
Ha szerepelhetnél egy cameo szerep erejéig az egyik kedvenc filmedben/sorozatodba, melyik lenne az és miért?
1 felhasználónak tetszik: TearsOnMirror
2915 oldal 2892 2893 2894 2895 2896 2897 2898 2899 2900 2901 2902
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!