Starity

Kérdezz-felelek II.

2915 oldal 2898 2899 2900 2901 2902 2903 2904 2905 2906 2907 2908
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. július 25. 18:29 #58041
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Idézet (TearsOnMirror @ 2020.07.20. 15:16)
Nincsen különösebben kedvenc filmszínészem, főleg úgy, hogy leginkább sorozatokat szoktam nézni a szabadidőmben.
Melyik zeneszám dallama vagy szövege ragadt meg a fejedben legutóbb?

Ten - New Heroes. Annyira imádom a szövegét, mindig motivációt ad, ha éppen nagyon lent vagyok.
Van valamilyen fóbiád?
2020. július 27. 21:14 #58042
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Idézet (Gureka10 @ 2020.07.25. 18:29)
Ten - New Heroes. Annyira imádom a szövegét, mindig motivációt ad, ha éppen nagyon lent vagyok. 
Van valamilyen fóbiád?

Nincsen kimondottan, az éles tárgyatól félek, de azért nem fóbia szintjén.
Szoktál magyar filmeket nézni? Ha igen, melyik a legjobb és a legrosszabb, amit valaha láttál?
2020. szeptember 01. 17:42 #58043
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
Idézet (TearsOnMirror @ 2020.07.27. 21:14)
Nincsen kimondottan, az éles tárgyatól félek, de azért nem fóbia szintjén. 
Szoktál magyar filmeket nézni? Ha igen, melyik a legjobb és a legrosszabb, amit valaha láttál?

nem szoktam, egyenes ódzkodom tőlük, mert egyrészt hangtechnika az mindig valahogy kritikán aluli, és a színészek sem épp a legszimpatikusabbak. talán kedvencnek a Mindenkit tudnám mondani, bár ez egy rövidfilm, és lehet csak az emlékeimben él jónak és szépnek, mert régen láttam, de legalább megmaradt, szóval felejtősnek semmiképpen sem mondható. ami pedig a legrosszabb volt, az az Ultra c. futásról szóló film, amire ha bármikor visszagondolok, a kínos röhögés fog el, hogy hogyan tudtak ilyen szenny dolgot készíteni. rohog.gif
mit gondolsz, mennyire befolyásolta a covid-19 az eddigi életviteled?
2020. október 28. 01:43 #58044
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Idézet (forever.romanci @ 2020.09.01. 17:42)
nem szoktam, egyenes ódzkodom tőlük, mert egyrészt hangtechnika az mindig valahogy kritikán aluli, és a színészek sem épp a legszimpatikusabbak. talán kedvencnek a Mindenkit tudnám mondani, bár ez egy rövidfilm, és lehet csak az emlékeimben él jónak és szépnek, mert régen láttam, de legalább megmaradt, szóval felejtősnek semmiképpen sem mondható. ami pedig a legrosszabb volt, az az Ultra c. futásról szóló film, amire ha bármikor visszagondolok, a kínos röhögés fog el, hogy hogyan tudtak ilyen szenny dolgot készíteni.
mit gondolsz, mennyire befolyásolta a covid-19 az eddigi életviteled?

Érdekes belegondolni ebbe. Én egy nagyon szabálykövető ember vagyok, így sosem volt bajom azzal, hogy a meghozott törvények vagy rendeletek szerint cselekedjek és hamar hozzá is szoktam általában a szigorításokhoz. Alapjáraton sem szoktam gyakran eljárni ide-oda, szóval ezzel sem volt gond, viszont úgy érzem folyamatosan, hogy van bennem egy valamilyen szintű bizonytalanság és kilátástalanság, ami komolyan kihat a mentális egészségemre. Nem volt bajom azzal, hogy itthon kellett maradnom, vagy hogy jópár hónapig online kellett folytatnom a tanulmányaimat, egyszerűen csak annyi mindet befolyásol ez a vírus, amit jelenleg alig tudunk épp ésszel felfogni. Bár úgy tűnik, hogy régóta tudatosult bennünk ez az állapot, ez nem igaz és közel sem ismerjük eléggé, hogy bármit iz biztosnak állítsunk róla. Összességében úgy gondolom, hogy a mindennapjaimat nem túl sok mindenben befolyásolta, de mentálisan mindenképpen okozott már nehézségeket nálam.
Mi a véleményed a horrorfilmekről? Melyiket láttad utoljára és hogy tetszett?
2020. október 28. 08:58 #58045
- törölt felhasználó -    
Idézet (TearsOnMirror @ 2020.10.28. 01:43)
Érdekes belegondolni ebbe. Én egy nagyon szabálykövető ember vagyok, így sosem volt bajom azzal, hogy a meghozott törvények vagy rendeletek szerint cselekedjek és hamar hozzá is szoktam általában a szigorításokhoz. Alapjáraton sem szoktam gyakran eljárni ide-oda, szóval ezzel sem volt gond, viszont úgy érzem folyamatosan, hogy van bennem egy valamilyen szintű bizonytalanság és kilátástalanság, ami komolyan kihat a mentális egészségemre. Nem volt bajom azzal, hogy itthon kellett maradnom, vagy hogy jópár hónapig online kellett folytatnom a tanulmányaimat, egyszerűen csak annyi mindet befolyásol ez a vírus, amit jelenleg alig tudunk épp ésszel felfogni. Bár úgy tűnik, hogy régóta tudatosult bennünk ez az állapot, ez nem igaz és közel sem ismerjük eléggé, hogy bármit iz biztosnak állítsunk róla. Összességében úgy gondolom, hogy a mindennapjaimat nem túl sok mindenben befolyásolta, de mentálisan mindenképpen okozott már nehézségeket nálam.
Mi a véleményed a horrorfilmekről? Melyiket láttad utoljára és hogy tetszett?

Legutóbb a Rettegés háza nevű filmet láttam az osztálytársaimmal, akörül mikor megjelent. Nem vagyok horror fan, egyáltalán nem szeretem őket, csak akkor nézem meg ha vanmég velem valaki.
Van olyan szokásod mely ma már mindennapivá vált?
2020. október 28. 11:12 #58046
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Idézet (Rhyna @ 2020.10.28. 08:58)
Legutóbb a Rettegés háza nevű filmet láttam az osztálytársaimmal, akörül mikor megjelent. Nem vagyok horror fan, egyáltalán nem szeretem őket, csak akkor nézem meg ha vanmég velem valaki.
Van olyan szokásod mely ma már mindennapivá vált?

Hát, minden szokásom mindennapivá vált már, hiszen ez teszi őket szokásokká, nemde?
Ha készíthetnél egy kívánságlistát 5 dologból, amire vágysz, mi állna a harmadik helyen?
2020. október 28. 11:26 #58047
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (TearsOnMirror @ 2020.10.28. 11:12)
Hát, minden szokásom mindennapivá vált már, hiszen ez teszi őket szokásokká, nemde? 
Ha készíthetnél egy kívánságlistát 5 dologból, amire vágysz, mi állna a harmadik helyen?

Nehezen szedek össze és állítok sorrendbe ilyen jellegű dolgokat, mert általában nincs sok kívánságom - viszont a kívánságaim közül az egyik leggyermetegebb, de számomra mégis fontos vágyam (tehát jó szívvel teszem középre) az, hogy ne csűrjék el a Percy Jackson sorozatváltozatát, jó szereplőgárdát kapjon, és minél hamarabb megjelenjen, mert az első filmek megjelenése óta várok egy hiteles, történet hű és élvezhető feldolgozásra (nem mintha nem imádnám a Logan Lerman-féle változatot, de elég hamar meguntam, ráadásul azokat mindennek lehet nevezni, csak történet szempontjából hitelesnek nem). Nagy reményeket fűzök ehhez a projekthez, és nagyon nem szeretnék csalódni.
Ha egy 1-től 10-ig terjedő skálán kéne értékelned a tanéved eddig a pillanatig, ahol az 1 a borzalmas, a 10 pedig a nagyon jó, hányast adnál rá és miért?
2020. október 28. 13:03 #58048
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2020.10.28. 11:26)
Nehezen szedek össze és állítok sorrendbe ilyen jellegű dolgokat, mert általában nincs sok kívánságom - viszont a kívánságaim közül az egyik leggyermetegebb, de számomra mégis fontos vágyam (tehát jó szívvel teszem középre) az, hogy ne csűrjék el a Percy Jackson sorozatváltozatát, jó szereplőgárdát kapjon, és minél hamarabb megjelenjen, mert az első filmek megjelenése óta várok egy hiteles, történet hű és élvezhető feldolgozásra (nem mintha nem imádnám a Logan Lerman-féle változatot, de elég hamar meguntam, ráadásul azokat mindennek lehet nevezni, csak történet szempontjából hitelesnek nem). Nagy reményeket fűzök ehhez a projekthez, és nagyon nem szeretnék csalódni.
Ha egy 1-től 10-ig terjedő skálán kéne értékelned a tanéved eddig a pillanatig, ahol az 1 a borzalmas, a 10 pedig a nagyon jó, hányast adnál rá és miért?

Körülbelül 10/6-ra értékelném. Bár a tanulmányi eredményem jól alakul, alig van időm másra a tanulás mellett és minden nap teljesen kmerülök, ha hazaérek. Sajnos ez ebben az évben csak rosszab lesz és őszintén, egy kicsit tartok attól, hogy nem fogok-e szétesni a nyomás alatt.
Volt már olyan, hogy abbahagytad egy sorozat nézését, mert meghalt benne a kedvenc karaktered?
2020. október 29. 11:28 #58049
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (TearsOnMirror @ 2020.10.28. 13:03)
Körülbelül 10/6-ra értékelném. Bár a tanulmányi eredményem jól alakul, alig van időm másra a tanulás mellett és minden nap teljesen kmerülök, ha hazaérek. Sajnos ez ebben az évben csak rosszab lesz és őszintén, egy kicsit tartok attól, hogy  nem fogok-e szétesni a nyomás alatt.
Volt már olyan, hogy abbahagytad egy sorozat nézését, mert meghalt benne a kedvenc karaktered?

Azt hiszem, előfordult már ilyen, de csak olyan esetekben, amikor az egész sztorit a kedvenc szereplőm miatt bírtam már csak elviselni, és az ő halálával számomra értelmetlen lett volna folytatni. Például a Teen Wolffal ez volt a helyzet.
Milyen sorozatot nézel most, vagy ha most nem nézel, mit néztél utoljára, és hogy tetszett?
2020. október 29. 12:32 #58050
- törölt felhasználó -    
Idézet (Harlow @ 2020.10.29. 11:28)
Azt hiszem, előfordult már ilyen, de csak olyan esetekben, amikor az egész sztorit a kedvenc szereplőm miatt bírtam már csak elviselni, és az ő halálával számomra értelmetlen lett volna folytatni. Például a Teen Wolffal ez volt a helyzet.
Milyen sorozatot nézel most, vagy ha most nem nézel, mit néztél utoljára, és hogy tetszett?

Anyukám állandóan a koreai sorozatokat néz, pl: A palota ékköve és a Királyi ház titkai így én is ezeket nézem jelenleg. blush.gif
Melyik a kedvenc albumod jelenleg és (ha van)mi a jelentése?
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2020. október 29. 13:16 #58051
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (Rhyna @ 2020.10.29. 12:32)
Anyukám állandóan a koreai sorozatokat néz, pl: A palota ékköve és a Királyi ház titkai így én is ezeket nézem jelenleg. blush.gif 
Melyik a kedvenc albumod jelenleg és (ha van)mi a jelentése?

Úristen, ezen a két sorozaton nőttem fel. :')
Most épp a Stray Kids "In Life" című albuma óriási kedvencem: ez az első studio albumuk újracsomagolt változata, fantasztikus számokkal. A koncepció szerint a fiúk sok számot szereznek a fiatalok útkeresési nehézségeivel, érzelmi megcsömörléseivel kapcsolatban a saját élményeiken keresztül, és most is ezt a témakört bővítették tovább, viszont most a megoldásokra koncentrálnak és a nehézségek feloldására. Ezért az egész album nagyon energikus, motiváló.
Mi a mai programod?
2020. október 29. 20:42 #58052
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2020.10.29. 13:16)
Úristen, ezen a két sorozaton nőttem fel. :')
Most épp a Stray Kids "In Life" című albuma óriási kedvencem: ez az első studio albumuk újracsomagolt változata, fantasztikus számokkal. A koncepció szerint a fiúk sok számot szereznek a fiatalok útkeresési nehézségeivel, érzelmi megcsömörléseivel kapcsolatban a saját élményeiken keresztül, és most is ezt a témakört bővítették tovább, viszont most a megoldásokra koncentrálnak és a nehézségek feloldására. Ezért az egész album nagyon energikus, motiváló.
Mi a mai programod?

Ma a szüleimmel ellátogattunk kettő temetőbe és meglátogattuk a nagymamámat és más távolabbi rokonainkat is a délután folyamán. Estefelé bevásároltunk és mekiztünk közösen.
Ha idén halloweeni bulin vehetnél részt, minek vagy kinek öltöznél be?
2020. október 30. 08:25 #58053
- törölt felhasználó -    
Idézet (TearsOnMirror @ 2020.10.29. 20:42)
Ma a szüleimmel ellátogattunk kettő temetőbe és meglátogattuk a nagymamámat és más távolabbi rokonainkat is a délután folyamán. Estefelé bevásároltunk és mekiztünk közösen.
Ha idén halloweeni bulin vehetnél részt, minek vagy kinek öltöznél be?

Hát, én megyek halloweeni buliba (csak ilyen baráti esemény), és úgy tervezem, hogy Belle-nek öltözök be a Szépség és Szörnyetegből biggrin.gif
Mit szeretsz az őszben?
2020. október 30. 11:12 #58054
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (Rhyna @ 2020.10.30. 08:25)
Hát, én megyek halloweeni buliba (csak ilyen baráti esemény), és úgy tervezem, hogy Belle-nek öltözök be a Szépség és Szörnyetegből  biggrin.gif
Mit szeretsz az őszben?

Mindent. Imádom, hogy nincs negyven fok, tehát sokkal szabadabban tudok létezni, és nem kell úton-útfélen azon aggódnom, hogy leégek. Végre egyre hűvösebb van, ami azt jelenti, hogy elkezdhetek anélkül kapucnis pulcsikat, kötött pulcsikat, vastag zoknikat és flanel pizsamákat hordani, hogy rám szólnának, mondván: "vedd már le azt a pulcsit, meleged van, én látom!". Ezen kívül imádom a színeket, a ködöt, az aludni térő természet változásait, a korai sötétet, a faleveleket a földön, a füstölgő kéményeket, a hosszú esős napokat, és a hosszú esős napok utáni napsütést, a forralt bort, a töklámpás faragást, és a tényt, hogy nálunk ilyenkor rendszeres a sütőtök fogyasztás, sütiben, magában, mindenhogy. Szeretem, hogy egyre melegebbek a radiátoraink, hogy kirakhatom a fényfüzéreim és tudom is használni őket, hogy a teraszt ellepik a kismadarak, a halloween-i hangulatot, és még sorolhatnám. Egyszerűen imádom az őszt, annyira én vagyok, annyival jobban tudok funkcionálni ebben az évszakban, mint pl. nyáron vagy télen (a tél se lenne rossz, ha esne a hó).
Hogy néz ki a kedvenc outfited, amiben a legmagabiztosabbnak érzed magad?
1 felhasználónak tetszik: TearsOnMirror
2020. október 30. 12:49 #58055
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2020.10.30. 11:12)
Mindent. Imádom, hogy nincs negyven fok, tehát sokkal szabadabban tudok létezni, és nem kell úton-útfélen azon aggódnom, hogy leégek. Végre egyre hűvösebb van, ami azt jelenti, hogy elkezdhetek anélkül kapucnis pulcsikat, kötött pulcsikat, vastag zoknikat és flanel pizsamákat hordani, hogy rám szólnának, mondván: "vedd már le azt a pulcsit, meleged van, én látom!". Ezen kívül imádom a színeket, a ködöt, az aludni térő természet változásait, a korai sötétet, a faleveleket a földön, a füstölgő kéményeket, a hosszú esős napokat, és a hosszú esős napok utáni napsütést, a forralt bort, a töklámpás faragást, és a tényt, hogy nálunk ilyenkor rendszeres a sütőtök fogyasztás, sütiben, magában, mindenhogy. Szeretem, hogy egyre melegebbek a radiátoraink, hogy kirakhatom a fényfüzéreim és tudom is használni őket, hogy a teraszt ellepik a kismadarak, a halloween-i hangulatot, és még sorolhatnám. Egyszerűen imádom az őszt, annyira én vagyok, annyival jobban tudok funkcionálni ebben az évszakban, mint pl. nyáron vagy télen (a tél se lenne rossz, ha esne a hó).
Hogy néz ki a kedvenc outfited, amiben a legmagabiztosabbnak érzed magad?

Nagyon kevés olyan outfitem van, amiben igazán magabiztosnak érzem magam, de nemrég sikerült egy ilyet összehoznom. A fehér rózsás garbómban, bőrszoknyában, fekete szövetkabátban mintás fekete harisnyával és bakanccsal egészen jól érzem magam.
Melyik természetfeletti lényt tartod a legfélelmetesebbnek?
2020. október 30. 13:07 #58056
- törölt felhasználó -    
Idézet (TearsOnMirror @ 2020.10.30. 12:49)
Nagyon kevés olyan outfitem van, amiben igazán magabiztosnak érzem magam, de nemrég sikerült egy ilyet összehoznom. A fehér rózsás garbómban, bőrszoknyában, fekete szövetkabátban mintás fekete harisnyával és bakanccsal egészen jól érzem magam. 
Melyik természetfeletti lényt tartod a legfélelmetesebbnek?

Húúú, ez egy nagyon jó kérdés. Egyrészt mert imádok mindent ami az ilyen természetfeletti dolgokkal kapcsolatos és mivel tudom, hogy nem léteznek, így tudom, hogy nincs mitől félnem rohog.gif De ha mégis kéne választanom egyet közülük, akkor a Kraken, a Karib-tenger kalózaiból
Melyik az a nyelv, amelyik tetszik, de sohasem akarnád megtanulni?
2020. október 30. 14:21 #58057
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Idézet (Rhyna @ 2020.10.30. 13:07)
Húúú, ez egy nagyon jó kérdés. Egyrészt mert imádok mindent ami az ilyen természetfeletti dolgokkal kapcsolatos és mivel tudom, hogy nem léteznek, így tudom, hogy nincs mitől félnem De ha mégis kéne választanom egyet közülük, akkor a Kraken, a Karib-tenger kalózaiból
Melyik az a nyelv, amelyik tetszik, de sohasem akarnád megtanulni?

Nagyon tetszik az orosz nyelv, de nem hiszem, hogy valaha is eljutnék a megtanulásáig, mivel annyi másik nyelv áll előtte a listámon.
Van valamilyen nyelvvizsgád? Ha igen, milyen szintű? Tervezel a jövőben vizsgát tenni?
2020. október 30. 14:44 #58058
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (TearsOnMirror @ 2020.10.30. 14:21)
Nagyon tetszik az orosz nyelv, de nem hiszem, hogy valaha is eljutnék a megtanulásáig, mivel annyi másik nyelv áll előtte a listámon.
Van valamilyen nyelvvizsgád? Ha igen, milyen szintű? Tervezel a jövőben vizsgát tenni?

Az emelt szintű német érettségimhez járt egy B2-es szintű nyelvvizsga, ezen kívül pedig a közeljövőben angol nyelvből szeretnék szintén egy B2-t szerezni.
Eddig milyen volt a napod?
2020. október 30. 14:52 #58059
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2020.10.30. 14:44)
Az emelt szintű német érettségimhez járt egy B2-es szintű nyelvvizsga, ezen kívül pedig a közeljövőben angol nyelvből szeretnék szintén egy B2-t szerezni.
Eddig milyen volt a napod?

Egészen átlagos, de hangulatos. Reggel óta csak tanulással foglalkoztam, közben meg zenét hallgattam. Pihenésként kidíszítettük Halloweenre a házat, magunk is készítettünk néhány díszt az alkalomra.
Na és a Te napod hogy telik?
2020. október 30. 14:59 #58060
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (TearsOnMirror @ 2020.10.30. 14:52)
Egészen átlagos, de hangulatos. Reggel óta csak tanulással foglalkoztam, közben meg zenét hallgattam. Pihenésként kidíszítettük Halloweenre a házat, magunk is készítettünk néhány díszt az alkalomra. 
Na és a Te napod hogy telik?

Eddig kicsit konfliktusosan, de volt már rosszabb is. Délelőtt még játszottam az öcsémmel (kicsit Overcooked függők vagyunk, hihi), most pedig itt vacakolgatok kicsit, zenét hallgatok, aztán tanulnom kell majd.
Van olyan előadó, híresség, akit a környezetedben sokan szeretnek, de te valahogy, valamiért nem tudtad megkedvelni? Ha igen, ki az, és miért?
2915 oldal 2898 2899 2900 2901 2902 2903 2904 2905 2906 2907 2908
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!