Starity

A nagyi kiáll Justin Bieber mellett

12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 28. 21:12 #81
WhiteRose.
WhiteRose.
engedd el
 
StátuszElőre, előre, felkelve elesni, fürkésző szememmel szívedet keresni.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 1416
Csatolások: 22
Azonosító: 186846
Offline offline
Igazán büszke lehet az unokájára! mellow.gif
De miért kell a nagyinak megvédenie? Nem tudja ezt egyedül megoldani? Elvileg egy felnött ''férfi''. think.gif
2013. július 28. 21:17 #82
dasom410
dasom410
visszatérő vendég
 
Státusz„Ismerd meg az ellenfeledet - és tudd meg, mi a kedvenc sportja!”~Nelson Mandela
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.30.
Hozzászólás: 377
Csatolások: 39
Azonosító: 195022
Offline offline
Képzeld el nem. Az a Selena és Justin cikk azokat leszarom. ha érdekkapcsolat ha nem. de nem hiszem mert elég furcsa hogy Justin csináltatott neki egy gyémántköves gyűrűt. kigondolná minek. nem csak köpködni tud. és igen leköpte azt a DJ-t nem volt szép tényleg. de azt honnan tudod hogy pont a rajongóit köpte. közületek senki nem volt ott. nem azért csinálja hogy híresebb legyen hanem mert van szíve. én nem azért szeretem mert milyen "cukkermukker" bevallom tényleg helyes. hanem a zenéért és önmagáért. nem azért mert milyen "cukkermukker". leszidnának. és lehet meg is pofoznának. de arra még nem gondoltál hogy 2012 júniusától turnén van augusztus 5.-éig és nem tud találkozni a szüleivel? ja igen válallta csak akkor még csak 12 volt és nem tudta milyen híresnek lenni. amikor ezt elvállalta.
2013. július 28. 21:18 #83
- törölt felhasználó -    
Csak 19 éves. Hát ezen sírtam fájdalmamba.

Mindenki követ el kisebb nagyobb zűröket, ilyen például, ha a barátnőd bugyija nálad marad és anyád megtalálja, és próbálod nem felfedni barátnőd kilétét. Ez zűr, pedig abszolút természetes dolog lenne, csak a szülői féltés és egyéb okok miatt, általában negatív következménye van.

Viszont példának okáért a legutóbbi "zűrje" a köpködés az csak éretlenségét és szociális készségeinek hiányát bizonyítja, minthogy olyan társadalomban nőt fől, ahol ez nem szokott dolog.
De azt hiszem már általános iskola első későnérőknek másodikban megmagyarázták, hogy nem illik köpködni. (Most tuti rasszistának fogtok tartani, de nem érdekel, külvárosban nőttem fől, tudom mit beszélek.) Nekünk a tanítónőnk azt mondta és ezt most idézem "Gyerekek! Nem illik köpködni az utcán, sem sehol, azt csak a cigányok csinálják. Hát úgy szeretnétek élni putriban, mint a cigányok?"
És higyétek el 6-7-8 évesen nagyon elrettentő tudott lenni még a gondolat is. És hiába sértő, mégis csak van benne valami. Ha a gyerek nem tanulja meg az alapvető társadalmi normákat, akkor világ életében beilleszkedési zavarokkal fog küzdeni és ferdeszemmel fognak nézni rá.

Viszont a nagyi biztos a fülén ült, meg a szemüvegén, mikor a drog ügyéről volt szó.

Meg nézzük már a dolog másik végét. Ha Justin tök nyugodt életet élne, deszkázna zenélne, esetleg eljárna valami értelmes helyre, mondjuk egy broadway előadásra vagy valami hasonlóra, a kutya nem törődne vele és tized annyi lesifotós lebzselne rajta. De amig játsza a kisstílű játékát 5 perc hírnévért, addig ne csodálkozzon senki, hogy még azt is lefotózzák, ha éppen a WC-én ül.


És kedves nagyi! Már Nürnbergben sem fogadta el a bíróság a "másis csinált ilyent" kifogást. Ahogy egyik szülő sem fogadja el azt, ha "másis is kapot egyest, nem csak én".
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, escoripon, Éowyn
2013. július 28. 21:23 #84
dettus7
dettus7
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1996
Csatolások: 18
Azonosító: 131164
Offline offline
ő ilyen..szerintem normális smileeee.gif
2013. július 28. 21:24 #85
panniBelieber
panniBelieber
új tag
 
StátuszWe love Justin forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.18.
Hozzászólás: 99
Csatolások: 0
Azonosító: 203978
Offline offline
Végre valaki aki megmondja...imádom a Nagyiját...és persze Justint is <3 wink.gif
2013. július 28. 21:26 #86
Zyta96
Zyta96
    Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 10.08.12.
Hozzászólás: 1375
Csatolások: 0
Azonosító: 133080
Offline offline
persze hogy ezt mondja,hiszen a nagymamája -.-
2013. július 28. 21:27 #87
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
dasom410:
Megismétlem: most sajnálnom kéne? 19 évesen távol van a szüleitől - aki külföldön tanul/dolgozik ennyi évesen, szerinted annak milyen? Ja, és azok érdemi munkát csinálnak, nem nyávognak a színpadon.
Az adatlapodat átnézve azonban rájöttem, hogy fölösleges leállnom vitatkozni veled. Elfogultan véded a kis kedvencedet. Apropó: te honnan tudod, hogy nem a rajongóit köpte le? Mert elvileg te sem voltál ott wink.gif
12 éves részhez pedig csak annyit, hogy akkor maradhatott volna még a fenekén tanulni, és elkezdhette volna később is építeni a "karrierjét". Ha lenne szíve, nem köpdösne mindenkire, pláne nem azokra, akik miatt tart ott ahol most van.
Védd csak, de te is tudod, hogy ez a gyerek annyira el van kapatva, amennyire csak lehet. Amíg az "okos" nagyikája így támogatja, addig ne lepődjünk meg, hogy a kis dolgait folytatni is fogja.
Itt feladom. Az elvakultság beszél belőletek, nem a szeretet.
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. július 28. 21:28 #88
escoripon
escoripon
oh you're princess?but i'm the QUEEN.
 
StátuszA divat változik, de a stílus örök.-Coco Chanel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.07.
Hozzászólás: 1194
Csatolások: 0
Azonosító: 177356
Offline offline
Idézet (wrestlingfan @ 2013.07.28. 21:18)
Csak 19 éves. Hát ezen sírtam fájdalmamba.
Mindenki követ el kisebb nagyobb zűröket, ilyen például, ha a barátnőd bugyija nálad marad és anyád megtalálja, és próbálod nem felfedni barátnőd kilétét. Ez zűr, pedig abszolút természetes dolog lenne, csak a szülői féltés és egyéb okok miatt, általában negatív következménye van. 
Viszont példának okáért a legutóbbi "zűrje" a köpködés az csak éretlenségét és szociális készségeinek hiányát bizonyítja, minthogy olyan társadalomban nőt fől, ahol ez nem szokott dolog. 
De azt hiszem már általános iskola első későnérőknek másodikban megmagyarázták, hogy nem illik köpködni. (Most tuti rasszistának fogtok tartani, de nem érdekel, külvárosban nőttem fől, tudom mit beszélek.) Nekünk a tanítónőnk azt mondta és ezt most idézem "Gyerekek! Nem illik köpködni az utcán, sem sehol, azt csak a cigányok csinálják. Hát úgy szeretnétek élni putriban, mint a cigányok?" 
És higyétek el 6-7-8 évesen nagyon elrettentő tudott lenni még a gondolat is. És hiába sértő, mégis csak van benne valami. Ha a gyerek nem tanulja meg az alapvető társadalmi normákat, akkor világ életében beilleszkedési zavarokkal fog küzdeni és ferdeszemmel fognak nézni rá.
Viszont a nagyi biztos a fülén ült, meg a szemüvegén, mikor a drog ügyéről volt szó.
Meg nézzük már a dolog másik végét. Ha Justin tök nyugodt életet élne, deszkázna zenélne, esetleg eljárna valami értelmes helyre, mondjuk egy broadway előadásra vagy valami hasonlóra, a kutya nem törődne vele és tized annyi lesifotós lebzselne rajta. De amig játsza a kisstílű játékát 5 perc hírnévért, addig ne csodálkozzon senki, hogy még azt is lefotózzák, ha éppen a WC-én ül. 
És kedves nagyi! Már Nürnbergben sem fogadta el a bíróság a "másis csinált ilyent" kifogást. Ahogy egyik szülő sem fogadja el azt, ha "másis is kapot egyest, nem csak én".



Köszönöm, hogy vannak értelmes emberek! Hatalmas mértékben igazad van. meghajolo.gif meghajolo.gif
2013. július 28. 21:29 #89
panniBelieber
panniBelieber
új tag
 
StátuszWe love Justin forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.18.
Hozzászólás: 99
Csatolások: 0
Azonosító: 203978
Offline offline
dasom410
habibi nem csak a pénz számit neki. és igen hallottam sok jó cselekedetétől. és te hallottál már Avalanna Routh-ról. Agydaganatos kislány. 2011-ben találkozhatott Justinnal. Justin minden mütétjét fizette mindenét. és ugy szerette mintha a saját testvére lenne. és ha nem hallottál róla még akkor segítek: http://www.hir24.hu/szines/2012/09/27/meghalt-justin-bieber-felesege(1)/~~bulvar
Nagyon sok rákos rajongójának kifizette a pénzt. Nagyon sokat adományozott és arany szíve van. Nem rég egy szegény iskolának biztosította 2 évre az ételt! "Sziasztok Justin BIeber vagyok. 3 millió dollárt adományoztam Haiti-nak, 7 milliót Japánnak, 100 ezret egy szegény iskolának. A parfümöm minden bevétele (60 millió dollár)jótékony célra ment. 300 ezer dollárt adományoztam a rákos rajongóim kezelésére és megszoktam látogatni a beteg gyerekeket a kórházban. És te azért utálsz engem mert én éneklem a Baby című dalt?"


Ennél nagyobb igazságot nem irhattál volna..imádlak xD #BeliebersForever
2013. július 28. 21:30 #90
panniBelieber
panniBelieber
új tag
 
StátuszWe love Justin forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.18.
Hozzászólás: 99
Csatolások: 0
Azonosító: 203978
Offline offline
DennyKeh hidd el nemcsak a nagyija áll ki mellette.. wink.gif
2013. július 28. 21:31 #91
- törölt felhasználó -    
Kedves lehet a nagyija és Justinnak is biztos jól esik,
2013. július 28. 21:31 #92
dasom410
dasom410
visszatérő vendég
 
Státusz„Ismerd meg az ellenfeledet - és tudd meg, mi a kedvenc sportja!”~Nelson Mandela
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.30.
Hozzászólás: 377
Csatolások: 39
Azonosító: 195022
Offline offline
panniBelieber köszi. #BeliebersForever
2013. július 28. 21:34 #93
dasom410
dasom410
visszatérő vendég
 
Státusz„Ismerd meg az ellenfeledet - és tudd meg, mi a kedvenc sportja!”~Nelson Mandela
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.30.
Hozzászólás: 377
Csatolások: 39
Azonosító: 195022
Offline offline
habibi hát én abbahagytam itt a vitatkozást. pedig tudtam volna irni egy nem vmi szép ki szöveget de hagyjuk.
2013. július 28. 21:35 #94
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
Oh my god. ohmy.gif ohmy.gif
2013. július 28. 21:39 #95
liptakanna21
liptakanna21
Love is friendship set on fire..:) <3
 
StátuszI'm in love with all your little things....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 1135
Csatolások: 0
Azonosító: 193938
Offline offline
na ezaz .. a nagyinak teljesen igaza van..igaz telleg hülyeség volt köpködni de akkor is...
2013. július 28. 21:48 #96
Fannii98
Fannii98
 
Státuszképzelj ide egy nyálas szöveget
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.20.
Hozzászólás: 723
Csatolások: 653
Azonosító: 187982
Offline offline
Persze, hogy kiáll mellette, ha a mamája. De hogyha mondjuk az egyik rajongó mamája lenne, valószínűleg azt mondaná, hogy unokám, nem kedvelhetsz egy ekkora barmot, aki akár le is köphet téged egy óvatlan pillanatban. Szóval nézőpont kérdése, de akkor is ez egy undorító féreg, és ostoba kifogás, hogy 19 éves, meg hogy zaklatják a paparazzik, hiszen ő akart híres lenni.
2013. július 28. 22:01 #97
Petra12
Petra12
ღDavidHendersonღ
 
Státusz~ Henderson Dávid<3 ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.05.
Hozzászólás: 1734
Csatolások: 0
Azonosító: 132641
Offline offline
Kedves nagymama: "Az én 19 éves fiam mit csinál?"
Hát biztos hogy egy normális 19 éves srác nem köpköd ok nélkül senkit. sleep.gif
Amúgy meg kedves Diane, én is mondok egy idézetet: "Az alma nem esik messze a fájától." - Értem ezt önre és a drága Justinkájára. wink.gif
2013. július 28. 22:02 #98
- törölt felhasználó -    
"Az én 19 éves fiam mit csinál?" (hét semmi mivel nincs fiam)
Hát biztos hogy egy normális 19 éves srác nem köpköd ok nélkül senkit.
2013. július 28. 22:08 #99
AryaXD
AryaXD
 
Státuszどの ひと でも ゆめ が あります。わたし の ゆめ を あなた に あげます。♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.02.
Hozzászólás: 709
Csatolások: 9
Azonosító: 146499
Offline offline
Nem bírom JB-t (a koreait igen de az most más) viszont szerintem a nagymama dolga hogy kiálljon az unokája mellett. Milyen világ lenne az, ha már az ember a saját nagymamájára és más rokonaira sem számíthatna?!
2013. július 28. 22:08 #100
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Hát azért még léteznek olyan fiúk, akiknek nem abból áll az életük ,hogy bulizzanak és botrányosan viselkedjenek.
12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok