Miközben az amerikai énekesnő a nagy visszatérésre készül, az édesapja komoly problémával találta szembe magát. Joe Germanotta New York-i éttermében, a Joanne Trattoriában állítólag egy egész csapat egér tanyázik.
A teljes cikkhez kattints ide!
Bajban van Lady Gaga édesapja
2013. augusztus 04. 21:53
#2
|
|
ChrisHorvathúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.07.15. Hozzászólás: 71 Csatolások: 0 Azonosító: 206186 offline
|
Fúj! xD undorító
2013. augusztus 04. 21:57
#3
|
|
mind1nekedA Starity macskásnénije^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.22. Hozzászólás: 5547 Csatolások: 0 Azonosító: 194508 offline
|
fúj.......................
2013. augusztus 04. 22:07
#7
Undii:DD De nem tehet róla, bárhol megesik az ilyen.
2013. augusztus 04. 22:26
#9
|
|
sewenteenKapitány Úr |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.14. Hozzászólás: 1138 Csatolások: 632 Azonosító: 129210 offline
|
Hát erről az étteremről, eddig csak a rossz hírek jutottak el hozzánk! Szeretem Gagát, de nem hiszem, hogy ha arra járnék, akkor az apja éttermébe megfordulnék
2013. augusztus 04. 22:40
#12
|
|
_ToTo_Cinikus kritikus |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 05.03.01. Hozzászólás: 12645 Csatolások: 11645 Azonosító: 4133 online
|
És az anyukájának a garázsa, sufnija rendben van?
1 felhasználónak tetszik:
Alison Lerman
2013. augusztus 04. 22:41
#13
|
|
Tinibálványvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.07.14. Hozzászólás: 491 Csatolások: 0 Azonosító: 206119 offline
|
Szegényke el kiabálta magát..!!
2013. augusztus 04. 22:43
#14
Idézet (alexsmith @ 2013.08.04. 22:06)
rondább képet nem dobott ki a google? 
mar nem azert, de rajta legalabb nincs tonnanyi smink mint a tobbi kis sztarocskan.
amugy meg nagyon sajnalom remelem, hogy ez hamar megoldodik.
2013. augusztus 04. 22:57
#15
jó igen, megint megy a kamuzás, lassan ez az oldal is olyan lesz mint a Blikk? Kicsit túlzás... na mind1, de amúgy tényleg nem 1 hatalmasan jó étterem, Gaga sem áradozott róla a rajongóknak amikor kérdezték. Amúgy a képpel semmi gáz nincs, csak szeretnek róla előnytelen fotókat bevágni, na de min1, neki a szar reklám is reklám, ami most jól jön a visszatérés előtt.
2013. augusztus 05. 00:09
#19
|
|
KicsiPupu98új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.11.30. Hozzászólás: 99 Csatolások: 0 Azonosító: 190716 offline
|
Hát, nem túl kellemes... :/
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!

offline
online
