5 Second of Summer
2015. szeptember 18. 20:09
#2381
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Amúgy, ha eddig nem, a moderátorok, most tuti megtalálnak. xD
1 felhasználónak tetszik:
Dorina1024
2015. szeptember 18. 20:09
#2382
|
|
Dorina1024høgh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.18. Hozzászólás: 3778 Csatolások: 1047 Azonosító: 191824 offline
|
Idézet (TearsOnMirror @ 2015.09.18. 20:05)
Kitépem azt a pc-jét, ami méghozzá rohadt szarul áll neki, bevarrom a száját, hogy jól fájjon (nincs érzéstelenítés)!
Na ilyenkor mutatkozik meg a bérgyilkos oldalam. 
szépen egyesével felvágom az ereit, kizsigerelem, közben egy kicsit öngyűjtóval megpörkölöm az arcát, kiszedem a szemgolyóját, majd bevarrom a szemhéját, szerintem még a végtagjaitól is búcsút mondhat, aztán szépen lassan elvágom a nyakát...nem ez még kevés ahhoz képest mekkora fájdalmat okozott
2015. szeptember 18. 20:09
#2383
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Idézet (Dorina1024 @ 2015.09.18. 20:09)
szépen egyesével felvágom az ereit, kizsigerelem, közben egy kicsit öngyűjtóval megpörkölöm az arcát, kiszedem a szemgolyóját, majd bevarrom a szemhéját, szerintem még a végtagjaitól is búcsút mondhat, aztán szépen lassan elvágom a nyakát...nem ez még kevés ahhoz képest mekkora fájdalmat okozott
Mester!
1 felhasználónak tetszik:
Dorina1024
2015. szeptember 18. 20:10
#2384
|
|
Dorina1024høgh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.18. Hozzászólás: 3778 Csatolások: 1047 Azonosító: 191824 offline
|
Idézet (TearsOnMirror @ 2015.09.18. 20:09)
Amúgy, ha eddig nem, a moderátorok, most tuti megtalálnak. xD 
1000%
1 felhasználónak tetszik:
TearsOnMirror
2015. szeptember 18. 20:10
#2385
Idézet (Dorina1024 @ 2015.09.18. 20:09)
szépen egyesével felvágom az ereit, kizsigerelem, közben egy kicsit öngyűjtóval megpörkölöm az arcát, kiszedem a szemgolyóját, majd bevarrom a szemhéját, szerintem még a végtagjaitól is búcsút mondhat, aztán szépen lassan elvágom a nyakát...nem ez még kevés ahhoz képest mekkora fájdalmat okozott
ne mááár rosszat fogok álmodni
2015. szeptember 18. 20:10
#2386
|
|
Dorina1024høgh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.18. Hozzászólás: 3778 Csatolások: 1047 Azonosító: 191824 offline
|
Idézet (TearsOnMirror @ 2015.09.18. 20:09)
Mester! 
megtanítok én mindenki gyilkolni naa
1 felhasználónak tetszik:
TearsOnMirror
2015. szeptember 18. 20:10
#2387
Jess te aztán tudod h kell az ilyet csinalni
2015. szeptember 18. 20:10
#2388
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Idézet (Dorina1024 @ 2015.09.18. 20:10)
1000% 
Ez lesz a végünk. Itt fog elveszni a sok hozzászólásom, képem meg mindenem. De egyefenyő, legalább ezt kiadtam magamból.
1 felhasználónak tetszik:
Dorina1024
2015. szeptember 18. 20:11
#2389
|
|
Dorina1024høgh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.18. Hozzászólás: 3778 Csatolások: 1047 Azonosító: 191824 offline
|
Idézet (One Direction 2015 @ 2015.09.18. 20:10)
ne mááár rosszat fogok álmodni

bocsi édes
2015. szeptember 18. 20:11
#2390
|
|
Dorina1024høgh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.18. Hozzászólás: 3778 Csatolások: 1047 Azonosító: 191824 offline
|
Idézet (Forever 8 @ 2015.09.18. 20:10)
Jess te aztán tudod h kell az ilyet csinalni 
Jessica! pszichopata vagyok na, nekünk ez az alap...és én szerintem tényleg az vagyok.
1 felhasználónak tetszik:
TearsOnMirror
2015. szeptember 18. 20:12
#2391
|
|
Dorina1024høgh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.18. Hozzászólás: 3778 Csatolások: 1047 Azonosító: 191824 offline
|
Idézet (TearsOnMirror @ 2015.09.18. 20:10)
Ez lesz a végünk. Itt fog elveszni a sok hozzászólásom, képem meg mindenem. De egyefenyő, legalább ezt kiadtam magamból. 
annyit kínlódtam az ennyi szavazat miatt! meg az a sok privát üzenet Nikivel meg a többiekkel mind oda lesz....de ezért megérte
2015. szeptember 18. 20:14
#2392
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Na meg ennek a rib@ncnak van közös képe Melanie Martinezzel? Ezt hogy meri? Phúú, az utálatom szavakban nem kifejezhető!
1 felhasználónak tetszik:
Lovatics04
2015. szeptember 18. 20:15
#2393
|
|
Lovatics04jake edwards' buddy. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.12.13. Hozzászólás: 2258 Csatolások: 56 Azonosító: 237163 offline
|
Idézet (TearsOnMirror @ 2015.09.18. 20:14)
Na meg ennek a rib@ncnak van közös képe Melanie Martinezzel? Ezt hogy meri? Phúú, az utálatom szavakban nem kifejezhető!
annak mindenkivel van képe...
1 felhasználónak tetszik:
TearsOnMirror
2015. szeptember 18. 20:17
#2394
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Idézet (Lovatics04 @ 2015.09.18. 20:15)
annak mindenkivel van képe...
A két kedvencével is van, akiket imád mutogatni (jobban mint Luke-ot) A MELLEI!!!
2015. szeptember 18. 20:17
#2395
|
|
Dorina1024høgh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.18. Hozzászólás: 3778 Csatolások: 1047 Azonosító: 191824 offline
|
Idézet (TearsOnMirror @ 2015.09.18. 20:14)
Na meg ennek a rib@ncnak van közös képe Melanie Martinezzel? Ezt hogy meri? Phúú, az utálatom szavakban nem kifejezhető!
ja azt láttam, ott sem szebb
2015. szeptember 18. 20:17
#2396
|
|
Dorina1024høgh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.18. Hozzászólás: 3778 Csatolások: 1047 Azonosító: 191824 offline
|
Idézet (TearsOnMirror @ 2015.09.18. 20:17)
A két kedvencével is van, akiket imád mutogatni (jobban mint Luke-ot) A MELLEI!!!
2015. szeptember 18. 20:18
#2397
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Idézet (Dorina1024 @ 2015.09.18. 20:17)
Hát de nem?
2015. szeptember 18. 20:18
#2398
|
|
Neliagasoline |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.10. Hozzászólás: 5151 Csatolások: 1554 Azonosító: 233172 offline
|
emberek, kérlek ne csináljátok ezt..
most nem védeni szeretném a csajt, csak nekem esik rosszul ez az egész. gondolom, nektek sem esne olyan fantasztikusan jól, ha valaki megakarna ölni. (egyébként, gratulálok Dorina szép terved van!44!eztmosttökkomolyan) mellesleg elmond mindenféle r*bancnak és p*csának..
tudom, előbb még én ribiztem le, de gondolkoztam ezen. belegondolva, jó, hogy ilyenkor lett barátnője. hamarabb túleszünk ezen, bár nekem még egy ilyet kell majd elviselnem.. most lehet utálni fogtok ezért, de úgy gondolom a csaj megérdemel egy esélyt, hisz mindenkinek jár egy esély. remélem megértitek ezt, nem szeretnék összeveszni.
most nem védeni szeretném a csajt, csak nekem esik rosszul ez az egész. gondolom, nektek sem esne olyan fantasztikusan jól, ha valaki megakarna ölni. (egyébként, gratulálok Dorina szép terved van!44!eztmosttökkomolyan) mellesleg elmond mindenféle r*bancnak és p*csának..
tudom, előbb még én ribiztem le, de gondolkoztam ezen. belegondolva, jó, hogy ilyenkor lett barátnője. hamarabb túleszünk ezen, bár nekem még egy ilyet kell majd elviselnem.. most lehet utálni fogtok ezért, de úgy gondolom a csaj megérdemel egy esélyt, hisz mindenkinek jár egy esély. remélem megértitek ezt, nem szeretnék összeveszni.
1 felhasználónak tetszik:
Dorina1024
2015. szeptember 18. 20:19
#2399
Idézet (Lovatics04 @ 2015.09.18. 20:15)
annak mindenkivel van képe...
a Titaniccal is lehetne..
2015. szeptember 18. 20:20
#2400
Idézet (Nelia @ 2015.09.18. 20:18)
emberek, kérlek ne csináljátok ezt..
most nem védeni szeretném a csajt, csak nekem esik rosszul ez az egész. gondolom, nektek sem esne olyan fantasztikusan jól, ha valaki megakarna ölni. (egyébként, gratulálok Dorina szép terved van!44!eztmosttökkomolyan) mellesleg elmond mindenféle r*bancnak és p*csának..
tudom, előbb még én ribiztem le, de gondolkoztam ezen. belegondolva, jó, hogy ilyenkor lett barátnője. hamarabb túleszünk ezen, bár nekem még egy ilyet kell majd elviselnem.. most lehet utálni fogtok ezért, de úgy gondolom a csaj megérdemel egy esélyt, hisz mindenkinek jár egy esély. remélem megértitek ezt, nem szeretnék összeveszni.
most nem védeni szeretném a csajt, csak nekem esik rosszul ez az egész. gondolom, nektek sem esne olyan fantasztikusan jól, ha valaki megakarna ölni. (egyébként, gratulálok Dorina szép terved van!44!eztmosttökkomolyan) mellesleg elmond mindenféle r*bancnak és p*csának..
tudom, előbb még én ribiztem le, de gondolkoztam ezen. belegondolva, jó, hogy ilyenkor lett barátnője. hamarabb túleszünk ezen, bár nekem még egy ilyet kell majd elviselnem.. most lehet utálni fogtok ezért, de úgy gondolom a csaj megérdemel egy esélyt, hisz mindenkinek jár egy esély. remélem megértitek ezt, nem szeretnék összeveszni.
igazad van....de akkor is olyan bunkó..láttad, amit Eszti posztolt ki? Hogy mit írt az egyik rajongónak?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Benny Blanco olyan helyen csókolta meg Selena Gomezt, hogy elpirulunk a kép láttán
Benny Blanco olyan helyen csókolta meg Selena Gomezt, hogy elpirulunk a kép láttán
Továbbra is dúl köztük a szerelem.
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Mindenki szorít neki.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Perrie Edwards szerint Zayn Malik megcsalta őt Gigi Hadiddal
Perrie Edwards szerint Zayn Malik megcsalta őt Gigi Hadiddal
Meglepő dolgot árult el.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?

offline




