5 Second of Summer
2015. szeptember 26. 19:19
#2602
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Idézet (Forever 8 @ 2015.09.26. 18:49)
Uu tetszik a pulcsiid
O_O
Köszi!
2015. szeptember 26. 19:30
#2603
Elméletileg elküldtem neked uzibe az egyik profilkepemet
1 felhasználónak tetszik:
TearsOnMirror
2015. szeptember 26. 19:34
#2604
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Idézet (Forever 8 @ 2015.09.26. 19:30)
Elméletileg elküldtem neked uzibe az egyik profilkepemet 
Láttam! *_*
1 felhasználónak tetszik:
Nelia
2015. szeptember 26. 19:36
#2606
Whaaa ugy tudtaaaaam h eeeezzz leesz :DDDDD
2015. szeptember 26. 19:39
#2607
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Idézet (Forever 8 @ 2015.09.26. 19:36)
Whaaa ugy tudtaaaaam h eeeezzz leesz :DDDDD
Hát, Kami, látszik nem tudod tartani a szád.
2015. szeptember 26. 19:41
#2608
|
|
Blackheart.comyizhan - bjyxszd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.04. Hozzászólás: 3585 Csatolások: 1884 Azonosító: 42891 offline
|
Idézet (Forever 8 @ 2015.09.26. 19:36)
Whaaa ugy tudtaaaaam h eeeezzz leesz :DDDDD
szerintem, ha ilyesmit írsz egy ilyen topikba, akkor nyilván más is érdeklődne az után a fotó után. nemde?
2015. szeptember 26. 19:42
#2609
|
|
Neliagasoline |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.10. Hozzászólás: 5151 Csatolások: 1554 Azonosító: 233172 offline
|
Idézet (Blackheart.com @ 2015.09.26. 19:41)
szerintem, ha ilyesmit írsz egy ilyen topikba, akkor nyilván más is érdeklődne az után a fotó után. nemde?
pölö, én ezért nem irkálok ki ilyeneket

most már a tiédet is látni akarom
vagy már láttam?
nem tudom
1 felhasználónak tetszik:
TearsOnMirror
2015. szeptember 26. 19:42
#2610
|
|
Dorina1024høgh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.18. Hozzászólás: 3778 Csatolások: 1047 Azonosító: 191824 offline
|
baszki! Wattpadon bekövetett három haterclub, az egyik pont az, aki Rékát és Ágit ócsárolják!
2015. szeptember 26. 19:45
#2611
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Idézet (Dorina1024 @ 2015.09.26. 19:42)
baszki! Wattpadon bekövetett három haterclub, az egyik pont az, aki Rékát és Ágit ócsárolják!
Most veszem észre engem is bekövettek...
1 felhasználónak tetszik:
Dorina1024
2015. szeptember 26. 19:45
#2612
|
|
Blackheart.comyizhan - bjyxszd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.04. Hozzászólás: 3585 Csatolások: 1884 Azonosító: 42891 offline
|
Idézet (Nelia @ 2015.09.26. 19:42)
most már a tiédet is látni akarom
vagy már láttam?
nem tudom
vagy már láttam?
nem tudom
nem, nem láttál még. szerencsédre
2015. szeptember 26. 19:46
#2613
Egyezzunk meg abban h senki sem mutat magarol kepet, igy mindenki Happy. Ha nagyon kivancsiak vagytok akkor igy kepzeljetek el : Kerek (?) arc
szokesbarna haj, szemiveg, normal szem, ami szürke, barma, kék, zold színű szem kb.ennyi. A többit q fantaziatokra bízom
*ördögi kacaj*
2015. szeptember 26. 19:49
#2614
|
|
Neliagasoline |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.10. Hozzászólás: 5151 Csatolások: 1554 Azonosító: 233172 offline
|
Idézet (Blackheart.com @ 2015.09.26. 19:45)
nem, nem láttál még. szerencsédre
és nem is hinném, h bárki is látni akarna, jobban jártok drágáim. a pénztárnál nem fogadok el reklamációt, azé' me' rémálmaitok lesznek a látványomtól

szeretem a rémalmokat
ha kibírtam az ahs-t akkor ezt is kibírom lol
2015. szeptember 26. 19:49
#2615
|
|
Blackheart.comyizhan - bjyxszd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.04. Hozzászólás: 3585 Csatolások: 1884 Azonosító: 42891 offline
|
Idézet (Dorina1024 @ 2015.09.26. 19:42)
baszki! Wattpadon bekövetett három haterclub, az egyik pont az, aki Rékát és Ágit ócsárolják!
de ha haterök, akkor meg mifrancot akarnak?
2015. szeptember 26. 19:49
#2616
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Idézet (Forever 8 @ 2015.09.26. 19:46)
Egyezzunk meg abban h senki sem mutat magarol kepet, igy mindenki Happy. Ha nagyon kivancsiak vagytok akkor igy kepzeljetek el : Kerek (?) arc
szokesbarna haj, szemiveg, normal szem, ami szürke, barma, kék, zold színű szem kb.ennyi. A többit q fantaziatokra bízom
*ördögi kacaj*
Én láttalak, muhahahaaaa!
1 felhasználónak tetszik:
Nelia
2015. szeptember 26. 19:58
#2617
|
|
Blackheart.comyizhan - bjyxszd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.04. Hozzászólás: 3585 Csatolások: 1884 Azonosító: 42891 offline
|
Idézet (Forever 8 @ 2015.09.26. 19:46)
Egyezzunk meg abban h senki sem mutat magarol kepet, igy mindenki Happy. Ha nagyon kivancsiak vagytok akkor igy kepzeljetek el : Kerek (?) arc
szokesbarna haj, szemiveg, normal szem, ami szürke, barma, kék, zold színű szem kb.ennyi. A többit q fantaziatokra bízom
*ördögi kacaj*
lehet, h én is megfogadom a tanácsod.
2015. szeptember 26. 20:00
#2618
|
|
Neliagasoline |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.10. Hozzászólás: 5151 Csatolások: 1554 Azonosító: 233172 offline
|
Idézet (Blackheart.com @ 2015.09.26. 19:58)
lehet, h én is megfogadom a tanácsod.
annyit kell tudni rólam: derékig érő csokibarna haj (7 éves koromig szőke voltam, aztán ahogy levágattam, bebarnultam), barna szem. 4 éve szemüveges vagyok, ja és ahogy már említettem: felérek egy Hobbit magasságával, vagyis 153 centi vagyok.
ó, és azt mondják szép ívelt a szemöldököm, ami "gyárilag" olyan, szóval szednem se kell, ez az egyetlen, ami szép bennem 
szemöldökteső
2015. szeptember 26. 21:00
#2619
|
|
Dorina1024høgh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.18. Hozzászólás: 3778 Csatolások: 1047 Azonosító: 191824 offline
|
Idézet (Blackheart.com @ 2015.09.26. 19:58)
lehet, h én is megfogadom a tanácsod.
annyit kell tudni rólam: derékig érő csokibarna haj (7 éves koromig szőke voltam, aztán ahogy levágattam, bebarnultam), barna szem. 4 éve szemüveges vagyok, ja és ahogy már említettem: felérek egy Hobbit magasságával, vagyis 153 centi vagyok.
ó, és azt mondják szép ívelt a szemöldököm, ami "gyárilag" olyan, szóval szednem se kell, ez az egyetlen, ami szép bennem 
leírás akk csúnya magamról:
seggig érő jelenleg kávébarna haj, tengerkék szemek, hosszú fekete szempilla, ízelt szemöldök. homokóra alak, csupa izom vádli. 156 centi, teleirkált karokkal. 5 éve szemüveg, lassan kontaktlencse. állítólag telt ajkak, élénk rózsaszínnel kombinálva. utálni: szoknya, papucs, szandi, ruha, fürdőruha. imádni nyáron is: farmer tornacsuka, Mikey-s bakancs. ez lenni én. a csúnya én, bár mindenki szerint tök szép vagyok, de ez hazugság!
2015. szeptember 26. 21:13
#2620
|
|
Blackheart.comyizhan - bjyxszd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.04. Hozzászólás: 3585 Csatolások: 1884 Azonosító: 42891 offline
|
Idézet (Dorina1024 @ 2015.09.26. 21:00)
leírás akk csúnya magamról:
seggig érő jelenleg kávébarna haj, tengerkék szemek, hosszú fekete szempilla, ízelt szemöldök. homokóra alak, csupa izom vádli. 156 centi, teleirkált karokkal. 5 éve szemüveg, lassan kontaktlencse. állítólag telt ajkak, élénk rózsaszínnel kombinálva. utálni: szoknya, papucs, szandi, ruha, fürdőruha. imádni nyáron is: farmer tornacsuka, Mikey-s bakancs. ez lenni én. a csúnya én, bár mindenki szerint tök szép vagyok, de ez hazugság!
seggig érő jelenleg kávébarna haj, tengerkék szemek, hosszú fekete szempilla, ízelt szemöldök. homokóra alak, csupa izom vádli. 156 centi, teleirkált karokkal. 5 éve szemüveg, lassan kontaktlencse. állítólag telt ajkak, élénk rózsaszínnel kombinálva. utálni: szoknya, papucs, szandi, ruha, fürdőruha. imádni nyáron is: farmer tornacsuka, Mikey-s bakancs. ez lenni én. a csúnya én, bár mindenki szerint tök szép vagyok, de ez hazugság!
szerintem meg nagyon is cuki vagy.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!


offline




