5 Second of Summer
2015. szeptember 07. 16:56
#1781
Uuuuu a Bravoba van 5 sos poszteeeeer!!!!
Oki megvagyok
am jo lett a resz Esztii
am miert akarod torolni a profilodatt?! Nos????
2015. szeptember 07. 17:03
#1782
|
|
Lovatics04jake edwards' buddy. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.12.13. Hozzászólás: 2258 Csatolások: 56 Azonosító: 237163 offline
|
Idézet (Forever 8 @ 2015.09.07. 16:56)
Uuuuu a Bravoba van 5 sos poszteeeeer!!!!
Oki megvagyok
am jo lett a resz Esztii
am miert akarod torolni a profilodatt?! Nos???? 
Nem érzem magam idevalónak.
1 felhasználónak tetszik:
Dorina1024
2015. szeptember 07. 17:09
#1783
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Idézet (Lovatics04 @ 2015.09.07. 17:03)
Nem érzem magam idevalónak.
Naneee!
1 felhasználónak tetszik:
Lovatics04
2015. szeptember 07. 17:10
#1784
|
|
Neliagasoline |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.10. Hozzászólás: 5151 Csatolások: 1554 Azonosító: 233172 offline
|
Idézet (Lovatics04 @ 2015.09.07. 17:03)
Nem érzem magam idevalónak.
ennyi erővel ezt én is elmondhatom.
1 felhasználónak tetszik:
Lovatics04
2015. szeptember 07. 17:12
#1785
|
|
Lovatics04jake edwards' buddy. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.12.13. Hozzászólás: 2258 Csatolások: 56 Azonosító: 237163 offline
|
Idézet (Nelia @ 2015.09.07. 17:10)
ennyi erővel ezt én is elmondhatom. 
Engem itt a legtöbben utálnak.
1 felhasználónak tetszik:
Dorina1024
2015. szeptember 07. 17:13
#1786
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Idézet (Lovatics04 @ 2015.09.07. 17:12)
Engem itt a legtöbben utálnak. 
Miért is?
1 felhasználónak tetszik:
Lovatics04
2015. szeptember 07. 17:14
#1787
|
|
Lovatics04jake edwards' buddy. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.12.13. Hozzászólás: 2258 Csatolások: 56 Azonosító: 237163 offline
|
Idézet (TearsOnMirror @ 2015.09.07. 17:13)
Miért is?
Mert nem követem az ő stílusukat.
2015. szeptember 07. 17:14
#1788
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Idézet (Lovatics04 @ 2015.09.07. 17:14)
Mert nem követem az ő stílusukat.
Pontosan kikről is van szó, ha szabad megkérdeznem?
1 felhasználónak tetszik:
Lovatics04
2015. szeptember 07. 17:18
#1789
|
|
Neliagasoline |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.10. Hozzászólás: 5151 Csatolások: 1554 Azonosító: 233172 offline
|
Idézet (Lovatics04 @ 2015.09.07. 17:12)
Engem itt a legtöbben utálnak. 
miért? hisz annyira barátságos vagy, meg aranyos. a légynek se tudnál ártani, szerintem.. )):
1 felhasználónak tetszik:
Lovatics04
2015. szeptember 07. 17:20
#1790
|
|
Lovatics04jake edwards' buddy. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.12.13. Hozzászólás: 2258 Csatolások: 56 Azonosító: 237163 offline
|
Idézet (Nelia @ 2015.09.07. 17:18)
miért? hisz annyira barátságos vagy, meg aranyos. a légynek se tudnál ártani, szerintem.. )):
Tegnap lecsaptam egy legyet és megdöglött:(
1 felhasználónak tetszik:
Nelia
2015. szeptember 07. 17:20
#1791
|
|
Lovatics04jake edwards' buddy. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.12.13. Hozzászólás: 2258 Csatolások: 56 Azonosító: 237163 offline
|
Idézet (TearsOnMirror @ 2015.09.07. 17:14)
Pontosan kikről is van szó, ha szabad megkérdeznem?
Úgy nevén nevezve senkiről, hanem úgy érzem, hogy utálnak.
1 felhasználónak tetszik:
Nelia
2015. szeptember 07. 17:21
#1792
|
|
Neliagasoline |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.10. Hozzászólás: 5151 Csatolások: 1554 Azonosító: 233172 offline
|
Idézet (Lovatics04 @ 2015.09.07. 17:20)
Tegnap lecsaptam egy legyet és megdöglött:(
csalódtam benned..)): (elnehidd)
1 felhasználónak tetszik:
Lovatics04
2015. szeptember 07. 17:22
#1793
|
|
Neliagasoline |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.10. Hozzászólás: 5151 Csatolások: 1554 Azonosító: 233172 offline
|
Idézet (Lovatics04 @ 2015.09.07. 17:20)
Úgy nevén nevezve senkiről, hanem úgy érzem, hogy utálnak.
hát utállak én téged?
1 felhasználónak tetszik:
Lovatics04
2015. szeptember 07. 17:24
#1794
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Idézet (Lovatics04 @ 2015.09.07. 17:20)
Úgy nevén nevezve senkiről, hanem úgy érzem, hogy utálnak.
Jajj, ne érezd így... Mindenféle stílusú emberek vannak itt, el kell fogadni a másikat. Hidd el, az érettebbeknek a stílusod miatt nincsen bajuk veled. Akiknek meg van azok éretlenek és tudatlanok. A Starity teljesen nyitott mindenki számára, minden ember különbözik. Ha meg van is olyan aki nem kedvel, sok olyan ember van itt aki igen is bír! Köztük én, no meg még jó páran.
2015. szeptember 07. 17:24
#1795
|
|
Lovatics04jake edwards' buddy. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.12.13. Hozzászólás: 2258 Csatolások: 56 Azonosító: 237163 offline
|
Idézet (Nelia @ 2015.09.07. 17:21)
csalódtam benned..)): (elnehidd)
Sajnálom:(
2015. szeptember 07. 17:24
#1796
|
|
Lovatics04jake edwards' buddy. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.12.13. Hozzászólás: 2258 Csatolások: 56 Azonosító: 237163 offline
|
Idézet (Nelia @ 2015.09.07. 17:22)
hát utállak én téged?
Nem rád értettem.
2015. szeptember 07. 17:26
#1797
|
|
Lovatics04jake edwards' buddy. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.12.13. Hozzászólás: 2258 Csatolások: 56 Azonosító: 237163 offline
|
Idézet (TearsOnMirror @ 2015.09.07. 17:24)
Jajj, ne érezd így... Mindenféle stílusú emberek vannak itt, el kell fogadni a másikat. Hidd el, az érettebbeknek a stílusod miatt nincsen bajuk veled. Akiknek meg van azok éretlenek és tudatlanok. A Starity teljesen nyitott mindenki számára, minden ember különbözik. Ha meg van is olyan aki nem kedvel, sok olyan ember van itt aki igen is bír! Köztük én, no meg még jó páran. 
Ohh, köszönöm
2015. szeptember 07. 17:28
#1798
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Idézet (Lovatics04 @ 2015.09.07. 17:26)
Ohh, köszönöm
De nem is tudom...
Figyu, azt, aki utál vagy bunkó veled, csak le kell sz@rni... Ennyi! Különben is, aki nem ismer, milyen alapon kritizál?
2015. szeptember 07. 17:31
#1799
|
|
Neliagasoline |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.10. Hozzászólás: 5151 Csatolások: 1554 Azonosító: 233172 offline
|
Idézet (TearsOnMirror @ 2015.09.07. 17:28)
Figyu, azt, aki utál vagy bunkó veled, csak le kell sz@rni... Ennyi! Különben is, aki nem ismer, milyen alapon kritizál?
általában azok az emberek, akik nem ismerik a másikat és úgy kritizálják az illetőt csak irigységből csinálják ezt..
1 felhasználónak tetszik:
Lovatics04
2015. szeptember 07. 17:33
#1800
|
|
Lovatics04jake edwards' buddy. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.12.13. Hozzászólás: 2258 Csatolások: 56 Azonosító: 237163 offline
|
Idézet (TearsOnMirror @ 2015.09.07. 17:28)
Figyu, azt, aki utál vagy bunkó veled, csak le kell sz@rni... Ennyi! Különben is, aki nem ismer, milyen alapon kritizál?
Nem tudom.
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Dúl köztük a szerelem.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.


offline




