5 Second of Summer
2015. szeptember 07. 18:40
#1821
Jelen!! Ja varjatok meg tanulnom kell
akkor kesobb leszek jeleen!!
Eszti mindenkinek mas a stílusa. Nincs egyforma ember. Akinek a te jófej, kedves stilusod nem tetszik akkor az vagy csak szimplán hulye vagy mas személyiség
le kell sz@rni őket. Jah es ne hadjad h ok gyozzenek...
Ölj a mosolyoddal, igy nem lesz veres a kezed.
ohh boci egy picit elragadtattam magam
2015. szeptember 07. 18:43
#1822
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Idézet (Forever 8 @ 2015.09.07. 18:40)
Jelen!! Ja varjatok meg tanulnom kell
akkor kesobb leszek jeleen!!
Eszti mindenkinek mas a stílusa. Nincs egyforma ember. Akinek a te jófej, kedves stilusod nem tetszik akkor az vagy csak szimplán hulye vagy mas személyiség
le kell sz@rni őket. Jah es ne hadjad h ok gyozzenek...
Ölj a mosolyoddal, igy nem lesz veres a kezed.
ohh boci egy picit elragadtattam magam 
Igaz-igaz!
2015. szeptember 07. 18:45
#1823
|
|
Dorina1024høgh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.18. Hozzászólás: 3778 Csatolások: 1047 Azonosító: 191824 offline
|
Idézet (Forever 8 @ 2015.09.07. 18:40)
Jelen!! Ja varjatok meg tanulnom kell
akkor kesobb leszek jeleen!!
Eszti mindenkinek mas a stílusa. Nincs egyforma ember. Akinek a te jófej, kedves stilusod nem tetszik akkor az vagy csak szimplán hulye vagy mas személyiség
le kell sz@rni őket. Jah es ne hadjad h ok gyozzenek...
Ölj a mosolyoddal, igy nem lesz veres a kezed.
ohh boci egy picit elragadtattam magam 
nálad van a pont
2015. szeptember 07. 18:45
#1824
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Na és mi volt ma a suliban?
2015. szeptember 07. 18:55
#1825
|
|
Lovatics04jake edwards' buddy. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.12.13. Hozzászólás: 2258 Csatolások: 56 Azonosító: 237163 offline
|
Idézet (TearsOnMirror @ 2015.09.07. 18:45)
Na és mi volt ma a suliban? 
Már mindent le írtam a Mivel van tele a tököd című topikban.
2015. szeptember 07. 18:59
#1826
|
|
Blackheart.comyizhan - bjyxszd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.04. Hozzászólás: 3585 Csatolások: 1884 Azonosító: 42891 offline
|
Idézet (Lovatics04 @ 2015.09.07. 18:02)
Mert egy kicsit már unom, mert a Directioner korszakomba csináltam és van pár hozzászólásom, ami túlságosan khm... Akkor még Szalonkát is szerettem. 
jaj, ne izélj már! ezek miatt törölni magadat sztem baromság lenne. én is olyan sztárocskákat jelöltem kedvencemnek, akiket nem is szeretek, csak sajnos nem lehet törölni őket...
plusz azért sztem velem is meggyűlt itt pár embernek a baja, és tudod mit csináltam? magasról lesz@rtam őket. pont a nyáron akart leoffolni az egyik "csaj", mert kimertem tenni egy olyan képet a kedvenc képem mostba, amit ő sértésnek vett, és ezért elkezdett leoffolni, csak a drága nem a legjobb emberbe próbált belekötni. vissza is szájaltam neki, és nem hatódtam meg ettől annyira, h ez miatt töröljem magam.
szóval, drága, én azt mondom, maradj itt ezzel a profillal
és, h picit jobb kedvre derítselek:
2015. szeptember 07. 19:04
#1827
|
|
Lovatics04jake edwards' buddy. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.12.13. Hozzászólás: 2258 Csatolások: 56 Azonosító: 237163 offline
|
Idézet (Blackheart.com @ 2015.09.07. 18:59)
jaj, ne izélj már! ezek miatt törölni magadat sztem baromság lenne. én is olyan sztárocskákat jelöltem kedvencemnek, akiket nem is szeretek, csak sajnos nem lehet törölni őket...
és mégis itt maradok ugyanezzel a profillal már 8 éve. nem azért szedtem össze ennyi hozzászólást/csillagot/képcsatolást, h csak úgy eldobjam magamtól a gyökér emberkék miatt! nem érnek annyit, úgy gondolom.
plusz azért sztem velem is meggyűlt itt pár embernek a baja, és tudod mit csináltam? magasról lesz@rtam őket. pont a nyáron akart leoffolni az egyik "csaj", mert kimertem tenni egy olyan képet a kedvenc képem mostba, amit ő sértésnek vett, és ezért elkezdett leoffolni, csak a drága nem a legjobb emberbe próbált belekötni. vissza is szájaltam neki, és nem hatódtam meg ettől annyira, h ez miatt töröljem magam.
nem kell az ilyen gyopár mitugrászoktól beijedni. a véleményükkel meg pláne nem kell foglalkozni. és kész.
szóval, drága, én azt mondom, maradj itt ezzel a profillal
és, h picit jobb kedvre derítselek:

plusz azért sztem velem is meggyűlt itt pár embernek a baja, és tudod mit csináltam? magasról lesz@rtam őket. pont a nyáron akart leoffolni az egyik "csaj", mert kimertem tenni egy olyan képet a kedvenc képem mostba, amit ő sértésnek vett, és ezért elkezdett leoffolni, csak a drága nem a legjobb emberbe próbált belekötni. vissza is szájaltam neki, és nem hatódtam meg ettől annyira, h ez miatt töröljem magam.
szóval, drága, én azt mondom, maradj itt ezzel a profillal
és, h picit jobb kedvre derítselek:

Ohh drága
Igazad van, amúgy:)
És Luke.
2015. szeptember 07. 19:11
#1828
|
|
Blackheart.comyizhan - bjyxszd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.04. Hozzászólás: 3585 Csatolások: 1884 Azonosító: 42891 offline
|
Idézet (Lovatics04 @ 2015.09.07. 19:04)
Ohh drága
Hogy hívják a csajt?
Igazad van, amúgy:)
És Luke.
Igazad van, amúgy:)
És Luke.
nem akarok ujjal mutogatni a csajra
amúgy a Mivel van tele a tököd topikba fejtettem ki a véleményem, igaz apróbetűssel, de akkor is kiírtam magamból. sztem tudta is, h róla volt szó
1 felhasználónak tetszik:
Lovatics04
2015. szeptember 07. 19:13
#1829
|
|
Lovatics04jake edwards' buddy. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.12.13. Hozzászólás: 2258 Csatolások: 56 Azonosító: 237163 offline
|
Idézet (Blackheart.com @ 2015.09.07. 19:11)
nem akarok ujjal mutogatni a csajra
Phaedra jajj dehogynem
amúgy a Mivel van tele a tököd topikba fejtettem ki a véleményem, igaz apróbetűssel, de akkor is kiírtam magamból. sztem tudta is, h róla volt szó
sztem semmi sértő nem volt a képen. az, h ő magára vette az az ő baja. plusz, azért azt sem értem, h ő miért sértegetheti a jónépet? no, mindegy. túltettem magam rajta. csak annyit teszek, ha meglátom vmi kommentjét, csak húzom a szám/ morgok...
neked is ezt kéne tenned 
amúgy a Mivel van tele a tököd topikba fejtettem ki a véleményem, igaz apróbetűssel, de akkor is kiírtam magamból. sztem tudta is, h róla volt szó
De mi volt azon a képen, amin kiakadt?
Amúgy én jó fejnek találom a csajt, bár nem annyira ismerem.
2015. szeptember 07. 19:23
#1830
|
|
Blackheart.comyizhan - bjyxszd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.04. Hozzászólás: 3585 Csatolások: 1884 Azonosító: 42891 offline
|
Idézet (Lovatics04 @ 2015.09.07. 19:13)
De mi volt azon a képen, amin kiakadt?
Amúgy én jó fejnek találom a csajt, bár nem annyira ismerem.
Amúgy én jó fejnek találom a csajt, bár nem annyira ismerem.
mivel ő vegetáriánus, ezért ránk húsevőkre úgy gondol, h csak vért és inakat zabálunk egész álló nap.
az ominózus kép
sztem nem kell annyira a földhöz b*sznia magát ettől. hogy is tartja a mondás? ja igen! akinek nem inge ne vegye magára, a többiek meg öltözködjenek...
2015. szeptember 07. 20:46
#1831
|
|
Dorina1024høgh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.18. Hozzászólás: 3778 Csatolások: 1047 Azonosító: 191824 offline
|
magamat látom mikor reptéren vagyok
kicsit sem néznek hülyének az emberek
és milyen k.rva sok hasonlóság van köztünk!

2015. szeptember 07. 20:48
#1832
|
|
Dorina1024høgh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.18. Hozzászólás: 3778 Csatolások: 1047 Azonosító: 191824 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
Nelia
2015. szeptember 08. 14:49
#1833
|
|
Neliagasoline |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.10. Hozzászólás: 5151 Csatolások: 1554 Azonosító: 233172 offline
|
Idézet (Dorina1024 @ 2015.09.07. 20:46)
magamat látom mikor reptéren vagyok
kicsit sem néznek hülyének az emberek
és milyen k.rva sok hasonlóság van köztünk!


calumot elsőnek megláttam a háttérbe, ám
1 felhasználónak tetszik:
Dorina1024
2015. szeptember 08. 14:49
#1834
|
|
Neliagasoline |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.10. Hozzászólás: 5151 Csatolások: 1554 Azonosító: 233172 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
Dorina1024
2015. szeptember 08. 14:50
#1835
|
|
Dorina1024høgh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.18. Hozzászólás: 3778 Csatolások: 1047 Azonosító: 191824 offline
|
Idézet (Nelia @ 2015.09.08. 14:49)
calumot elsőnek megláttam a háttérbe, ám 
ki mást láttál volna először?
1 felhasználónak tetszik:
TearsOnMirror
2015. szeptember 08. 14:51
#1836
|
|
Lovatics04jake edwards' buddy. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.12.13. Hozzászólás: 2258 Csatolások: 56 Azonosító: 237163 offline
|
2015. szeptember 08. 15:26
#1838
|
|
Dorina1024høgh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.18. Hozzászólás: 3778 Csatolások: 1047 Azonosító: 191824 offline
|
Idézet (Nelia @ 2015.09.08. 15:20)
hiányzik az a haja.. olyan jól állt neki.):
nekem is
2015. szeptember 08. 17:26
#1840
|
|
Dorina1024høgh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.18. Hozzászólás: 3778 Csatolások: 1047 Azonosító: 191824 offline
|
Idézet (Nelia @ 2015.09.08. 15:27)
fürtös 
azaz
1 felhasználónak tetszik:
Nelia
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!


offline




