Starity

Harry Styles meglopta Johnny Deppet!

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 25. 16:04 #161
- törölt felhasználó -    
Egy szappant ??Ez most komoly ??
2013. augusztus 25. 16:47 #162
esztikeee12
esztikeee12
visszatérő vendég
 
StátuszYou can't be forever young, but you don't have to lose the kid in you!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.13.
Hozzászólás: 235
Csatolások: 2
Azonosító: 203689
Offline offline
Hát, ha neki a szappan kellett:D rohog.gif rohog.gif
2013. augusztus 25. 17:10 #163
Bo_1D_ED_JB
Bo_1D_ED_JB
visszatérő vendég
 
StátuszMilyen jó, hogy nem látjuk a korláttól a szakadékot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.27.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 0
Azonosító: 196855
Offline offline
Bazdmeg Hazza xdddddddddddddd Szégyent hozol a fejemre biggrin.gif <3 x
2013. augusztus 25. 17:53 #164
nori1999
nori1999
új tag
 
Státusz" A barát olyan ember aki ismer,és mégis szeret."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 210340
Offline offline
éz most komoly egy szappan??
2013. augusztus 25. 17:57 #165
Amy..
Amy..
visszatérő vendég
 
StátuszIf you do not like it, you can go .. ;) - YOLO ;D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.27.
Hozzászólás: 395
Csatolások: 0
Azonosító: 178850
Offline offline
szappan, oks harold xd
2013. augusztus 25. 18:04 #166
Harry rajongó
Harry rajongó
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.22.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 206908
Offline offline
Hát én nem szappant loptam volna de ha neki szappan kellett akkor jo
2013. augusztus 25. 18:05 #167
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Idézet (dorina9707 @ 2013.08.25. 15:56)
Amúgy nem magának szerezte hanem egy ismerősének aki Johnny fan:  )


Miért nem kért inkább egy névre szóló autogramot? rolleyes.gif
2013. augusztus 25. 18:29 #168
- törölt felhasználó -    
Idézet (TheDanush @ 2013.08.25. 09:15)
Divat lett Taylort utálni? Mégis mióta? Én már 2009 óta ki nem állhatom, azt az álszent képét. A One Direction rajongók pedig más kérdés, nyilván csak a kedvencüket, akarták megóvni, jó azt elismerem, hogy elég durva módszerekkel. Mellesleg ne felejtsük el a drága téjlorka, mint üzent a 1D fanoknak, Twitteren: Fuck You Directioners - a többi sértő szót, hadd ne kelljen leírnom. Te mondod, hogy ne ítélkezzünk, mert nem ismerjük, de te a legjobb barátja vagy, igaz, hiszen állítod nem érdemli meg, ezt a bánásmódot? Miley Cyrus, csak azért botrányhősnő, mert ledobta a ruháit? Ami egyébként nem ránk tartozik, ha nem RÁ! Vedd már észre, hogy te is ugyanazt csinálod, mint akiket oltatsz, ember..omg.gif

Ámen! meghajolo.gif Az a gond, hogy nagyon sokan Taylor-ban csak a szentet látják, de igazából rettentő álszent és alattomos. Igaz, hogy nem kéne ítélkeznünk, de az embernek mindig van egyfajta előítélete, ha tetszik, ha nem. A karrierje kezdete óta ki nem állhatom ezt a csajt, és úgy érzem, ez nem is nagyon fog megváltozni.
1 felhasználónak tetszik: TheDanush
2013. augusztus 25. 18:35 #169
Timicsy008
Timicsy008
LadyStark™
 
StátuszHear me roar when the winter is coming...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.29.
Hozzászólás: 1854
Csatolások: 153
Azonosító: 123715
Offline offline
Idézet (TheDanush @ 2013.08.25. 09:15)
Divat lett Taylort utálni? Mégis mióta? Én már 2009 óta ki nem állhatom, azt az álszent képét. A One Direction rajongók pedig más kérdés, nyilván csak a kedvencüket, akarták megóvni, jó azt elismerem, hogy elég durva módszerekkel. Mellesleg ne felejtsük el a drága téjlorka, mint üzent a 1D fanoknak, Twitteren: Fuck You Directioners - a többi sértő szót, hadd ne kelljen leírnom. Te mondod, hogy ne ítélkezzünk, mert nem ismerjük, de te a legjobb barátja vagy, igaz, hiszen állítod nem érdemli meg, ezt a bánásmódot? Miley Cyrus, csak azért botrányhősnő, mert ledobta a ruháit? Ami egyébként nem ránk tartozik, ha nem RÁ! Vedd már észre, hogy te is ugyanazt csinálod, mint akiket oltatsz, ember..omg.gif


Először is igazad van, ember vagyok, jó meglátás. És nem óltógatok senkit, csak a tényeket írom. De én is mondhatnám, hogy ugyanazt csinálod amit én, megvéded a kedvencedet. Ebben semmi rossz nincs, én is azt tettem. Nem szerethetünk mindenkit. Viszont saját magad ellen beszélsz, mert ugyanazokat mondod el, amit el lehetne mondani Taylor esetében is. Nem tartozik Ránk a magánélete, hogy mit csinál és kivel. Miley-t én is szerettem, de sajnálom, hogy ezekkel a botrányos dolgaival kell felhívni magára a figyelmet, hogy központba maradjon, felfigyeljenek Rá az emberek, és nem a zenéjével, hangjával ami sikert hozna számára. Ha nem csak az ítélendő viselkedésére koncentrálna többet, ha nem arra, amit már gyerek színészként elkezdett. Tudni való, hogy Ő nagyon korán kezdte, fiatalon és ilyenkor ezek a fiatal sztárok beleesnek a szakma csapdájába. Az elvesztett gyerekkor, a mostani vadóc stílusához vezet vissza. Példaként lehetne felhozni ilyen szempontból Lidnsay Lohan-t is, de ezeket a dolgokat és tényeket biztos Te is érted és tudod. Erről hosszasan lehetne beszélni. Egy picit el is tértem a tényleges tényektől. Tehát, Taylor akármit is megnyert, a szakma tudásával nyerte. Sosem volt a botrányairól híres és csak azért van állandóan a címlapokon, ami szánalmas is egyben, hogy a magánéletét analizálják, mert nem tudnak mást írni Róla. De itt az ideje, hogy ezt a történetet itt lezárjuk. Felesleges tovább húzni, mint a rétest. Úgy se fogunk egy nevezőre jutni, mert nem egy a véleményünk ebből a szempontból. smileeee.gif
2013. augusztus 25. 19:03 #170
- törölt felhasználó -    
Ez inkább vicces dolog mint bűn. Igaza van Harrynek Taylorral kapcsolatban! TheDanush egyet értek, igazad van neked is. De szerintem nem divat Taylort utálni. Szerintem megérdemli- ilyet üzenni a Directionek-eknek. Kiérdemelte a viselkedésével. Már a fél Holly-wood megvan neki. Azzal is kiérdemelte, hogy álszent. Úgy csinál, mint egy apáca, de nem az... meg van neki fél Holly-wood ! Ilyet írni a Twitterre... Nem divat Taylort utálni, hanem ő érdemelte ki!
Timcsy008 Azért is utálják Taylort mert ezt írta a az 1D fanoknak: "F*ck you Directioners" és az álszentsége miatt is utálják. Na meg Mr.Styles miatt is... szerintem. Egyébként teljesen igazad van!
2013. augusztus 25. 19:05 #171
bubikahh
bubikahh
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.16.
Hozzászólás: 187
Csatolások: 0
Azonosító: 197988
Offline offline
én valahol azt még olvastam erről hogy barátjának vitte szuvenírnek a szappant mert mondta neki a barátja hogy hozzon neki szuvenírt johny depp lakásából..
2013. augusztus 25. 20:14 #172
Vera23 szív
Vera23 szív
visszatérő vendég
 
Státusz1D minden mennyiségben ez van <3 vélemény ?? :) nekem ok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.22.
Hozzászólás: 254
Csatolások: 0
Azonosító: 181150
Offline offline
szerintem ez elég vicces mert nem hinném hogy rá van szorulva arra a szappanra szerintem van elég neki otthon smileeee.gif de ki tudja
2013. augusztus 25. 20:56 #173
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7119
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Hát,ez nem akármilyen szappan,ez Johnny Depp-é.
biggrin.gif
2013. augusztus 25. 21:03 #174
rozi12
rozi12
 
StátuszZayn and Brad <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 1231
Csatolások: 0
Azonosító: 199480
Offline offline
Louis Franciaországból egy libát lopott. Egy szappan ahhoz képest semmi biggrin.gif
2013. augusztus 25. 21:26 #175
Minárcsik Nikoletta
Minárcsik Nikoletta
új tag
 
StátuszAz élet kemény de ha nem lenne az hol lenne a kihívás?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.10.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 203509
Offline offline
Jól tette xdd biggrin.gif
2013. augusztus 25. 21:46 #176
- törölt felhasználó -    
rozi12: Libát? ohmy.gif biggrin.gif
2013. augusztus 25. 22:15 #177
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
nevet2.gif

Oké, miután magamhoz tértem a kezdeti sokk után, belegondoltam abba, hogy Johnny otthonában vagyok és lehetőségem nyílik lenyúlni egy szappant... Hát, én biztos vagyok benne, hogy ugyanazt tenném, amit Harry. laugh.gif
2013. augusztus 25. 22:26 #178
Lizzie-chan
Lizzie-chan
új tag
 
StátuszIf you don't accept that SJ have 13 members, you're not a real ELF! 13elieve SJ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.14.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 0
Azonosító: 194043
Offline offline
Idézet (Timicsy008 @ 2013.08.25. 06:15)
Mintha így már nem kapott volna már szegény lány jó pár pofont az élettől. Nem elég az, hogy a Directionerek háromnegyede utálja őt, csak mert járt Mr. Styles-al, de most úgy hirtelen az lett a "trendi" hogy mindenki őt utálja. Mintha bármi rosszat is tett volna feléd, vagy úgy mondod, mintha a szomszéd lány lenne, akit jól ismersz. Szeretem mikor az emberek olyan könnyen ítélkeznek elsőre. Taylor egyáltalán nem érdemli meg, hogy ennyien utálják őt és így beszéljenek róla, mert ő még nem is botrányos életű, mint Justin Bieber vagy Miley Cyrus. Sőt, ő igenis megdolgozik a sikerért. De remélem azért majd ez a sok rossz akarás felé vissza száll azokra akik ismeretlenül ilyet kívánnak neki a semmiért. smileeee.gif


Nem tudom, hogy miért véded ezt a nőt. Ha nem vetted volna észre, igenis botrányosabb, mint Miley meg Bieber... Éppen ez a baj, hogy Mileyt mindenki elhordja mindennek, holott a háttérben ott van a kis boszorkány, Swift kisasszony. Nem érdemli meg? Akkor talán nem kellene havonta pasit cserélnie, és utána lehordani őket mindennek, hanem inkább, ha szakít, befogná a lepénylesőjét... Egyébként csak gratulálni tudok ahhoz, amit csinál a kisasszony. Hadd gratuláljak az idióta követőinek is hozzá.
2013. augusztus 25. 22:30 #179
KF-Petra
KF-Petra
visszatérő vendég
 
Státuszveggie, vitality, victory.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.07.
Hozzászólás: 474
Csatolások: 0
Azonosító: 177332
Offline offline
nanana. ha én ott lennék JOHNNY DEPP LAKÁSÁBA akkor már ott sokkot kapnék .xd akkor már vmi aláírt bögrét vagy vmit kérnék. :DDD. ♥♥ imádom őket.biggrin.gif
2013. augusztus 25. 23:34 #180
Timicsy008
Timicsy008
LadyStark™
 
StátuszHear me roar when the winter is coming...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.29.
Hozzászólás: 1854
Csatolások: 153
Azonosító: 123715
Offline offline
Idézet (Lizzie-chan @ 2013.08.25. 22:26)
Nem tudom, hogy miért véded ezt a nőt. Ha nem vetted volna észre, igenis botrányosabb, mint Miley meg Bieber... Éppen ez a baj, hogy Mileyt mindenki elhordja mindennek, holott a háttérben ott van a kis boszorkány, Swift kisasszony. Nem érdemli meg? Akkor talán nem kellene havonta pasit cserélnie, és utána lehordani őket mindennek, hanem inkább, ha szakít, befogná a lepénylesőjét... Egyébként csak gratulálni tudok ahhoz, amit csinál a kisasszony. Hadd gratuláljak az idióta követőinek is hozzá.

Hadd döntsem el én, hogy kit követek, kit kedvelek és kit védek meg. Ha én Taylor mellett állok ki, akkor nekem jogom van hozzá, úgy gondolom. Mindenki más véleménnyel van Taylor-on. Valaki igazságtalanul bántja őt, valaki pedig szereti őt a zenéjéért, és nem a magánéletét nézi. Úgy hiszem te is így tettél volna a helyembe, ha a kedvencedről van szó. Az én véleményemet nem fogom megváltoztatni Taylor felé, holmi pletykáknak szentelve az igazságot. Számomra a téma le van zárva én csak elmondtam a tényeket. pardon.gif (Amúgy jó olyan világban élni, ahol a párkapcsolati problémákkal szenvedő fiatal nő nagyobb botránynak számít, mint aki drogokhoz nyúl. Gondolok itt Bieber-re.)
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok