Lessünk be Petra Ecclestone otthonába!
2013. szeptember 29. 14:27
#22
|
mirjam333333 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.03.16. Hozzászólás: 1549 Csatolások: 439 Azonosító: 198007 offline
|
Gyönyörű
De nem laknék benne, mert inkább a színes lakásokat szeretem, nekem ez a ház már a ridegebb kategóriába esik
De nem laknék benne, mert inkább a színes lakásokat szeretem, nekem ez a ház már a ridegebb kategóriába esik
2013. szeptember 29. 14:28
#23
|
|
telenovelasúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.09.02. Hozzászólás: 39 Csatolások: 0 Azonosító: 211127 offline
|
gyönyörű ház
2013. szeptember 29. 14:41
#25
|
|
Carolina Stylesvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.01. Hozzászólás: 358 Csatolások: 0 Azonosító: 195098 offline
|
Káprázatos
*____*
2013. szeptember 29. 14:49
#26
|
AvrilFanxxx |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.09.20. Hozzászólás: 2659 Csatolások: 136 Azonosító: 212105 offline
|
Hát nem éppen csúnya...
2013. szeptember 29. 15:08
#29
|
|
mind1nekedA Starity macskásnénije^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.22. Hozzászólás: 5547 Csatolások: 0 Azonosító: 194508 offline
|
Én is inkább a színeseket szeretem,de csodaszép.
2013. szeptember 29. 15:38
#33
Abban a konyhában még biztos nem nyúlt semmihez.
2013. szeptember 29. 16:04
#34
|
|
Bella foreverúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.03. Hozzászólás: 14 Csatolások: 0 Azonosító: 208127 offline
|
Úr isten nagyon szívesen laknák benne.
2013. szeptember 29. 16:13
#36
nagyon gyönyörű ház! nem értem minek ennyi szoba és 100 férőhelyes garázs de egyszerűen lenyűgöző!
2013. szeptember 29. 16:20
#37
|
|
SHSophie2000hi. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.15. Hozzászólás: 1796 Csatolások: 48 Azonosító: 186050 offline
|
Lélegzetelállító a ház
bár én az első napokban tuti eltévednék ekkora helyen
2013. szeptember 29. 17:04
#40
|
|
pannuskavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.13. Hozzászólás: 181 Csatolások: 0 Azonosító: 180253 offline
|
Nagyon szép..de fekete-fehér,bazinagy,üres,kifinomult..
Tetszik...de nem bírnék létezni színek nélkül.. nekem ez inkább kastély vagy palota,mint ház...Nem tudom hogy ott hogy cserélik az izzót a lámpában,mert vagy 5 méter magasan van..xDD
Na de a lényeg hogy tetszik...de nem bírnék meglenni benne..:/
Tetszik...de nem bírnék létezni színek nélkül.. nekem ez inkább kastély vagy palota,mint ház...Nem tudom hogy ott hogy cserélik az izzót a lámpában,mert vagy 5 méter magasan van..xDD
Na de a lényeg hogy tetszik...de nem bírnék meglenni benne..:/
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:




