Lessünk be Petra Ecclestone otthonába!
2013. szeptember 29. 17:20
#43
Otthon? Inkább palota.
Egyébként szép, de én nem laknék itt egyedül.
2013. szeptember 29. 17:48
#45
http://starity.hu/profil/145090-malna90/Otthon? Inkább palota. rohog.gif Egyébként szép, de én nem laknék itt egyedül. rolleyes.gif :egyébként malna90 nem egyedül lakik mert van férje és gyereke.szóval nem is értem miért is irtál?szabad tudnom,m?
2013. szeptember 29. 17:58
#46
|
|
EmmaEmilyFanúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.24. Hozzászólás: 26 Csatolások: 0 Azonosító: 194597 offline
|
Elélnék benne
2013. szeptember 29. 18:00
#47
|
|
ForeverŁovevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.09.29. Hozzászólás: 182 Csatolások: 7 Azonosító: 212649 offline
|
Élnék benne az egyszer biztos.. Hol is van ez ?
2013. szeptember 29. 19:36
#52
|
|
selena gomez fan22Mad Hatter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.21. Hozzászólás: 1095 Csatolások: 6 Azonosító: 209928 offline
|
GYÖNYÖRŰ!
2013. szeptember 29. 21:00
#57
|
|
RecklessBambievisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.06.15. Hozzászólás: 122 Csatolások: 14 Azonosító: 203802 offline
|
elképesztő
mikre nincs pénze egyeseknek .-.
2013. szeptember 29. 21:28
#58
Két embernek mindek 123 szoba??!!
Nem tudom, ha annyi pénzem lenne, hogy nem tudnám mire elverni, akkor sem kellene ekkora ház, mert egyszerűen félnék benne egyedül (mert hát ha ketten laknak benne, akkor van egyedül is néha az ember). Oké, medence, teniszpálya, stb, ha dúsgazdag az ember, akkor alap, na de a többi szoba akkor azért van, hogy legyen mivel büszkélkedni? Sosem fogom megérteni a hasonló felfogást.
Nem tudom, ha annyi pénzem lenne, hogy nem tudnám mire elverni, akkor sem kellene ekkora ház, mert egyszerűen félnék benne egyedül (mert hát ha ketten laknak benne, akkor van egyedül is néha az ember). Oké, medence, teniszpálya, stb, ha dúsgazdag az ember, akkor alap, na de a többi szoba akkor azért van, hogy legyen mivel büszkélkedni? Sosem fogom megérteni a hasonló felfogást.
2013. szeptember 30. 08:47
#59
|
|
spadrivisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.08. Hozzászólás: 311 Csatolások: 0 Azonosító: 128963 offline
|
Nem vitte túlzásba a színeket. Egyébként fényűző, valóban, egy vagyon lehet a fenntartása. Akár szállodát is nyithatna belőle. Ha meghal valaki az egyik szobában, évekig fel sem tűnne...
Kapcsolódó sztárok
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Mindenki szorít neki.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.

offline
0 felhasználónak tetszik:



