Starity

K-Pop

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 19. 19:46 #21
- törölt felhasználó -    
[quote=GomNaNa,2014.05.19. 19:37~4898354]Hogy várom-e? Kb a perceket számolom, mikor lesz már itt 28.-a. rohog.gif Viszont amire lélekben már fel vagyok készülve, hogy a klipet teljes egészében úgy sem teszi fel csak egy "kedves" kis short verziót mad.gif Ezt az egyet kifejezetten utálom az Universal Music Japan részéről, érdekes a Ponycanyon teljes egészében feltudja tenni a B1A4 dalait. dry.gif
Amúgy június 25-én érkezik a SHINee új japán kislemeze is Lucky Star címmel. heart.gif Már amúgy is hiányolom őket, főleg Min Ho-t. wub3.gif


Jaj, de jó, akkor már őket sem tudom kivárni. laugh.gif Nekem is már nagyon hiányzik Tae Min és Jong Hyun, bár remélem hogy Jong Hyun-nak nem lesz ez a hajstílusa. Nem annyira rossz, de nem nagyon áll jól szerintem smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. május 19. 20:04 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kareast @ 2014.05.19. 19:30)
Hosszú idő után végre újra lehet valamit hallani a KARA-ról is. Miután sajnos Nicole és Ji Young elhagyta a csapatot a DSP azt nyilatkozta, hogy 3 tagból fog állni ezentúl a KARA (Gyu Ri, Ha Ra, Seung Yeon) ám Május 14.-tól elindult az új hír, egy porjekt kapcsán melynek neve KARA Project lett, miszerint a KARA új tagot keres, azt még nem lehet tudni hogy végül is tényleg lesz egy új tag vagy 3 KARA tag marad. Nagy valószínűséggel Május 27.-én derül ki minden. smileeee.gif
Itt van az első két projekt:


Elméletileg pont ezért indul majd ugye a show műsor május 27-én, ami összesen 6 részes lesz és 7 gyakornok lány lesz majd. A showban különböző feladatokat kapnak és a nézők is majd szavazhatnak, a show július 1-én ér véget. Mondjuk kíváncsi leszek, hogy hány új taggal bővül majd a csapat. think.gif
Az első két potenciális jelölt Soo Jin és Shi Yoon, előbbi már több éve gyakornok a DSP-nél, utóbbi pedig eddig mint modell volt ismert. smileeee.gif Ugye ők vannak az első két teaser-ben.
Amúgy itt a másik négy is, így már csak 7. lány hiányzik. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. május 20. 15:37 #23
- törölt felhasználó -    
[quote=GomNaNa,2014.05.19. 20:04~4898417]Elméletileg pont ezért indul majd ugye a show műsor május 27-én, ami összesen 6 részes lesz és 7 gyakornok lány lesz majd. A showban különböző feladatokat kapnak és a nézők is majd szavazhatnak, a show július 1-én ér véget. Mondjuk kíváncsi leszek, hogy hány új taggal bővül majd a csapat. think.gif
Az első két potenciális jelölt Soo Jin és Shi Yoon, előbbi már több éve gyakornok a DSP-nél, utóbbi pedig eddig mint modell volt ismert. smileeee.gif Ugye ők vannak az első két teaser-ben.
Amúgy itt a másik négy is, így már csak 7. lány hiányzik. smileeee.gif


igen, már én is értesültem a hírről, hát nem mondhatni, hogy repdesek az örömtől, hogy lesznek/lesz új tag/tagok, de legalább Gyu Ri, Ha Ra és Seung Yeon még KARA tag és annak is örülök, hogy nem bomlottak fel. laugh.gif Remélem hamar lesz új klipjük, mert már nagyon hiányoznak. smileeee.gif Időközben feltöltötték a 7. lányt is Yuji-t:
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. május 22. 18:57 #24
- törölt felhasználó -    
Végre nem kell tovább várni hisszen pár napja megjelent a B2st legújjabb klipje:

(Szerintem csodálatos, mint mindig)
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. május 22. 19:01 #25
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kareast @ 2014.05.22. 18:57)
Végre nem kell tovább várni hisszen pár napja megjelent a B2st legújjabb klipje:
(Szerintem csodálatos, mint mindig)


Na igen, ők sosem hibáznak heart.gif Az eddigi legjobb japán kislemezük w00t.gif heart.gif wub3.gif wub3.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. május 22. 19:28 #26
- törölt felhasználó -    
Idézet (GomNaNa @ 2014.05.22. 19:01)
Na igen, ők sosem hibáznak heart.gif Az eddigi legjobb japán kislemezük  w00t.gif heart.gif wub3.gif wub3.gif


csak sejtem, hogy amióta a klip megjelent mi
ketten folyamatosan ezt hallgatjuk. laugh.gifheart.gif B2uty 4ever heart.gif laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. május 22. 20:20 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kareast @ 2014.05.22. 19:28)
csak sejtem, hogy amióta a klip megjelent mi 
ketten folyamatosan ezt hallgatjuk. laugh.gifheart.gif B2uty 4ever heart.gif  laugh.gif


Pontosan. yes.gif heart.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. május 25. 22:09 #28
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Én már majdnem másfél éve imádom Koreát. Nem csak az együtteseket, hanem az országot, a nyelvet, a kultúrát a sorozatokat, filmeket, a Running man-t! biggrin.gif
Kedvenc együtteseim leginkább a DBSK és a JYJ, közülük is egy egy kedvencem van, mégpedig Changmin wub.gif és Junsu. wub.gif
De szeretem még a Big Bang-et (G.Dragon és T.O.P wub.gif ), a Superjuniort (Siwan thumbsup.gif ) , az SNSD-t (Yoona, Yuri) , a CNBlue-t (Yong Hwa wub.gif ) , a ZE:A-t(Im Siwan wub.gif ). Énekesek közül K.Will, Baeik Ji Young, Rain, Hong Dae Kwang. Színészek közül rengeteget, a lapomon láthatjátok, de legfőképpen 6-ot, Song Joong Ki, Song Seung Heon, So Ji Sub, Lee Jong Suk, Lee Jin Wook és Kim Soo Hyun. Amióta beszippantott Dél-Korea nem is nézek amerikai filmet, sorozatot is csak párat, azokat is évek óta nézem, egyszerűen már nem találom vonzónak az amerikai dolgokat, azt, hogy minden sorozatban, filmben mindenki volt már mindenkivel egy idő után, a zenei klippek is kb. arról szólnak, hogy pucér macák vonaglanak. Számomra mindig is olyan volt ez a világ, mintha rossz korban születtem volna, mert nagyon más a szemléletem, mint bárki másnak akit ismerek. De rájöttem, hogy csupán rossz helyre születtem. blush.gif Dél-Korea sarangheyo!!! wub.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. május 26. 00:14 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misuzu86 @ 2014.05.25. 22:09)
Amióta beszippantott Dél-Korea nem is nézek amerikai filmet, sorozatot is csak párat, azokat is évek óta nézem, egyszerűen már nem találom vonzónak az amerikai dolgokat, azt, hogy minden sorozatban, filmben mindenki volt már mindenkivel egy idő után, a zenei klippek is kb. arról szólnak, hogy pucér macák vonaglanak. Számomra mindig is olyan volt ez a világ, mintha rossz korban születtem volna, mert nagyon más a szemléletem, mint bárki másnak akit ismerek. De rájöttem, hogy csupán rossz helyre születtem.  blush.gif  Dél-Korea sarangheyo!!! wub.gif


A más szemlélettel én is így vagyok, kb a saját generációm nem értem, hát még a fiatalabbat. rohog.gif Meg igen mi a főtéma egy amerikai vagy brazil sorozatban? A megcsaltam, a pletykáltam, lefeküdtem az utolsó vízszerelővel is és erre jön rá a féltékenység meg az ebből fakadó bosszú. blink.gif
Míg egy koreai, japán vagy akár egy tajvani film/sorozat sokkal másabb. Engem pl elvarázsol, hogy némely sorozatban egy-egy szereplő lélektanilag milyen változáson megy keresztül és néha remek üzenetet is hordoz magában a történet.
Valahogy pedig a zenéjük is ilyen különleges. Ők tényleg a tehetségük miatt kerültek oda ahol vannak és rengeteget küzdöttek ezért. Ebből a szempontból nekem minden k-pop idol egy üzenetet közvetít: Soha ne add fel az álmaid és mindig higgy önmagadban.
Én ezért nézek fel rájuk és ezért is tisztelem őket. meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: kara jiyoung, Misuzu86
2014. május 26. 14:01 #30
- törölt felhasználó -    
Ha már a B2st új dala is témába jött, akkor már Ji Yeon-t se hadjuk ki. laugh.gif

Nektek hogy tetszik Ji Yeon első szóló klipje? smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: kara jiyoung, Misuzu86
2014. május 26. 14:34 #31
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Idézet (GomNaNa @ 2014.05.26. 00:14)
A más szemlélettel én is így vagyok, kb a saját generációm nem értem, hát még a fiatalabbat.  rohog.gif Meg igen mi a főtéma egy amerikai vagy brazil sorozatban? A megcsaltam, a pletykáltam, lefeküdtem az utolsó vízszerelővel is és erre jön rá a féltékenység meg az ebből fakadó bosszú.  blink.gif 
Míg egy koreai, japán vagy akár egy tajvani film/sorozat sokkal másabb. Engem pl elvarázsol, hogy némely sorozatban egy-egy szereplő lélektanilag milyen változáson megy keresztül és néha remek üzenetet is hordoz magában a történet.
Valahogy pedig a zenéjük is ilyen különleges. Ők tényleg a tehetségük miatt kerültek oda ahol vannak és rengeteget küzdöttek ezért. Ebből a szempontból nekem minden k-pop idol egy üzenetet közvetít: Soha ne add fel az álmaid és mindig higgy önmagadban. 
Én ezért nézek fel rájuk és ezért is tisztelem őket.  meghajolo.gif


Abszolút egyetértek a véleményeddel, nem is tudtam volna jobban megfogalmazni biggrin.gif Köszönöm blush.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. május 26. 14:36 #32
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Minden napom bearanyozói blush.gif

1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. május 26. 14:37 #33
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
És ma bukkantam erre, annyira jól átjön a nyári érzés belőle, mintha tényleg egy tengerparton lennél, mikor hallgatod thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. május 26. 15:27 #34
kara jiyoung
kara jiyoung
visszatérő vendég
 
Státusz>> ♥ Ji Young ♥ Gyu Ri ♥ Seung Yeon ♥ Nicole ♥ Ha Ra ♥ <<
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.29.
Hozzászólás: 220
Csatolások: 32
Azonosító: 216045
Offline offline
Idézet (Kareast @ 2014.05.26. 14:01)
Ha már a B2st új dala is témába jött, akkor már Ji Yeon-t se hadjuk ki. laugh.gif
Nektek hogy tetszik Ji Yeon első szóló klipje? smileeee.gif


nem vagyok nagyon T-ara-s inkább a KARA az, ahol otthonos vagyok. smileeee.gif Szerintem nagyon jó kis dal, bevallom összíntén nem ilyet vártam Ji Yeon-tól.A klip is tetszik és a tánc se rossz. smileeee.gif
2014. május 26. 15:32 #35
kara jiyoung
kara jiyoung
visszatérő vendég
 
Státusz>> ♥ Ji Young ♥ Gyu Ri ♥ Seung Yeon ♥ Nicole ♥ Ha Ra ♥ <<
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.29.
Hozzászólás: 220
Csatolások: 32
Azonosító: 216045
Offline offline
Ha pedig már az új daloknál tartunk, nem mardhat ki Hyo Sung sem. laugh.gif
2014. május 26. 21:03 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kareast @ 2014.05.26. 14:01)
Ha már a B2st új dala is témába jött, akkor már Ji Yeon-t se hadjuk ki. laugh.gif
Nektek hogy tetszik Ji Yeon első szóló klipje? smileeee.gif


Pedig nyugodtan kihagyhattuk volna. rohog.gif Nekem legalábbis nem igazán tetszik. A dal egyszerűen álmosít és nagyon monoton, JiYeon hangjának se mélysége, se magassága. Igaz JiYeon-nak önmagában nincs túl nagy hangja, de persze csapatból mindig az szólózik elsőnek aki népszerűbb és akiből több bevételt remélnek a cégek. dry.gif
Amúgy az album másik két dala egészen jó lett azokhoz jobb lett volna egy klip..

Ami Hyo Sung-ot illeti (ha már az ő klipje is feltűnt itt) na ő nem okozott csalódást. Igaz nem vagyok igazán Secret szerető, de csodás dal lett, remek koncepcióval így nincs mibe bele kötni. biggrin.gif Persze Ji Eun hangja nálam a favorit ha már Secret, de Hyo Sung-ot is egészen szeretem egy tüneményesen édes lány és a hangja is kifejezetten jó. happy.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. június 01. 21:41 #37
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Olyan édesek blush.gif wub.gif wub.gif

1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. június 04. 10:23 #38
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Nagyon édesek biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. június 04. 21:03 #39
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Cukik wub.gif blush.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. június 05. 17:56 #40
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Olyan gyönyörű hangja van Baek Ji Youngnak...imádom a zenéjét! blush.gif

1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Son Ga In Son Ga In 1977.