Nektek, hogy tetszik?
K-Pop
2014. június 07. 15:53
#41
Megjelent Taeyang legújabb klipje:
Nektek, hogy tetszik?
Nektek, hogy tetszik?
1 felhasználónak tetszik:
kara jiyoung
2014. június 07. 16:36
#42
Idézet (Misuzu86 @ 2014.06.05. 17:56)
Olyan gyönyörű hangja van Baek Ji Youngnak...imádom a zenéjét!
Igen, egyetértek, csodálatos hangja van. Én a legjobban a Don't Forget Me-t imádom tőle, mikor megnéztem az Iris-t ez a dal fogott meg a legjobban.
Mondjuk sorozat dalok terén máig az Araro a legnagyobb kedvencem. Nem annyira nagy szám még is olyan jó hallgatni, meg hát a legnagyobb kedvencem IU énekli.
2014. június 07. 16:40
#43
Idézet (Kareast @ 2014.06.07. 15:53)
Megjelent Taeyang legújabb klipje:
Nektek, hogy tetszik?
Nektek, hogy tetszik?
Hogy őszinte legyek, imádom!
2014. június 08. 07:18
#44
Nyáh, most találtam rá erre a fórumra, nekem az EXO a best. ^^ Meg még nagyon csípem a BTS-t ^^
stb: B2st, M.Pire, Bigbang, 2ne1, Block B, SPEED, Super Junior, Teen Top, meg hasonlók
stb: B2st, M.Pire, Bigbang, 2ne1, Block B, SPEED, Super Junior, Teen Top, meg hasonlók
1 felhasználónak tetszik:
kara jiyoung
2014. június 08. 18:13
#45
|
|
kara jiyoungvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.11.29. Hozzászólás: 218 Csatolások: 32 Azonosító: 216045 offline
|
Idézet (Kareast @ 2014.06.07. 15:53)
Megjelent Taeyang legújabb klipje:
Nektek, hogy tetszik?
Nektek, hogy tetszik?
nem nagyon szoktam halgatni Taeyang szóló számait, de ez tetszik.
2014. június 09. 16:54
#46
|
|
Misuzu86동방신기 사랑해요 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.06.26. Hozzászólás: 1253 Csatolások: 28 Azonosító: 204515 offline
|
Taeyang száma nekem is tetszik!
Most így nagy melegben ez a szám jön be nekem:
1 felhasználónak tetszik:
kara jiyoung
2014. június 09. 16:56
#47
|
|
Misuzu86동방신기 사랑해요 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.06.26. Hozzászólás: 1253 Csatolások: 28 Azonosító: 204515 offline
|
Nagyon szeretem Baek Ji Young-ot, nagyobb kedvenc számaim tőle az Arang és a Magister ost-ja, és a Secret Garden ost-ja. De ezen kívül még sok számát szeretem, gyönyörű a hangja!
Baek Ji Young-tól még ez az új száma is jó:
Baek Ji Young-tól még ez az új száma is jó:
1 felhasználónak tetszik:
kara jiyoung
2014. június 09. 17:37
#48
Idézet (Misuzu86 @ 2014.06.09. 16:54)
Taeyang száma nekem is tetszik!
Most így nagy melegben ez a szám jön be nekem:
2014. június 09. 17:50
#49
|
|
Misuzu86동방신기 사랑해요 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.06.26. Hozzászólás: 1253 Csatolások: 28 Azonosító: 204515 offline
|
Idézet (Kareast @ 2014.06.09. 17:37)
Nincs mit, úgy látszik hasonló az ízlésünk
1 felhasználónak tetszik:
kara jiyoung
2014. június 09. 17:51
#50
Na így már valahogy 16-ig túl élem.
Beast
2014. június 09. 22:58
#51
Idézet (Misuzu86 @ 2014.06.09. 17:50)
Nincs mit, úgy látszik hasonló az ízlésünk
Melyik számokat hallgatod még mostanában?
Igen tényleg úgy tűnik
2014. június 09. 23:01
#52
Idézet (GomNaNa @ 2014.06.09. 17:51)
Na így már valahogy 16-ig túl élem.
Beast 
de jó, hogy feltöltötted, nagyon hálás vagyok érte GomNaNa
már számolom a napokat, hogy mennyi van még hátra.
1 felhasználónak tetszik:
kara jiyoung
2014. június 10. 20:40
#53
Nem tudom, hogy miért de ahogy jön a nyári szünet, egyre többször hallgatok ehhez hasonló számokat:
2014. június 12. 14:49
#54
Úgy látszik nem csak az idolok próbálnak érvényesülni a színész világban, hanem fordítva is. A napokban jelent meg Park Shin Hye My Dear című dala, szerintem kifejezetten jó lett, főleg, hogy egy kicsit a Beast-es JunHyung is hallható.
1 felhasználónak tetszik:
kara jiyoung
2014. június 12. 22:10
#55
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ,
már nem bírom kivárni:
2014. június 12. 22:18
#56
(így már csak Hyun Seung hiányzik)
azon gondolkodom, hogy Dong Woon-nak és Jun Hyung-nak nem lesz sajátja?
2014. június 12. 22:28
#57
Idézet (Kareast @ 2014.06.12. 22:18)
azon gondolkodom, hogy Dong Woon-nak és Jun Hyung-nak nem lesz sajátja? 
Biztosan lesz nekik is.
Illetve az MV-t 16.-a 00:00-ra írta ki a Cube, szóval magyar idő szerint már 15-én olvadozhatunk.
1 felhasználónak tetszik:
kara jiyoung
2014. június 13. 12:17
#58
|
|
Misuzu86동방신기 사랑해요 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.06.26. Hozzászólás: 1253 Csatolások: 28 Azonosító: 204515 offline
|
Nem tudom, ezt láttátok-e már...szerintem jobb, mint az eredeti
1 felhasználónak tetszik:
kara jiyoung
2014. június 13. 12:27
#60
Idézet (GomNaNa @ 2014.06.12. 22:28)
Biztosan lesz nekik is.
13.-HyunSeung, 14.-DongWoon, 15.-JunHyung (a sorrend persze most csak egy feltevés) 16.-a pedig az MV és a mini album napja.
Illetve az MV-t 16.-a 00:00-ra írta ki a Cube, szóval magyar idő szerint már 15-én olvadozhatunk.

Illetve az MV-t 16.-a 00:00-ra írta ki a Cube, szóval magyar idő szerint már 15-én olvadozhatunk.
jaj, de örülnék neki ha egy Beast Mv-t én tölthetnék fel
azért kérdeztem, mert Dong Woon-nak és Jun Hyung-nak olyan kevés része volt eddig.
1 felhasználónak tetszik:
kara jiyoung
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline





