Starity

K-Pop

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 01. 14:50 #1
- törölt felhasználó -    
A téma itt a K-Pop. Ide mindent írhattok ami vele kapcsolatos bandákról vagy énekesekről. Aki K-Pop fan az szóljon hozzá, töltsön fel képeket, videókat vagy bármit ami az eszetekbe jut. thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif




Ti mióta vagytok K-Pop fanok? Mit gondoltok a K-Popról? laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: Betti15, kara jiyoung, Crona99, Vick019
2013. október 03. 17:03 #2
Selzee
Selzee
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.17.
Hozzászólás: 510
Csatolások: 370
Azonosító: 138902
Offline offline
És több mint 1 és fél éve! thumbsup.gif
Imádom a Kpopot ez a zene stílus nagyon elképesztő és fantasztikus!Kedvenc bandáim az SNSD,B2ST,Girl's Day,MBLAQ,4minute,Apink,After School,BtoB,SS501 és a T-ara biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Betti15, kara jiyoung, Vick019
2013. október 05. 23:44 #3
- törölt felhasználó -    
egész pontosan 8 hónapja vagyok kpop függő és rengeteg de rengetegen vannak akiket imádok,a legelső banda akikkel megismerkedtem a UKiss volt és a legelső szerelmem B Bomb a Block B-ből ,azóta is a BLockb a legeslegnagyobb kedvencem és még akikért rajongok:Block b
Beast
B.A.P
Boyfriend
BtoB
Ukiss
Exo-M-K
Vixx
Teen top
Shinee
Led apple
ZE:A
A-Jax
Big Bang
BTS
Myname
Nu'est
2PM
2AM
100%
mblaq
ss501
speed
B1A4
Big Star
C-Clown
CN-Blue
Cross Gene
DBSK vagy TVXQ
F.T Island
F-Cuz
Shinhwa
Shu-i
Super Junior
igen igen és mindenhonnan megvan a magam kedvence is biggrin.gif
IMÁDLAK KPOP meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: kara jiyoung, jádé19
2013. október 06. 07:28 #4
leti0417
leti0417
 
StátuszPretty Little Liars forever ❤️❤️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 753
Csatolások: 35
Azonosító: 203375
Offline offline
Bocsika h hozzászólok deh én ki nem állhatom a K-pop-ot!! Bocsi csak ez van smileeee.gif
2013. október 06. 15:10 #5
Bia9611
Bia9611
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 159279
Offline offline
hát én 1 éve vagyok Kpop fan és hát nagyon örülök hogy megismerkedhettem ezzel a műfajjal ma már csak kpop-ot hallgatok a kedvenc bandám az MBLAQ wub.gif de nagyon szeretem a Shinee-t, a B.A.P ,a M.I.B-et ,a Big Bangot és még sorolhatnám
2 felhasználónak tetszik: BeautifulGirl2, kara jiyoung
2013. október 12. 21:53 #6
- törölt felhasználó -    
Én lassan (jó lassan) egy éve leszek KPop fan. biggrin.gif Nagyon sok banda van akiket szeretek és ezért nem nagyon tudok dönteni hogy melyik a kedvenc bandám nagyon sok van biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2013. november 09. 23:01 #7
- törölt felhasználó -    
Több, mint 5 éve vagyok lassan k-popper és évek óta KISS ME. laugh.gif Ultimate biasom Hoon, aki a U-KISS dögös nyuszija, példaképem pedig a Secret leadere Hyosung. Ezen kívül még óriási rajongója vagyok az INFINITE-nek, a Miss$-nek, a T-aranak. Ezen kívül elég sok csapatot bálványozok nagy erőszeretettel. laugh.gif

Idézet (leti0417 @ 2013.10.06. 07:28)
Bocsika h hozzászólok deh én ki nem állhatom a K-pop-ot!! Bocsi csak ez van smileeee.gif


Én meg ki nem állhatom a One Direction, Selena Gomez, Demi Lovato és annak társait. Bocsi, de most én is mondjam azt, hogy ez van? pardon.gif A topik olyanoknak készült akik szeretik ezt a zenei stílust. Ízlések is pofonok, te azt, mi meg ezt szeretjük.
5 felhasználónak tetszik: Betti15, kara jiyoung, Crona99, Vick019, Misuzu86
2013. november 18. 14:58 #8
BeautifulGirl2
BeautifulGirl2
új tag
 
StátuszKP♥P forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.13.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 213379
Offline offline
Én holnap leszek fél éve KPOP-fan. Első banda amit megismeretem és azótais kedvencem a SHINee amit IMÁDOK heart.gif . Ezen kívül van még a Girls Generation, amiben a példaképem Yoona és a többieket is nagyon szeretem. Kedvenc még a Super Junior, SS501, Ftisland. Az exo-t és a b.a.p.-ot még nem igazán ismerem de tetszenek a számaik. Banda nélküli énekes kedvencek: BoA és Henry.
2 felhasználónak tetszik: kara jiyoung, jádé19
2013. december 04. 22:25 #9
kara jiyoung
kara jiyoung
visszatérő vendég
 
Státusz>> ♥ Ji Young ♥ Gyu Ri ♥ Seung Yeon ♥ Nicole ♥ Ha Ra ♥ <<
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.29.
Hozzászólás: 220
Csatolások: 32
Azonosító: 216045
Offline offline
Én több, mint 1 éve vagyok k-popper. laugh.gif
Az én kedvenc bandáim: wub.gif
KARA
SHINee
Secret
Beast/B2st
Bigbang
Girl's Generation/Snsd
MBLAQ

és még sorolhatnám. laugh.gif
http://i776.photobucket.com/albums/yy41/joshuaongyscom/2013%20Events/KARA27GoldenDiskAwardRedCarpet20.jpg
http://images4.fanpop.com/image/photos/23300/SHINee-shinee-23313063-1800-1239.jpg
2 felhasználónak tetszik: jádé19, Cassie3
2013. december 05. 19:01 #10
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥
 
Státuszdifferent but isn't dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
Offline offline
Idézet (Kareast @ 2013.10.01. 14:50)
A téma itt a K-Pop. Ide mindent írhattok ami vele kapcsolatos bandákról vagy énekesekről. Aki K-Pop fan az szóljon hozzá, töltsön fel képeket, videókat vagy bármit ami az eszetekbe jut. thumbsup.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif 
Ti mióta vagytok K-Pop fanok? Mit gondoltok a K-Popról? laugh.gif

Látszik, hogy az én barátnőm vagy. biggrin.gif milyen jó topikokat csinálsz te nekem *-* lesz hol töltenem az időmet xdd
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2013. december 06. 18:17 #11
x Lili x
x Lili x
 
StátuszHa elveszed a zenét az életemből, semmim sem marad - SUGA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 777
Csatolások: 0
Azonosító: 204440
Offline offline
Én több mint egy éve vagyok eme csodálatoshiperszuperimádnivaló műfajnak rabja. ^^
Nagyon szeretem őket olyan aranyosak és kedvesek, és tényleg megdolgoznak érte, hogy sok szuper dal szülessen(nem úgy mint egy-két angol feljavított hangú énekes), és a rajongóiakért énekelnek. smileeee.gif
Az első ember akit megismertem ebben a műfajban az drága HyunA volt. smileeee.gif Mai napig imádom a hangját és a 4Minute-et is. ^^
További kedvenc bandáim/énekeseim a BtoB heart.gif SNSD heart.gif Beast heart.gif Trouble Maker heart.gif G-Dragon heart.gif Big Bang és még sok más smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. január 01. 01:32 #12
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Már lassan négy éve, hogy beléjük estem smileeee.gif

Őszintén szólva, egyszerűen imádom őket! Stílusosak, változatos dalszövegek, és zenék, valamint fantasztiks MV-k és tánckoreográfiák *-*

A SHINee-val ismerkedtem meg leghamarabb, de mégis a TVXQ/DBSK (kinek melyik) valamint a JYJ a kedvenc bandáim. Persze még rengeteg, meg rengeteg más előadó is.

Őket egyszerűen lehetetlen felülmúlni!!! ^^
2 felhasználónak tetszik: kara jiyoung, Misuzu86
2014. január 27. 14:18 #13
- törölt felhasználó -    
Megjelent BoA legújabb klipje a Shout it Out

3 felhasználónak tetszik: kara jiyoung, silenc, Vick019
2014. január 27. 16:29 #14
kara jiyoung
kara jiyoung
visszatérő vendég
 
Státusz>> ♥ Ji Young ♥ Gyu Ri ♥ Seung Yeon ♥ Nicole ♥ Ha Ra ♥ <<
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.29.
Hozzászólás: 220
Csatolások: 32
Azonosító: 216045
Offline offline
Szerintem nagyon jól sikerült ez a szám. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: jádé19
2014. február 01. 00:22 #15
- törölt felhasználó -    
Az én életembe 2011-ben "költöztek be" a koreai előadók és valahogy azóta csak nagy ritkán hallgatok mást. Véletlen találkozásom volt ezzel a fajta mű fajjal és jobbára kételkedtem, hogy megszeretem, mára mondhatni kis túlzással függő vagyok. rohog.gif
Na és, hogy mit gondolok a K-pop-ról? Azt, hogy az egyik legjobb dolog ami bekerült az életembe/a napjaimba. Kitárult előttem egy olyan világ, amiről eddig azt se tudtam, hogy létezik. Szerettem én már sokkal előbb Ázsiát, de valahogy eddig főleg csak az országok történelme, kultúrája ás tájai voltak amik magával ragadtak. Most már viszont már teljes egészében magával ragadott.

És, hogy nálam kik a fők? Nehéz az ilyen döntés, de három fő meghatározója van az életemnek a Beast, IU és Lee Jun Ki személyében.
Azt hiszem azt nem kell magyaráznom miért is rajongok a Beastért, mert hát őket nem lehet nem szeretni és mivel lényegében nekik köszönhetem, hogy megismertem a k-pop-ot így talán jobban is kötődöm hozzájuk, mint bármelyik később megismert idol csapathoz.
Lee Ji Eun vagyis IU volt az akit nem sokkal a Beast után ismertem meg és nem hittem, hogy valaha is ilyet mondok, de olyannyira elvarázsolt a hangjával és a személyiségével, hogy mára már a példaképemmé nőtte ki magát.
Nos hát Lee Jun Ki első körben inkább, mint színész ismert és híres, de szerencsére rajongói unszolásra bámulatos hangját is megcsillogtatta, amiért persze nem lehetek elég hálás. Na és persze az ő egyik sorozatának köszönhetem, hogy mára hasonló szenvedélyem lett a koreai filmek/sorozatok nézése, mint maga a k-pop. Az én szememben, nincs nála jobb férfi színész és szóló énekes, de mint embert is tisztelem és becsülöm.

A kisebb fajta monológomat pedig Lee Jun Ki Feiry Eyes című számával zárom, én már közel két hónapja nem tudom megunni, ahogy magát a My Dear-ra keresztelt albumát se. heart.gif
3 felhasználónak tetszik: kara jiyoung, Lianda, szonja csizmadia
2014. február 02. 08:48 #16
Ella535
Ella535
visszatérő vendég
 
StátuszBvBArmy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.23.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 98
Azonosító: 217283
Offline offline
Én egyszerűen imádom a Block B-t smileeee.gif (Block Buster)
És ma van az egyik tagnak a szülinapja Pyo Jihoon-nak smileeee.gif
bday.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. május 19. 14:20 #17
kara jiyoung
kara jiyoung
visszatérő vendég
 
Státusz>> ♥ Ji Young ♥ Gyu Ri ♥ Seung Yeon ♥ Nicole ♥ Ha Ra ♥ <<
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.29.
Hozzászólás: 220
Csatolások: 32
Azonosító: 216045
Offline offline
Hamarosan megjelenik a Beast - Adrenaline című száma. Már alig várom. laugh.gif Ti is? laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Esztóka122, szonja csizmadia
2014. május 19. 19:20 #18
- törölt felhasználó -    
Én is már alig várom. heart.gif laugh.gif hullam.gif yahoo.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. május 19. 19:30 #19
- törölt felhasználó -    
Hosszú idő után végre újra lehet valamit hallani a KARA-ról is. Miután sajnos Nicole és Ji Young elhagyta a csapatot a DSP azt nyilatkozta, hogy 3 tagból fog állni ezentúl a KARA (Gyu Ri, Ha Ra, Seung Yeon) ám Május 14.-tól elindult az új hír, egy porjekt kapcsán melynek neve KARA Project lett, miszerint a KARA új tagot keres, azt még nem lehet tudni hogy végül is tényleg lesz egy új tag vagy 3 KARA tag marad. Nagy valószínűséggel Május 27.-én derül ki minden. smileeee.gif
Itt van az első két projekt:
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. május 19. 19:37 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (kara jiyoung @ 2014.05.19. 14:20)
Hamarosan megjelenik a Beast - Adrenaline című száma. Már alig várom. laugh.gif Ti is? laugh.gif


Hogy várom-e? Kb a perceket számolom, mikor lesz már itt 28.-a. rohog.gif Viszont amire lélekben már fel vagyok készülve, hogy a klipet teljes egészében úgy sem teszi fel csak egy "kedves" kis short verziót mad.gif Ezt az egyet kifejezetten utálom az Universal Music Japan részéről, érdekes a Ponycanyon teljes egészében feltudja tenni a B1A4 dalait. dry.gif

Amúgy június 25-én érkezik a SHINee új japán kislemeze is Lucky Star címmel. heart.gif Már amúgy is hiányolom őket, főleg Min Ho-t. wub3.gif
2 felhasználónak tetszik: kara jiyoung, Lianda
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Son Ga In Son Ga In 1959.