Starity

Ariana Grande megcsalta korábbi barátját

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 07. 18:36 #21
AnymButterfly
AnymButterfly
 
Státuszhttp://aniaweria.tumblr.com/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.23.
Hozzászólás: 860
Csatolások: 1
Azonosító: 165763
Offline offline
Hát erre őszintén számítottam. Abszolút sejtettem, hogy ezzel a csajjal baj vn mostanában. De lehet, hogy Jai sem mond igazat. Ki tudja?
2013. október 07. 18:37 #22
- törölt felhasználó -    
Szerintem bunkóság, és utálatosság beleavatkozni más emberek szerelmi ügyeibe. Oké, most vakon honnan a frászból tudjuk, hogy kinek van igaza? Megmondaná valaki?
2013. október 07. 18:41 #23
Kristen18
Kristen18
be kind
 
StátuszGrateful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.22.
Hozzászólás: 3340
Csatolások: 135
Azonosító: 200607
Offline offline
Ez most nagyon meglepett...
2013. október 07. 18:41 #24
- törölt felhasználó -    
De tényleg..Ha most mással akarok lenni,vagy nem szeretem,egyszerűen szakítok vele mielőtt a másikkal kavarnék,nem pedig megcsalom.Hááát nagyot csalódtam mindkettőjükben!Tudom,hogy ez az ő ügyük,de szerintem ez szemétség,hogy a másiknak jópofizik,közbe mással is kavar,ezzel magát minősíti.Erről ez a véleményem smileeee.gif
2013. október 07. 18:42 #25
MercuryFan
MercuryFan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.01.
Hozzászólás: 329
Csatolások: 0
Azonosító: 212783
Offline offline
Nem érdekelnek a fenti történet szereplői. Viszont a történet már igen. Úgy gondolom, hogy ennél csúnyább dolog alig van, amit egy ember tehet a szerelemben, sőt bármilyen helyzetben. Gyáva volt megmondai, hogy már mással akar lenni??? Nem elég neki egy egyszerre??? Ha szerette volna az előző fiúját nem vetett volna szemet egy másikra. -.- Ez a csajt eddig még tűrtem, mármint nem éreztem, hogy leütném magam, mikor megláttam a képét... eddig. Ez is csak egy mindennapi megcsinált bunkó sztárocska. A megcsalt fiúnak pedig kívánom, hogy lépjen tovább minnél hamarabb, mert egy ilyen emberért abszolút nem éri meg keseregni.
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. október 07. 18:53 #26
rozi12
rozi12
 
StátuszZayn and Brad <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 1231
Csatolások: 0
Azonosító: 199480
Offline offline
Nem gondoltam volna, hogy Ariana csalta meg a pasiját... Végül is ez is olyan h.lye előítélet, lehet, hogy ő az egyik legelviselhetetlenebb lány a világon, ezt nem tudhatjuk. Sajnálom a pasiját, akit megcsalt... Bár, azt sem tudhatjuk biztosra, hogy igazat mondott... Mindenbe olyan bizonytalanok vagyunk, miért gondoljuk, hogy mégis beleszólhatunk az életükbe?! ohmy.gif
2013. október 07. 18:55 #27
Ágika21
Ágika21
MézesMαckóღ
 
Státuszpitibuli allias pitbull :3 :'D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1836
Csatolások: 109
Azonosító: 180845
Offline offline
hát most nagyot csalódtam Ariana-ban...ettől függetlenül a zenéjét még szeretni fogom ,de ,hogy példa képem nem lesz az biztos...
2013. október 07. 18:55 #28
mezsgyeLusáá
mezsgyeLusáá
új tag
 
Státusz"...Hát kitárom két karom, az élet úgy is kitanít..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.08.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 0
Azonosító: 208665
Offline offline
:/ ... mondjuk ez legyen a legnagyobb hiba amit véteni fog az életében.
2013. október 07. 18:56 #29
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
"Nathan, ha olvasod ezt, amikor a karodban tartod őt, jobban teszed, ha erősen fogod, mert a világomat tartod a kezeid között." - ez az egy mondat annyira szíven ütött. Én nem kedvelem egyikőjüket sem, de ez a kis levél valahogy sok volt az érzelmeimnek. Ha rólam ilyeneket mondana egy fiú, én hozzámennék. Komolyan.
Egyébként valamilyen szinten megértem, hogy ilyen körülmények között tisztázta magát, szörnyű érzés lehet, mikor megcsalnak, senki nem tudja az igazságot és mégis te kapod az utálkozó üzeneteket, holott semmit sem csináltál. Egy idő után nekem is sok lenne és kiborulnék. Sajnálom a srácot, és annak ellenére, hogy nem bírom a fejét, legszívesebben odamennék hozzá és megölelgetném. Remélem hamar túlteszi magát a helyzeten és keres magának egy olyan lányt, aki meg is érdemli a szerelmét. Grande kisasszony pedig mélyebbre már nem is süllyedhetne a szememben.
3 felhasználónak tetszik: baisée, Pöttömke, Luckie
2013. október 07. 18:57 #30
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Én alapjába bírom a csajt, (bocsánat, eddig bírtam, most már csalódott vagyok.) de a nagy kedvencek közé sem sorolnám. Nathan-ról meg inkább ne is beszéljünk... Igazából nem gondolta volna szerintem ezt senki sem. Ariana-t egy kis szende, bájos csajnak nézte szinte mindenki. De úgy látszik még sem az. Nem értem, ha úgy érezte, hogy már nem szereti a srácot akkor miért nem mondta meg neki? Mert ha nem így lett volna, akkor valószínűleg nem csalja meg a másik fiúval. Jobb az, ha teljesen beletiporunk a másikba? Ezzel most elég sokat süllyedt a szememben Ariana, viszont nem Ő az első, aki ilyet tesz. Sajnos mostanság egyre inkább 'divat' a megcsalás. Tisztelet a kivételnek!
2013. október 07. 19:01 #31
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
Ez a legaljasabb dolog a szerelemben! Hogy tehet valaki ilyet? Nem gondol bele, hogy a másik mit érezhet? Egy szörnyen aljas húzás és az ilyen barátot/barátnőt se érdemel, mert azzal is képes lesz ezt tenni. Ráadásul a legtöbb esetben az ártatlant hibáztatják, hogy biztos az csinált valamit! Persze, hogy nem először a baba arcú cukiságra gondolnak...Aztán meg, ha a másik kitálal, legtöbb esetben jönnek a "Ezt miért kellett?" című kérdések...Rosszul vagyok az ilyen emberektől! (bocsánat a hosszú véleményért, de hasonlóban volt már részem és kicsi hangot adtam neki) Am ezzel most Ariana nagyon lealacsonyította magát a szememben...(pedig eddig se volt a kedvencem) -.-
2013. október 07. 19:03 #32
- törölt felhasználó -    
Nemtudom ki ez a senki Ariana,de jobb is...aki ilyenre képes. Ez a mondat ,,ha olvasod ezt, amikor a karodban tartod őt, jobban teszed, ha erősen fogod, mert a világomat tartod a kezeid között.” nagyon megható sad.gif
2013. október 07. 19:08 #33
- törölt felhasználó -    
ezvann,én birom arianat és szeretem a zenéit is szóval nem érdekelnek a fúk
2013. október 07. 19:15 #34
Ildikócska10
Ildikócska10
LoveSick ♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.04.
Hozzászólás: 6086
Csatolások: 5769
Azonosító: 164815
Offline offline
hát igen a fiúk...
2013. október 07. 19:19 #35
icarlyluv
icarlyluv
Anti-Fairy
 
StátuszFollow the blood
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.24.
Hozzászólás: 1142
Csatolások: 1
Azonosító: 196679
Offline offline
Ha hirtelen kéne valamit mondanom, azt mondanám, hogy Ariana az utolsó ember akiből ilymesmit kinézek. De ha joban meggondolom, tökre kinézem belőle, mert a legálszentebb sztárok kezdenek ilyesmit csinálni (vagy lehet, hogy náluk jobban feltűnik)
Visszatérve Arianara: ez szemét húzás volt tőle, legalább akkor közölte volna a pasijával, hogy vége van.
Ez az eset nem fog változtatni Arianarol alkotott véleményemen, eddig is utáltam, most is fogom.
2013. október 07. 19:20 #36
carly
carly
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.02.
Hozzászólás: 528
Csatolások: 0
Azonosító: 132467
Offline offline
szegény srác:/ sajnálom őt. Szeretem Arianát, de ez nagyon csúnya dolog volt. A fiú szavaiból ítélve, nagyon szereti őt még ezek után is, és az a néhány mondat, amit írt valóban megható. Am szerintem Jai Brooks jobban néz ki, mint Nathan Sykes.
2013. október 07. 19:22 #37
Didikee
Didikee
új tag
 
StátuszMindenki úgy lát,ahogy kinézel,de csak kevesen tudják,milyen is vagy valójában!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.17.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 0
Azonosító: 202112
Offline offline
Szegény Jai...NA ő hozzá aztán tényleg Ariana illett és ő TÉNYLEG tiszta szívéből szerette ezt a lányt. sad.gif Nathan-re ezért egy kicsit mérges is vagyok.... :/
2013. október 07. 19:23 #38
Didikee
Didikee
új tag
 
StátuszMindenki úgy lát,ahogy kinézel,de csak kevesen tudják,milyen is vagy valójában!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.17.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 0
Azonosító: 202112
Offline offline
*Egyébként a facebookon is ez ment...Most olvastam ugyanezt,csak angulul...Ez kész... ://
2013. október 07. 19:23 #39
Didikee
Didikee
új tag
 
StátuszMindenki úgy lát,ahogy kinézel,de csak kevesen tudják,milyen is vagy valójában!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.17.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 0
Azonosító: 202112
Offline offline
Angolul* (Sorry)
2013. október 07. 19:27 #40
- törölt felhasználó -    
Nem gondoltam volna, hogy képes lenne megcsalni őt... Pedig összeillettek, jobban is, mint Nathannel (bírom Nathant is, és édesmindegy nekem, hogy együtt vannak-e, az ő dolguk, de szerintem nem illenek össze).
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok