Starity

Dalpremier: Justin Bieber - All That Matters

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 14. 10:43 #1
- törölt felhasználó -    
Pár órája szivárgott ki az állítólagosan Selena Gomeznek írt dal, azóta pedig már hivatalosan is bemutatták Bieber YouTube-csatornáján.
A teljes cikkhez kattints ide!
2013. október 14. 11:20 #2
brigi92fcb
brigi92fcb
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.08.
Hozzászólás: 468
Csatolások: 0
Azonosító: 119698
Offline offline
Vajon megfogja közelíteni Justin Timberlake-t valaha? Neeeem! Kizárt! Ahhoz még 5* meg kell szülessen. Még most is olyan hangja van mint aki nem mutált xD 1 féle kép tud énekelni. Justin Timberlake-t se tartom hatalmas hangú énekesnek, de neki szélesebb a repertoárja... + a zenéje is minőség. A 20/20 experiencemind2 része csak úgy omlasztja ránk a minőséget. Az a srác egy zseni. Még most is leesik az állam h ezekben az időkben 1 ilyen... vagyis nem is 1 hanem 2 ilyen albumot hozott össze! De nem baj kicsik ti hallgassátok csak ezt xD
2013. október 14. 11:31 #3
- törölt felhasználó -    
Nevetséges, hogy próbálja meglovagolni ezt a Timberlake - Thicke - Mars vonalú hangzást, de szánalmas nyekergésnél nem telik többre azzal a kis erőtlen, kufircoló mókus hangjával, ami persze hogy agyon van szerkesztve. Nem kímélték a vokálgépet.
2 felhasználónak tetszik: Szandiiii, Genevieve
2013. október 14. 11:46 #4
- törölt felhasználó -    
Ha hallottatok már egy Justin Bieber-dalt, hallották már az összeset. Egyforma mind, hallgathatatlanok.
7 felhasználónak tetszik: szavy, Szandiiii, Genevieve, hayley4, Nórii. SelFan., MadHatter, janet7
2013. október 14. 12:14 #5
i love peace
i love peace
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.30.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 212724
Offline offline
váá utállom justint biebert
2013. október 14. 12:16 #6
- törölt felhasználó -    
"kedves" JUSTIN utálók!

Ez a "gyerek" durván tehetséges , nagyon sok ideje húzza már a médiában és nem is fog eltünni akárhogy is akarjátok! Ő egy IKON a popzenében , szinte mindnekit képes megelőzni az összes csaj érte van oda , ha őt választom PÉLDAKÉPKÉNT fiú létemre sikert sikrerre halmozok a csajoknál!! És csak köszönhetek JUSTINNAK! A botrányai meg.. MENŐsmileeee.gif És vagány , én is ilyen akarok lenni. Nagyfiús , tökös bármit meg mer csinálni. Most én is pocskondiázhatnám a ti kis kedvenceiteket de én nem süllyedek idáig!! Gondoljatok arra amit a ködvönc' énekesnőcskétek Hayley mondott: " nincs jogom bírálni mer nem tom min megy keresztül" Ez igaz JUSTINRA IS! Akármennyire is nem tetszik nektek ő vad és vagány! Nem maradhat örökké az az aranytorkú 'kisfiú' aki volt pár évvel ezelőtt.
2013. október 14. 12:25 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (MartinX @ 2013.10.14. 12:16)
"kedves" JUSTIN utálók!
Ez a "gyerek" durván tehetséges , nagyon sok ideje húzza már a médiában és nem is fog eltünni akárhogy is akarjátok! Ő egy IKON a  popzenében , szinte mindnekit képes megelőzni az összes csaj érte van oda , ha őt választom PÉLDAKÉPKÉNT  fiú létemre sikert sikrerre halmozok a csajoknál!! És csak köszönhetek JUSTINNAK! A botrányai meg.. MENŐsmileeee.gif És vagány , én is ilyen akarok lenni. Nagyfiús , tökös bármit meg mer csinálni. Most én is pocskondiázhatnám a ti kis kedvenceiteket de én nem süllyedek idáig!! Gondoljatok arra amit a ködvönc' énekesnőcskétek Hayley mondott: " nincs jogom bírálni mer nem tom min megy keresztül" Ez igaz JUSTINRA IS! Akármennyire is nem tetszik nektek ő vad és vagány! Nem maradhat örökké az az aranytorkú 'kisfiú' aki volt pár évvel ezelőtt.

_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif MADE MY LIFE
12 felhasználónak tetszik: sMokEe.cLouD, Beyla, Grace Benning, itsjustme, Genevieve, Szandiiii, hayley4, Nórii. SelFan., riri17, MadHatter, Jolie_77, Kazuo
2013. október 14. 12:28 #8
Ildikócska10
Ildikócska10
LoveSick ♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.04.
Hozzászólás: 6086
Csatolások: 5769
Azonosító: 164815
Offline offline
nem olyan rossz
2013. október 14. 12:28 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (compromise @ 2013.10.14. 12:25)
_nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif MADE MY LIFE

tipikus semmitmondó komment , gratula hozzá
2013. október 14. 12:37 #10
- törölt felhasználó -    
Nem tudom eldönteni, hogy sírjak vagy nev essek MartinX kommentjén. Ahhoz meg had gratuláljak, hogy egy ilyen semmihez nem értő, neveletlen, alpári kis sz*rházira akarsz hasonlítani. Nem mellesleg Justin olyan messze az popikontól, mint Makó Jeruzsàlemtől. Engem nem zavar, ha valaki szereti, de azért ilyen nevetséges túlzásokba ne essünk már, könyörgöm.
7 felhasználónak tetszik: Beyla, itsjustme, Szandiiii, hayley4, Nórii. SelFan., MadHatter, Jolie_77
2013. október 14. 12:42 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zsécii @ 2013.10.14. 12:37)
Nem tudom eldönteni, hogy sírjak vagy nev essek MartinX kommentjén. Ahhoz meg had gratuláljak, hogy egy ilyen semmihez nem értő, neveletlen, alpári kis sz*rházira akarsz hasonlítani. Nem mellesleg Justin olyan messze az popikontól, mint Makó Jeruzsàlemtől. Engem nem zavar, ha valaki szereti, de azért ilyen nevetséges túlzásokba ne essünk már, könyörgöm.

túlzásba ?
A matek és a számok nem hazudnak , ő a legsikeresebb sztár a világon , a ti kommentjeitek meg csak rosszindulató locsogásnak tudhatók be. Igen , inkább rá hasonlítanék mint egy vörhenyes pink hajú kis csajra aki még öltözködni se tud és mások dolgaival foglalkozik állandóan...
Volt olyan hogy Justin beszólt a ti kedvenceiteknek ? Persze hogy nem! Mert Ő az aki tudja hogy hol a helye. És még ő a bunkó..
2013. október 14. 13:04 #12
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (MartinX @ 2013.10.14. 12:16)
"kedves" JUSTIN utálók!
Ez a "gyerek" durván tehetséges , nagyon sok ideje húzza már a médiában és nem is fog eltünni akárhogy is akarjátok! Ő egy IKON a  popzenében , szinte mindnekit képes megelőzni az összes csaj érte van oda , ha őt választom PÉLDAKÉPKÉNT  fiú létemre sikert sikrerre halmozok a csajoknál!! És csak köszönhetek JUSTINNAK! A botrányai meg.. MENŐsmileeee.gif És vagány , én is ilyen akarok lenni. Nagyfiús , tökös bármit meg mer csinálni. Most én is pocskondiázhatnám a ti kis kedvenceiteket de én nem süllyedek idáig!! Gondoljatok arra amit a ködvönc' énekesnőcskétek Hayley mondott: " nincs jogom bírálni mer nem tom min megy keresztül" Ez igaz JUSTINRA IS! Akármennyire is nem tetszik nektek ő vad és vagány! Nem maradhat örökké az az aranytorkú 'kisfiú' aki volt pár évvel ezelőtt.

Menő? Azért kíváncsi lennék a reakciódra, ha ez a majom szó szerint a szemedbe csulázna, vagy kapásból oldalba hugyozna téged. Akkor is ennyire istenítenéd, vagy csak szimplán p*fán vernéd az alpári kisstílű viselkedéséért? A leírtakat szvsz szerintem te sem gondoltad komolyan. biggrin.gif Ja, igen, meg ő a legsikeresebb sztár a világon... persze, egy Michael Jackson, egy Madonna, egy Freddie Mercury vagy esetleg egy Frank Sinatra lósz*r sem volt júsztína bíbörhöz képest. Szerintem hagyd abba a nagyvolumenű eszmefuttatást, mert csak magadból csinálsz hülyét a fórumon, annyira ostoba és buta vagy.XD
7 felhasználónak tetszik: sMokEe.cLouD, Genevieve, Szandiiii, Nórii. SelFan., MadHatter, Jolie_77, Kazuo
2013. október 14. 13:05 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (MartinX @ 2013.10.14. 12:16)
"kedves" JUSTIN utálók!
Ez a "gyerek" durván tehetséges , nagyon sok ideje húzza már a médiában és nem is fog eltünni akárhogy is akarjátok! Ő egy IKON a  popzenében , szinte mindnekit képes megelőzni az összes csaj érte van oda , ha őt választom PÉLDAKÉPKÉNT  fiú létemre sikert sikrerre halmozok a csajoknál!! És csak köszönhetek JUSTINNAK! A botrányai meg.. MENŐsmileeee.gif És vagány , én is ilyen akarok lenni. Nagyfiús , tökös bármit meg mer csinálni. Most én is pocskondiázhatnám a ti kis kedvenceiteket de én nem süllyedek idáig!! Gondoljatok arra amit a ködvönc' énekesnőcskétek Hayley mondott: " nincs jogom bírálni mer nem tom min megy keresztül" Ez igaz JUSTINRA IS! Akármennyire is nem tetszik nektek ő vad és vagány! Nem maradhat örökké az az aranytorkú 'kisfiú' aki volt pár évvel ezelőtt.


Ikon, aranytorkú? blink.gif Komolyan feldobtad a napomat. Kismillió előadót tudnék neked sorolni, akik tényleg sikeresek. Annyi dislike-kal a videó alatt nem gondolom, hogy valódi sikerről lenne szó. Kb. ugyannannyian utálják, mint szeretik, a követőinek nagy része fantom, még nincs egy #1 dala se, pedig ma már akárkinek becsúszik egy. Tényleg olyan sikeresnek gondolod?
6 felhasználónak tetszik: Beyla, Genevieve, Szandiiii, Nórii. SelFan., MadHatter, Jolie_77
2013. október 14. 13:06 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.10.14. 13:04)
Menő? Azért kíváncsi lennék a reakciódra, ha ez a majom szó szerint a szemedbe csulázna, vagy kapásból oldalba hugyozna téged. Akkor is ennyire istenítenéd, vagy csak szimplán p*fán vernéd az alpári kisstílű viselkedéséért? A leírtakat szvsz szerintem te sem gondoltad komolyan. biggrin.gif Ja, igen, meg ő a legsikeresebb sztár a világon... persze, egy Michael Jackson, egy Madonna, egy Freddie Mercury vagy esetleg egy Frank Sinatra lósz*r sem volt júsztína bíbörhöz képest. Szerintem hagyd abba a nagyvolumenű eszmefuttatást, mert csak magadból csinálsz hülyét a fórumon, annyira ostoba és buta vagy.XD

nos , nem hiszem hogy ők híresebbek lennének mert azt se tudom hogy kikők. Michael-ről persze hallottam azért de róla se tudok semmit.. szóval nem lehetnek olyan nagy szutárok mint justin.
Mit csinálnék ha leköpne ? Hmm.. visszaköpnék tongue.gif
Amúgy komolyan gondolom...
2013. október 14. 13:12 #15
- törölt felhasználó -    
Idézet (Norah @ 2013.10.14. 13:05)
Ikon, aranytorkú? blink.gif Komolyan feldobtad a napomat.  Kismillió előadót tudnék neked sorolni, akik tényleg sikeresek. Annyi dislike-kal a videó alatt nem gondolom, hogy valódi sikerről lenne szó. Kb. ugyannannyian utálják, mint szeretik, a követőinek nagy része fantom, még nincs egy #1 dala se, pedig ma már akárkinek becsúszik egy. Tényleg olyan sikeresnek gondolod?

na jó , de azért Hayley-nél sokkal jobb meg az ilyen kis nőcskéknél...
Amúgy Britneyt is szeretem és ő tényleg jobb Justinnál azt elismerem
2013. október 14. 13:12 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (MartinX @ 2013.10.14. 13:06)
nos , nem hiszem hogy ők híresebbek lennének mert azt se tudom hogy kikők. Michael-ről persze hallottam azért de róla se tudok semmit.. szóval nem lehetnek olyan nagy szutárok mint justin. 
Mit csinálnék ha leköpne ? Hmm.. visszaköpnék  tongue.gif 
Amúgy komolyan gondolom...

szerintem most szégyelld el magad, kapcsold ki a gépedet és tanulj egy kicsit. nem tudod kik ők, hát igazán gratulálok neked. de nagyon csúnyán el vagy tévedve ha azt hiszed, hogy justin nagyobb sztár mint ők. justinka nem hogy 40-50 évesen nem lesz sehol, de már valószínűleg 30 évesen se. és sokat mondtam
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandiiii, Nórii. SelFan., MadHatter, Jolie_77
2013. október 14. 13:13 #17
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (MartinX @ 2013.10.14. 13:06)
nos , nem hiszem hogy ők híresebbek lennének mert azt se tudom hogy kikők. Michael-ről persze hallottam azért de róla se tudok semmit.. szóval nem lehetnek olyan nagy szutárok mint justin. 
Mit csinálnék ha leköpne ? Hmm.. visszaköpnék  tongue.gif 
Amúgy komolyan gondolom...

Hát édesanyád téged is csak azért szült meg, hogy elmondhassa magáról a következőket: Családanya vagyok. - Mert, hogy nevelni nem nevelt téged, az olyan biztos, mint égbolton a felhő. blink.gif Veregesd magadat vállon Kisfiam, komolyan, csak nehogy véletlenül szaporodni kezdjél!
4 felhasználónak tetszik: Szandiiii, Nórii. SelFan., MadHatter, Jolie_77
2013. október 14. 13:14 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (MartinX @ 2013.10.14. 13:06)
nos , nem hiszem hogy ők híresebbek lennének mert azt se tudom hogy kikők. Michael-ről persze hallottam azért de róla se tudok semmit.. szóval nem lehetnek olyan nagy szutárok mint justin. 
Mit csinálnék ha leköpne ? Hmm.. visszaköpnék  tongue.gif 
Amúgy komolyan gondolom...

Ez a baj a korodbeliekkel. Ilyen semmirekellőket istenítenek, az igazi, tehetséges előadòkat, utánozhatatlan legendákat nem ismernek. A kommentjeiddel meg csak magadat teszed nevetségessé a többiek szemében, úgyhogy nem mondom, hogy fejezd be.
6 felhasználónak tetszik: Beyla, sMokEe.cLouD, Szandiiii, Nórii. SelFan., MadHatter, Jolie_77
2013. október 14. 13:15 #19
- törölt felhasználó -    
Idézet (rednail @ 2013.10.14. 13:12)
szerintem most szégyelld el magad, kapcsold ki a gépedet és tanulj egy kicsit. nem tudod kik ők, hát igazán gratulálok neked. de nagyon csúnyán el vagy tévedve ha azt hiszed, hogy justin nagyobb sztár mint ők. justinka nem hogy 40-50 évesen nem lesz sehol, de már valószínűleg 30 évesen se. és sokat mondtam

majd kiderül
2013. október 14. 13:16 #20
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (MartinX @ 2013.10.14. 13:06)
nos , nem hiszem hogy ők híresebbek lennének mert azt se tudom hogy kikők. Michael-ről persze hallottam azért de róla se tudok semmit.. szóval nem lehetnek olyan nagy szutárok mint justin. 
Mit csinálnék ha leköpne ? Hmm.. visszaköpnék  tongue.gif 
Amúgy komolyan gondolom...


Szerintem te egy troll vagy. Senki nem gondolhat komolyan ilyen blőd dolgokat, úgyhogy köszi, hogy itt pirítod a hólét feleslegesen. omg.gif
6 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandiiii, Nórii. SelFan., MadHatter, Jolie_77, janet7
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok