Starity

Justin Biebert fejbedobták a saját koncertjén

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 05. 20:51 #161
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Vááá, kiégett a retinám az últra szexuális férfias felsőtestétől!XD Öcsém, ti ezt hívjátok férfiasnak, kidolgozottnak meg izmosnak? Hát, akkor még nem láttatok izompacsirtát, mert ez a gyerek mindenre hasonlít, de, hogy nem egy izmos férfias fiatal férfira az hót ziher. Az egész eset meg... engem speciel az a beképzelt arrogáns feje vigyorogtatott meg a legjobban.XD Én elhiszem, hogy jelenleg ő a legnagyobb amerikai szupersztár és azt hiszi, hogy a világra is ő sz*rta a spanyolviaszt, de egy szimpla üvegtől má' csak ne játssza a bánatvirágot férfi létére. unsure.gif Az meg még nevetségesebb, hogy levonult a színpadról, s ott hagyott csapot-papot, mert ezzel a kis lelkivilágába tiportak. Majd, ha ráérek megsajnálom őt emiatt, rendi? unsure.gif Kár, hogy a világon vannak sokkal nagyobb problémák is, mint jusztína kezéből kiütött mikrofon általi besértődés.

Idézet (JazmynBelieber @ 2013.11.05. 16:09)
Sírós picsa? Nem tudom nektek, hogy esne az, hogy a fellépésed végén megdobnak valamivel. És azt se csodálom, hogy nem ment vissza. Én se tettem volna. Remélem az illető elgondolkodott azon, hogy mit csinált. Mert az ő hülyesége miatt több ezren rá*asztak. -.-

Úristen, ennek a gyereknek elvileg himbilimbije van a két lába között! Mi a tökömből van ez, vajból vagy cukorból? ohmy.gif Én kedvenceim koncertjére is repültek fel dolgok a színpadra, sőt, ha jól emlékszem, nemrég szegény Beyoncét kapta le valaki az emelvényről, ám ő mégis megsértődés nélkül mosolyogva folytatta a koncertjét. Nem játszotta a megsértődöttet és a dívát, hiszen úgy viselkedett, mint egy vérbeli profi énekesnő. Most, hogy "ráb*szott" több ezer rajongó (csakhogy a te szóhasználatoddal éljek) az még véletlenül sem a kis kedvenced hibája, ugye? Elvégre, ha valaki megbánt a munkahelyeden, és elmész úgy, hogy nem fejezted be a műszakodat... hát maradjunk annyiban, hogy rögvest kirúgnak, csak jelzem. unsure.gif Talán bíbőrkének nem kellett volna játszania a síróspityogóst és mondjuk folytatni az az átkozott koncertet, ha már annyival képes megvakarni a belííííííbereket amennyi a jegy ára. (valószínűleg nem két forint) Amúgy meg a hatalmas fangörlöknek legyen az a legnagyobb problémájuk az életben, hogy a vörös s*ggű csulázós páviánjuk otthagyta a koncertet. Micsoda egetrengető problémák!
5 felhasználónak tetszik: Reija, MadHatter, Szandiiii, icarlyluv, Alison Lerman
2013. november 05. 20:52 #162
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
Húú de görbe! De milyen képet vágott már!biggrin.gifD
2013. november 05. 20:55 #163
- törölt felhasználó -    
Idézet (zsozsoka09 @ 2013.11.05. 20:05)


Nézd, én megértelek hidd el nekem.
De gondolj bele ott vagy a kedvenced a "nagy" JB koncertjén lehet ezt várod már 3 éve és teljesen be vagy zsongva. A szüleid rengeteget fizetnek és dolgoznak azért ,hogy neked örömet szerezzenek egy koncert élménnyel. Most nem egy rossz hátterű családról beszélek hanem egy átlagosan kereső családnak is azért szép kiadás mivel gondolom nem egyedül mész vagy ha mégis akkor is hidd el nem olcsó egy JB jegy de nem baj ott vagy. Isten egyik jól nevelt barma bedob egy üveget "juj" a kicsi Biebert el találták. Na de most ha egy olyan ember koncertjén vagy akinek pénzt!!! adsz azért ,hogy lásd és ne adj isten életed legnagyobb élményére vársz de gondolj bele. Remélem valami kapirgál.
A képedhez. Tudtommal Selena már rég nincs a képben most nem kezdem el neked ecsetelni ,hogy miért lehet meleg és miért nem. Bocs de aki ott hagyja a "rajongóit" egy koncert közepén szó nélkül mert gyerekesen besértődni van kedve (gondolom a pénzt esze ágában nem volt vissza adni).
Hát bocs de a "szépség" egy olyan dolog ami egyedi és választható. Azt megjegyezném ,hogy JB a 12 éves emberek típusa szokott lenni.
A nincsenek rajongóit meg inkább hagyjuk.
Ezt az irigykedős duma meg szimplán szánalmas.
2 felhasználónak tetszik: Reija, icarlyluv
2013. november 05. 20:59 #164
- törölt felhasználó -    
Na igen,nem mintha bírnám a pléjbekkét meg a nagy k*csög pofáját,de minek kellett fejbedobni?Lesz megint a botrány.Bár,arra kíváncsi lennék,vajon rajongó vagy utáló volt,mert más a szándék.Én még utálóként sem dobnám fejbe.(Egyrészt mert még Bieber is csak ember,másrészt meg kár a vizes palackért,én hasznosabb dolgokra használnám,mint arra,hogy Buburkát dobáljam.)Én azért nem mennék rosszindulatból egy koncertjére őt dobálni,és most tényleg,nem csak azért,mert sajnálom rá a palackot.De legalább végignyekeregte volna a koncertet,oké,egy pár szót szólhatott volna,hogy ez azért hülyeség volt,de nem megoldás,hogy lesétáljon.Eljátssza a sírós kisgyereket,oké,még csak 19 éves,és érzékenyebb,mint egy profi.(Most jöhetnek a buburkafanok,Bíbör minden,csak nem profi.)Én is együttérzek vele.De mondok egy példát.Megsért egy hülye divattini osztálytársam,és éppen dogát írunk,és azért nem írom meg mert megsértődtem,egy egyest akkor is befirkantanak a százmillió ötösöm közé.Csak példaként.Rosszabb mint egy lány.(Bár nem nagyon árulkodik róla,hogy melyik nem csoportját erősíti.)Meg hát felvehetett volna egy pólót a hányadék testére.Oké,néhány Belieber vagy mi "lázba jön" attól,hogy ha mutogatja a 8 éves gyerekéhez hasonló felső testét,de még a Belieberek "normálisabbja" szereti,ha nem felejti otthon a pólóját.Na meg hát erős gyomrú lány létemre nem sok tartja,hogy kidobjam a taccsot.A Green Day frontembere sem szokott félmeztelenül koncertezni(na jó,1-2 kivétel,de nem állandó jelleggel,ráadásul ő még meg is tehetné),pedig BJ aztán eszméletlen jó pasi,egyszerűen tökéletesen néz ki,pedig nem szokásom agyondicsérni a psikat annyira.(Na igen,szerintem ő a jó pasi,szerintük meg ez a férfihoz csak hasonlító gyerek.)
2013. november 05. 21:02 #165
L Lily
L Lily
 
StátuszI ♥: https://youtu.be/AzuBcGsVm2Q
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.18.
Hozzászólás: 935
Csatolások: 10
Azonosító: 209653
Offline offline
Dina14 teljesen egyetértek veled... smileeee.gif
2013. november 05. 21:04 #166
- törölt felhasználó -    
jobb, mint amikor Harry-t megdobták cipővel rohog.gif x
2013. november 05. 21:10 #167
Cinti19
Cinti19
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 0
Azonosító: 200366
Offline offline
Annyira primitív emberek vannak akik tízezer forintokért vesznek egy koncertjegyet csak azért hogy megdobálják! Komolyan ennyi hülye embert!!!!
2013. november 05. 21:23 #168
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Úristen, szegény Justin. sad.gif Olyan röhögőgörcsöt kaptam, főleg a szexi púpjától és a tökéletesen kidolgozott izomzatától. rohog.gif Már számtalan kedvencemet megdobálták, mégsem hagyták cserben a rajongóikat, akik egy csomó pénzt kiadtak, hogy láthassák őket. Jelen esetben ezt a majmot. Justin ennyi év távlatából még mindig nem képes felfogni azzal a csöppnyi agyával, hogy ez a dolog ezzel a szakmával jár.
2013. november 05. 21:27 #169
icarlyluv
icarlyluv
Anti-Fairy
 
StátuszFollow the blood
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.24.
Hozzászólás: 1142
Csatolások: 1
Azonosító: 196679
Offline offline
Nemár!! Tégla nemovolt palack helyett? xD
Bíborka am igazán maradhatott volna. Es még vannak rajongói...
2013. november 05. 21:28 #170
- törölt felhasználó -    
HÁT EZ DE JÓ VOLT!!! XDDD Megérdemelted LÚZER!!!!
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. november 05. 21:49 #171
Sunwell
Sunwell
 
Státusz„Cheater's just a fancy word for winner.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.28.
Hozzászólás: 880
Csatolások: 59
Azonosító: 186812
Offline offline
Az az álszent pofa, miután kiütik a kezéből a mikrofont... Kedvem támadt pofán vágni. Istenem, tényleg célozhatott volna jobban is az illető. HEADSHOT XD
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. november 05. 21:56 #172
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
1, Játssza a sértődött kislányt, miközben nem is a fején találta el. A kezéből dobták ki a mikrofont.
2, Miért kell úton-útfélen az elmondhatatlanul szexi felsőtestét mutogatnia?
3, Cserben hagyta a nézőket , akik fizettek érte. Örüljön, hogy egyáltalán van rajongója. Ennyit Bieberről.
4, A dallal újat nem mutatott. Nem tud. Végig se hallgattam. Egyhangú, unalmas, tucat.
4 felhasználónak tetszik: Reija, MadHatter, Szandiiii, icarlyluv
2013. november 05. 22:33 #173
punigundel
punigundel
 
Státusz"It's kind of fun, to do the impossible"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.13.
Hozzászólás: 807
Csatolások: 31
Azonosító: 213404
Offline offline
Szörnyű ez a dal. Amit Jody írt azzal totál egyet értek:
Jody írta:
1, Játssza a sértődött kislányt, miközben nem is a fején találta el. A kezéből dobták ki a mikrofont.
2, Miért kell úton-útfélen az elmondhatatlanul szexi felsőtestét mutogatnia?
3, Cserben hagyta a nézőket , akik fizettek érte. Örüljön, hogy egyáltalán van rajongója. Ennyit Bieberről.
4, A dallal újat nem mutatott. Nem tud. Végig se hallgattam. Egyhangú, unalmas, tucat.
Ennyi! Bieber egy Lúzer!
2013. november 05. 22:38 #174
ZsocchanD
ZsocchanD
 
Státusz“Be yourself; everyone else is already taken.” - Oscar Wilde
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.22.
Hozzászólás: 745
Csatolások: 0
Azonosító: 184302
Offline offline
Hát nem egy alkalmazkodó alkat-kiverték a kezéből és nem azt mondaná h semmi baj, hanem lemegy aszínpadról- rá jellemző. Jodyval meg egyetértek, tehát nincs mit magyarázni...
2013. november 06. 00:06 #175
Babszi777
Babszi777
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.02.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 0
Azonosító: 214608
Offline offline
Azert ez bunkosag... Ha ez a velemenye minek ment a koncertre...
Elhiszem, hogy rosszul esett neki...
2013. november 06. 00:26 #176
- törölt felhasználó -    
Úgy tűnik könnyebb kilátásnak vélte, hogy inkább lezúz a szinpadról és pofátlanul ott hagyja a hány ezer rajongóját egy unatkozó flakont dobáló "rajongója" miatt. Persze az is elég pofátlanság, hogy kidobják a kezéből a mikrofont, de ha legalább vett volna fáradtságot - már a rengeteg fanjai miatt is - akkor lehajol érte, és közli a dobálós egyeddel, hogy ne azzal dobja fel a műsort, hogy kidobja a kezéből a mikrofont, vagy csak szimplán szólt volna a biztonsági őröknek, hogy tessékeljék ki, mert nem képes kulturáltan viselkedni. Ehelyett inkább lefárad, és cserben hagyja a kis kedvenceit, akikről már szinte ódákat zengett.. Annyira menőnek érzi magát, hogy nevetséges, és egyben szánalmas, mert ez nem amit művel. Ha már valakinek ennyitől elborul az agya, az ne énekeljen. Bár neki amúgy se ártana felhagyni, mert az égadta világon semmi köze a zenéléshez. Ismét alkottál Bieber. Gratulálok. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. november 06. 08:37 #177
lilluci8
lilluci8
×hungarianPrincess
 
Státusz"Stay alive"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.23.
Hozzászólás: 2277
Csatolások: 1
Azonosító: 196642
Offline offline
Jajj,istenem,most mi lesz?
Na ebből látszik,hogy nem férfi mert elmegy durcázni mint egy kislány.
Amúgy ilyet nem is olyan rég bemutattak már amikor a Little Mix éneksenőjét Leigh-Ann-t találták fejbe egy üveggel.Semmi baja nem lett sőt énekelt tovább!
2013. november 06. 08:54 #178
AvrilFanxxx
AvrilFanxxx
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.20.
Hozzászólás: 2659
Csatolások: 136
Azonosító: 212105
Offline offline
Gyááááá,de flegmán néz ki!!
2013. november 06. 10:01 #179
Kittister
Kittister
visszatérő vendég
 
StátuszMilyen messze járhatnak egy e-mail szavai attól, amit valójában érez az ember!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.28.
Hozzászólás: 344
Csatolások: 1
Azonosító: 207481
Offline offline
nem azért de én is otthagytam volna a koncertet
2013. november 06. 10:44 #180
- törölt felhasználó -    
most lehet, hogy szívtelen leszek, de én végigröhögtem az egészet biggrin.gif. 0:15 headshot xD
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok