Starity

Lady Gaga drogfüggőnek vallja magát

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 12. 05:42 #1
- törölt felhasználó -    
A minap jelent meg az anyaszörny legújabb lemeze, mely után egy interjú is napvilágot látott.
A teljes cikkhez kattints ide!
2013. november 12. 06:15 #2
- törölt felhasználó -    
ilyet??? crazy.gif
2013. november 12. 06:40 #3
Blaze13
Blaze13
visszatérő vendég
 
StátuszNem bírom a tudatlan embereket.!!!! Peace and Gaga!:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.20.
Hozzászólás: 282
Csatolások: 0
Azonosító: 158846
Offline offline
Ez a cikk már az album megjelenése előtt is kijött. Amugy pedig nem ilyen formábam: Azért szívott el anno 15 szál marijuana-t mert olyan fájdalmai voltak a csípőműtétje után h nem bírta ki és magába zuhant! Én megértem Gagát hiszen nagy nyomás van rajta. De ő egy művész smileeee.gif <3 akinek meg nem tetszik vmi az ne olvassa el... Gaga:)
2013. november 12. 07:00 #4
- törölt felhasználó -    
Biztos van rá magyarázata, én nem mondok semmit!
2013. november 12. 07:09 #5
- törölt felhasználó -    
Hát azért lehet sajnálni.. :-\
2013. november 12. 07:22 #6
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Ez mindenkinek a maga választása...úgy érzem, előbb vagy utóbb, de Gaga megunja ezt a sztárosdit és visszavonul vagy így vagy úgy...
2013. november 12. 07:44 #7
- törölt felhasználó -    
Azért én sajnálom
2013. november 12. 08:04 #8
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
Nagyon sajnálom Gagát, nehéz lehet neki.
2013. november 12. 08:16 #9
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Blaze13 @ 2013.11.12. 06:40)
Ez a cikk már az album megjelenése előtt is kijött. Amugy pedig nem ilyen formábam: Azért szívott el anno 15 szál marijuana-t mert olyan fájdalmai voltak a csípőműtétje után h nem bírta ki és magába zuhant! Én megértem Gagát hiszen nagy nyomás van rajta. De ő egy művész smileeee.gif <3 akinek meg nem tetszik vmi az ne olvassa el... Gaga:)


Azért drogozik fiatal kora óta, különösen kiemelve általa az elmúlt 7 évet, mert pár hónapja volt egy csípőműtétje? 110.gif rofl.gif 110.gif Nem is az a legborsztóbb, hogy csinálja, hanem hogy a rajongók mentségeket keresnek neki, miután beadta országnak világnak, hogy tiszta már és nem használ semmit és nem is fog ... 110.gif
4 felhasználónak tetszik: House Of Wax, idone, Beyla, Szandi0820
2013. november 12. 08:26 #10
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3095
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Rá tartozik, nem fogom elítélni, de természetesen nem is helyeslem a dolgot. A számomra kedves előadókat nem a drogozási szokásai miatt ítélem meg. Nem kell ahhoz hírességnek lenni, hogy drogos legyen valaki, ráadásul teszik ezt úgy, hogy nem hoznak létre semmi maradandót. Ennyi erővel a pénzt is égethetnének. Mindenestre beteg társadalomban élünk, ahol senki nem akar a valóságban élni, inkább a kábulat kell nekik.
2013. november 12. 09:06 #11
raquel93
raquel93
visszatérő vendég
 
StátuszInkább írj magadnak közönség nélkül, mint közönségnek írj, de elveszítsd önmagad
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.12.23.
Hozzászólás: 145
Csatolások: 14
Azonosító: 80299
Offline offline
Az a baj, hogy nem az első sztárról olvasom, hogy máshogy nem tudja elviselni a hírnevet...Sőt azaz igazság hogy ez egyre gyakoribbá válik... Ilyenkor azért én abba is belegondolok, hogy ez mennyire a társadalom hibája. Hisz ha belegondoltok nincs egy perce egyedül, folyamatosan paparazzik figyelik, mindent amit csinál ötvenszer át kell gondolnia, ha valami hibát ejt, arról napokig csámcsog mindenki! Értem, persze ő akart sikeres lenni, de szerintem ez már túlzás főleg ami Amerikában megy... Remélem megpróbál leszokni a drogokól, mert ez a szenvedély idő előtt fogja megölni ha nem teszi...
2013. november 12. 10:01 #12
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
Betépve jobban működik az alkotóképesség és a kreativitás, ez tény.
Viszont totálisan megértem, hogy nehéz lehet híresnek lenni. Én biztosan nem vállalnám be. Előítéletek előtt csak gondold magad a helyébe. Lehet azt mondani, hogy ő választotta ezt, de ezt minden sztárnak mondhatod. Akkor ne legyen sztár? Akkor kinek a zenéjét hallgatnád meg kin csámcsognál?
Egyébként elég szomorú dolog, hogy egyre több sztár nyúl drogokhoz manapság, sőt, szerintem olyanok is, akikről nem tudja senki, és nem is gondolná senki. Viszont ez a dolog nem feltétlenül a manapság elkorcsosodott társadalom az oka. Könnyű mindent erre fogni.. Mindig is voltak függő sztárok, és lesznek is, csak az idő előrehaladtával még népszerűbblett a drogozás nyílt felvállalása, lásd Miley Cyrus - bár ő egy más eset, mert ő feltűnés miatt füvezett.
2013. november 12. 10:10 #13
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"Én is ember vagyok, magamba zuhanhatok.."
Senki nem mondta neki,hogy nem,de a legtöbb ember ilyenkor nem a drogokhoz nyúl.Az összes ilyen helyében elsüllyednék szégyenemben dry.gif Nehogy már még őket kelljen sajnálni,mert annyira nehéz elviselni a hírnevet.Komolyan ki kötelezte rá őket,hogy legyenek énekesek,színészek??Senki.Akkor had ne kelljen már akár egyet is sajnálni. dry.gif
5 felhasználónak tetszik: Jolie_77, idone, Reija, Beyla, Szandi0820
2013. november 12. 10:21 #14
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (SmileyZ @ 2013.11.12. 10:10)
"Én is ember vagyok, magamba zuhanhatok.."
Senki nem mondta neki,hogy nem,de a legtöbb ember ilyenkor nem a drogokhoz nyúl.Az összes ilyen helyében elsüllyednék szégyenemben  dry.gif Nehogy már még őket kelljen sajnálni,mert annyira nehéz elviselni a hírnevet.Komolyan ki kötelezte rá őket,hogy legyenek énekesek,színészek??Senki.Akkor had ne kelljen már akár egyet is sajnálni.  dry.gif


meghajolo.gif Köszönöm. A szívemből szóltál.
A hányinger kap el, hogy a többség a szegény sztárokat sajnálja a "nehéz" életük miatt - miközben magasról letojják azokat a hétköznapi embereket, akik éheznek, az utcán alszanak vagy haldokolnak, vagy azokat az afrikai lányokat és nőket, akiket több katona erőszakol meg egymás után és ezzel a borzalmas élménnyel kell leélniük az életüket - drogok nélkül.
5 felhasználónak tetszik: SmileyZ, idone, Reija, Beyla, Szandi0820
2013. november 12. 10:26 #15
Vanessa Bloom
Vanessa Bloom
Yoncé
 
StátuszYoncé
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.17.
Hozzászólás: 1318
Csatolások: 3477
Azonosító: 194184
Offline offline
Ez nem jó kifogás a problémái megoldására ezzel csak saját magát járatja le mindig is tudtam hogy nincsen magánál a csaj amikor azt a sok hülyeséget csinálta napi 15-20 szál az nagyon sok!!!!!
Bátor hogy ezt ilyen őszintén megmondta,én a helyében nem büszkélkednénk vele!
Totál örült a csaj!!!!!!!!
2013. november 12. 10:39 #16
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (Jolie_77 @ 2013.11.12. 10:21)
meghajolo.gif  Köszönöm. A szívemből szóltál.
A hányinger kap el, hogy a többség a szegény sztárokat sajnálja a "nehéz" életük miatt - miközben magasról letojják azokat a hétköznapi embereket, akik éheznek, az utcán alszanak vagy haldokolnak, vagy azokat az afrikai lányokat és nőket, akiket több katona erőszakol meg egymás után és ezzel a borzalmas élménnyel kell leélniük az életüket - drogok nélkül.


Így van.Hány millió ember van akiknek valóban borzalmas életük van és senki nem is foglalkozik velük,míg az ilyen Gagához hasonlóakat az egekig magasztalják meg sajnálják,mert szegénynek semmi magánélete nincs meg egyebek..Na azért álljunk már meg egy pillanatra és kicsit nézzünk szét a világban blush.gif
5 felhasználónak tetszik: Jolie_77, idone, Reija, Beyla, Szandi0820
2013. november 12. 10:42 #17
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (SmileyZ @ 2013.11.12. 10:39)
Így van.Hány millió ember van akiknek valóban borzalmas életük van és senki nem is foglalkozik velük,míg az ilyen Gagához hasonlóakat az egekig magasztalják meg sajnálják,mert szegénynek semmi magánélete nincs meg egyebek..Na azért álljunk már meg egy pillanatra és kicsit nézzünk szét a világban  blush.gif


meghajolo.gif
Ez az. De miért is nézzenek szét a világban, amikor az agyonajnározott kedvencük átmossa az agyukat és csak az ő "zenéje" "parfümje" "könyve" "filmje" fog érdekelni?
4 felhasználónak tetszik: idone, Reija, Beyla, SmileyZ
2013. november 12. 11:09 #18
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Azt tesz amit akar,de nem sajnálom.
2013. november 12. 11:46 #19
Reija
Reija
S๓๐๐ηSτץℓε ツ
 
StátuszValar Morghulis
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.11.
Hozzászólás: 1526
Csatolások: 31
Azonosító: 201759
Offline offline
Szánalmas...
Nehéz élete van? Próbáljon meg kitanulni egy szakmát azzal érvényesülni és majd akkor panaszkodjon. bolond.gif
Hiába mentegetik a rajongók végülis miattuk van hogy minden lépését követik, nekik készülnek a paparazzi képek nekik írják a cikkeket. Tehát akkor az ő hibájuk ha drogozik.
Nagy rajta a nyomás? Szerintem meg az orvosokon nagyobb nyomás van munka közben tehát akik szerint a stressz indokolja a füvescigit azok azt sem bánják ha pl. egy orvos beállva műti meg? think.gif
Önsajnáltatás és magamutogatás gratulálok, most majd biztos jobban fogy az album. bad.gif
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Beyla, Szandi0820
2013. november 12. 12:02 #20
- törölt felhasználó -    
Gagáékat valami drogkartell szponzorálja, hogy ennyire reklámozzák a füvet? Szerintem épp eléggé elterjedt a használata, nem tudom, minek kell még több embert rászoktatni. Amit pedig külön gusztustalannak tartok, hogy a cigireklámokat mindenhonnan bannolták már, de a sztárok nyugodtan megideologizálhatják nagy nyilvánosság előtt, miért jó füvezni.
4 felhasználónak tetszik: Reija, Diala, Beyla, Szandi0820
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok