Starity

Summer Glau a zöld íjásszal harcol

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 15. 20:07 #1
vikimumus
vikimumus
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.24.
Hozzászólás: 993
Csatolások: 68
Azonosító: 125739
Offline offline
Summer Glau a minap arról nyilatkozott, hogy hogyan kapott szerepet A zöld íjász című sikersorozatban.
A teljes cikkhez kattints ide!
2013. november 15. 20:11 #2
Majomka03
Majomka03
pull the trigger
 
Státuszüres
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.17.
Hozzászólás: 1397
Csatolások: 0
Azonosító: 202119
Offline offline
Erdekes...mert meg nem hallottam rola, es a sorozatot eleinte neztem, de vegul meguntam az 1, evad utan...de szerintem nagyon jol fogja alkotni IsabelRochev szerepet, legalabbis remelem . biggrin.gif
2013. november 15. 20:36 #3
- törölt felhasználó -    
Szeretem ezt a sorozatot biztosan jól alakítja majd Isabell Rochev szerepét
2013. november 15. 20:48 #4
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Szerintem is jól fog alakítani. <333 A sorozat meg a kedvenceim között van,szóval nagyon várom!!
2013. november 15. 20:50 #5
- törölt felhasználó -    
Egyre kíváncsibb vagyok a második évadra, eléggé izgalmasnak és fordulatokkal telinek ígérkezik. Biztos vagyok benne, hogy jól fogja alakítani a rá kiosztott szerepet. smileeee.gif
2013. november 15. 20:58 #6
- törölt felhasználó -    
Imádom a sorozatot és nagyon szeretem Summert is, jó, hogy így kombóban kapom őket! thumbsup.gif
2013. november 15. 21:00 #7
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4414
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
Nem fogja alakítani, már alakítja, de mindegy.
Szerintem nem egy tipikus szépség, igencsak szigorú vonásai vannak, de emiatt tudja tökéletesen megformálni az önös érdekű, kissé arrogáns, egyenes bizniszasszonyt. Érdekes, de a negatív tulajdonságai ellenére szimpatikusabb, mint a semmiből előkerülő Sarah (vagy a színész, még nem döntöttem el melyik az idegesítőbb), aki olyan szinten irritáló, hogy szívem szerint átnyúlnék a monitoron és megszaggatnám a nyávogó mindenségit. Persze értem a sorozat/készítők célját, de akkor is átírhatnák a karaktert, vagy cserélhetnék le a színészt. Sorry az elkalandozásért, csak ez úgy böki a csőrömet:)
2013. november 15. 21:10 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDySmIth @ 2013.11.15. 21:00)
Nem fogja alakítani, már alakítja, de mindegy.
Szerintem nem egy tipikus szépség, igencsak szigorú vonásai vannak, de emiatt tudja tökéletesen megformálni az önös érdekű, kissé arrogáns, egyenes bizniszasszonyt. Érdekes, de a negatív tulajdonságai ellenére szimpatikusabb, mint a semmiből előkerülő Sarah (vagy a színész, még nem döntöttem el melyik az idegesítőbb), aki olyan szinten irritáló, hogy szívem szerint átnyúlnék a monitoron és megszaggatnám a nyávogó mindenségit. Persze értem a sorozat/készítők célját, de akkor is átírhatnák a karaktert, vagy cserélhetnék le a színészt. Sorry az elkalandozásért, csak ez úgy böki a csőrömet:)

Azért írtam úgy, mert én még nem kezdtem bele a második évadba idő-, de leginkább kapacitáshiány miatt, de amint tudom, pótolni fogom ezt a hiányosságot. biggrin.gif
Nem volt egyértelmű, ezért bocsánat. blush.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: LaDySmIth
2013. november 15. 23:29 #9
- törölt felhasználó -    
Eddig nem voltak nagy jelenetei, de ha tényleg fontosabb szerepe lesz, akkor kíváncsi vagyok hogyan alakít majd. pardon.gif
2014. január 10. 22:10 #10
- törölt felhasználó -    
Biztos jó lesz már várim smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!