Kiválasztotta A Dal című produkció előzsűrije azt a 30 dalt, amely részt vesz az Eurovíziós Dalfesztivál január 25-én, az M1-en induló magyar előválogató show-jában.
A teljes cikkhez kattints ide!
A Dal: megvan a 30 magyar elődöntős
2013. december 13. 21:34
#1
2013. december 13. 21:39
#3
Idézet (GeesungChoi @ 2013.12.13. 21:37)
De jó
nincs közöttük Bogi 
De, Bogi is bekerült (a kép jobb szélén, hosszú barna hajú fekete dzsekiben és piros ruhában), csak senkit nem érdekel.
2013. december 13. 21:40
#4
|
|
ABBAManiaEuropean |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.09.01. Hozzászólás: 2126 Csatolások: 85 Azonosító: 159879 offline
|
Van sok számomra ismeretlen név, de akinek a legjobban örülök, az Bogi, mivel személyesen is ismerem. A dalán kívül még a New Level Empire, Cserpes Laura és Dér Heni dala eszméletlen jó, viszont vannak olyanok is a listán, akiknek semmi keresnivalójuk sincs ott (pl. Kállay-Saunders András, Lil C).
2013. december 13. 21:42
#6
De, Bogi is bekerült (a kép jobb szélén, hosszú barna hajú fekete dzsekiben és piros ruhában), csak senkit nem érdekel.
elolvastam 3xjára is a cikket de az nem írja :/ nagyon utálom ezt a Bogi csajt
2013. december 13. 21:53
#8
|
|
SelenaForever99visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.11.23. Hozzászólás: 140 Csatolások: 0 Azonosító: 215755 offline
|
Hajrá Vastag Tomi
2013. december 13. 21:54
#9
|
|
heyitsmemivisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.12. Hozzászólás: 165 Csatolások: 0 Azonosító: 208992 offline
|
Gigivel esetleg még jó helyezést is érnénk él... ezért nyílván nem fog kijutni. -.-
2013. december 13. 21:56
#10
|
|
Ágika21MézesMαckóღ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.19. Hozzászólás: 1836 Csatolások: 109 Azonosító: 180845 offline
|
Olyan idegesítő ,hogy ezeken az agyon hajszolt "énekesek" szerepelnek a cikkben miközben ,rengeteg jobb is van náluk és még sincs benne az egész név sor. -.-
2013. december 13. 22:16
#12
|
|
Bloodrage12izé |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.10.24. Hozzászólás: 1050 Csatolások: 2491 Azonosító: 214009 offline
|
Az elején úgy gondoltam, hogy rossz döntés volt ByeAlex, de végül bejött. Most Gigi a legerősebb.
2013. december 13. 22:20
#13
|
|
PinkBarbieLittle Butterfly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.06.13. Hozzászólás: 1975 Csatolások: 0 Azonosító: 177766 offline
|
Remélem Gigi nyeri meg a Dal-t....neki van a legjobb, legerősebb hangja!
2013. december 13. 22:29
#14
|
|
Fanny Holt |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.08. Hozzászólás: 1014 Csatolások: 0 Azonosító: 208604 offline
|
Nem túl jó a felhozatal.....:/
2013. december 13. 22:32
#15
Igen... Hétfőn vagy kedden már olvastam ezt egy angol nyelvű nemzetközi cikkbe... Mellesleg egyenlőre semmi olyan kiemelkedőt vagy kitűnőt nem látok eddig a mezőnyben, mint mondjuk tavaj. Felreértés ne essék, nem azt mondom, hogy a Kedvesem egy ritka f*sza dal, de más mint a többi, és ettől kitűnik.
De ha egy "Játssz még jazz gitár" kaliberű dallal/dalcímmel jut ki valaki én fejbe lövöm magam! -.- Erről a Bogiról meg a tötti (tisztelet a kivételnek) tehetségtelen senkiről meg inkább nem is beszélnék...!
De ha egy "Játssz még jazz gitár" kaliberű dallal/dalcímmel jut ki valaki én fejbe lövöm magam! -.- Erről a Bogiról meg a tötti (tisztelet a kivételnek) tehetségtelen senkiről meg inkább nem is beszélnék...!
2013. december 13. 22:56
#19
|
|
mind1nekedA Starity macskásnénije^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.22. Hozzászólás: 5547 Csatolások: 0 Azonosító: 194508 offline
|
Gigi a legjobb,Bogi a legrosszabb.
2013. december 13. 23:09
#20
|
|
rocknroller |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.07.05. Hozzászólás: 1804 Csatolások: 0 Azonosító: 17168 offline
|
Szakmai előzsűri egy rakás szar lehet, ha minden évben ugyanezek jutnak be, nem hiszem el, hogy Gigike,Kállay aki már mindenkinek a könyökén jön ki, ilyen görcsösen ott toporzékolnak évről-évre ebben a mezőnyben. Röhejes, az is, hogy csak tehetségkutatósok vannak mindig ott. A zsűri azzal a Csiszárral meg Rákayval köszönő viszonyban nincs a zenével, de minden évben ott fröcsögnek az asztal mögött.
Gondolom megint Gigit 4-be beküldik, ahogy tavaly is meg a Kállay gyereket is, persze a döntőben nehogy 8-ra tudjon vki szavazni, csak 4-ből válogasson.
Na ezért is hajrá Depresszió, Belmondo vagy Mystery Gang!
Gondolom megint Gigit 4-be beküldik, ahogy tavaly is meg a Kállay gyereket is, persze a döntőben nehogy 8-ra tudjon vki szavazni, csak 4-ből válogasson.
Na ezért is hajrá Depresszió, Belmondo vagy Mystery Gang!
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:
offline











