Starity

Britney Spears új albumára nem sokan kíváncsiak

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 14. 15:47 #1
tiktak
tiktak
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 126
Csatolások: 0
Azonosító: 186869
Offline offline
A december elején kiadott Britney Jean a kritikusok tetszését se nyerte el, és sajnos a rajongók sem kapkodnak érte. A vártál ugyanis jóval rosszabbul teljesít Britney új albuma az eladások terén.
A teljes cikkhez kattints ide!
2013. december 14. 15:50 #2
- törölt felhasználó -    
Borzalmas az új album. Az a három bónuszdal jobb, mint maga a standard lemez, ez pedig szomorú.
2013. december 14. 15:51 #3
Hope Hyland
Hope Hyland
visszatérő vendég
 
StátuszAzthiszemszerelmesvagyok :3 -.-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.19.
Hozzászólás: 349
Csatolások: 1
Azonosító: 215530
Offline offline
hat na ez van...nem mindenki szereti britney uj albumat!
2013. december 14. 15:53 #4
- törölt felhasználó -    
Nem az ötödik, hanem a negyedik helyen nyitott az album, de nem csoda, hogy ilyen gyenge lett az első héten az eladás. Egyrészt, ez csak az első hét, másrészt olyan dalokkal, amikkel Villájem is közreműködött, nem sok jót vártam. Pár dal van, ami tetszik, de nem az igazi. :S
2013. december 14. 16:00 #5
sarika2001
sarika2001
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3762
Csatolások: 0
Azonosító: 171194
Offline offline
nem olyan túl rossz :)te mindenkinek más az ízlése smileeee.gif
2013. december 14. 16:05 #6
- törölt felhasználó -    
Hát ez van..nem mindenki szereheti Britnet.
2013. december 14. 16:06 #7
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Valljuk be: ez az album egy kalap sz*rra sikeredett. Hiába várták így a fanok, és hiába hitegetett mindenkit Britney azzal, hogy ez lett a legszemélyesebb albuma - szerintem baromira nem így van. Teljesen eltért az egyéniségétől, az egész albuma fos, will.i.am-féle elektronikus -r*tyi- zene, semmi tiszta énekhang...
Szégyen, még a pénzt is sajnálom érte.
2013. december 14. 16:09 #8
Rocky LoL
Rocky LoL
visszatérő vendég
 
Státusz†♡♥♪ ♫ ♩ ♬♫ ♥♥♫ ♥ツ ღ ღ ღ ღ ✿✿♛♛♥♥✝✝✝✝☆☆♬ ♥ ✗♬ ♥ ✗♬ ♥ ✗❤-♡--♡†††
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.28.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 6
Azonosító: 204716
Offline offline
Diala az tuti smileeee.gif Hát ez van..nem mindenki szereheti Britnet.
2013. december 14. 16:09 #9
- törölt felhasználó -    
Tényleg elég gyenge lett az albuma...
2013. december 14. 16:10 #10
justthetruth
justthetruth
visszatérő vendég
 
StátuszThe One and Only Miss Britney Spears
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.03.
Hozzászólás: 319
Csatolások: 0
Azonosító: 185410
Offline offline
Magyarországon és még több országban sem lehet kapni a lemezt! A másik meg egyáltalán nem promótálta (bár sztem nem emiatt teljesít gyengén, mert ugye a Blackout sem volt promótálva, de vették mint a cukrot)
Szerintem ez a második legjobb albuma, ettől függetlenül. Én inkább a kiadóját tartom a bűnösnek, mert a Jive-tól átment az RCA Recordhoz.. Érdekes, hogy a sokkal gyengébb lemezét (Femme Fatale) is sokan megvették, pedig az számomra a leggyengébb az összes albuma közül.
Leáldozóban lenne a csillaga??? Nem hinném, 2 teljes évre leszerződtették a Planet Hollywoodba. Azért mert ők is tudják, hogy az emberek kiváncsiak rá!!!

Lady Gagáék is feleslegesen öltek annyi pénzt a promó-ba!
2013. december 14. 16:10 #11
- törölt felhasználó -    
Ez az album fantasztikus lett. Én nagyon szeretem, az összes dal tetszik, és még a bónusz dalokat is imádom. Igaz hogy csak a 4. helyen nyitott az új album, de ez nem azt jelenti hogy rossz lett. Egyszerűen egyáltalán nem promotálta. Ráadásul a Work Bitchet és a Perfume-t nagy hiba volt kislemezként kiadni, vannak ennél sokkal jobb dalok az albumon. És a Work Bitch nem bukott meg, csak Britney-hez képest volt egy kis visszaesés, hiszen nagyon sok országban top10-es lett a dal.
2013. december 14. 16:11 #12
- törölt felhasználó -    
Jó, van sokkal jobb albuma - és tényleg gyenge-, de el sem tudom képzelni, hogy Miley sz*rai hogy kerültek előrébb! Mert azoknál ez 100 000 X jobb! Talán nem Williammal kellett volna csinálni!
2013. december 14. 16:14 #13
- törölt felhasználó -    
Én egyik albumát sem hallgattam meg idáig csak egy-két számát,de az sem tetszett nagyon,mondjuk nem is nagyon szeretem ezt az énekesnőt.
2013. december 14. 16:19 #14
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (Rocky LoL @ 2013.12.14. 16:09)
Diala az tuti :) Hát ez van..nem mindenki szereheti Britnet.

Én pedig pont nagyon szeretem őt, egyik kedvenc énekesnőm, ha nem a legkedvencebb, de ami igaz, az igaz. Ezt csúnyán benézte.

Idézet (justthetruth @ 2013.12.14. 16:10)
Szerintem ez a második legjobb albuma, ettől függetlenül. Én inkább a kiadóját tartom a bűnösnek, mert a Jive-tól átment az RCA Recordhoz.. Érdekes, hogy a sokkal gyengébb lemezét (Femme Fatale) is sokan megvették, pedig az számomra a leggyengébb az összes albuma közül.
Leáldozóban lenne a csillaga??? Nem hinném, 2 teljes évre leszerződtették a Planet Hollywoodba. Azért mert ők is tudják, hogy az emberek kiváncsiak rá!!!

Szerintem a Femme Fatale speciel mérföldekkel lekörözi a Britney Jeant, és jóval felette áll annak, mert voltak rajta szerethető számok, amik már első hallgatásra is megfogták az embert. De ezen az albumon? Egy se tetszik, teljesen átérezni willi.i.am produceri munkáját az egész albumon.
Vegas? Én azt olvastam, hogy az is bukás. Más ott fellépő előadónak már jóval a kezdés előtt elkapkodták a jegyeit, de a Piece of Me-nek ha jól láttam, egyenlőre csak öt teltházas showja van.
2013. december 14. 16:19 #15
- törölt felhasználó -    
Valóban nem a legjobb albuma, de az előzőnél szerintem kicsit erősebb. rolleyes.gif Azt pedig figyelembe kell venni, hogy promóció szinte nem is volt a lemez körül ! ..és ahhoz képest még egész jól produkált az amcsiknál. Ráadásul az is ott van, hogy ez a 8. stúdió albuma, és ritka az ha valakinek ekkor is töretlen a sikere. Mellesleg ő se már a fénykorát éli, tehát érthető ez a visszaesés. Azért Selena "Stars Dancét" még igy is egy jó 10ezessel lenyomta, amit jócskán reklámozott, és persze Selena népszerűbb is. Szóval szerintem korai azt mondani, hogy bukás az albuma. Majd hetekkel később lehet csak ezt megmondani, ha olyan rosszul produkál.

Beyoncé pedig taktikát váltott. Ki ne lenne kiváncsi egy olyan albumra, amit egyik napról - bejelentés nélkül - a másikra megjelentetett? Még szép, hogy jól fogy.
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Genevieve, Diala
2013. december 14. 16:20 #16
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Ez van.. Szerintem ez egy sz*r album lett.. *-*
2013. december 14. 16:20 #17
RatedP
RatedP
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.05.
Hozzászólás: 1322
Csatolások: 30
Azonosító: 203231
Offline offline
tényleg gyenge album lett, 2-3 szám van ami hallgatható...:S
2013. december 14. 16:23 #18
- törölt felhasználó -    
CSÚNYÁN? Az nem kifejezés! Nagy butaság volt Villájemmel dolgozni. Hat szám van az albumról, ami első hallásra tetszik, de még ezt is átgondolom. Mondom ezt úgy, hogy a kezdetektől vagyok Britney-fan. És ez nem Britney. Ő ennél jóval többre képes.

Idézet (Diala @ 2013.12.14. 16:19)
Én pedig pont nagyon szeretem őt, egyik kedvenc énekesnőm, ha nem a legkedvencebb, de ami igaz, az igaz. Ezt csúnyán benézte.
Szerintem a Femme Fatale speciel mérföldekkel lekörözi a Britney Jeant, és jóval felette áll annak, mert voltak rajta szerethető számok, amik már első hallgatásra is megfogták az embert. De ezen az albumon? Egy se tetszik, teljesen átérezni willi.i.am produceri munkáját az egész albumon. 
Vegas? Én azt olvastam, hogy az is bukás. Más ott fellépő előadónak már jóval a kezdés előtt elkapkodták a jegyeit, de a Piece of Me-nek ha jól láttam, egyenlőre csak öt teltházas showja van.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. december 14. 16:23 #19
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Nem csoda. Én mint magánember tisztelem Britneyt, de a hangja egyáltalán nem jó. Élőben nem tud énekelni, playback és társai. Az ilyen előadókat nem tartom túl hitelesnek. Az, hogy a stúdióban összedobják a hangját, hát... látszik is.
2013. december 14. 16:28 #20
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
Gyenge album, ne nagyon várjon sokat tőle! tongue.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok