Violetta (2012-2015)
2015. január 24. 19:41
#121
Én nagyon szeretem a Violettát, az egyetlen negatívum amit tudok mondani róla hogy Violetta annyi sráccal kavar...
2015. január 26. 10:09
#122
|
|
BrittanyNot a Queen, a Khaleesi™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.10.06. Hozzászólás: 12164 Csatolások: 27467 Azonosító: 73440 offline
|
Idézet (Violetta13 @ 2015.01.23. 15:52)
Ez a kedvencem mindenki hallgassa meg aki szereti!
Annyira szép ez a szám. Nagy kedvenc, bár nekem Leon előadásában jobban tetszik.
1 felhasználónak tetszik:
Bogiii5
2015. január 26. 10:10
#123
|
|
BrittanyNot a Queen, a Khaleesi™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.10.06. Hozzászólás: 12164 Csatolások: 27467 Azonosító: 73440 offline
|
Idézet (Desteny Rose @ 2015.01.24. 19:41)
Én nagyon szeretem a Violettát, az egyetlen negatívum amit tudok mondani róla hogy Violetta annyi sráccal kavar...
Ez picit nekem is sok. Mármint az a része, hogy sose tudja mit szeretne, vagy hogy kit. Kicsit nevetséges, de azért Leonnal cukik. Amúgy részemről cask a zene miatt nézem
Viszont azt olvastam hogy FEBRUÁR 9től új részek a Disney castornán.
1 felhasználónak tetszik:
kurrek
2015. január 26. 17:25
#124
|
|
kurrekღ Emton ღ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 10.11.13. Hozzászólás: 6361 Csatolások: 23371 Azonosító: 138617 offline
|
Idézet (Brittany @ 2015.01.26. 10:10)
Ez picit nekem is sok. Mármint az a része, hogy sose tudja mit szeretne, vagy hogy kit. Kicsit nevetséges, de azért Leonnal cukik. Amúgy részemről cask a zene miatt nézem
Viszont azt olvastam hogy FEBRUÁR 9től új részek a Disney castornán.
Viszont azt olvastam hogy FEBRUÁR 9től új részek a Disney castornán.
Már ideje volt....
1 felhasználónak tetszik:
Brittany
2015. január 27. 08:16
#125
|
|
BrittanyNot a Queen, a Khaleesi™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.10.06. Hozzászólás: 12164 Csatolások: 27467 Azonosító: 73440 offline
|
Jaja és ezek jó részek lesznek- műr amennyit értettem a spanyolból - de legalábbis JÓ zenék jönnek az tuti
b
Még egy pozitívumot fel tudok írni a sorozatnak... arra is jó hogy megtetszett, hogy elkezdtem lelkesen a spanyolt. Úgyis akartam valami nyelvet tanulni
Még egy pozitívumot fel tudok írni a sorozatnak... arra is jó hogy megtetszett, hogy elkezdtem lelkesen a spanyolt. Úgyis akartam valami nyelvet tanulni
1 felhasználónak tetszik:
kurrek
2015. január 27. 21:44
#129
|
|
kurrekღ Emton ღ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 10.11.13. Hozzászólás: 6361 Csatolások: 23371 Azonosító: 138617 offline
|
Idézet (Brittany @ 2015.01.27. 17:18)
Nagyonkíváncsi leszek rá élőben

Én is akarom, de sajnos nincs lehetőségem rá, mert akkor még szállásért is fizethetek, az meg már valahogy nem éri meg....ez van, ha az ember messze lakik a fővárostól.
Amúgy a spanyoltanulós hozzászólásodra annyit írnék, hogy én soha nem tanultam a nyelvet, de miel évek óta spanyol dalokat hallgatok és persze a részeket is néha megnézem eredeti nyelven, így már eljutottam arra a szintre, hogy minden szót teljesen kiértek és ez már valami...de tervbe van véve, hogy megtanulom a nyelvet. Neked nehéz volt elsőre?
2015. február 06. 18:32
#131
|
|
Leonetta48#ASHTAG |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.12.27. Hozzászólás: 1109 Csatolások: 0 Azonosító: 237848 offline
|
Én imádom és a 2. évad sokkal jobb mint az 1.
2015. február 08. 12:56
#132
|
|
kurrekღ Emton ღ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 10.11.13. Hozzászólás: 6361 Csatolások: 23371 Azonosító: 138617 offline
|
Elkezdtem írni ide a gondolataimat az utolsó részről, majd rájöttem, hogy egy cikk sem ártana, így míg az kikerül, hallgassátok meg/nézzétek meg a sorozat utolsó dalát/dalait és képkockáit!
2015. február 12. 21:25
#134
Violetta 3.évad
https://www.youtube.com/watch?v=GeMq-xI29c8
https://www.youtube.com/watch?v=GeMq-xI29c8
1 felhasználónak tetszik:
kurrek
2015. március 02. 11:46
#137
Imádom! A kedvenc sorozatom! Az 1. rész óta nézem/szeretem! Imádom a benne lévő dalokat és szereplőket is!
2015. március 09. 15:41
#139
|
|
BrittanyNot a Queen, a Khaleesi™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.10.06. Hozzászólás: 12164 Csatolások: 27467 Azonosító: 73440 offline
|
Idézet (kurrek @ 2015.03.08. 18:56)
Megint ismétlés lesz....hihhetetlen. Egy hónap múlva folyt.köv. 
Ne már! Végre jöttek volna a jó részek. Amikre vártam... hihetetlen a Disney. Bakker... már épp örültem hogy idáig eljutottunk és kakkor most újra ismétlés. Áhhhh nem hiszem el.
1 felhasználónak tetszik:
kurrek
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline












