Starity

Hivatalos: Justin Bieber visszavonul!

29 oldal 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 25. 23:21 #381
- törölt felhasználó -    
Nem vagyok rosszmájú,nem ezért csinálta,de nem fog szerintem örökre visszavonulni.Pár év,és újra visszajön,hogy szennyezze a zeneipart a zenének nevezett kreálmányaival,az átgondolatlan viselkedésével meg az édibédi ábrázatával.Szerintem ez túl valószerűtlen.Eddig semmitől sem riadt vissza,most meg egy kis piszkálódástól vissza akarna vonulni?A világ ilyen,nem szeretheti mindenki.De el kéne gondolkodnia,hogy ha tele van a világ ízléstelen tinikkel(persze vannak kivételek,köztük én is),és még így is annyian utálnak,mint szeretnek,esetleg nem merülhetett fel benne az,hogy netán véletlenül valamit mégis én csesztem el?Bár az is igaz,hogy ő sem bír ki mindent.Mint az írásstílusomból is látszik,nem kedvelem Justint,de azért igaz,hogy ennyien utálják,kapja a beszólásokat,kicsit fejlődni is kéne,mint sztár,kibírni minden beszólást,és ezt a világ szeme láttára...nem lehet kellemes.De mi van,ha tojik az egészbe és ő a menő gyerek?Hát nem tudom.A rajongók meg lázadni fognak.Ahelyett,hogy hallgatnának egy kis ZENÉT,észrevennék,mit jelent az,hogy ízlés,az,hogy zene,és az,hogy (zenei) stílus.Ez,ez NEM stílus.De persze csak szerintem.Meg kéne mutatni a mai tiniknek,hogy van élet Bieberen túl,van más is.Hogy rászokjanak arra,hogy olyanokat hallgatnak,akik ZENÉT játszanak,ÉNEKELNEK,hangszeren játszanak,van stílusuk,zenei stílusuk,és ezért ki is állnak.És most bátran merem mondani példának a Green Day-t,és nem csak azért,mert az a kedvencem.(Azért kedvencem,mert illik rá az előbb írt leírás.Emellett van bennük valami megnyerő is heart.gif )De nem csak ők,mások is vannak,akik tényleg jók.De szerintem nem fog semmi változni.VALAHOGY mindig lesz valami,aminek a kapcsán híres marad,akár azért,mert van egy-egy apró "munkája" még,vagy valami dolgot csinált,akár jót,akár rosszat,vagy akár csak az,hogy mindenki róla beszél mert "jaj,a nagy zenész visszavonul!".Nincs vége még szerintem.
2013. december 25. 23:23 #382
Vic00
Vic00
 
Státusz♪♫..én azt mondom, hogy Punnany, te azt mondod, hogy Massif...♫♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.14.
Hozzászólás: 652
Csatolások: 0
Azonosító: 211726
Offline offline
boldogsáág...biggrin.gif nemm, egyébként nem annyira érdekel. smileeee.gif ha így érzi, akkor így kell lennie. smileeee.gif
2013. december 25. 23:36 #383
- törölt felhasználó -    
Ennel jobbat kivanni sem lehetett volna!smileeee.gif
2013. december 25. 23:38 #384
rékuci6000
rékuci6000
visszatérő vendég
 
StátuszI love when someone's laugh is funnier than the joke :DDD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.08.
Hozzászólás: 277
Csatolások: 48
Azonosító: 197401
Offline offline
Karácsonyi áldás
2013. december 25. 23:40 #385
- törölt felhasználó -    
Ajj.. ti mind annyira buták vagytok. Most azt hiszitek, hogy mivel visszavonul akkor nem lesz minden vele tele, és ugyan úgy lesznek róla új hírek, új képek, "botrányok", cikkek. Ez nem azt jelenti hogy eltőnik a földről. Ugyanúgy ottlesz Los Angeles-ben és éli az életét, amit a papariazzik ugyanúgy nyomon fognak követni. Szóval ti kis Bieber utálók, még örüljetek annyira wink.gif
2013. december 25. 23:42 #386
Heni18
Heni18
 
StátuszYou are and always have been my dream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.16.
Hozzászólás: 754
Csatolások: 63
Azonosító: 133350
Offline offline
Mikor feltételezés volt, hogy visszafonol, azt írtam bárcsak, viszont így most jobban belegondolva, annyira nem érdekel. Örülök egyrészt igen, mert nem kell valószínűleg több irritálló bejegyzést látni róla, ami azért volt zavaó, mert borzalmas azt látni, hogy mennyire rajongással vannak oda egyedek egy ember iránt, aki valljuk be őszintés, soha semmi példaértéküt nem mutatott fel. Nem szerettem soha a zenéjét, és szerintem egy számot sem hallgattam meg tőle teljesen, és nem azért mert előítéleteim vannak vele kapcsolatban, hanem mert egyszerűen irritál a hangja, és maga a megjelenése. Sokan istenititt, holott olyan kijelentéseket tett már, amit még tvben is gyakran közöltek, így akarva akaratlanul is tudtam róla, annak ellenére, hogy nem érdekelt mi van vele. A vele kapcsolatos cikkeket sem olvastam el, mert közömbös számomra, de mégis zavaró, hogy szint ea legtöbb bejegyzés ezen az oldalon is róla és a 1Dről szól, és sokszor jelentéktelen dolgokkal. Biztos még pár hónapig csámcsognak rajta, és egy ideig láthatjuk a szánalmas kiírásokat, hogy Justin miért, de ha ennek vége lesz remélhetőleg már kevésbé lesz érdekes, hogy mi történik vele. Biztos lesz valaki, aki ismét ilyen személy lesz, és folyton újak és újabbak jönnen, mert sajnos sok ilyet termel a zeneipar, ami mostanság a tiniket célozza meg. Egy cuki arc, vagy több, pár nyálas zene, és a kis fiatalok már nyálcsorgatva vannak értük oda. A legszomorúbb mégis, hogy erre van igény, a semmitmondó, tehetségtelen elénekelgető szép pofikájú sztárocskákra. Szerencsére azért még vannak tehetségek a pop szakmában is, akik jól énekelnek, és viselkedésük is példaértékűbb, bár az én véleményem még mindig az, hogy senki iránt se rajondjuk, max tiszteljük azt, amit elért, ha ara érdemes, mert ők is emberek, és nem magasabb rendű lények. Azért jó látni, hogy még akadnak olyanok, akik kifejtik a véleményüket, hogy miért nem szeretik, mint Sarah0315 is, és még páran.
2013. december 25. 23:43 #387
PinkPoison
PinkPoison
† hentai tensai shoujo †
 
StátuszNéha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 19
Azonosító: 176526
Offline offline
Ezzaaaz! Pezsgőt bontok! *3*
1 felhasználónak tetszik: One D FAN 1
2013. december 25. 23:54 #388
- törölt felhasználó -    
Nem hittem volna hogy meghozza ezt a döntést, érdekes időzítés volt..
2013. december 25. 23:56 #389
One D FAN 1
One D FAN 1
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.15.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 200264
Offline offline
beer.gif thumbsup.gif yahoo.gif hullam.gif
2013. december 26. 00:02 #390
Frost
Frost
új tag
 
Státusz決して諦めない
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.08.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 0
Azonosító: 195623
Offline offline
de azért biztos nem örökre vonul vissza
2013. december 26. 00:10 #391
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hugii 570 @ 2013.12.25. 21:23)
De, addig majd hallgatsz Bon Jovit, Guns N' Roses-t, esetleg Elvist, vagy Michael Jacksont, és még sorolhatnám. Nem tudom, ismered-e őket, de hidd el, rá fogsz jönni, mi az igazi zene. Majd addig a sok kis rajongó művelődik egyet, és kiábrándul ebből a srácból.


Lehet már hallottuk róluk, de szerinted hol érdekli őt a rég kor nagyjai? laugh.gif Ha Justin valóban viszontlátást mond, majd jön az utánpótlása és az lesz az új "példaképe"(???). Sajnos nincs már igény arra igazán, hogy a fiatalok Michael-t vagy épp Axl-éket hallgassa (tisztelet a kivétel! biggrin.gif), mivel mindenki a másikat majmolja ezért-azért, csak azért mert "menő", és hogy elvileg igy tud érvényesülni, beilleszkedni. A mai fiatalok többségénél ez játszódik le ahogy én veszem észre. Én is akár, és még sokan mások, akik nem estek bele ebbe a csapdába azok tudják értékelni a régi, jó énekeseket, együtteseket, mert ő bennük nincs az a megfeleltetési "inger", ami befolyásolná őket. De akik mindig csak arra törekednek, hogy a mások szemébe megfeleljenek, azok a "divatot" fogják követni mindenáron.. Ha sokan hagynák önmagukat adni, akkor biztos kevésbé lennének népszerűek az ilyen Dzsásztin félék. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandiiii, Beyla
2013. december 26. 00:53 #392
grétaa98
grétaa98
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.14.
Hozzászólás: 620
Csatolások: 0
Azonosító: 160576
Offline offline
Nem értem, miért szidjátok, és miért vagytok ilyen utálatosak. Nem tett nektek semmi rosszat. Persze ezeket a szemébe nem mondanátok. És ez a tipikus szöveg h rossz hangja van meg buzi stb. Ha olyan sz@r hangja lenne akkor nem lenne ennyi zenéje, díja, rajongója. Ha buzi lenne akkor Selenával nem jött volna össze. Igaz, ennek a kapcsolatnak már vége, de ez akkor is bizonyítja hogy nem meleg. Azon kívül ha veletek lenne ilyen hogy utálnak ok nélkül, biztos felháborodnátok, hogy mégis hogy képzeli, vagy hogy miért teszi..stb. Ő is ember, nem kellene ennyire kritikusan nézni, mindenkinek vannak hibái. És ne örüljetek annyira, mert nem örökre tűnik el és persze a sajtó meg minden egyéb most főleg tele lesz vele. Szóval bujjatok el jól, hogy ne halljatok róla semmit. Na puszi. smileeee.gif
2013. december 26. 00:56 #393
- törölt felhasználó -    
Talán tudatlanságom, netán utálatom következménye lehet az, hogy jóformán már az első két szón felhúztam a szemöldököm, pontosabban a "drága beliebereim" megszólításon. Azokra a tüneményekre gondolsz Bieber, akiket pár hónappal ezelőtt egy köpettel üdvözöltél? Rajongói táborodba sorolnád azt a védtelen lányt is, akit képes voltál a porba alázni a testalkatán való viccelődés közben?
2013. december 26. 03:05 #394
Jay Bee
Jay Bee
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.26.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 217503
Offline offline
Nem tudom hogy mit kell utálkozni amikor nem is tudtok róla semmit!NEM ÁRTOTT NEKETEK SEMMIT, EGY SZÓT NEM VÁLTOTT VELETEK!Úgy ítélkeztek hogy nem tudtok róla semmit!Azt elfogadjuk hogy nem szeretitek, de mért kell MINDIG csak a rosszat látni?! Nem kell szeretni mert senki nem mondta... de legalább ne utálkoznátok mindig! Mi Belieberek se szóljuk le a kedvenceteket,akkor ti miért? Mivel lesz nektek jobb ha mindig leszóljátok? Jobb lesz a közérzetetek vagy mi? Büszkék lehettek magatokra... csak gratulálni tudok! De, evvel semmit nem fogtok elérni ha utálkoztok, max annyit hogy "páran" megutálnak, lenéznek stb. Attól mi még ugyan úgy fogjuk szeretni Justint, sőt jobban is. Szóval rajta, utálkozzatok csak. Ha ennyien utálkoztok csak azt mutatjátok ki vele, hogy féltékenyek vagytok! Meg azt hogy valamit (mindent) SOKKAL jobban csinál mint ti! wink.gif
2013. december 26. 07:40 #395
Ildikócska10
Ildikócska10
LoveSick ♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.04.
Hozzászólás: 6086
Csatolások: 5769
Azonosító: 164815
Offline offline
De szépet mondott,ez kedves tőle.
2013. december 26. 08:11 #396
- törölt felhasználó -    
Igaza van grétaa98-nak mit piszkáljátok?Lehet hogy azért is vonult vissza mert ti fa@ok rosszakat mondtok róla.Egyébként meg olvastam hogy nem meleg csak fel törték a twiter fiókját és azok írták oda.
2013. december 26. 08:23 #397
vikinguyen
vikinguyen
visszatérő vendég
 
StátuszBitch please, I'm a BELIEBER<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.31.
Hozzászólás: 349
Csatolások: 0
Azonosító: 199111
Offline offline
sad.gif( lehet hogy most a sok utalo itt fogja irogatni hogy: "vegre"...de nekem hianyozni fog. Es azt kihagytak hogy csak 1 evre vonul vissza hogy a csaladjaval legyen es pihenhessen
2013. december 26. 08:38 #398
- törölt felhasználó -    
HÁLA ISTENNEK :DDDDD EGY SZEMÉTTEL KEVESEBB A POP IPARBAN :DDDDDDDDD
2013. december 26. 08:39 #399
- törölt felhasználó -    
remélem soha, SOHA nem fog visszatérni..
2013. december 26. 09:43 #400
adri001
adri001
 
Státuszzene kifejezi mindazt, ami szavakkal elmondhatatlan, mégsem maradhat kimondatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.31.
Hozzászólás: 797
Csatolások: 245
Azonosító: 192844
Offline offline
nem sajnálom hogy visszavonul de azért eléggé meglepett ez a hír
29 oldal 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok