Starity

Arany Málna 2014: íme, a jelöltek!

18 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 30. 19:51 #81
- törölt felhasználó -    
Szerintem Gaga egyáltalán nem volt rossz színésznő, sőt az őrültet nagyon is jól játszotta, nemtom mit keres ezen a listán...
Viszont az is igaz,hogy milliószor jobb énekesnő
2013. december 30. 19:51 #82
Korinaa
Korinaa
 
Státusz"Here I am, next to you, the sky's so blue in Malibu." - Miley Cyrus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.09.
Hozzászólás: 922
Csatolások: 0
Azonosító: 211504
Offline offline
Adam Sandler? Szerintem Adam az egyik legjobb színész,valaki biztos féltékeny rá biggrin.gif Egyébként Johnny Depp is egy nagyon jó színész,a Getaway-ban pedig Selena is jól játszott biggrin.gif A nagyfiúk 2 nekem az egyik kedvenc filmem,szerintem nagyon jó lett smileeee.gif
2013. december 30. 19:54 #83
- törölt felhasználó -    
Hát találni nem keveset aki nem érdemelne Málna-díjat, de ezt nem azért mondom, h a kedvencemet védjem vagy ilyesmi, hanem azért mert tényleg jól csinálta amit csinált. ahogy az Oscar ez is egy vicc sad.gif
2013. december 30. 19:57 #84
cicaorr
cicaorr
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.23.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 74825
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.12.30. 19:15)
Hogy őszinte legyek én nem tartom ezt a listát korrektnek. Hogyan lehet egy szalonna gomez huszadrangú színésznőcskét egy lapon emlegetni olyan színésznőkkel, mint Naomi Watts, Noomi Rapace vagy Gemma Arterton?! Komolyan! 110.gif Szalonna megérdemelten van a listán, de, hogy lehet annak a csitrinek a színészi teljesítményét olyan szinten értékelni, mint azokét a színésznőét, akik komoly filmes karriert futottak be? Nem igazán tudom eldönteni, hogy ez a lista is csak azért van, hogy az emberek hőbörögjenek vagy tényleg ennyire ócska teljesítményt nyújtottak. Speciel Naomi Dianája trailer alapján nem rossz, sőt szívesen meg is nézném az ő főszereplésével. Mondjuk azt sem értem, hogy Johnny Depp hogyan is merülhet fel, még, ha ez nem is a lista. Depp talán az egyik legzseniálisabb színész, akit valaha láttam. Az ő munkáját nem Arany málnával, hanem egy Oscarral kéne díjazni, mert az a pasi tud valamit. Irrevaláns ez az egész.


Irrevaláns thumbsup.gif
2013. december 30. 19:58 #85
Adii_1999
Adii_1999
visszatérő vendég
 
StátuszSnapchat me: adikaaa.xd ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.28.
Hozzászólás: 195
Csatolások: 0
Azonosító: 204670
Offline offline
Komoly egy lista lett!!! Szerintem van egy pár olyan fílm és színész akinek egyértelműen nem kéne szerepelnie ezen a listán! Szar lett az összeállítás!! :/
2013. december 30. 19:58 #86
Mimcsi
Mimcsi
visszatérő vendég
 
Státuszinifinity hope.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.10.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 195741
Offline offline
Ugyanmár, az Arany-málna a lehúzásról szól... Ezen a listán van talán 3 film és 4-5 színész, akik megérdemelnék, de Johnny Depp? Vagy akár Keanu Reeves(akit bár nem kedvelek, de színészként minden elismerésem neki).
Filmek közül ami tényleg szörnyű, az talán "A burok" de az is legalább egyszer nézhető... "A magányos lovas" illetve a "Walter Mitty titkos élete" pedig óriási filmek, attól, hogy valaki híres, és elér valamit, nem kéne megalázni avval, hogy Arany-málnára jelölik.
2013. december 30. 20:00 #87
selena gomez fan22
selena gomez fan22
Mad Hatter
 
StátuszAnd nothing ever happens
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.21.
Hozzászólás: 1097
Csatolások: 6
Azonosító: 209928
Offline offline
selena gomez heart.gif és amugy lilla1 egyetértek.
2013. december 30. 20:01 #88
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3345
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
és akkor mi van?Nem egy jó színész(nő) rendelkezik Málnácskával és mégis elismert és köszöni szépen sz*rik a díjra.Ugyanígy van ez az Oscar-díjjal is.Nem tudom min vagytok felháborodva.
2013. december 30. 20:06 #89
Lulika
Lulika
 
Státuszonedirection♥onedirection♥onedirection♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.31.
Hozzászólás: 623
Csatolások: 0
Azonosító: 202867
Offline offline
Adam Sandler minden évbe megkapja mert egyre jobb filmei lesznek és egyre féltékenyebbek az emberek;)
2013. december 30. 20:07 #90
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Mivel látom reménytelen arra számítanom, hogy rajtam kívül valaki más is észreveszi, hogy ez még nem a jelöltek névsora (kizárt, hogy Naomi Watts például eljut a jelölésig, a Dianát szidták a sárga földig, de az ő erőfeszítéseit többnyire a film kevés pozitívuma közt tartották számon), hadd osszak meg valamit az Arany Málnáról. Az egyik ok, amiért oly sok tehetséges, és ismert név szerepel rajta az, hogy a díjt átadók szeretik ezeknek az embereknek az orra alá dörgölni, ha valami borzalmasnak találtatott alkotásba keverik magukat, és láthatóan lejjebb adják a szerepbe fektetett munkát. Adam Sandlert például kimondottan utálják, mert évek óta ugyanazt a humort hasznosítja újra, egyre kevésbé viccesen. Persze azok, akik a vevők a stílusára, valószínűleg sokat eltűrnek belőle és náluk még nem érte el azt a szintet, ahol megáll a röhögés, és ez oké, úgyhogy tessék ne nekem esni ezért a hozzászólásért. Csupán megpróbáltam megmagyarázni egy példával, hogy mitől telhet be a pohár a málnásoknál (és ebben az esetben nálam is).
2013. december 30. 20:08 #91
- törölt felhasználó -    
Ez most komoly?Ezek akkor hülyék és nem értik a poénokat amikor olvastam egy pár ismerős nevet és címet konkrétan így néztem ki: ooo.gif jó nem minden ismerősnél de egy párnál!Nincs ízlésük!
2013. december 30. 20:10 #92
- törölt felhasználó -    
Idézet (mse90 @ 2013.12.30. 20:07)
Mivel látom reménytelen arra számítanom, hogy rajtam kívül valaki más is észreveszi, hogy ez még nem a jelöltek névsora (kizárt, hogy Naomi Watts például eljut a jelölésig, a Dianát szidták a sárga földig, de az ő erőfeszítéseit többnyire a film kevés pozitívuma közt tartották számon), hadd osszak meg valamit az Arany Málnáról. Az egyik ok, amiért oly sok tehetséges, és ismert név szerepel rajta az, hogy a díjt átadók szeretik ezeknek az embereknek az orra alá dörgölni, ha valami borzalmasnak találtatott alkotásba keverik magukat, és láthatóan lejjebb adják a szerepbe fektetett munkát. Adam Sandlert például kimondottan utálják, mert évek óta ugyanazt a humort hasznosítja újra, egyre kevésbé viccesen. Persze azok, akik a vevők a stílusára, valószínűleg sokat eltűrnek belőle és náluk még nem érte el azt a szintet, ahol megáll a röhögés, és ez oké, úgyhogy tessék ne nekem esni ezért a hozzászólásért. Csupán megpróbáltam megmagyarázni egy példával, hogy mitől telhet be a pohár a málnásoknál (és ebben az esetben nálam is).

De, én már írtam. biggrin.gif A hivatalos jelölt-listát január 15-én fogják közzé tenni. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: mse90
2013. december 30. 20:12 #93
heyitsamyMT
heyitsamyMT
▪chatnoir
 
Státuszviva la vie boheme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 2032
Csatolások: 34
Azonosító: 143368
Offline offline
Johnny Depp, mint legrosszabb színész? Jézusom, ez nevetséges. Az rendben van, hogy a Magányos Lovas nem lett átütő siker, de ez nem Johnny-n állt vagy bukott, ő szerintem jócskán megtette a tőle telhetőt, nem őt kéne lehúzni, hanem szimplán a filmet és a rendezőt (bár imádom Gore-t, de ezt elszúrta)
2013. december 30. 20:15 #94
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
A magányos lovast nem láttam, de kíváncsi vagyok rá.
2013. december 30. 20:17 #95
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
Ja és Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone, Johnny Depp mit legrosszabb színész!? Na nemár!
2013. december 30. 20:19 #96
JohnnyDeppFanForever
JohnnyDeppFanForever
visszatérő vendég
 
StátuszNot all treasure is silver and gold.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.29.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 0
Azonosító: 207548
Offline offline
Azért szerintem "A magányos lovas" nem volt rossz film. A kritikusok írták róla a rosszakat és azt akarták, hogy elbukjon a film. (Tisztelet a kivételnek aki nem szólta le.) A színészek is nagyon jól játszottak szerintem és az egész egy jó film volt. Nem kéne azért jelölni Arany Málnára ezt a filmet és a színészeket/készítőket mert pár ember miatt nem volt nagy a nézettsége.
2013. december 30. 20:20 #97
Claity
Claity
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.06.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 0
Azonosító: 213050
Offline offline
Most miért?! Saoirse tök jól játszott a Burokban! A forgatókönyv viszont tényleg gyenge lett.
2013. december 30. 20:23 #98
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (Antares @ 2013.12.30. 20:10)
De, én már írtam.  biggrin.gif  A hivatalos jelölt-listát január 15-én fogják közzé tenni. smileeee.gif

Látom most már! biggrin.gif Hál' Istennek, olvasgattam a kommenteket, és már teljesen kétségbe estem, hogy itt tényleg egy tájékozott ember sincs a témában. pardon.gif Értem én, hogy kevesen követik az Arany Málna procedúráit, na de hogy tényleg senki se legyen, akinek ez szúrja a szemét, az azért már elszomorított.
2013. december 30. 20:24 #99
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Ez akkora hülyeség, ahogy van. Először is, ez is egy díj, így büszke lehet valaki, aki megkapja, másodszor, oké, hogy annak ellenére, hogy szeretem Selenát jelölik ide, de abban a filmben, ha 2 percet játszott és az sem volt olyan rossz, de oké, jelöljék. Olyanok viszont miért is kapnak Arany-Málna jelölést, mint Halle Berry, Adam Sandler vagy éppen Johhny Depp? Ők klasszisok és színészek a javából, ráadásul az sem feltűnő senkinek, ha valaki Oscart és ezt is megkapja egy évben...ennek az egésznek már semmi értelme és haszna sem sok.
2013. december 30. 20:26 #100
madame_lestrange
madame_lestrange
visszatérő vendég
 
StátuszWho wants to be normal when you can be unique?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.12.
Hozzászólás: 184
Csatolások: 0
Azonosító: 213332
Offline offline
rohadjanak meg! Helena mint legrosszabb női mellékszereplő? barmok
18 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!