Starity

A Pretty Little Liars sztárja is súlyos evészavarral küzdött

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 06. 21:19 #41
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Az a helyzet, hogy ez a csaj is elkényeztetett ostoba fruska volt. Még megérteném, ha problémákkal kellett volna szembenéznie, vagy nélkülöznie alapvető dolgokat, de apuci által biztos, hogy mindig milliókban (ha csak nem milliárdokban) tárolták a bankban a zsetont. Volt egy normális családja, mindene megvolt, nem fenyegette az, hogy a napi kaja adagja egy szelet szárazkenyér, akkor hol volt a probléma? Annyira bírom, amikor ezek a nagy hálivúdi hírességek előjönnek az iszonyatosan sz*r életükkel, közben meg kiderül, hogy megy a habzsi-dőzsi pelusos kora óta. Ha a papa nem lenne elismert a szakmában, akkor szerintem ez a csaj sem lenne köszönőviszonyban a filmiparral. Úgy látszik az utóbbi pár évben nagyon menő lett "felvállalni" magunkat, és belátni a hibáinkat. Még, ha igaz is mindez, akkor a kislány mérhetetlen ostoba volt még ostobább szülőkkel körbevéve. Számomra ez nem példamutató és nem is tudom tőle hasra vágni magamat. Szépnek szép dolog, hogy egyedül helyre jött (elvileg), de nem több azoknál a lányoknál, akik ugyanezen keresztülmentek életük során. A szakadt harisnyáját meg had ne kommentáljam...
2014. január 07. 09:45 #42
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Komolyan, már kezd elegem lenni ezekből az evészavaros sztárokból. Bírom Troiant, meg Lucyt is, de komolyan, mi ez a mánia? Miért akar mindenki tökéletes lenni?
2014. január 07. 10:09 #43
- törölt felhasználó -    
Az az igazság, hogy bár kedvelem Troiant, nem gondoltam volna pont róla ilyeneket. Szép, szép, hogy kimászott a gödörből, de azt nem is értem, egyáltalán hogyan jutott odáig, hogy megvonja magától az ételt stb. Egyetértek Beyla meglátásával, valószínűleg nem lehettek olyan nagy problémái, nem kellett sokat nélkülöznie. Ezért valahogy most nem tudok együtt érezni vele, mert nem látom pontosan az okát, miért kellene sajnálni vagy büszkének lenni rá (azon kívül persze, hogy maga mögött hagyta ezt a korszakot).
De mivel ez màr a múlt, miért is kellett ezt felhozni?? Kezdem azt észre venni, hogy egymás után vallják be a sztárok hogy "igen, én is vágtam magam, tökéletes akartam menni de nem sikerült" stb,stb. Néhányan meg talán vannak olyan hülyék hogy kipróbálják/követik.
2014. január 07. 11:56 #44
- törölt felhasználó -    
Idézet (haylee @ 2014.01.07. 10:09)
Az az igazság, hogy bár kedvelem Troiant, nem gondoltam volna pont róla ilyeneket. Szép, szép, hogy kimászott a gödörből, de azt nem is értem, egyáltalán hogyan jutott odáig, hogy megvonja magától az ételt stb. Egyetértek Beyla meglátásával, valószínűleg nem lehettek olyan nagy problémái, nem kellett sokat nélkülöznie. Ezért valahogy most nem tudok együtt érezni vele, mert nem látom pontosan az okát, miért kellene sajnálni vagy büszkének lenni rá (azon kívül persze, hogy maga mögött hagyta ezt a korszakot).
De mivel ez màr a múlt, miért is kellett ezt felhozni?? Kezdem azt észre venni, hogy egymás után vallják be a sztárok hogy "igen, én is vágtam magam, tökéletes akartam menni de nem sikerült" stb,stb. Néhányan meg talán vannak olyan hülyék hogy kipróbálják/követik.


Az elmúlt egy évben szinte már divattá vált előállni egy ilyen interjúval. Kíváncsi leszek ki lesz a következő. biggrin.gif
2014. január 07. 14:41 #45
- törölt felhasználó -    
Beyla
Nem tudhatod, hogy mi volt a háttérben. Troian nem ostoba és nem is fruska. Csak rá kell nézni, nem olyan, mint a többi elkényeztettetett apuci egyetlen kislánya. A másik meg, miért is ne lenne akkor színész, ha az édesapja nem lenne rendező? O.o Ez egy nagy hülyeség. Mindenkinek muszáj elkezdenie valahol, Troi se a PLL-el kezdte. Én személy szerint úgy gondolom, hogy Troian nem az a fajta lány, aki csak úgy beszámolna a magánéletéről az egész világnak, ezért úgy gondolom, hogy ez mind igaz, amit elmondott. És... mi bajod a szakadt harisnyájával? Mindenkinek van egy saját stílusa. Szerintem nem Troi hibája az, hogy így gondolkozott akkor. A szüleinek észre kellett volna venniük, ha a lányuk nem eszik rendesen.
2014. január 07. 15:35 #46
Lizabeth99
Lizabeth99
visszatérő vendég
 
StátuszCsumii `^.^´
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.16.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 0
Azonosító: 216926
Offline offline
teljesen olyan mint a sorozatban lévő karakter... ez tök furi
nem gondoltam volna, hogy ilyen rossz gyerekkora volt
2014. január 07. 16:18 #47
- törölt felhasználó -    
Szerintem lehet, hogy pont azért szeretett volna tökéletes lenni, mert apuci-anyuci gazdag és nagy az elvárás ott, mindig ez van. Nem tudom mit gondoljak, középen vagyok, mert azért jó, hogy kitudott mászni, ha ez igaz smileeee.gif
2014. január 07. 16:32 #48
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Nikus12 @ 2014.01.07. 14:41)
Beyla 
Nem tudhatod, hogy mi volt a háttérben. Troian nem ostoba és nem is fruska. Csak rá kell nézni, nem olyan, mint a többi elkényeztettetett apuci egyetlen kislánya. A másik meg, miért is ne lenne akkor színész, ha az édesapja nem lenne rendező? O.o Ez egy nagy hülyeség. Mindenkinek muszáj elkezdenie valahol, Troi se a PLL-el kezdte. Én személy szerint úgy gondolom, hogy Troian nem az a fajta lány, aki csak úgy beszámolna a magánéletéről az egész világnak, ezért úgy gondolom, hogy ez mind igaz, amit elmondott. És... mi bajod a szakadt harisnyájával? Mindenkinek van egy saját stílusa. Szerintem nem Troi hibája az, hogy így gondolkozott akkor. A szüleinek észre kellett volna venniük, ha a lányuk nem eszik rendesen.

Hát a dolgokat kábé úgy jelentetted ki róla, mintha öribarik lennétek és sülve-főve együtt lógnátok. Én sem ismerem őt, de szerintem te sem. Nem tudhatod, hogy mennyi IQ-ja van (a leírtak alapján nem sok lehet neki), ahogyan azt sem tudhatod, hogy milyen tulajdonságai vannak. Csupán mindezt arra alapozod szerintem, mert hatalmas kedvenced. Én is vagy hat-hét éve rajongom egy színésznőért, és nem tudnám kijelenteni azt róla, hogy ilyen meg olyan, mert nem ismerem személyesen. Hát nem tudom amúgy, de végig néztem a csaj filmóját és javában apuci protezsálta be szerepekre. Ha az én szüleim is a filmiparban lennének, akkor lehet, hogy engem jelölgetnétek be kedvencnek és az én kék körmeimről cikkezne a sajtó. Kissé irreális az, hogy Torian sem azért van ott, ahol, mert tényleg olyan briliáns színész lenne. Vajon Donald papa nélkül is közismert lenne, vagy csak szimplán hússütögetést gyakorolna valamelyik gyorskajáldában? Karrierjét illetően pedig nincsen semmilyen kiemelkedő filmje/sorozata, tehát valószínűleg nem ő a következő Meryl Streep. A szakadt harisnyával csöppet az a bajom, hogy olyat az önmagukat pénzért kellető hölgyemények vesznek fel, akik egy-egy szexuális szolgáltatásért pénzt várnak cserébe. Bennem azért van annyi önkritika, hogy egy szakadt harisnyát nem veszek fel, mert k*rvásan mutat. Persze, mindenkinek van egy stílusa, ahogyan te mondod, csak általában mindig a legártatlanabbnak tűnők a legnagyobb r*bancok, persze kivételek vannak.
2014. január 07. 16:46 #49
esztis11
esztis11
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.21.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 0
Azonosító: 215633
Offline offline
Az első fotón szép!!
2014. január 07. 16:56 #50
Norcsiii
Norcsiii
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.15.
Hozzászólás: 192
Csatolások: 0
Azonosító: 201990
Offline offline
Troian<3 örülök hogy már majdnem minden rendben van vele és Lucyvel!!smileeee.gif büszkék lehetnek magukra! heart.gif
2014. január 07. 17:25 #51
Lili0120
Lili0120
If I can take it, I can make it
 
Státuszdon't call it a fight when you know it's a war
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.23.
Hozzászólás: 1432
Csatolások: 0
Azonosító: 169896
Offline offline
az a lényeg, hogy már jól van smileeee.gif
2014. január 07. 17:52 #52
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2014.01.07. 16:32)
Hát a dolgokat kábé úgy jelentetted ki róla, mintha öribarik lennétek és sülve-főve együtt lógnátok. Én sem ismerem őt, de szerintem te sem. Nem tudhatod, hogy mennyi IQ-ja van (a leírtak alapján nem sok lehet neki), ahogyan azt sem tudhatod, hogy milyen tulajdonságai vannak. Csupán mindezt arra alapozod szerintem, mert hatalmas kedvenced. Én is vagy hat-hét éve rajongom egy színésznőért, és nem tudnám kijelenteni azt róla, hogy ilyen meg olyan, mert nem ismerem személyesen. Hát nem tudom amúgy, de végig néztem a csaj filmóját és javában apuci protezsálta be szerepekre. Ha az én szüleim is a filmiparban lennének, akkor lehet, hogy engem jelölgetnétek be kedvencnek és az én kék körmeimről cikkezne a sajtó. Kissé irreális az, hogy Torian sem azért van ott, ahol, mert tényleg olyan briliáns színész lenne. Vajon Donald papa nélkül is közismert lenne, vagy csak szimplán hússütögetést gyakorolna valamelyik gyorskajáldában? Karrierjét illetően pedig nincsen semmilyen kiemelkedő filmje/sorozata, tehát valószínűleg nem ő a következő Meryl Streep. A szakadt harisnyával csöppet az a bajom, hogy olyat az önmagukat pénzért kellető hölgyemények vesznek fel, akik egy-egy szexuális szolgáltatásért pénzt várnak cserébe. Bennem azért van annyi önkritika, hogy egy szakadt harisnyát nem veszek fel, mert k*rvásan mutat. Persze, mindenkinek van egy stílusa, ahogyan te mondod, csak általában mindig a legártatlanabbnak tűnők a legnagyobb r*bancok, persze kivételek vannak.


Nézd el nekem, hogy ennyire buta vagyok, de ha a Pretty Little Liars nem kiemelkedő, híres sorozat akkor mi? unsure.gif Csak emberek milliói nézik világszerte, de megértem ha számodra ez még mindig nem jelent semmit..
2014. január 07. 17:57 #53
- törölt felhasználó -    
Idézet (pseudovirus @ 2014.01.07. 17:52)
Nézd el nekem, hogy ennyire buta vagyok, de ha a Pretty Little Liars nem kiemelkedő, híres sorozat akkor mi?  unsure.gif Csak emberek milliói nézik világszerte, de megértem ha számodra ez még mindig nem jelent semmit..


Egyet kell, hogy értsek. Valamint én személy szerint nem kedvelem Trioant, de azt el kell ismernem, hogy nagyszerűen alakít a sorozatban.
2014. január 07. 18:02 #54
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (pseudovirus @ 2014.01.07. 17:52)
Nézd el nekem, hogy ennyire buta vagyok, de ha a Pretty Little Liars nem kiemelkedő, híres sorozat akkor mi?  unsure.gif Csak emberek milliói nézik világszerte, de megértem ha számodra ez még mindig nem jelent semmit..

Nekem nem jött be a sorozat, ahogyan anno a Gossip girl sem, de persze attól még tetszhet valakinek. Én azt mondom befutott sorozatos karriernek, amit esetleg Richard Dean Anderson, Amanda Tapping vagy Gary Sinise ért el. Ők többször is bebizonyították azt, hogy nem csak azért futottak be, mert divat lett a széria vagy, mert cukik és szexik. Jennifer Garner az Aliasszal kezdte az egészet, és Hollywood egyik legmegbecsültebb mozisztárává nőtte ki magát. Attól, hogy Torian szerepel egy olyan sorozatba, ami befutott, még közel sem jelenti azt, hogy tehetséges. Ott van a Vámpírnaplók - Nina Dobrev színészi tehetsége is a nullát verdesi, mégis befutott lett valamiért. Szóval, a népszerűség még mindig nem egyenlő a tehetséggel... szerintem.
2014. január 07. 18:30 #55
Samas
Samas
visszatérő vendég
 
StátuszOkay? Okay.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.22.
Hozzászólás: 437
Csatolások: 0
Azonosító: 171751
Offline offline
Annyira büszke vagyok rá! Valakit alakítani, könnyű feladat számára, de önmaga lenni sokkal nehezebb, hisz ő az, nem bújhat el senki álarca mögött. Ezért vagyok most rá annyira büszke <3
2014. január 07. 19:31 #56
BarbiiKeszii
BarbiiKeszii
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.14.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 0
Azonosító: 173424
Offline offline
Azért nem gondoltam volna, hogy neki is ekkora gondjai voltak... De nagyon büszke vagyok rá, hogy bevallotta.smileeee.gif
2014. január 07. 19:36 #57
- törölt felhasználó -    
Jó,hogy Lucy és Ashley támogatta amikor kellet
2014. január 07. 19:36 #58
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Örülök hogy sikerült felvállalnia a múltját, és hogy véget vetett ennek.. Troian csodálatosan néz ki, semmi szüksége nincs koplalásra.
2014. január 07. 19:37 #59
- törölt felhasználó -    
És persze,jó hogy már nem küzd evés zavarral
2014. január 07. 20:53 #60
Lilla06
Lilla06
The Supreme
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 2852
Csatolások: 100
Azonosító: 176629
Offline offline
Ayame.01, igazad van!
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok