Starity

VV6: beköltöztek az első villalakók

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 13. 20:57 #81
Vanessa Bloom
Vanessa Bloom
Yoncé
 
StátuszYoncé
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.17.
Hozzászólás: 1318
Csatolások: 3477
Azonosító: 194184
Offline offline
Egy rakás beképzelt majom akik játsszák az agyukat!
Szomorú hogy az emberek kíváncsik erre a show-ra.
Borzalmas ahogyan élő adásba minősítik le magukat az emberek bár nem nevezhetők embereknek.
Bele pillantottam édesanyám miatt mert ő kíváncsi volt rá hogy kik költöznek be de 15 percnél többet nem tudott belőle nézni legnagyobb örömömre!!
Engemet nem érdekelnek ezek az emberek nem sokra viszik mert a vetkőzésen kívül nem sokat mutatnak magukból!!!
2014. január 13. 20:59 #82
Treasure-E.F.Xx
Treasure-E.F.Xx
visszatérő vendég
 
Státusz" A Genius ,Billionaire , Playboy , Philanthropist "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.18.
Hozzászólás: 476
Csatolások: 0
Azonosító: 206525
Offline offline
ma visszanéztem ezt a szart és komolyan mondom ekkora alpári utolsó ganét ami ez még soha nem láttam.... smileeee.gif
2014. január 13. 21:00 #83
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
És kit érdekel ez a "Káosz professzor", meg ez az IQ fighter Józsi, és társai? Magyarország színvonala csak süllyed...
2014. január 13. 21:03 #84
heyitsmemi
heyitsmemi
visszatérő vendég
 
StátuszOtwarty świat, rany zamknięte
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.12.
Hozzászólás: 165
Csatolások: 0
Azonosító: 208992
Offline offline
A legelső VV-ket nagyon szerettem, de az még teljesen más is volt. Ez a 3-4-5-6 már nagyon erőltetett menet, és igen, tele vagyunk ilyen szerencsétlenekkel, de én akkor is nagyon jókat tudok nevetni a hülyeségeiken. Ezt esetleg csak Simon miatt fogom nézni, hihetetlen egy pofa, és jelentősen különbözik a többi 5 megjátszós majomtól.
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2014. január 13. 21:03 #85
cserike99
cserike99
 
StátuszWayer szív,Wayer lélek.Wayer leszek amíg élek!!! <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.21.
Hozzászólás: 535
Csatolások: 0
Azonosító: 186353
Offline offline
Aurélio *.* biggrin.gif Nagy a gyerek biggrin.gif
2014. január 13. 21:03 #86
Patii1399
Patii1399
visszatérő vendég
 
StátuszBecause of you, Caroline.It was all for you. -Klaus Mikaelson
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.07.
Hozzászólás: 128
Csatolások: 0
Azonosító: 193572
Offline offline
Ki a sz*r fogja ezt nézni? :DDD
2014. január 13. 21:08 #87
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Fújj, ne már! Ugye nem fogunk a napi fingjukról is cikkeket látni?! Annyira örültem, hogy az elmúlt pár évben nélkülöznünk kellett ezt sz*rt. És, ahogyan látom két egysejtűnek már van adatlapja is. Minek? Hogy úgy kallódjanak a só után, mint az előző széria játékosai? Ingyé' is adják a moderátorok, mégsem kellenek senkinek sem. Bele kell törődnöm, hogy a kedvenceim ismét az ingyen élő primitív paraziták miatt fognak lejjebb csúszni a ranglétrán. Én nem is néztem az eddigi szériákat, és nem is fogom. Egyrészt időpazarlás és időből van most nekem jelenleg a legkevesebb, másrészt pedig valami értelmetlen mocsok. Eskü, előbb kapcsolom be az Én kicsi pónimat, mint ezt a híg f*st, amire olyan hatalmas a kereslet! Gondolom, a "játékosok" résztvevői ismételten az 50-80-as IQ-jú emberek kategóriába tartozik, akik evésen, szexen, döglésen, dohányzáson és piáláson kívül semmit sem fognak csinálni. Más valóban napi 8-12 órát gürizik azért, hogy egyen és fizesse a rezsit, ezeket meg beb*sszák egy luxus lakásba zabáltatják, dohányoztatják és még szesszel is itatják őket. Ez tipikusan olyan "Kenyeret és cirkuszt a népnek!". Én azt sem tartom különbnek, aki nézi ezt a sz*rt. Nekem speciel van saját életem, amivel foglalkozzak, másé pedig hidegen hagy. Ha erre valakinek van ideje és energiája, akkor azt kommentálni sem kívánom.
2014. január 13. 21:12 #88
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
és a nép butítása kezdődjék el vala...
2014. január 13. 21:18 #89
Kalea
Kalea
visszatérő vendég
 
Státusz"Spread your wings, reach for your dreams..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.17.
Hozzászólás: 278
Csatolások: 0
Azonosító: 213604
Offline offline
Pff... rühellem ezt a sorozatot! Egyszerűen semmi értelme, undorító az egész....
2014. január 13. 21:47 #90
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
És erre van igény, ohmyfuckin'god.
Küldtek nekem egy cikket, amiben a kedves Aurélio arról mesélt büszkén, hogy fogadásból elvette a barátnője szüzességét webkamera előtt, a barátai meg végignézték. És ez milyen vicces. Acélbetétessel tudnék az ilyennek a szájába lépni.
A másik jómadár, ez a Simon meg a hullaházban összekötötte két halottnak a beleit. Kétlem, hogy ez igaz, de szerintem akkor is kellő aberráltságról árulkodik, ha valaki ilyet kamuzik.
Részemről ennyi volt a VV, nem mintha követni akartam volna, teljesen véletlenül tudtam meg ezeket. Elég is volt sleep.gif
2014. január 13. 23:31 #91
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
örülök h a családom se akarja ezt a szennyt nézni, mondjuk anyám tegnap akarta, el is kezdte nézni és volt benne egy csaj aki folyton ordítozott, nagyon idegesítő volt, legszívesebben fejberúgtam volna. Szerencse h apám nem engedte neki és el is kapcsolta, azóta se akarta anyám nézni, ennek nagyon örülök mert eddig minden szennyet végig néztek. Szomorú h a népnek az ilyen agybutító műsorok kellenek... ezzel is csak egy csomó pénz folyik be az rtl-nek meg h a sok hülye szavaz, közben bunda az egész, ugyanaz mint az x factornál, röhej
2014. január 13. 23:40 #92
- törölt felhasználó -    
Mondjuk meg az elozo szeriak el is mentek.. de ez nagyon eroltetett.
2014. január 14. 00:50 #93
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Volt "szerencsém" belenézni. Ennyi gyökeret egy helyen! Én komolyan nem hiszem el, hogy ezek nem fizetett amatőr színészek. Tényleg léteznek ilyen emberek???
2014. január 14. 07:17 #94
- törölt felhasználó -    
Ki fogja ezt nézni? Annyira hülyeség!
2014. január 14. 08:48 #95
Emily Thorne
Emily Thorne
visszatérő vendég
 
StátuszMinden életemben téged választalak, ahogy te is mindvégig engem választottál!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.06.
Hozzászólás: 148
Csatolások: 0
Azonosító: 216405
Offline offline
Én belenéztem az első két adásba, Simon érdekes egy figura, a három lány egyáltalán nem szimpi nekem. Alexa idiótán nevet, nem százas a csaj. Charlotte a legundorítóbb az ilyen " egyedek " miatt nem tisztelik a női nemet, mert szószerint mindenre kapható. Iza még elég normális...bár egy igazi hisztikirálynő. Aurelio...hát szerintem ő olyan semleges. Józsinak pedig komoly baja van. A hét lakó közül talán Zsolt az aki a legnormálisabb. De végülis egy ilyen műsorba ne várjunk értelmes embereket....
2014. január 14. 09:20 #96
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ezt a sz@rt még valaki nézi? Mondjuk biztos, ha megérte nekik egy 6. évadot is elindítani - igaz, már csak a tesócsatornán, ami - állítólag - vacakul teljesít, hasonlóan a Super tv2-höz...

Ezekbe a műsorokba összeszedik a legaljább népet, azokat, akik bármit megtennének 15 perc hírnévért. Gusztustalan. Normális ember ilyenbe nem jelentkezik, vagy csak elvétve, bár őket úgysem válogatják be...

A legelső VV még nézhető volt, annak ellenére, hogy elég is volt belőle annyi. Akkor még újdonság volt ez az egész, a szereplők se nagyon tudtak mihez viszonyítani. Talán az volt a legőszintébb műsor is. Az első széria nyertesét, VV Szabit pedig (akinek egyébként magam is drukkoltam) csak dicsérni tudom. Szinte azonnal eltűnt a médiából, jól beosztotta a nyereményét és normális életet tudott felépíteni vele. Képes volt visszaolvadni az emberek közé.

Nekem mindenesetre az a véleményem, hogy ez az egész műsor gusztustalan, szenny és felesleges. Akárcsak az Éjjel-nappal Dugapest. malade.gif
2014. január 14. 09:24 #97
Adul
Adul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.27.
Hozzászólás: 541
Csatolások: 1
Azonosító: 178786
Offline offline
Hát, gyerekek. Ez az utolsó mondat engem kiütött. Tegnap láttam a televízióban azt a gyereket, az első reakcióm az volt, hogy valószínűleg 8 általánosa nincs meg. Bár mondjuk, igaza van. Ha egy csöppnyi ész se szorult belé, legalább nézzen ki jól, igaza van (remélem érzékelhető a szarkazmus biggrin.gif). De most tényleg, olyan buta volt, hogy fejemet vertem a falba.
Lehet hogy nézni fogom, rámfér egy kis röhögés, az idegeskedés meg a végére hagyom biggrin.gif
2014. január 14. 09:58 #98
enci o.oO
enci o.oO
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://starity.hu/profil/245016-encsiiiiiiii/ AZ ÉN PROFILOM EZ IS!!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.07.13.
Hozzászólás: 153
Csatolások: 0
Azonosító: 205999
Offline offline
Tegnap egész véletlenül sikerült belenéznem!
Igazság szerint ez egy nagy szarság...ennyi kiéhezett idiótát egy helyen nem igazán lehet látni.
Alexa sikítozása egyszerűen elviselhetetlen,,,,ez a Charlotte meg nagyon büszke arra hogy már mindenki túl van rajta kiváncsi lennék hogy a szülei mit gondolhatnak róla...hogy a kicsi lányuk milyen nagy kurva lett...Zsolt még eddig elég normálisnak tűnik az Izával együtt...Aurelio meg nagyon beképzelt csak nem tudni mire ..a Józsi meg szimplán csak egy nagyképű majom..aki szerintem ugyanarra a sorsra jut mint a Christofel..-.-
2014. január 14. 10:09 #99
Blackcat
Blackcat
új tag
 
Státusz:))♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.23.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 159107
Offline offline
Ez borzalmas..hányni lehet az ilyen Charlotte meg Józsi féléktől...kész paródia ez a sorozat,csak sajnos sokszor be kell látnom,hogy ez tényleg VALÓ VILÁG!!! mert az emberek nagy része ilyen lett,természetesen akinek nem inge ne vegye magára...
2014. január 14. 10:28 #100
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
ezt se fogom nézni az is szent
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok