Starity

Chenoa bevadult, és videoklipet is forgatott

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 24. 17:14 #1
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Chenoa, mint ismeretes, idén az Avon nagykövete, így teendői közé a márkával való együttműködés is bekerült. Vad külsőt varázsoltak neki a promóció kedvéért, nem sokkal korábban azonban leforgatta új zenei videoklipjeit is.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2014. január 24. 18:14 #2
- törölt felhasználó -    
Jó lett ez a kisfilm, tényleg nagyon extrémen néz ki benne. Már nagyon kíváncsi vagyok az új klipjeire is. Csodás énekesnő, én nagyon kedvelem.
2014. január 24. 19:19 #3
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Tetszik ez a szám! smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif
2014. január 24. 20:02 #4
Fan-ily6889
Fan-ily6889
Fanily of Anastacia ®
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.22.
Hozzászólás: 1333
Csatolások: 1279
Azonosító: 96609
Offline offline
Aww, tiszta rock n' roll-girl lett belőle a sminkelés után! rohog.gif wub2.gif Dögös! biggrin.gif Nagyon kíváncsi vagyok egyébként az új klipjeire! Nagyszerű hangja van, amit tényleg öröm hallgatni, - baromi tehetséges lány! meghajolo.gif Hamarosan kicsit felszabadulok, (ami a sulit illeti), úgyhogy már alig várom, hogy végre lenyomjam egytől-egyig az összes eddigi dalát! beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2014. január 25. 07:04 #5
Mirrors
Mirrors
#sremmlife
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.02.
Hozzászólás: 2362
Csatolások: 18
Azonosító: 203041
Offline offline
Eléggé jó hangja van, nekem bejön. Az a smink, fúú :'D
2014. január 25. 11:46 #6
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Köszönöm a megjelenést, bár fura, hogy ugye a cikkbe beleírtam, hogy 23-án jön az újabb fejlemény és egy nappal utána jött ki róla az írás... Akkor már át lehetett volna írni a szöveget benne, mert így kicsit furcsa. mellow.gif Esetleg rákeresni arra a bizonyos fejleményre, ami 23-án korán reggel már elérhető volt...
2014. január 27. 11:27 #7
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
És ehhez ki-mit szól? rohog.gif :
(Személy szerint az a véleményem, hogy rémes. Szegényt miért csúfították így el, külön meglepő, hogy egy kozmetikai márka műve a saját nagykövetével. Fene, ha én ezen a logikán el tudok menni. rolleyes.gif Bár Chenoa még így is nagyon vagány, de azért van neki sokkal szebb arca is... Az új klipben pedig egyszerűen bűbájos, angyali lesz, láttam képeket a forgatásról. Alig várom már... smileeee.gif )


http://kepfeltoltes.hu/140127/rr_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2014. január 28. 12:14 #8
Fan-ily6889
Fan-ily6889
Fanily of Anastacia ®
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.22.
Hozzászólás: 1333
Csatolások: 1279
Azonosító: 96609
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2014.01.27. 11:27)
És ehhez ki-mit szól? rohog.gif :
(Személy szerint az a véleményem, hogy rémes. Szegényt miért csúfították így el, külön meglepő, hogy egy kozmetikai márka műve a saját nagykövetével. Fene, ha én ezen a logikán el tudok menni. rolleyes.gif Bár Chenoa még így is nagyon vagány, de azért van neki sokkal szebb arca is... Az új klipben pedig egyszerűen bűbájos, angyali lesz, láttam képeket a forgatásról. Alig várom már... smileeee.gif )

http://kepfeltoltes.hu/140127/rr_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Awww, nagyon komoly! rohog.gif Minthogyha nem is ő lenne, hanem mondjuk a vadóc, rock n' rollos ikertestvére... rohog.gif De azt mondom, még így is szek-szi! biggrin.gif
A videoklipes képek pedig nagyon bájosak! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2014. január 28. 13:29 #9
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Fan-ily6889 @ 2014.01.28. 12:14)
Awww, nagyon komoly!  rohog.gif Minthogyha nem is ő lenne, hanem mondjuk a vadóc, rock n' rollos ikertestvére...  rohog.gif De azt mondom, még így is szek-szi! biggrin.gif
A videoklipes képek pedig nagyon bájosak!  meghajolo.gif

rohog.gif Végülis igen, ő még így is szek-szi. biggrin.gif Mondjuk dögös nagyon, amikor rockeresen öltözik, de ez ahhoz képest kicsit túlzás. rohog.gif Pontosabban a kicsit "zombis" smink nem nyerte el a tetszésem, a hajjal, ruhával és a szemüveggel semmi bajom. laugh.gif
Az új klipjéből tegnap este megint posztolt egy képet, jaj, nagyon várom már. Menyasszonyt alakít benne, két vőlegénnyel. rohog.gif Tényleg bájos, olyan kis elegáns, kifinomult, egyszerű... Remélem a videó hangulata is olyan lesz, mint maga Chenoa. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2014. január 28. 18:01 #10
Fan-ily6889
Fan-ily6889
Fanily of Anastacia ®
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.22.
Hozzászólás: 1333
Csatolások: 1279
Azonosító: 96609
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2014.01.28. 13:29)
rohog.gif Végülis igen, ő még így is szek-szi. biggrin.gif Mondjuk dögös nagyon, amikor rockeresen öltözik, de ez ahhoz képest kicsit túlzás. rohog.gif Pontosabban a kicsit "zombis" smink nem nyerte el a tetszésem, a hajjal, ruhával és a szemüveggel semmi bajom. laugh.gif 
Az új klipjéből tegnap este megint posztolt egy képet, jaj, nagyon várom már. Menyasszonyt alakít benne, két vőlegénnyel. rohog.gif Tényleg bájos, olyan kis elegáns, kifinomult, egyszerű... Remélem a videó hangulata is olyan lesz, mint maga Chenoa. smileeee.gif


Igen, nekem pl. azon a rúzson akadt meg rögtön a szemem, hogy mi az ott a szháján? rohog.gif A szemüvegtől pedig még inkább szek-szi lesz. biggrin.gif És titokzatos. biggrin.gif Szerintem jól állna neki amúgy egy kicsit zúzósabb dal ilyen szerelésben! biggrin.gif
2 vőlegénnyel? Aww, aaz igen! Jól nyomja a lány! rohog.gif Nagyon kis szépséges egyébként itt is! meghajolo.gif Már nekem is kilyukad az oldalam, hogy mit hozott össze! blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2014. január 28. 18:11 #11
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Fan-ily6889 @ 2014.01.28. 18:01)
Igen, nekem pl. azon a rúzson akadt meg rögtön a szemem, hogy mi az ott a szháján?  rohog.gif A szemüvegtől pedig még inkább szek-szi lesz. biggrin.gif És titokzatos. biggrin.gif Szerintem jól állna neki amúgy egy kicsit zúzósabb dal ilyen szerelésben! biggrin.gif 
2 vőlegénnyel? Aww, aaz igen! Jól nyomja a lány!  rohog.gif Nagyon kis szépséges egyébként itt is!  meghajolo.gif Már nekem is kilyukad az oldalam, hogy mit hozott össze!  blush.gif

Hehe, alkotott az Avon, csak nem értem a lényegét. Elvileg ők egy kozmetikai márka lennének, aki arra hivatott, hogy szépítse a csajokat, nem? rohog.gif Na mindegy. tongue.gif Amúgy ezer éve várok egy 100%-ban rock CD-t tőle, de valahogy még nem került rá sor... smileeee.gif A koncertjein olyan hangszerelésben sok mindent el szokott énekelni, de hát aki magyar, az ne is álmodjon Chenoa koncertekről. Annak marad a CD meg a jútyúb.
Bizony, két vőlegény. rohog.gif Mondjuk a képekből most már nekem kicsit kezd összeállni a kép a klipjeivel kapcsolatban. Megpróbálták ugyanarra a "sablonra" felhúzni az angol és a spanyol szöveget is, amik egyébként eléggé másról szólnak. A két vőlegény egyértelműen a Júrame - ebben ugyanis arról énekel, hogy egyszerre két fickóba szerelmes biggrin.gif - viszont a ruhája meg egyértelmű utalás a Humanized verzióra: fekete és fehér. smileeee.gif Abban csak szimplán szürkének érzi magát és kéri a férfit, színezze ki, tegye élővé őt a szerelmével. Stb. Szóval azt hiszem, sikerült megfejteni. rohog.gif De ha kijönnek a kisfilmek, majd jól megírom belőle a cikket. És megpróbálom elemezni is a látottakat. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2014. január 28. 22:37 #12
Fan-ily6889
Fan-ily6889
Fanily of Anastacia ®
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.22.
Hozzászólás: 1333
Csatolások: 1279
Azonosító: 96609
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2014.01.28. 18:11)
Hehe, alkotott az Avon, csak nem értem a lényegét. Elvileg ők egy kozmetikai márka lennének, aki arra hivatott, hogy szépítse a csajokat, nem? rohog.gif Na mindegy. tongue.gif Amúgy ezer éve várok egy 100%-ban rock CD-t tőle, de valahogy még nem került rá sor... smileeee.gif A koncertjein olyan hangszerelésben sok mindent el szokott énekelni, de hát aki magyar, az ne is álmodjon Chenoa koncertekről. Annak marad a CD meg a jútyúb.
Bizony, két vőlegény. rohog.gif Mondjuk a képekből most már nekem kicsit kezd összeállni a kép a klipjeivel kapcsolatban. Megpróbálták ugyanarra a "sablonra" felhúzni az angol és a spanyol szöveget is, amik egyébként eléggé másról szólnak. A két vőlegény egyértelműen a Júrame - ebben ugyanis arról énekel, hogy egyszerre két fickóba szerelmes biggrin.gif - viszont a ruhája meg egyértelmű utalás a Humanized verzióra: fekete és fehér. smileeee.gif Abban csak szimplán szürkének érzi magát és kéri a férfit, színezze ki, tegye élővé őt a szerelmével. Stb. Szóval azt hiszem, sikerült megfejteni. rohog.gif De ha kijönnek a kisfilmek, majd jól megírom belőle a cikket. És megpróbálom elemezni is a látottakat. laugh.gif


Haha, de igen, viszont Chenoa mindenhogy szép, úgyhogy elcsúfítani még így sem tudták! rohog.gif
Aww, jól hangzik! A borítóra máris nyomathatna valami hasonló fotót magáról - persze ezt a rúzst elhagyva... rohog.gif Fekete bőrnaci, bőrkabát, napszemcsi, aw, már meg is alkottam a fejemben! wub2.gif biggrin.gif Fú, nagyon királyul szólhat élőben! Hátha lesz rá lehetőség - még semmi sincs veszve a koncert kapcsán! smileeee.gif Na, most már aztán még inkább kíváncsivá tett a klip! biggrin.gif Már alig várom a cikkeddel karöltve! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2014. január 29. 07:34 #13
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Fan-ily6889 @ 2014.01.28. 22:37)
Aww, jól hangzik! A borítóra máris nyomathatna valami hasonló fotót magáról - persze ezt a rúzst elhagyva...  rohog.gif Fekete bőrnaci, bőrkabát, napszemcsi, aw, már meg is alkottam a fejemben!  wub2.gif  biggrin.gif Fú, nagyon királyul szólhat élőben! Hátha lesz rá lehetőség - még semmi sincs veszve a koncert kapcsán! smileeee.gif Na, most már aztán még inkább kíváncsivá tett a klip! biggrin.gif Már alig várom a cikkeddel karöltve! meghajolo.gif

Neki a Ramones póló is remekül áll napszemüveggel, szóval az egész felszerelés, amit felsoroltál, szerintem csak még dobna rajta. rohog.gif
A koncert: hát, egyszer nagyon szeretnék eljutni, de ahhoz több, mint valószínű, hogy nekem kell Spanyolországba menni, nem ő fog idejönni. rolleyes.gif Egyszer valaki meglephetne koncert- és repülőjegyekkel, nem zavarnám el velük. rohog.gif
Én is remélem, hogy hamar jön az új klip, mert már tűkön ülök. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2014. január 29. 13:19 #14
Fan-ily6889
Fan-ily6889
Fanily of Anastacia ®
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.22.
Hozzászólás: 1333
Csatolások: 1279
Azonosító: 96609
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2014.01.29. 07:34)
Neki a Ramones póló is remekül áll napszemüveggel, szóval az egész felszerelés, amit felsoroltál, szerintem csak még dobna rajta. rohog.gif 
A koncert: hát, egyszer nagyon szeretnék eljutni, de ahhoz több, mint valószínű, hogy nekem kell Spanyolországba menni, nem ő fog idejönni. rolleyes.gif Egyszer valaki meglephetne koncert- és repülőjegyekkel, nem zavarnám el velük. rohog.gif 
Én is remélem, hogy hamar jön az új klip, mert már tűkön ülök. rohog.gif


Ahh, ugye? rohog.gif Nagyon menő lenne a kis csajszi! biggrin.gif Én is örömmel meghallgatnám őt élőben! Csodás hangja van, ezt nem lehet elégszer elmondani! És akkor élőben milyen lehet, aww... wub2.gif Hát, igen, ha a hegy nem megy Mohamedhez... rohog.gif Haha, jó ötlet amúgy! Vesd fel otthon a családnak, hogy ha esetleg örömet szeretnének okozni neked, akkor Chenoával tudnának leginkább + a spanyolországi kiruccanással! rohog.gif Úgy kimennék már én is Spanyolba egy kicsit... smileeee.gif Egyszer voltam, de sajna alig emlékszem, hiszen még ovis voltam, haha... unsure.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2014. január 30. 08:40 #15
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Fan-ily6889 @ 2014.01.29. 13:19)
Hát, igen, ha a hegy nem megy Mohamedhez... rohog.gif Haha, jó ötlet amúgy! Vesd fel otthon a családnak, hogy ha esetleg örömet szeretnének okozni neked, akkor Chenoával tudnának leginkább + a spanyolországi kiruccanással! rohog.gif Úgy kimennék már én is Spanyolba egy kicsit... smileeee.gif Egyszer voltam, de sajna alig emlékszem, hiszen még ovis voltam, haha... unsure.gif rohog.gif

Párom szokta mondogatni, hogy egyszer elvinne, talán egyszer beváltja az ígéretét. Ő is rá van kattanva Chenoára. rohog.gif
Spanyolországba egyébként annyira nem vágyom, csak a koncertre. Engem valamiért nem vonz semmi az Egyesült Királyságon, illetve Írországon kívül. (plusz Bécs) Fura egy szerzet vagyok. rohog.gif Viszont azért az jó, hogy te már jártál kint. Még ha kicsiként is. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2014. január 30. 16:31 #16
Fan-ily6889
Fan-ily6889
Fanily of Anastacia ®
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.22.
Hozzászólás: 1333
Csatolások: 1279
Azonosító: 96609
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2014.01.30. 08:40)
Párom szokta mondogatni, hogy egyszer elvinne, talán egyszer beváltja az ígéretét. Ő is rá van kattanva Chenoára. rohog.gif
Spanyolországba egyébként annyira nem vágyom, csak a koncertre. Engem valamiért nem vonz semmi az Egyesült Királyságon, illetve Írországon kívül. (plusz Bécs) Fura egy szerzet vagyok. rohog.gif Viszont azért az jó, hogy te már jártál kint. Még ha kicsiként is. smileeee.gif


Na, akkor tök jó páros vagytok! beer.gif biggrin.gif Ahh, az Egyesült Királyságot sem hagynám ki - az egyik legjobb + ami még vonz mostanában: Olaszország. blush.gif Bécsben pedig nem olyan régen voltam - csodás volt! meghajolo.gif Los Angelest járnám még be ezer örömmel. Tudom, nem lenne egy kis körút... biggrin.gif Egyszer hátha meghív majd magához Ana, haha... rohog.gif
2014. január 30. 16:50 #17
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8778
Csatolások: 216838
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2014.01.27. 11:27)
És ehhez ki-mit szól? rohog.gif :
(Személy szerint az a véleményem, hogy rémes. Szegényt miért csúfították így el, külön meglepő, hogy egy kozmetikai márka műve a saját nagykövetével. Fene, ha én ezen a logikán el tudok menni. rolleyes.gif Bár Chenoa még így is nagyon vagány, de azért van neki sokkal szebb arca is... Az új klipben pedig egyszerűen bűbájos, angyali lesz, láttam képeket a forgatásról. Alig várom már... smileeee.gif )

http://kepfeltoltes.hu/140127/rr_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Mon Dieu. ohmy.gif "Mi ez a pusztító alpáriság?" Ezen a képen le vagyok döbbenve. Átjön így is, mennyire dögös, de kevesebb sminkkel is megoldható lett volna (főleg az a rúzs). reklamalo.gif
A klipekre majd kíváncsi leszek. Meg a reklámra is rákeresek, ha a gép olyan kedvében lesz. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Fan-ily6889
2014. január 31. 07:52 #18
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Fan-ily6889 @ 2014.01.30. 16:31)
Na, akkor tök jó páros vagytok! beer.gif biggrin.gif

Sikerült rászoktatnom Chenoára. Pedig alapvetően nem igazán szereti az ilyen "műfajt". De ő is látta/hallotta már Chenoát koncertfelvételeken, meg hogy milyen jól énekel Queent és Guns'n'Rosest is, úgyhogy őt részéről meggyőzte. biggrin.gif

Idézet (Szandi0820 @ 2014.01.30. 16:50)
Mon Dieu. ohmy.gif "Mi ez a pusztító alpáriság?" Ezen a képen le vagyok döbbenve. Átjön így is, mennyire dögös, de kevesebb sminkkel is megoldható lett volna (főleg az a rúzs). reklamalo.gif 
A klipekre majd kíváncsi leszek. Meg a reklámra is rákeresek, ha a gép olyan kedvében lesz. rohog.gif

rofl.gif Ez jó volt. rohog.gif
Chenoa néhány órája tette közzé az új klip "így készült" werkfotóit. Annyira jóók... Chenoa fantasztikusan néz ki, egyszerűen tüneményes. heart.gif Feltettem őket a Starity-re, akit érdekel, a kis felbontású képeknél megleli. smileeee.gif wink.gif
2014. január 31. 10:19 #19
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Kijöttek a klipek! (Cikk is megírva belőle.) Annyira jók lettek. Hahahaha. rohog.gif Nem is gondoltam, hogy ilyen vicces lesz. rohog.gif
2014. január 31. 16:48 #20
Fan-ily6889
Fan-ily6889
Fanily of Anastacia ®
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.22.
Hozzászólás: 1333
Csatolások: 1279
Azonosító: 96609
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2014.01.31. 10:19)
Kijöttek a klipek! (Cikk is megírva belőle.) Annyira jók lettek. Hahahaha. rohog.gif Nem is gondoltam, hogy ilyen vicces lesz. rohog.gif


Tegnap lófráltam kicsit a csajszi Fácsér-oldalán, és láttam ám a fotókat! Aww! Nagyon szép rajtuk! A videóig még nem jutottam el, de ma már azt is láttam, hogy közzétette a Facéron. Megzavart Shak új klipje, amit pont abban az időben néztem meg... rohog.gif Majd el is szaladtam órákra a gép elől... rohog.gif Just kidding, mert amúgy spanyol órán voltam utána. Lehet, hogy Chenoát kellett volna előbb választanom?! unsure.gif rohog.gif (Tudom, ez nem is lenne kérdés! rohog.gif ) Majdnem egyszerre szúrtam ki kettőjüket amúgy, és még gondolkoztam is, kit nézzek előbb, (mert csak az egyik fért bele) aztán rohantam tovább... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Chenoa Chenoa 4734.