Starity

My Mad Fat Diary (2013–2015)

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 24. 19:00 #1
- törölt felhasználó -    
MY MAD FAT DIARY - 2013
A sorozat egy 16 éves súlyproblémákkal küzdő lányról szól, aki Lincolnshireben él. Nemrégiben jött ki egy szanatóriumból, mivel öngyilkossággal próbálkozott. Jelenleg igyekszik mindent elkövetni, hogy beilleszkedjen az emberek közé. Az édesanyjára úgy tekint, mint Sátán földi helytartójára, ráadásul még a bevándorló pasiját is bújtatja.
VIDEÓ
12 felhasználónak tetszik: Genevieve, An_d_a, Gabor28, bajer, cintia0023, Alison Lerman, Galexa93, samteatime, riri17, Lakreen., CandUs, mattoficial
2014. január 24. 22:30 #2
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
Ez egy nagyon jó kis sorozat, nekem nagyon bejött, már a könyvet is megvettem bár még nem kezdtem el.
8 felhasználónak tetszik: bajer, cintia0023, Galexa93, samteatime, Lakreen., CandUs, mattoficial, JisooKim
2014. február 19. 18:41 #3
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
hétfőn elkezdődött a második évad... smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: bajer, Galexa93, Lakreen., mattoficial
2014. március 01. 17:43 #4
- törölt felhasználó -    
Kinek hogy tetszik a 2. évad? smileeee.gif
2014. március 04. 19:30 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (MJudó @ 2014.03.01. 17:43)
Kinek hogy tetszik a 2. évad? smileeee.gif

Egyszerűen imádom! w00t.gif Mondjuk most kicsit csalódott vagyok a második részben történtek miatt ugyebár... Sőt, nem csalódott, mérges vagyok Rae-re! Hogy volt képes kidobni Finnt!? *virtuális nyáladzás* Rae anyja már kiakasztott, de azért jókat derültem a párbeszédeiken. Az új srác - a nevét most meg nem mondom - szimpatikus, csak előre látom, hogy jóban lesz főhősnőnkkel, ami ugye rossz a drága Finn miatt. biggrin.gif Hú, ezen nem fogok túllépni egyhamar, szóval remélem Rae összeszedi magát, aztán újra egymásra találnak, mert ez így nem állapot! Még a végén megőrülök. Cukik voltak, na. (ezt se mondtam még sorozatos párocskákra, szóval ez tényleg megfertőzött) biggrin.gif
Egyébként már várom a következő részt, csak nem tudom biztosan, mikor adják, hétfőnként vagy keddenként? smileeee.gif Mert a másodikat úgy emlékszem kedden töltöttem le, csak nem volt hozzá semmilyen nyelvű felirat, ezért vártam pár napot, és pénteken jött hozzá az angol szöveg.
1 felhasználónak tetszik: samteatime
2014. március 05. 16:10 #6
- törölt felhasználó -    
Megnéztem az új rész, és nem csalódtam. Ismét megvolt a már jól megszokott poénos szál is az egészben, de emellett ott volt Rae problémája a sulival és az evéssel. Ismét remekül játszott mindenki, sajnáltam, hogy Finn keveset szerepelt. Az új srác eddig nem volt szimpatikus, de egyre jobban kedvelem, mert ahogy látom, sokat segít Raenek, hogy beszélgetnek, és kicsit felhúzza.
Ez a "csajos csaj csapat" dolog is elég jóra sikeredett, valahogy sejtettem, hogy ez fog történni. Chloe-t nem sajnáltam, mert tudtam, hogy visszavág majd valahogyan, és nem tévedtem, a végén felülkerekedett.
A vége viszont nem tetszett, most kicsit aggódom, mi lesz Rae és Archie barátságával, csak remélni merem, hogy hamar kibékülnek.
Ami nekem hiányzott most egy picit, az a Kester és Rae párbeszéd. Szerintem a csoporton kívül is találkozhattak volna még. Plusz Chop és Izzy sem voltak nagyon benne a részben, pedig őket kedvelem, annak ellenére, hogy nem főszereplők.
Összességében jó kis rész volt, várom már a negyediket, addig is, itt egy animáció a 3. részből: (Rae anyja hihetetlen forma, kicsit emlékeztet a saját anyám őrültségeire) _nevet.gif
http://www.kephost.com/images4/2014/3/5/a1_2014_3_5_t8d0dydkr7.gif
1 felhasználónak tetszik: samteatime
2014. március 08. 13:14 #7
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Tud valaki segíteni? A 3. részt nem találom sehol. Esetleg van már hozzá magyar felirat? unsure.gif
2014. március 08. 18:17 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (cintia0023 @ 2014.03.08. 13:14)
Tud valaki segíteni? A 3. részt nem találom sehol. Esetleg van már hozzá magyar felirat?  unsure.gif

Én letöltöttem, de csak angol felirat van hozzá egyenlőre. Sajnos annyira nem felkapott, hogy muszáj legyen lefordítani, én meg nem szeretném feltölteni a sajátomat, mert nem lenne fair a két hivatalos fordítóval szemben. blush.gif
2014. március 08. 20:04 #9
- törölt felhasználó -    
Hello!
Még tavaly tavasszal bukkantam rá a sorozatra, akkor megnéztem és bevallom, őszintén elnyerte a tetszésem. Aztán ugye jött a második évad és egyszerűen beleszerettem, de tényleg. Végre nem egy olyan sorozat, hogy nádszálvékony barbi-baba lányok vannak a középpontban, hanem egy átlagos lány és neki mutatják be az életét. Az is tetszik benne, hogy például a suliban való "bántalmazás" is megjelenik, hiszen ez egy súlyos probléma, valamint én se szeretek tömeg előtt enni, és jó tudni, hogy nem én vagyok az egyetlen. blush.gif
A szereplőkről annyit, hogy Rae nagy forma, imádom a beszólásait, ugyanígy Chop. Izzy a kis cuki csaj, őt is nagyon bírom, és hát ott van még Archie és Finn, te jó ég. Chloe az első évadban és a második elején egy kicsit b*tchy volt számomra, de a mostani résszel bebizonyította, hogy van vér a pucájában. Rae anyja vicces és a pasija is rohog.gif A doki nekem egy kicsit még semleges szereplő, de szerintem ez egyhamar el fog múlni. blush.gif + Nagyon tetszik, hogy az egész sorozat a 90-es években játszódik
2014. március 09. 22:43 #10
- törölt felhasználó -    
Gondoltam ha már páran véleményezték ezt a szuper sorozatot én is írok róla véleményt. Decemberben találkoztam vele először, és egy nap alatt ledaráltam az 1. évadot blush.gif Hihetetlenül bántam,hogy csak 6 részes volt, még napokig is képes lettem voltam nézni megállás nélkül.
A Rae-t alakitó Sharon egy igazi kincs, nagyon át tudja adni az adott érzéseket. Szeretem a monológjait, irtó viccesek. Az elején nagyon szurkoltam,hogy összejöjjön neki a dolog Archieval,viszont tetszett a fordulat ezzel kapcsolatosan biggrin.gif Onnantól kezdve tudtam,hogy Finnek nagy szerepe lesz a továbbiakban,s lám így is történt. Nagyon aranyos kettőjük viszonya, mindig hatalmas vigyorral nézem azokat a részeket amikor kettesben vannak. Chloe a 2. évadra kezdett el szimaptikus lenni számomra. Chop és Izzy szinte a 2. és 3. részben nem is szerepeltek,ami eléggé aggaszt, mert nagyon szeretem őket is. Viszont nem tudom ki hogyan van vele,de engem Tix halála nem szomorított el. unsure.gif Rae anyukája nagyon sokszor meg tud nevettetni, nem is lenne a sorozat olyan jó nélküle.Liam még továbbra is szörnyen irritál, mert úgy érzem hogy drágalátos főhősnőnk még akár bele is tudna szeretni,amit nagyon nem néznék jó szemmel, mert szeretném ha újra együtt lenne Finnel.Hát igen, A Finn-t megformáló srác az első számú kedvencem a sorozatban,gondolom nem kell részleteznem ennek okát rohog.gif
Teli találat a sorozat évjárata, nagyon tetszenek a zenék és maga a sorozat hangulata. Nagyon lettem volna az akkori időben tini blush.gif.

https://31.media.tumblr.com/869c1695d614f2ca72772889e9232ab6/tumblr_n1au9hqy691rr0ahso1_250.gif https://24.media.tumblr.com/796e9ed7be249b3521de425f8d0fcbcc/tumblr_n1au9hqy691rr0ahso2_250.gif
3 felhasználónak tetszik: samteatime, Genevieve, CandUs
2014. március 28. 23:23 #11
- törölt felhasználó -    
A záró epizód szerintem hatalmas meglepetésekkel fog szolgálni. Nagyon tetszett ez a naplós megoldás. Annyira várom a folytatást.
https://24.media.tumblr.com/d9b9ea587d39ac1c1aaa058ac76ff154/tumblr_n35m6di5Rb1sizsqso1_500.jpg
1 felhasználónak tetszik: samteatime
2014. április 02. 17:25 #12
- törölt felhasználó -    
JÉZUS. ÚR. ISTEN.
Percekkel ezelőtt fejeztem be az új részt, az évadzárót, és mit ne mondjak, tökéletes volt. Végre minden sínen van, Finn is visszatért, a család is együtt, ahogy a banda. Eddig a kedvenc részem a 2x01 mellett. Az elején aggódtam, hogy valami borzasztó drámai perceket élhetünk majd át így a vége felé, hogy esetleg lesz valami Rae anyjával vagy a babával, de végül nem, szóval boldog vagyok. A legjobban viszont annak örülök, hogy Rae is fejlődött, újból együtt van Finnel, és tényleg minden klappol. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: samteatime
2014. április 05. 18:38 #13
- törölt felhasználó -    
Szégyen vagy sem én az egész 47 percet végigbőgtem rohog.gif Be kell vallanom, a 2. évadban többet nehezteltem Raere,mint amennyiszer nem. De a végére ismét azt a Raet kaptam akit szeretek. Csodálatos rész volt, a 2. évadból az egyik kedvencem. A végén pedig csak nagy vigyorral meredtem a monitorra spiteful.gif
1 felhasználónak tetszik: samteatime
2014. június 09. 21:47 #14
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Ma kezdtem el újranézni az évadokat, és még mindig hihetetlenül imádom. Nem tudja valaki, lesz folytatás? happy.gif
2014. június 30. 14:21 #15
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6552
Csatolások: 373681
Azonosító: 206112
Offline offline
Nincs túl sok HQ kép ebből a sorozatból. unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: Galexa93, samteatime, mattoficial
2014. november 26. 13:01 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (rammievengeance @ 2014.06.09. 21:47)
Ma kezdtem el újranézni az évadokat, és még mindig hihetetlenül imádom. Nem tudja valaki, lesz folytatás? happy.gif

Lesz, ma jelentették be twitteren yahoo.gif
2 felhasználónak tetszik: rammievengeance, Genevieve
2014. december 12. 01:01 #17
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Húú, nagyon rá vagyok pörögve a sorozatra. Ismét. laugh.gif
Sikerült megint, úgy tizedik alkalommal is újranézni az eddigi részeket, és még mindig annyira imádom! biggrin.gif Jó lenne tudni, hogy pontosan mikor jön a 3. évad, mert tűkön ülök.
Ó, egyébként kíváncsi leszek, hogy magyarul lesz-e a sorozat, mert már meg nem mondom hol, de olvastam valami olyat, hogy a My Fat, Mad Teenage Diary (tehát a könyv biggrin.gif) meg fog jelenni magyarul. hullam.gif
1 felhasználónak tetszik: exoverdose
2015. február 02. 15:47 #18
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Sikerült lebetegednem, de annyi jó van benne, hogy újra tudtam nézni a sorozatot - megint. biggrin.gif Viszont kicsit szomorú vagyok a hírek hallatán, hogy a 3. évaddal véget ér majd a széria, de legalább nem megy át Vámpírnaplókba, amit a végtelenségig húznak. biggrin.gif Írtam egy cikket, remélem kikerül, de nagyjából ez van benne: klikk.
Istenem, alig várom már, hogy nézhessem, de annyira nem akarom, hogy vége legyen. cray.gif rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: riri17, exoverdose
2015. február 02. 18:14 #19
- törölt felhasználó -    
Idézet (rammievengeance @ 2015.02.02. 15:47)
Sikerült lebetegednem, de annyi jó van benne, hogy újra tudtam nézni a sorozatot - megint. biggrin.gif Viszont kicsit szomorú vagyok a hírek hallatán, hogy a 3. évaddal véget ér majd a széria, de legalább nem megy át Vámpírnaplókba, amit a végtelenségig húznak. biggrin.gif Írtam egy cikket, remélem kikerül, de nagyjából ez van benne: klikk
Istenem, alig várom már, hogy nézhessem, de annyira nem akarom, hogy vége legyen. cray.gif rohog.gif

Hát én olyan szomorú vagyok emiatt sad.gif Oké, hogy nem húzhatják sokáig, de 1-2 évad még bőven beleférne sad.gif Vagy egy normális évad, nem csak 3 rész :/
De ez a rész is biztosan csodálatos lesz, várom én is nagyon smileeee.gif
Neked pedig jobbulást! smileeee.gif
2015. február 02. 20:19 #20
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Idézet (rednail @ 2015.02.02. 18:14)
Hát én olyan szomorú vagyok emiatt sad.gif Oké, hogy nem húzhatják sokáig, de 1-2 évad még bőven beleférne sad.gif Vagy egy normális évad, nem csak 3 rész :/
De ez a rész is biztosan csodálatos lesz, várom én is nagyon smileeee.gif 
Neked pedig jobbulást! smileeee.gif

Igen, azért, mert utolsó évad, még lehetne több három résznél. Mondjuk húsz perccel hosszabbakat kapunk, és így is mindig hosszabbnak éreztem a részeket 40-45 percnél, tehát ez nagy plusz.
Egyébként nagyon remélem, hogy nem lesz nagyon szomorú. Kinézem a készítőkből, hogy megríkatnak így búcsúzóul. rohog.gif
A cikk meg törölve lett. Herri Sztájlsz szülinapja biztos fontosabb xd
Ó, köszönöm, és nemsokára válaszolok a privire. (Hihetetlen vagyok, tudom, de most legalább kapóra jött ez a néhány szabad nap) blush.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Ian Hart Ian Hart 6791.