Starity

My Mad Fat Diary (2013–2015)

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. február 02. 20:46 #21
- törölt felhasználó -    
Idézet (rammievengeance @ 2015.02.02. 20:19)
Igen, azért, mert utolsó évad, még lehetne több három résznél. Mondjuk húsz perccel hosszabbakat kapunk, és így is mindig hosszabbnak éreztem a részeket 40-45 percnél, tehát ez nagy plusz.
Egyébként nagyon remélem, hogy nem lesz nagyon szomorú. Kinézem a készítőkből, hogy megríkatnak így búcsúzóul. rohog.gif
A cikk meg törölve lett. Herri Sztájlsz szülinapja biztos fontosabb xd
Ó, köszönöm, és nemsokára válaszolok a privire. (Hihetetlen vagyok, tudom, de most legalább kapóra jött ez a néhány szabad nap) blush.gif

Az a plusz 20 perc akkor se vigasztal biggrin.gif Persze, azért örüljünk ennek is, de annyira kár, hogy kasza lett sad.gif
Jaj ne már, ez eddig eszembe se jutott, de nehogy szomorúan zárják már le biggrin.gif Pedig tényleg kitelik tőlük.
Lol, pff, persze, hogy fontosabb biggrin.gif ... nem is fejtem ki a véleményem, de sajnálom, hogy nem került ki, pedig biztos vagyok benne, hogy jó pár embert érdekelt volna.
2 felhasználónak tetszik: N.k, rammievengeance
2015. április 03. 22:04 #22
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Idézet (rednail @ 2015.02.02. 20:46)
Az a plusz 20 perc akkor se vigasztal biggrin.gif Persze, azért örüljünk ennek is, de annyira kár, hogy kasza lett sad.gif
Jaj ne már, ez eddig eszembe se jutott, de nehogy szomorúan zárják már le biggrin.gif Pedig tényleg kitelik tőlük.
Lol, pff, persze, hogy fontosabb biggrin.gif ... nem is fejtem ki a  véleményem, de sajnálom, hogy nem került ki, pedig biztos vagyok benne, hogy jó pár embert érdekelt volna.

Hú, de rég jertam erre. blush.gif
Jaj, egyre izgatottab vagyok már, most szereztem meg a könyvet, és nagyon durva, hogy mennyi a hasonlóság a sorozat és az első rész között, tegnap érkezett postán, de már csak néhány oldal van vissza. rohog.gif Kicsit mondjuk össze vagyok zavarodva a nevek kapcsán, mert mindenki más nevet kapott a sorozatban, ezért most próbálom kizárni az onnan megszerzett infót, és úgy olvasni a könyvet, mintha teljesen új lenne számomra minden.
Ú, na meg ez a kis videó, amit Sharon vett fel annyira aranyosra sikeredett, jó látni, hogy megy már a forgatás és ott van mindenki. biggrin.gif (https://www.youtube.com/watch?v=2xgIfZAsN3I) Mindenki olyan, mint volt, Nico haja viszont nagyon vicces szerintem, de még ez is jól áll neki. biggrin.gif
2015. április 04. 20:41 #23
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
JÉZUS. Csak felnéztem Instagramra, és ez fogadott: https://instagram.com/p/1D4hvHi_vJ/?taken-by=nicomirallegro
Szerintem minden magyar fan helyett is meghaltam kétszer. wub2.gif
1 felhasználónak tetszik: Genevieve
2015. május 22. 19:31 #24
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Hoztam pár képet, hangolódjunk a harmadik évadra laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: exoverdose, healy.
2015. június 01. 14:03 #25
- törölt felhasználó -    
Idézet (rammievengeance @ 2015.04.03. 22:04)
Hú, de rég jertam erre. blush.gif
Jaj, egyre izgatottab vagyok már, most szereztem meg a könyvet, és nagyon durva, hogy mennyi a hasonlóság a sorozat és az első rész között, tegnap érkezett postán, de már csak néhány oldal van vissza. rohog.gif Kicsit mondjuk össze vagyok zavarodva a nevek kapcsán, mert mindenki más nevet kapott a sorozatban, ezért most próbálom kizárni az onnan megszerzett infót, és úgy olvasni a könyvet, mintha teljesen új lenne számomra minden.
Ú, na meg ez a kis videó, amit Sharon vett fel annyira aranyosra sikeredett, jó látni, hogy megy már a forgatás és ott van mindenki. biggrin.gif (https://www.youtube.com/watch?v=2xgIfZAsN3I) Mindenki olyan, mint volt, Nico haja viszont nagyon vicces szerintem, de még ez is jól áll neki. biggrin.gif

én is elfelejtek írni mindig ide blush.gif Hú s könyvet majd valahogy elolvasom én is, mert kíváncsi vagyok biggrin.gif
Lehet már tudni, hogy mikor kezdődik az évad? Bár ha tényleg csak 3 rész.. sad.gif
Láttam én is, hogy Nico itt volt, de jó lett volna vele találkozni biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: rammievengeance
2015. június 01. 17:58 #26
- törölt felhasználó -    
Idézet (rednail @ 2015.06.01. 14:03)
én is elfelejtek írni mindig ide  blush.gif  Hú s könyvet majd valahogy elolvasom én is, mert kíváncsi vagyok biggrin.gif
Lehet már tudni, hogy mikor kezdődik az évad? Bár ha tényleg csak 3 rész..  sad.gif 
Láttam én is, hogy Nico itt volt, de jó lett volna vele találkozni biggrin.gif

csak fel kéne néznem twitterre rolleyes.gif ma írták ki, hogy júniusban kezdődik thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: rammievengeance
2015. június 08. 20:47 #27
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Úúú, mindjárt meghalok már a várakozásban. laugh.gif
Nico haja *-*
Amúgy megint tépelődök, hogy vajon milyen véget kap majd a sorozat meg hasonlók. Remélem mindenkinek heppilájf lesz, mert ha úgy merik befejezni, hogy szomorú leszek, nem is tudom, mit csinálok. Igen, nagyon értelmes vagyok megint. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: healy., exoverdose, mattoficial
2015. június 09. 20:31 #28
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
MEGHALOKMOSTAZONNALJÉZUSDEVÁROMMÁR
Nico wub2.gif drool.gif heart.gif
"still too hot to handle" rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: healy., exoverdose, mattoficial
2015. június 09. 20:38 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (rammievengeance @ 2015.06.09. 20:31)
MEGHALOKMOSTAZONNALJÉZUSDEVÁROMMÁR
Nico wub2.gif drool.gif heart.gif
"still too hot to handle" rohog.gif

rohantam, hogy betegyek ide valamit, de nagyjából megelőztél biggrin.gif
na, azért csak itt hagyom nektek biggrin.gif
https://33.media.tumblr.com/210007633085bdef768af7768ee508e0/tumblr_npos97wasK1qf4tzwo2_500.gif
2 felhasználónak tetszik: rammievengeance, healy.
2015. június 10. 16:08 #30
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Idézet (rednail @ 2015.06.09. 20:38)
rohantam, hogy betegyek ide valamit, de nagyjából megelőztél biggrin.gif

Lehet, hogy túl nagy kocka vagyok rohog.gif

ÉÉS, kiderült, hogy mikor jön az első rész! biggrin.gif
Készüljetek!
*dobpergééés*
JÚNIUS 22 - HÉTFŐ
hullam.gif
3 felhasználónak tetszik: healy., riri17, exoverdose
2015. június 10. 16:48 #31
- törölt felhasználó -    
Idézet (rammievengeance @ 2015.06.10. 16:08)
Lehet, hogy túl nagy kocka vagyok rohog.gif
ÉÉS, kiderült, hogy mikor jön az első rész! biggrin.gif
Készüljetek!
*dobpergééés*
JÚNIUS 22 - HÉTFŐ
hullam.gif

alig várom biggrin.gif yahoo.gif
1 felhasználónak tetszik: rammievengeance
2015. június 22. 00:00 #32
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Gyerekek, ma startolunk!
El sem hiszem, hogy végre itt az új évad, nagyon izgatott vagyok már, alig bírok magammal holnap estig, közben pedig kicsit szomorú is vagyok, hogy csak három epizódot kapunk, de ahogy írtam is, nagyon remélem, hogy szép lezárást kap a történet. smileeee.gif
Ha esetleg más is olyan elvetemült, mint én, és szeretné egyből nézni, ahogy indul, kerestem hozzá livestream-et. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: exoverdose, healy.
2015. június 22. 00:07 #33
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Idézet (rammievengeance @ 2015.06.22. 00:00)
Gyerekek, ma startolunk!
El sem hiszem, hogy végre itt az új évad, nagyon izgatott vagyok már, alig bírok magammal holnap estig, közben pedig kicsit szomorú is vagyok, hogy csak három epizódot kapunk, de ahogy írtam is, nagyon remélem, hogy szép lezárást kap a történet. smileeee.gif
Ha esetleg más is olyan elvetemült, mint én, és szeretné egyből nézni, ahogy indul, kerestem hozzá livestream-et. laugh.gif


Hálás köszönet meghajolo.gif
2015. június 23. 00:18 #34
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
https://33.media.tumblr.com/e409347d7005a311a513f1e52b62051e/tumblr_muomp1wr2M1sao6hso1_400.gif
MI A FENE? ohmy.gif
!!erősen spoileres!!
Ez egyszerre volt borzasztóan jó és hihetetlenül szomorú is. Nem sírtam, de voltak pillanatok, amikor majdnem. Egész nap tűkön ülve vártam a 11 órát, már számoltam a perceket, egyfolytában tweetelem meg minden ilyen, és mikor láttam, hogy kezdődik, majdnem meghaltam. biggrin.gif
Az a kezdés, istenem, hát én szakadtam a nevetéstől, Rae megint hozta a formáját, de ezért is imádom ennyire. biggrin.gif Ahogy bemutatott, miután kiment az interjúról. rohog.gif
És Fin... Atya ég, Nico így is helyes volt, de ez a hosszabb haj... El lehetne szórakozni vele. blush.gif rohog.gif
Aztán a szerelmi vallomás - annyira örültem, majd kiugrottam a bőrömből. biggrin.gif És Katie (azt hiszem ez a csjaszi neve) nekem szimpatikus.
A Kesteres beszélgetés eszméletlen volt, ahogy azt már megszokhattuk. Azért sajnálom, hogy véget kell majd vetniük a terápiának, és ahogy látni véltem, Kesternek is adódtak gondjai... sad.gif
Jaj, nem tudom, mit említsek meg következőnek, annyi minden történt. biggrin.gif Finn meghívta Rae-t magához. Mármint úristeen. heart.gif Ez azért kegyetlenség, hogy választania kell Raenek az egyetem és Finn között. Most nem azért, de naaa. :'D
Chloe meg... Kicsit idegesített, de aztán az epizód végén majdnem sírva fakadtam.
BTW, ARCHIE JELENETE MI VOLT MÁR? _nevet.gif Szakadtam. XD "Rae, I've shaved" XD Danny meg nagy nyugodtan ül a hátsó ülésen. _nevet.gif És mi volt mát az a szexjelenet? XD Tök lazán nézik egymást az ablakon, a srác meg ott harapdálja a lepedőt. XD
Ó, és Karim meg mennyire kedves volt már, meghatott az a jelenet. Rae húga meg haláli cuki, igaz nem sokat láthattuk, de aranyos. biggrin.gif Meg mikor Rae bocsánatot kért a káromkodásért előre az anyjától. xD Kedvenc jeleneteim egyike.
Aaaaa, nem bírok várni, ez a vég egyszerűen elképesztő volt. Oké, Dan hozzátette, hogy nyugi, Chloe-nak nem lesz baja, de akkor is mi ez már, hogy itt van vége?! Kínzás! El sem hiszem, hogy már csak két rész, és vége. Remélem Rae jól fog dönteni. Én egyébként az egyetemet választanám, be kell vallanom, de aaa, Finn... XD Nem tudok értelmesen véleményt nyilvánítani jelen pillanatban, sajnálom. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: exoverdose, Genevieve
2015. június 23. 11:37 #35
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Akit érdekel, az epizód már tölthető. :D
2015. június 28. 21:13 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet (rammievengeance @ 2015.06.23. 00:18)
https://33.media.tumblr.com/e409347d7005a311a513f1e52b62051e/tumblr_muomp1wr2M1sao6hso1_400.gif
MI A FENE? ohmy.gif
!!erősen spoileres!!
Ez egyszerre volt borzasztóan jó és hihetetlenül szomorú is. Nem sírtam, de voltak pillanatok, amikor majdnem. Egész nap tűkön ülve vártam a 11 órát, már számoltam a perceket, egyfolytában tweetelem meg minden ilyen, és mikor láttam, hogy kezdődik, majdnem meghaltam. biggrin.gif
Az a kezdés, istenem, hát én szakadtam a nevetéstől, Rae megint hozta a formáját, de ezért is imádom ennyire. biggrin.gif Ahogy bemutatott, miután kiment az interjúról. rohog.gif
És Fin... Atya ég, Nico így is helyes volt, de ez a hosszabb haj... El lehetne szórakozni vele. blush.gif rohog.gif
Aztán a szerelmi vallomás - annyira örültem, majd kiugrottam a bőrömből. biggrin.gif És Katie (azt hiszem ez a csjaszi neve) nekem szimpatikus.
A Kesteres beszélgetés eszméletlen volt, ahogy azt már megszokhattuk. Azért sajnálom, hogy véget kell majd vetniük a terápiának, és ahogy látni véltem, Kesternek is adódtak gondjai... sad.gif
Jaj, nem tudom, mit említsek meg következőnek, annyi minden történt. biggrin.gif Finn meghívta Rae-t magához. Mármint úristeen. heart.gif Ez azért kegyetlenség, hogy választania kell Raenek az egyetem és Finn között. Most nem azért, de naaa. :'D
Chloe meg... Kicsit idegesített, de aztán az epizód végén majdnem sírva fakadtam.
BTW, ARCHIE JELENETE MI VOLT MÁR? _nevet.gif Szakadtam. XD "Rae, I've shaved" XD Danny meg nagy nyugodtan ül a hátsó ülésen. _nevet.gif És mi volt mát az a szexjelenet? XD Tök lazán nézik egymást az ablakon, a srác meg ott harapdálja a lepedőt. XD
Ó, és Karim meg mennyire kedves volt már, meghatott az a jelenet. Rae húga meg haláli cuki, igaz nem sokat láthattuk, de aranyos. biggrin.gif Meg mikor Rae bocsánatot kért a káromkodásért előre az anyjától. xD Kedvenc jeleneteim egyike.
Aaaaa, nem bírok várni, ez a vég egyszerűen elképesztő volt. Oké, Dan hozzátette, hogy nyugi, Chloe-nak nem lesz baja, de akkor is mi ez már, hogy itt van vége?! Kínzás! El sem hiszem, hogy már csak két rész, és vége. Remélem Rae jól fog dönteni. Én egyébként az egyetemet választanám, be kell vallanom, de aaa, Finn... XD Nem tudok értelmesen véleményt nyilvánítani jelen pillanatban, sajnálom. rohog.gif


Azt hiszem mindent leírtál amit szerettem volna én is biggrin.gif Annyira elszomorít, hogy már csak 2 rész sad.gif Szerintem Rae elmegy egyetemre, én is azt tenném, hiába lenne egy álompasim unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: rammievengeance
2015. június 30. 00:01 #37
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Erre nincsenek szavak... cray.gif
2015. július 02. 18:26 #38
- törölt felhasználó -    
Idézet (rammievengeance @ 2015.06.30. 00:01)
Erre nincsenek szavak... cray.gif

Most néztem meg én is cray.gif hát Rae úristen. meg Finn??? Mit csinált Finn azzal a csajjal, hát ne már? Na meg Kester sad.gif Nagyon remélem, hogy happy ending lesz a vége, hogy a következő rész már nagyon jó lesz, de alig hiszem el, hogy ez lesz az utolsó és vége sad.gif Miért?
1 felhasználónak tetszik: rammievengeance
2015. július 07. 00:05 #39
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Életem egyik legmeghatározóbb sorozata volt. Nevettem és sírtam rajta, el sem hiszem, hogy vége. Szavakkal nem tudom kifejezni, mit érzek jelen pillanatban. MY MAD FAT DIARY FOR LIFE! heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Genevieve, exoverdose
2015. július 08. 05:34 #40
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Utálom, hogy ez a sorozat mennyi érzést ki tud váltani belőlem, mennyi mindenre rávilágít és mennyire igaza van. Hiteles képet fest a világról, nem pedig egy cukormázzal borított álomképet a valóságról. Nem akartam, hogy eljöjjön az utolsó epizód, nem volt belőle elég! sad.gif (bár nekem még 100 rész sem lett volna elegendő rohog.gif )
Az biztos, hogy még rengetegszer fogok leülni a laptop elé és elindítani. Imádtam minden egyes percét ennek a sorozatnak, kivétel nélkül az összes színész jól teljesített és szerethető volt.
Az egyik percben még nevettem, a másik percben gombóc gyülemlett a torkomban. Sokszor megölelgettem volna Raet, máskor viszont a cipőmet hozzá vágtam volna mérgemben, és pont ezért imádtam ennyire a sorozatot, beleéltem magam a történések folyamatába. Nem utolsó sorban pedig, hálás vagyok amiért megismerhettem Nicot! happy.gif

https://38.media.tumblr.com/e09449db884b78d71c14819207d65a52/tumblr_nr570oVemc1u092ypo3_r1_400.gif https://33.media.tumblr.com/dab1560f91cec65c04c9cb50c3fc2b1a/tumblr_nr570oVemc1u092ypo2_400.gif
2 felhasználónak tetszik: Genevieve, rammievengeance
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Ian Hart Ian Hart 6829.