A színésznő, aki a Végzet Ereklyéi könyvtrilógia Clary Frayjét valósítja meg, erősítette meg a hírt, hogy a Hamuváros forgatásai ugyan 2014-re vannak tervben, de még most sem kezdődtek el!
A teljes cikkhez kattints ide!
Késik a Hamuváros forgatása
2014. február 02. 17:41
#3
Jaj, azért remélem mindnél előbb elkezdik a forgatást.
A könyvet meg már várom:)
2014. február 02. 17:41
#4
|
|
SHSophie2000hi. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.15. Hozzászólás: 1796 Csatolások: 48 Azonosító: 186050 offline
|
A film nem tetszett, a könyvet imádom, ettől függetlenül (ha egyszer lesz) megnézem ezt is.
2014. február 02. 17:56
#8
|
|
Bloodrage12izé |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.10.24. Hozzászólás: 1050 Csatolások: 2491 Azonosító: 214009 offline
|
holczerd1997: kissé elegem van az ilyesfajta kommenteidből
2014. február 02. 17:56
#9
|
|
selena gomez fan22Mad Hatter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.21. Hozzászólás: 1095 Csatolások: 6 Azonosító: 209928 offline
|
a twilight szerintem 1000x jobb.
2014. február 02. 17:57
#10
|
|
Jenny LawlietLove Me Till It Hurts |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.30. Hozzászólás: 3505 Csatolások: 87 Azonosító: 130326 offline
|
A könyveket imádom, de az első film is pocsék lett. Főleg, hogy Lily lett Clary. Ha valakinek nincs tehetsége a színészethez, hát ez a csaj az. Egyszerűen förtelmes. A foglalkozása inkább az, hogy Phil Collins lánya...
2014. február 02. 18:01
#12
|
|
Ria1997dollophead |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.17. Hozzászólás: 1072 Csatolások: 0 Azonosító: 151247 offline
|
Idézet (selena gomez fan22 @ 2014.02.02. 17:56)
a twilight szerintem 1000x jobb.
Már ne is haragudj, de kérdezte valaki?
A film valóban hatalmas csalódás volt, de adok neki még egy esélyt, a könyv miatt.
1 felhasználónak tetszik:
Alison Lerman
2014. február 02. 18:04
#13
nekem nagyon tetszett az első film is, úgyhogy nagyon várom a folytatást
2014. február 02. 18:07
#14
Há Ria1997 egyetértek nem volt valami nagy durranás filmben de a könyvben nagyon jól le van irva és el van képzelve, szemény szerint várom vagyon
2014. február 02. 18:07
#15
|
|
cielCarat |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.11.02. Hozzászólás: 2897 Csatolások: 0 Azonosító: 163123 offline
|
A TMI nem trilógia. Annak indult, de közben lett még két része, a hatodik pedig idén fog kijönni.
Sajnálom, hogy a film nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, és nem lett akkora hype körülötte, mint azt várták, mert a könyv az tényleg nagyon jó.
Sajnálom, hogy a film nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, és nem lett akkora hype körülötte, mint azt várták, mert a könyv az tényleg nagyon jó.
2014. február 02. 18:11
#16
|
|
DialaMiss Objective |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.10.27. Hozzászólás: 2235 Csatolások: 0 Azonosító: 214153 offline
|
Nekem a Pokoli szerkezetek jobban tetszett, mitöbb, én Jace-t is egy modernkori Will-utánzatnak éreztem. Ez a szenvedés meg Clary és Jace között pedig csak irritált, végig azt vártam, mikor találnak már egymásra.
A film pedig... Jace leírása után ez a feminin selyemfiú Jamie cseppet sem váltotta be a reményeimet. Nem csoda, hogy bukott.
Inkább a Pokoli szerkezeteket kellene filmre vinni, valami értékelhető hapsival a főszerepben.
A film pedig... Jace leírása után ez a feminin selyemfiú Jamie cseppet sem váltotta be a reményeimet. Nem csoda, hogy bukott.
Inkább a Pokoli szerkezeteket kellene filmre vinni, valami értékelhető hapsival a főszerepben.
2014. február 02. 18:21
#17
|
|
helgoca1994 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.26. Hozzászólás: 577 Csatolások: 0 Azonosító: 159420 offline
|
Alig várom hogy elkezdődjön a forgatás!! Imádom a könyveket, alig várom hogy kijöjjön a hatodik is
2014. február 02. 18:23
#18
|
|
deaddreamer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.01.15. Hozzászólás: 581 Csatolások: 84 Azonosító: 219343 offline
|
Megnézem ha kijönn,de nem várom.A film úgyan nem tetszet,de a könyvet vagy háromszor kiolvastam.
2014. február 02. 18:24
#19
Én nemrég kezdtem olvasni a könyvsorozat első részét, igaz, hogy az jobb, mint a film, de nem értem egyesek miért Lily-t okolják, nem Ő rendezte és nem is Ő írta a forgatókönyvet.
Én mindenesetre várom a következő filmet, mert az első is tetszett.
2014. február 02. 18:26
#20
|
|
DettaQueen♛ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.07. Hozzászólás: 4786 Csatolások: 689 Azonosító: 128947 offline
|
Én elolvastam az összes lefordított részt, és háát nekem volt hogy az egész könyv nem tetszett. Ez a huzavona benne untatott. De film nem volt rossz, bár kb csak olyan 35-40. perctől kezdett el érdekessé várni, azért kíváncsian várom a 2. részt hogy azt hogy fogják megoldani
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.


offline





