A színésznő, aki a Végzet Ereklyéi könyvtrilógia Clary Frayjét valósítja meg, erősítette meg a hírt, hogy a Hamuváros forgatásai ugyan 2014-re vannak tervben, de még most sem kezdődtek el!
A teljes cikkhez kattints ide!
Késik a Hamuváros forgatása
2014. február 02. 17:41
#3
Jaj, azért remélem mindnél előbb elkezdik a forgatást.
A könyvet meg már várom:)
2014. február 02. 17:41
#4
|
|
SHSophie2000hi. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.15. Hozzászólás: 1796 Csatolások: 48 Azonosító: 186050 offline
|
A film nem tetszett, a könyvet imádom, ettől függetlenül (ha egyszer lesz) megnézem ezt is.
2014. február 02. 17:56
#8
|
|
Bloodrage12izé |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.10.24. Hozzászólás: 1050 Csatolások: 2491 Azonosító: 214009 offline
|
holczerd1997: kissé elegem van az ilyesfajta kommenteidből
2014. február 02. 17:56
#9
|
|
selena gomez fan22Mad Hatter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.21. Hozzászólás: 1095 Csatolások: 6 Azonosító: 209928 offline
|
a twilight szerintem 1000x jobb.
2014. február 02. 17:57
#10
|
|
Jenny LawlietLove Me Till It Hurts |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.30. Hozzászólás: 3505 Csatolások: 87 Azonosító: 130326 offline
|
A könyveket imádom, de az első film is pocsék lett. Főleg, hogy Lily lett Clary. Ha valakinek nincs tehetsége a színészethez, hát ez a csaj az. Egyszerűen förtelmes. A foglalkozása inkább az, hogy Phil Collins lánya...
2014. február 02. 18:01
#12
|
|
Ria1997dollophead |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.17. Hozzászólás: 1072 Csatolások: 0 Azonosító: 151247 offline
|
Idézet (selena gomez fan22 @ 2014.02.02. 17:56)
a twilight szerintem 1000x jobb.
Már ne is haragudj, de kérdezte valaki?
A film valóban hatalmas csalódás volt, de adok neki még egy esélyt, a könyv miatt.
1 felhasználónak tetszik:
Alison Lerman
2014. február 02. 18:04
#13
nekem nagyon tetszett az első film is, úgyhogy nagyon várom a folytatást
2014. február 02. 18:07
#14
Há Ria1997 egyetértek nem volt valami nagy durranás filmben de a könyvben nagyon jól le van irva és el van képzelve, szemény szerint várom vagyon
2014. február 02. 18:07
#15
|
|
cielCarat |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.11.02. Hozzászólás: 2897 Csatolások: 0 Azonosító: 163123 offline
|
A TMI nem trilógia. Annak indult, de közben lett még két része, a hatodik pedig idén fog kijönni.
Sajnálom, hogy a film nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, és nem lett akkora hype körülötte, mint azt várták, mert a könyv az tényleg nagyon jó.
Sajnálom, hogy a film nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, és nem lett akkora hype körülötte, mint azt várták, mert a könyv az tényleg nagyon jó.
2014. február 02. 18:11
#16
|
|
DialaMiss Objective |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.10.27. Hozzászólás: 2235 Csatolások: 0 Azonosító: 214153 offline
|
Nekem a Pokoli szerkezetek jobban tetszett, mitöbb, én Jace-t is egy modernkori Will-utánzatnak éreztem. Ez a szenvedés meg Clary és Jace között pedig csak irritált, végig azt vártam, mikor találnak már egymásra.
A film pedig... Jace leírása után ez a feminin selyemfiú Jamie cseppet sem váltotta be a reményeimet. Nem csoda, hogy bukott.
Inkább a Pokoli szerkezeteket kellene filmre vinni, valami értékelhető hapsival a főszerepben.
A film pedig... Jace leírása után ez a feminin selyemfiú Jamie cseppet sem váltotta be a reményeimet. Nem csoda, hogy bukott.
Inkább a Pokoli szerkezeteket kellene filmre vinni, valami értékelhető hapsival a főszerepben.
2014. február 02. 18:21
#17
|
|
helgoca1994 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.26. Hozzászólás: 577 Csatolások: 0 Azonosító: 159420 offline
|
Alig várom hogy elkezdődjön a forgatás!! Imádom a könyveket, alig várom hogy kijöjjön a hatodik is
2014. február 02. 18:23
#18
|
|
deaddreamer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.01.15. Hozzászólás: 581 Csatolások: 84 Azonosító: 219343 offline
|
Megnézem ha kijönn,de nem várom.A film úgyan nem tetszet,de a könyvet vagy háromszor kiolvastam.
2014. február 02. 18:24
#19
Én nemrég kezdtem olvasni a könyvsorozat első részét, igaz, hogy az jobb, mint a film, de nem értem egyesek miért Lily-t okolják, nem Ő rendezte és nem is Ő írta a forgatókönyvet.
Én mindenesetre várom a következő filmet, mert az első is tetszett.
2014. február 02. 18:26
#20
|
|
DettaQueen♛ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.07. Hozzászólás: 4786 Csatolások: 689 Azonosító: 128947 offline
|
Én elolvastam az összes lefordított részt, és háát nekem volt hogy az egész könyv nem tetszett. Ez a huzavona benne untatott. De film nem volt rossz, bár kb csak olyan 35-40. perctől kezdett el érdekessé várni, azért kíváncsian várom a 2. részt hogy azt hogy fogják megoldani
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline




