Starity

Megjelent Tuomas Holopainen első videoklipje

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. február 07. 14:11 #21
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
draculina, ha valaki olyan véleménnyel van tuoról amilyennel, akkor biztos nem ok nélkül wink.gif ajánlom figyelmedbe a Once Upon a Nightwish című könyvet, a Nightwish történelmét. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: JBT1, TarjaNightwish
2014. február 07. 17:57 #22
- törölt felhasználó -    
GRATU !!!! biggrin.gif smileeee.gif
2014. február 07. 20:35 #23
draculina
draculina
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.23.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 171800
Offline offline
engem nem érdekel a könyv, mert abba is lehet hazugságokat írni. azt hiszem, nem véletlen az sem, hogy Tarja idióta férje pert vesztett ellenük. én Tuomast nem ismerem személyesen, így nem is mondok rá emberileg semmit. jah, meg nem is érdekel. a szülei, testvérei szeretik, a párja is, Sami sem haraggal vált el tőle, a mai napig jó barátságba vannak, akkor annyira kiállhatatlan ember nem lehet. az meg, hogy a két vérig sértett énekesnő kígyót-békát kiabál rá, hidegen hagy. Anette is elárulta magát, hogy neki ez csak egy "állás". hát bocs, de a Nightwish azért mégsem a sarki közért. gondolom Tuomas is észrevette, hogy Anette nem teszi oda magát 100 %-ig, ezért kellett mennie.
2014. február 07. 21:33 #24
- törölt felhasználó -    
lmao draculina: nem véletlenül mondják, hogy a szerelem vak wink.gif
a per tárgyát a Once Upon a Nightwish: The Official Biography 1996-2006 kiadvány képezte, amely Tarja férjével állt összefüggésben és hogy hivatalos forrásból idézzek;

"Cabuli claims that the information published about him and his businesses in the book is completely false. The portrait of Marcelo Cabuli depicts a money-grasping, less-than-honest, arbitrary, and manipulative manager who was engaged on setting up his wife's solo career and who drove a wedge between her and the other members of the power metal band."

szóval ezt perre viheted, de hogy a f*szba (már elnézést a kifejezésért) bizonyítod, azt hogy hazudnak? ennyi erővel most tuomasról is ugyanezt ki lehetne adni mivel a feleségével csinált közös számot, a banda háttérbe szorult, mégis annak a népszerűségét meglovagolva hírdeti solo projetjét blablabla.

az, hogy mennyi igaz abból amit tarja, anette mondott T-ról nem tudom, nem tudhatjuk. viszont én mint hatalmas nagy nw fan (főleg a tarjás era) nem hallottam tarját fröcsögni toumasról egy interjúban sem. arról se olvastam hogy kigyót, békát mondott rá. arról igen, hogy nem érezte helyénvalónak a vádakat és nagyon megviselték a történtek... anette más tészta, ő tette fel a pontot az i-re.
2014. február 07. 22:35 #25
draculina
draculina
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.23.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 171800
Offline offline
most konkrétan én is az Anettes kifakadásról beszéltem. ennek kapcsán írtam, amit...mert Anette is magának kereste a bajt.

Tarjaról semmit nem tudok konkrétan, mert abban az időben még nem ismertem a bandát, csak abból táplálkozok, amiket utólag hallottam. de megérteni őt sem értettem, mitől borult ki annyira, hiszen eleve ki akart szállni a bandából. szóval a részéről is inkább egy hiszti volt, amiért egy szégyenbélyeget kapott a bandától azáltal, hogy nem kilépett, hanem kirúgott énekesnőként beszélnek róla. de persze vele kapcsolatban is mindenki sokkal inkább hitt a női krokodilkönnyeknek.

én csak azért szólaltam meg, mert nem szeretem, hogy itt a legtöbben Tuomast mondják el mindennek, és mindenki úgy tesz, mintha olyan jól ismerné őt. senki nem ismeri személyesen, senki nem a barátja, így senki nem is tudhatja, milyen ember. ennyi.
2014. február 08. 07:55 #26
- törölt felhasználó -    
ehm.. azért az szerintem elég gyenge jellemre vall, hogy levél útján dobták ki (tarját). ha olyan komoly gondjai voltak vele mért nem próbált meg vele normális ember módjára beszélni? elvileg régóta ismerték egymást,- már az együttes megszületése előtt baráti viszonyban voltak, akkor kérdem én az elkövetkezendő közel 10 év (zenélés) mit ért a számára? ahh hogy jött a démon tarja férjének személyében, aki egyébként menedzser, és mint menedzser megvannak a feladatai, kötelességei. nyilvánvaló mások a meglátásai, más szemlélettel bír mint egy zenész, énekes. (ha belegondolsz mi egy menedzser feladata, akkor a lentebbi hozzászólásomba bemásolt toumasos vádak nevetségessé vállnak). DE! az még toumastól is meredek kijelentés, hogy a NW egy életérzés nem pedig egy cég, ami profitot termel. ennyi erővel mért nem fogja magát és megy el egy aluljáróba zenélni? értem én, nem a meggazdagodáson van a hangsúly, de mindenki abból szeretné megkeresni a kenyérre valót, amit csinál és nem másból.
mint egy reménytelen szerelmes, akit zavart, hogy szíve hölgye rút kiskacsából, hattyúvá lett, lefogyott, stílusának megfelelően kezdett el öltözködni és olyan ruhákat is felvett, amiket azelőtt nem. több időt töltött a férjével, teljesen kivirult és feltöltődött és mindezen változások nélküle mentek végbe. elhanyagolva érezte magát, egyértelműsítette, hogy tarja számára már nem ő/a nw a legfontosabb. ez az ahogy én látom, és ami lejött toumas leveléből és az azt követő sajtóközleményekből.
2014. február 08. 08:01 #27
- törölt felhasználó -    
az anettes elválás szintén "bűzlött". úgy volt, hogy közös megegyezésből válnak el útjaik, mint később kiderült ott is azért mert anettenek a család volt a fontosabb. ha anette valóban hazudik, akkor a többi nw-s srác mért nem áll ki egy emberként toumas mellett? úgy érzem ez a meccs még nem fejeződött be, kiváncsi vagyok mivel zárul az egész huza-vona, főleg most hogy anettetől megjelenik a hazugságok c. video/kislemez.
2014. február 08. 09:38 #28
- törölt felhasználó -    
Gartulálok thumbsup.gif meghajolo.gif
2014. február 08. 14:09 #29
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Online online
Idézet (draculina @ 2014.02.07. 22:35)
most konkrétan én is az Anettes kifakadásról beszéltem. ennek kapcsán írtam, amit...mert Anette is magának kereste a bajt. 
Tarjaról semmit nem tudok konkrétan, mert abban az időben még nem ismertem a bandát, csak abból táplálkozok, amiket utólag hallottam. de megérteni őt sem értettem, mitől borult ki annyira, hiszen eleve ki akart szállni a bandából. szóval a részéről is inkább egy hiszti volt, amiért egy szégyenbélyeget kapott a bandától azáltal, hogy nem kilépett, hanem kirúgott énekesnőként beszélnek róla. de persze vele kapcsolatban is mindenki sokkal inkább hitt a női krokodilkönnyeknek. 
én csak azért szólaltam meg, mert nem szeretem, hogy itt a legtöbben Tuomast mondják el mindennek, és mindenki úgy tesz, mintha olyan jól ismerné őt. senki nem ismeri személyesen, senki nem a barátja, így senki nem is tudhatja, milyen ember. ennyi.

Szerintem ha nem ismerted a Wisht a Tarjás időszakból akkor érdemesebb ha nem mondasz róla semmit,ha fogalmad sincs arról mi is történt valójában.Az meg,hogy kiszeretett volna lépni az együttesből az sem akkor lett volna hanem évekkel később bár lehet,hogy ez változott volna,az meg,megint a banda lelkén szárad,hogy mégcsak megsem próbálták megoldani a gondokat,hanem egyszerűbbnek látták hogy eldobnak 10 év remek zenélést,élményt és kitudja hány éven át tartó barátságot.Nem tudom neked,hogy esne ha 10 évig erősitesz egy együttest,amelyet részben te is alapitottál,majd később abban részesülsz,hogy azok az emberek,jobban mondva az az ember akit már gyerekkorod óta ismersz és vele nőttél fel úgy dob ki az együttesből mintha soha nemis ismertétek volna egymást.Nos szerintem,és számomra Tuomi örökre egy idióta ember marad,viszont elmondhatatlanul nagyrabecsülöm,mint zenész.És most itt nem arról van szó ki mennyire ismeri Tuot személyesen vagy sem,mindenki csak azt mondja amit lát és gondol és szerintem,most ő van nagyon elszállva magától..Amúgymeg Nettie-vel szemben Tarja SOHA semmilyen interjúban nem ejtette ki a száján azt a nevet,hogy Tuomas Holopainen,amióta távozott a Wishből és nemis mondott róla semmilyen rossz dolgot,ez is azt bozonyitja,hogy neki még van lelkiismerete és nem mond rossz dolgokat azokról az emberekről akiket egyszer a barátainak hivott,mégha ők csúnyán hátba is támadták..
1 felhasználónak tetszik: JBT1
2014. február 08. 17:29 #30
draculina
draculina
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.23.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 171800
Offline offline
mindegy, tudom, hogy nem vagyunk egyformák. naná, hogy az énekeseket véditek, mert ők is csajok. és a nők bármit képesek elhitetni bárkivel. elég, ha megnyomják a szemüket, és kipréselnek magukból pár krokodilkönnyet.

de egyet azért mégse felejtsetek el: ennek a bandának Tuomas a lelke és a mozgatórugója, legyen bármilyen sz*ralak is emberként. ezt a bandát nem Tarja, de még csak nem is Emppu tette azzá, ami, hanem egyedül csakis Tuomas azzal a sok zseniális dallal, amit egyedül ő írt. és ameddig ő vinni fogja előre a bandát, addig menni fog a szekerük, függetlenül attól, ki lesz a dalospacsirtájuk.
2014. február 08. 21:36 #31
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Online online
Azért azt még megemliteném,hogy a legsikeresebb dalok közül van olyan is,amelyet Emppu irt vagy éppen Marco szóval nemcsak Tuo tette azzá az együttest ami!
2014. február 09. 11:30 #32
- törölt felhasználó -    
Inkább csak a klipről írok véleményt, mert 1-2 cikknél már kifejtettem a véleményem Tuo bácsi "korrektségéről" tongue.gif
Azzal kezdeném, hogy szerintem az énekesnő személye elhibázott döntés volt. Persze érthető, hogy a szerelmét kérte fel és nincs is ezzel semmi probléma. Viszont számomra maximálisan hallgatható lenne a dal, ha nem Johanna énekelné. Abszolút nem tetszik a hangja. Viszont zeneileg semmi probléma vele, de ehhez Tuomas nagyon ért.
Mindenesetre annyit hozzáfűznék, hogy anno ez volt az egyik fő "kifogás" Tarja ellen, hogy "mert ő úgyis a szólókarrierjét tervezgeti már és nem a NW az első számára stb."...kérdem én akkor ez most mi?? Szólóalbum a NW árnyékában mégis nélkülük? fool.gif
1 felhasználónak tetszik: TarjaNightwish
2014. február 09. 12:04 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (TarjaNightwish @ 2014.02.08. 14:09)
SOHA[/u] semmilyen interjúban nem ejtette ki a száján azt a nevet,hogy Tuomas Holopainen,amióta távozott a Wishből és nemis mondott róla semmilyen rossz dolgot,ez is azt bozonyitja,hogy neki még van lelkiismerete és nem mond rossz dolgokat azokról az emberekről akiket egyszer a barátainak hivott,mégha ők csúnyán hátba is támadták..

Ezzel hatalmas nagy igazságot írtál le, bár az egész hozzászólásoddal mélyen egyetértek. 2005 óta Tarja nem egyszer sem teregette ki a szennyest egy interjúban sem, pedig azt hiszem, lenne mit. Általában minden egyes interjúban felhozták neki a Nightwish-t, nem tudtak leszakadni a témáról, és szegény Tarját napi szinten hetvenszer megkérdezték, hogy "Miért rúgtak ki a Wish-ből? Visszamész -e a bandába? Lesz még közös jövőtök?" Egyszer nyilatkozott, hogy NEM, NEM FOG VISSZAMENNI az együttesbe, csak ha a teljes bandát leváltják. Sokan ezen is ki voltak akadva, hiszen állítólag Emppu-val beszélő viszonyban vannak. Én ezt úgy gondolom, hogy Tarja-nak nyomós oka van arra, hogy ezt mondta, hiszen kirúgták az együttesből, amiben a kezdetek óta énekelt, és amivel addigra már öt nagylemezt tudhattak maguk mögött, és egy koncertet, amit éppen kiadni készültek DVD-n is. Nem elég, hogy a zenélés és a turnézás is az élete részévé vált azalatt az idő alatt, amíg a bandában volt, ráadásul állítólag barátok is voltak, és nem hiszem, hogy ne lenne emlékük abból az időből. Én megértem azt is, hogy nekik nem volt szimpatikus Tarja viselkedése, és ezért kirakták, bár én még mindig nem hiszem, hogy ösz-vissz ennyi lett volna az egész kiváló oka, mert a levélben ez van. Na meg Marcelo. Amúgy van olyan ember a mai napig, aki azt hiszi, hogy Tarját kirúgták, és várja, hogy "térjen vissza". Egyébként ott az Once Upon A Nightwish, elég sok mindent tartalmaz.

Az meg, hogy a banda lelke Tuomas, tényleg igaz valamilyen mértékben és szinten. A dalszövegeket ő írja, és ő a frontember is, ha szigorúan nézzük. A nőket nem azért védjük, vagy védem én személy szerint, mert nők. Ha két férfi énekessel lett volna ennyi dráma, és ilyen módon rakták volna ki mind a kettőt, ők is védelmet élveznének. Ebben a sztoriban mindenki hibás volt. Tarja biztos nem volt akkor szent, vagy nem tudom, hogy mik lehettek azok az eget rengető követelések és problémák, drámák amik ott mentek akkoriban, viszont Tarjánál kevés jobb embert ismerek, és ez valamilyen szinten rácáfol Tuomas állításaira. Bár azt nem lehet tudni, hogy akkor mik történtek a bandán belül, ahogy Tarja viselkedik azóta, egy kicsit más képet alkot, mint amilyen Tuomas leírt nekünk a nyílt levélben. Az Anette-s ügy meg úgy homály, ahogy van, bár én hiszek neki (is), nem hiszem, hogy csak a fiúk lennének a hunyók. Bár el tudom róluk képzelni. Mindegy. Kár, hogy a mai napig vannak olyan tényezők, nyilatkozatok és ki nem mondott szavak, amik ezt az ügyet ennyi idő elteltével is felbolygatják és vitát szítanak a rajongók és a kirúgott énekesnők / az együttes között.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mawofzlrFM1qkfc7qo1_250.gifhttp://31.media.tumblr.com/tumblr_mawofzlrFM1qkfc7qo2_250.gif
1 felhasználónak tetszik: TarjaNightwish
2014. február 09. 15:52 #34
draculina
draculina
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.23.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 171800
Offline offline
na, akkor hagyjuk is a témát, inkább én is a kliphez írnék.
tény, hogy Johanna hangja eléggé... fura... de egy ilyen "meselemez"-hez tökéletesen illik szerintem. olyan a hangja, mint valami mesefigurának biggrin.gif

de mégis írnék még valamit. lehet hogy Floorral jól ki fognak jönni... vele legalább együtt tudnak majd iszogatni. majd ő és Marco együtt pácolják a hangszálaikat a jó kis finn vodkában biggrin.gif
2014. február 10. 17:11 #35
CariDeefan
CariDeefan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.03.
Hozzászólás: 821
Csatolások: 26
Azonosító: 89015
Offline offline
najó, nekem tetszi. dallamos és fülbemászó. és van értelme a szövegnek. amit imádok. smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok