Starity

Axl Rose-t felháborította a lemészárolt zsiráf története

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. február 19. 10:47 #1
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Axl Rose fülébe is eljutottak a koppenhágai állatkertben történtek, és nem volt rest hangot adni nemtetszésének.
A teljes cikkhez kattints ide!
10 felhasználónak tetszik: Szandi0820, menthol, Jody, Midnight Memories, Szandiiii, Fan-ily6889, janet7, TheDanush, Elody, MadHatter
2014. február 19. 11:00 #2
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Én úgy hallottam, hogy darabokra vagdalták több ezer gyerek előtt, mert túlszaporulat volt az állatkertben. De akkor kérdem én: nem lehetett volna eladni szerencsétlen állatot? Bár nem ismerem Axl-t, mégis megemelem kalapom előtte, és mélységesen egyetértek vele!
2014. február 19. 11:07 #3
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Ezek itt pocsékolják a zsiráfot, ahelyett, hogy nekem adnák. Pedig úgy szeretnék egyet.
2014. február 19. 11:08 #4
- törölt felhasználó -    
Én úgy hallottam, hogy az állat életképtelen volt, a genetikai állománya gyenge volt (ezt mondták a Híradóban), és ezért darabolták fel és adták az oroszlánoknak. Egyébként az oroszlánok jól jártak, az állat teteme pedig nem a kukában végezte, hanem élelemként. Nem pocsékoltál el, hiszen élelem lett belőle! A természetben is az életképtelen egyed elpusztul, ez a természet rendje. Nem értem a felháborodást.

És a feldarabolásról. Úgy darabolták fel, ahogy minden más állatot, pl. a disznót, szarvasmarhát, stb. Itt szó sincs brutalitásról, ez megint egy felfújt "hír", hogy az emberek ugorjanak rá. Nos, úgy tűnik, megint sikerült a negatív propagandával való híresztelés.
3 felhasználónak tetszik: lpmaskmancick, Beyla, AFCfan
2014. február 19. 11:10 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (TheDanush @ 2014.02.19. 11:00)
Én úgy hallottam, hogy darabokra vagdalták több ezer gyerek előtt, mert túlszaporulat volt az állatkertben. De akkor kérdem én: nem lehetett volna eladni szerencsétlen állatot? Bár nem ismerem Axl-t, mégis megemelem kalapom előtte, és mélységesen egyetértek vele!

Én úgy tudom, hogy kerestek neki helyet, de mivel sehova sem kellett, ezt a módszert választották.
Én is felháborodtam és elkeseredtem, hogy olyan világot élünk, ahol ilyet meg lehet tenni. Remélem, lesznek következményei.
2014. február 19. 11:27 #6
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Köszönet Jolie_77-nek hogy lefordította Axl levelét. smileeee.gif meghajolo.gif

Egyébként szerintem is felesleges volt szegény zsiráffal ilyen körülmények között végezni. Az meg hogy a rossz genetikai állománya miatt tették amit tettek milyen bagatel kifogás már. Durvát mondok, de akkor miért nem teszik el láb alól azokat az embereket is akiknek valami genetikai betegségük van? Hogy ne tudjon szaporodni, ne adhassa át a hibás génjeit. Van erre más megoldás is ha nem akarják hogy egy állat szaporodjon. Úgy hívják, hogy kasztráció... Az állatkert dolgozói pedig tényleg nem érdemlik meg hogy állatokkal dolgozzanak. Nekik kéne legjobban tisztelni Őket, hisz nap mint nap közöttük ténferegnek.
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, menthol, Midnight Memories, Szandiiii
2014. február 19. 11:28 #7
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Online online
Bár nem kedvelem Axlt, ennek ellenére egyet kell értenem vele...mikor hallottam az esetről, végtelenül ledöbbentem és elszomorodtam...Mit vétett az a szegény kis zsiráf? Hogy a világra jött és nem volt tökéletes a vérvonala...ugyan, kérlek, ez nem mentség arra, hogy brutális módon lemészárolják és gyerekek szeme láttára vessék az oroszlánok elé...
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Midnight Memories, Szandiiii
2014. február 19. 12:07 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pöttömke @ 2014.02.19. 11:27)
Durvát mondok, de akkor miért nem teszik el láb alól azokat az embereket is akiknek valami genetikai betegségük van?

Hitler az Aktion T4 keretében csinálta. Akárhogy is veszem, ez egy barbár és inszenzitív lépés volt az állatkert részéről, az meg pláne, hogy gyerekek szeme láttára mészárolták le a zsiráfbébit.
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2014. február 19. 12:15 #9
- törölt felhasználó -    
Ahogy látom, jól működik a propaganda. Egyébként szó sincs róla, hogy lemészárolták volna. Lelőtték, és utána feldolgozták. Az lett volna brutális, ha élve teszik be az oroszlánok elé, akik szétmarcangolják, miközben a gyerekek ezt nézik (amit megjegyzem, természetfilmekben mutatni szoktak). Na, az kegyetlenség lett volna, bár az is természetes folyamat a húsevők részéről. A gyenge, életképtelen egyed pedig a természetben úgyis elpusztul, szóval nem értem, mi ebben az a nagyon borzasztó. Akkor kampányoljatok már légyszi a vaddisznóvadászat, vagy a szarvasvadászat ellen is!

Egyébként, miért baj, ha a gyerekek azt látják, hogyan dolgoznak fel egy állatot? Pl. aki disznót tart, az is ilyen módon dolgozza fel a tetemet, akkor nem értem, ez miért olyan felháborító? A vágóhidakon is pont ez történik a hússal, amit később megveszünk.

Mindegy, befogom, mielőtt megint én leszek a gonosz, a rossz, meg az empátiahiányos, és mindenki az én torkomnak ugrik. Szeretem az állatokat, de az életképtelen egyednek is jobb, ha nem nő fel, higgyétek el. Valószínűleg úgysem érte volna meg az egy éves kort sem, és az állat szempontjából is ez volt a lehető legjobb megoldás.

Na, végeztem, jöhetnek a kövek!
2014. február 19. 12:25 #10
Bella Pearl
Bella Pearl
soy valiente
 
Státuszshe might be shy sometimes, but honey, she is fierce!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.16.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 1037
Azonosító: 191721
Offline offline
Ezzel teljes mértékben egyetértek, ez szörnyű!!! A szívem szakad meg, nem hiszem el, hogy ezt teszik! Sok k*csög!!! -.-""""""""""
2014. február 19. 12:54 #11
- törölt felhasználó -    
Szegény állat.Igaza van. reklamalo.gif fool.gif
2014. február 19. 13:16 #12
- törölt felhasználó -    
Szegény! Le kellene csukatni az ilyen embereket
2014. február 19. 13:23 #13
Sofy98
Sofy98
visszatérő vendég
 
Státusz"Az ördög nem alszik, csak relaxál" - Lucifer
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.26.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 165909
Offline offline
Nem Axl az egyetlen, aki felháborodott...
2014. február 19. 13:27 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szin Tikee @ 2014.02.19. 13:17)
Azta kit érdekel???


A sok befolyásolható embert, akik, ha egy sztár mond valamit, máris egyetértenek vele, és szentírásnak veszik a szavait. Egyébként valószínűnek tartom, hogy Axl is csak azért nyilatkozott így, mert híresség, és muszáj volt valamit mondania. Gondolom a nyilatkozat manageri nyomásra történt, függetlenül attól, hogy ő mit gondol. A managerek pedig nagyon jól tudják, ahogy a hírességek is, hogy mivel lehet befolyásolni az embereket. Ez most is működött. dry.gif

Vajon mennyivel lett volna jobb annak a szegény állatnak, ha mondjuk betegségben, kínok között pusztul el 1-2 hónap múlva? Így az állatkert is jól járt, mert nem kellett pluszban húst venni, és a kis zsiráf sem szenvedett sokáig.

Amúgy a Híradóban mondták, hogy ők felajánlották a zsiráfot más állatkerteknek, akik csak az ún. "mészárlás" után jelentkeztek. Milyen fura, nem? Addig nem kellett a zsiráf, de miután szakszerűen feldolgozták, és az oroszlánok megették, már mindenki a nevezett állatkertet hibáztatja. A többiek meg lapulnak mint *** a fűben.
2 felhasználónak tetszik: lpmaskmancick, AFCfan
2014. február 19. 13:45 #15
- törölt felhasználó -    
Szegény állat! Inkább altatták volna el, de hamár muszály volt lelőni a valahol máshol és nem mindenki szeme láttára. Amúgy ilyenkor holvan a WWF??
2014. február 19. 13:48 #16
chevi
chevi
új tag
 
StátuszAnd the sign said, 'Long haired freaky people need not apply'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.15.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 0
Azonosító: 180473
Offline offline
furcsa,hogy az embernek már mekkora hatalma van a többi élőlény felett...úgy tudom azért végezték ki azt a zsiráfot,mert nem volt megfelelő a genetikai állomány és ezt az állatkertekben tényleg nagyon figyelembe veszik,persze nem alaptalanul...DE azt nem értem,hogy miért nem elég ilyenkor az , ha nem engedik,hogy párosodjon? az állatkert azért van.hogy fenntartsanak fajokat meg persze szórakoztatásra...az,hogy ez a zsiráf nem a jó génekkel rendekezett,az csak az emberek hibája,mégis az állatnak kellett meghalni:/
2014. február 19. 13:50 #17
mogyeszka
mogyeszka
 
Státusz''A titok olyan halmazállapotú anyag,amely alkoholban oldódik...'' :D ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 1693
Csatolások: 0
Azonosító: 217986
Offline offline
Húú,de felcsesznek engem azok a kommentek,hogy 'kit érdekel' ,meg hasonlóak... Ember,ha nem érdekel,akkor minek írsz ide? Azok tudnak a legjobban felidegesíteni,akik magasról letojják az állatok sorsát,ezzel nagyon fel tudnak hergelni! grrr.gif Hogy képzelik,hogy megölnek egy fiatal állatot a semmiért,miközben el is adhatták volna más állatkerteknek is! Az állatkertek véletlenül nem azért vannak,hogy,megvédjék az állatokat,nem pedig fordítva??? Az meg már feltette az i-re a pontot,hogy ráadásul a gyerekek előtt (!) oda is vetik az oroszlánoknak! Milyen barmok dolgozhatnak ott?? grrr.gif
2014. február 19. 14:02 #18
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Nem életképtelen volt, hanem túl sok hasonló géneket hordozó zsiráf volt abban az állatkertben. 110.gif
Többen is jelentkeztek a kivégzése előtt, hogy befogadnák.
Úgyhogy mielőtt másokat oktatunk ki a semmiről, legalább nézzünk utána a dolgoknak.
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, menthol, Midnight Memories, Szandiiii, Fan-ily6889, Pöttömke
2014. február 19. 14:19 #19
yes-i-not
yes-i-not
új tag
 
Státuszmég nem állítottam be a státuszomat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.26.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 220038
Offline offline
Szerintem mindenki felháborodott, akinek van egy kis ép esze...
2014. február 19. 14:27 #20
AnnaMetál
AnnaMetál
új tag
 
StátuszDid you kill Minnie Mouse, or did she surrender that dress willingly?-Hobson
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.26.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 0
Azonosító: 192356
Offline offline
Valahogy lehet, hogy ez érdekesen hangzik, de én azt az idiótát darabolnám fel és etetném meg az oroszlánokkal, aki ezt kitalálta. Ha mindenáron meg akarja ölni, akkor altassa el....Ebből kit akar nevelni? Szerintem ő sem örülne, ha a génhibái miatt most mindenki agyon akarná lőni....:/ Ez embertelenség....úgy kellene gondolkozni, hogy vajon nekem hű de fasza lenne, ha így halnék meg?...
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Axl Rose Axl Rose 618.