Starity

Megvan a TCMS öt döntőse

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. március 21. 15:37 #1
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A spanyol imitációs show-műsor harmadik évadának végső döntőjét március 27-én meccseli le egymás között az öt finalista az Antena 3 képernyőjén.
A teljes cikkhez kattints ide!
2014. március 21. 15:39 #2
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Girl In Fire ♥ ♥ ♥
2014. március 21. 15:39 #3
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Elírtam Girl "on" Fire
2014. március 21. 15:53 #4
- törölt felhasználó -    
Gratulálok nekik smileeee.gif
2014. március 21. 16:03 #5
sarika2001
sarika2001
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3762
Csatolások: 0
Azonosító: 171194
Offline offline
Gratulálok nekik! smileeee.gif Girl on Fire <3
2014. március 21. 16:11 #6
mogyeszka
mogyeszka
 
Státusz''A titok olyan halmazállapotú anyag,amely alkoholban oldódik...'' :D ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 1693
Csatolások: 0
Azonosító: 217986
Offline offline
Nem nézem ezt a műsort,de néhány produkciót láttam belőle,amik közül Roko ''átváltozásai'' lenyűgözőek voltak! ohmy.gif Ezért nem is értem,hogyhogy nincs a döntőben?! Aki nem hiszi,nézze meg akár az Amy Winehouse-os,vagy Shakira-s produkcióit,elképesztő! Megérdemelte volna! dry.gif
De a többieknek gratulálook!
2014. március 21. 18:26 #7
sewenteen
sewenteen
Kapitány Úr
 
Státuszvakarom a végbelem nánánáná
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.14.
Hozzászólás: 1138
Csatolások: 632
Azonosító: 129210
Offline offline
Érdekes, hogy amikor magyarországon vetítették akkor arról nem írtak cikket, ezt meg amit tutira nem néz senki, és ezáltal nem is nagyon érdekel itt starityn senkit, jön egy ilyen cikk!
Hát akkor most hadd álljak be a sorba és jöjjek a legnagyobb közhelyes kommentel, ami szerintem itt igen is megállja a helyét
"nem ismerem ezeket, és nem érdekelnek" smileeee.gif
valamint:
"Ez miért hír? Erről minek egy cikk?"

Ui: Nem akarom megbántani a cikk írót, ő biztos szereti, és nézi, és tényleg ne is vedd magadra Sally S. de ennél fontosabb (mert lássuk be, ennél minden fontosabb) híreket, meg nem hoznak le!
2014. március 21. 21:10 #8
- törölt felhasználó -    
why?why?why? h god why?
2014. március 22. 11:38 #9
cs.vera45
cs.vera45
 
StátuszAzt hiszem elmegyek szedni egy kis hidrogén-peroxidos alpakát...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.13.
Hozzászólás: 794
Csatolások: 0
Azonosító: 197734
Offline offline
sewenteen! Ha téged nem érdekel a cikk, ne olvasd! Tudom, hogy ez nagyon elcsépelt duma, de igenis ide illik, és csak ezt tudom mondani neked. Semmi baj azza, hogy kikerült a cikk, mert például engem érdekelt.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2014. március 22. 15:05 #10
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (mogyeszka @ 2014.03.21. 16:11)
Nem nézem ezt a műsort,de néhány produkciót láttam belőle,amik közül Roko ''átváltozásai'' lenyűgözőek voltak! ohmy.gif Ezért nem is értem,hogyhogy nincs a döntőben?! Aki nem hiszi,nézze meg akár az Amy Winehouse-os,vagy Shakira-s produkcióit,elképesztő! Megérdemelte volna! dry.gif
De a többieknek gratulálook!

Mogyeszka! Roko a masodik evad nyertese volt. :-)
2014. március 22. 15:14 #11
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (sewenteen @ 2014.03.21. 18:26)
Érdekes, hogy amikor magyarországon vetítették akkor arról nem írtak cikket, ezt meg amit tutira nem néz senki, és ezáltal nem is  nagyon érdekel itt starityn senkit, jön egy ilyen cikk! 
Hát akkor most hadd álljak be a sorba és jöjjek a legnagyobb közhelyes kommentel, ami szerintem itt igen is megállja a helyét 
"nem ismerem ezeket, és nem érdekelnek" smileeee.gif
valamint:
"Ez miért hír? Erről minek egy cikk?"
Ui: Nem akarom megbántani a cikk írót, ő biztos szereti, és nézi, és tényleg ne is vedd magadra Sally S. de ennél fontosabb (mert lássuk be, ennél minden fontosabb) híreket, meg nem hoznak le!

En is azt tudom javasolni neked, hogy ha valami nem erdekel, ne olvasd el. Arrol nem tehetek, ha a te kedvenceidrol nem jelennek meg cikkek. Miert nem irod meg akkor te? Ez a cikk azert szuletett meg, mert ket kedvencem is szerepelt ebben a musorban, sot, mindketten dontosok is lettek. En a cikkeimmel a kevesbe ismerrt vagy nepszeru muveszeket probalom bemutatni a nagyerdemunek, ezzel is promotalva oket. Tudod, nem csak azok a hiressegek vannak, akik 1000-res sorszam alatt vannak...
2014. március 24. 07:39 #12
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (sewenteen @ 2014.03.21. 18:26)
Érdekes, hogy amikor magyarországon vetítették akkor arról nem írtak cikket, ezt meg amit tutira nem néz senki, és ezáltal nem is  nagyon érdekel itt starityn senkit, jön egy ilyen cikk! 
Hát akkor most hadd álljak be a sorba és jöjjek a legnagyobb közhelyes kommentel, ami szerintem itt igen is megállja a helyét 
"nem ismerem ezeket, és nem érdekelnek" smileeee.gif
valamint:
"Ez miért hír? Erről minek egy cikk?"
Ui: Nem akarom megbántani a cikk írót, ő biztos szereti, és nézi, és tényleg ne is vedd magadra Sally S. de ennél fontosabb (mert lássuk be, ennél minden fontosabb) híreket, meg nem hoznak le!

Plusz a Starityt nem csak a Starity tagjai olvassák, hanem bárki, aki idetéved. Sőt, a Starity cikkeit több hazai hírportál összegyűjti, átveszi, stb. Több cikkem, ami itteniek szerint "a kutyát nem érdeklni" máshol több tetsziket kap, sőt. Speciel ez a cikkem ott már 17(!) lájkot kapott. Szóval túlzás kijelenteni, hogy senkit nem érdekel. Lehet, hogy az itt regisztrált tagokat nem, de másokat meg igen. Van nagyon sok tehetséges előadó. Attól, hogy valaki nem folyik a csapból is és te nem ismered, más még ismerheti, szeretheti, mert egyébként jó, amit csinál. Ennyi.

Azzal jönni pedig, hogy az én cikkem/cikkeim elveszik a helyet a fontosabb hírektől, hülyeség. Csak én veszem a fáradtságot, hogy megírom a kedvenceimmel kapcsolatos eseményeket, ezáltal is próbálom több emberhez eljuttatni őket. Te is írhatnál és akkor ami neked hírérték, jó eséllyel az is kikerülne. Ennyi.

Mellesleg nem árasztottam el a Starity-t hétről-hétre írásokkal ezzel a műsorral kapcsolatban. Ez a harmadik. De mindegyiknek azért volt egy jelentőségteljebbb hírértéke. A spanyol ajkú hírességekre is kíváncsi egy bizonyos szubkultúra, had járjon már nekik is néha egy kis hírmorzsa róluk. Nem mellesleg Edurne nálunk is elég ismert, bár sokkal inkább a párja által, aki egy híres futbalista. (kapus) Ha rákeresel a nevére, focival foglalkozó oldalak közül kapsz jópár találatot. Én nem szeretem a focit, de Edurnét tehetségesnek tartom és örülnék, ha nem csak egy jó csajt látnának személyében az emberek, aki egy De Gea párja, hanem azt a tehetséges előadót is, aki ő maga.

Na ennyit szerettem volna, csak hétvégén a kütyüről nem volt túl kényelmes hosszú szöveget írni, úgyhogy ez még az előző kommentem folytatása lenne...

Amúgy nem bántottál meg, de azért amit írtál, nem állja meg a helyét, ezért is reagáltam ennyit... Bocsi.
2014. március 29. 15:31 #13
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ha valakit érdekel, Edurne nyert. Mondjuk ez nem volt akkora meglepetés... Gondolom lesz majd vele hosszabb interjú, azt majd megírom külön cikként..
2014. május 03. 12:16 #14
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
na álljon már meg a menet! A hírszerkesztő dönti el, hogy milyen cikket jelentet meg, és nem ti és nem én. mad.gif

Azt meg had ne kelljen már mondani, hogy minek hozzászólni ahhoz vagy megnézni azt ami nem érdekel? Sally nagyon jó cikkeket szokott írni, nem értem hogy veszed magad ahhoz, hogy leminősítsd őt? Te talán jobbat tudsz írni? Azonkívül mint látod többen is írtak ide, szóval látszik, hogy mégsem olyan érdektelen ez a cikk. És abszolút igaza van Sallynek abban, hogy nem csak az agyonajnározott unalmas, esetleg feltűnésre vágyó celebecskéknek kellenek cikkek. Egy ilyen műsor is tud szórakoztató lenni. A folytatást pedig várom (cikk)
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!