Starity

Iggy Azalea beszólt Lorde-nak

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 11. 15:02 #21
- törölt felhasználó -    
Igazad van Genoveva01 rohog.gif
2014. június 11. 15:04 #22
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
4:10-től az a póz meg nézés...ohmy.gif Szabályosan megijedtem! Szerintem Lorde-nak valami baja van szellemileg.
2014. június 11. 15:05 #23
- törölt felhasználó -    
Örülök, hogy Iggy nincs elájulva ettől az agyonsztárolt libától. Rohadt unalmas dalai vannak és a hangja sem nagy szám.
2014. június 11. 15:06 #24
Queen1517
Queen1517
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.28.
Hozzászólás: 406
Csatolások: 0
Azonosító: 161328
Offline offline
Iggy se áll azon a szinten, de most vele értek egyet. Még akkor is, ha imádom Davet. Sose bírtam ezt a csajét.
2014. június 11. 15:07 #25
Fló07
Fló07
új tag
 
StátuszWe are, who we are
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.16.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 0
Azonosító: 215354
Offline offline
ÚR ISTEN!!!!! MI EZ???????? Ezt nem lehet "előadásak" nevezzni!"
2014. június 11. 15:08 #26
Queen1517
Queen1517
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.28.
Hozzászólás: 406
Csatolások: 0
Azonosító: 161328
Offline offline
Amúgy figyeltétek, milyen unottan tapsolják őt az emberek? XD
2014. június 11. 15:08 #27
- törölt felhasználó -    
Kicsit (?!) tetteti magát Lorde ezzel a mozgással, eléggé elborzasztó látvány biggrin.gif
2014. június 11. 15:08 #28
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Értem mit mond, de Lorde, meg Annie is azért lett választva, hogy az új generáció tehetségei is helyet kapjanak, és képviseljék a nőket a mai 'rock' iparban, míg Joan és Kim a legendás veteránokat. Szerintem ezzel semmi gond nincs. Nem hiszem, hogy tudnánk olyan énekesnőt találni a maiak közül, akire egyhangúan azt mondanák azt emberek, hogy Kurt szintjén van, de ettől még nem rossz dolog a mai generáció feltörekvő tehetségeit is elismerni, mert halad a világ és minden korban vannak tehetséges előadók. Egyébként is, mi az, hogy Kurt szintje? Ki mondja meg? És egyáltalán miért kell Kurt szintjén lennie? A saját szintjén van és a saját egyéniségét vitte bele az előadásba. Erre van szükségünk, SZÍNEKRE, nem Kurt Cobain imitátorokra. Szerintem Kurtnek tetszett volna a dolog. Persze nem tudhatjuk, de előbb gondolom azt róla, hogy támogatta volna, mint azt, hogy nem tartotta volna elég jónak saját magához képest... Dave-ék úgy gondolták, hogy Lorde oda való, ez mindent elmond.

Egyébként haláli, hogy jön a sok önjelölt kritikus megmondani, hogy milyen szar volt Lorde előadása, amikor annyi közük van az egészhez, hogy nekik még új volt ez a performansz rohog.gif De igen persze, ragadjunk le a mozgásnál, ragadjunk le a sminkjénél, az öltözékénél, a koránál, a Royalsnál, igen, legyünk szűk látókörűek, GYERÜÜÜNK! És persze csináljunk úgy, mintha tényleg amiatt mondanánk mindezt, mert hatalmas Nirvana rajongók vagyunk és Lorde megszentségtelenítette Kurt dalát, meg jajdeszégyen, miközben csak be akarjuk bizonyítani, hogy mekkora unikumok vagyunk, amiért a régi Nirvanát szeretjük szemben az új Lorde-dal, mert tényleg a korszakon múlik, hogy ki milyen tehetséges.

Egyébként meg aki annyira oda, meg vissza van attól, hogy "végre valaki aki nem szereti ezt a tehetségtelen szarszemétszar Lorde-ot" az vessen egy pillantást Iggy Twitterére. Nem minden fekete-fehér.
2 felhasználónak tetszik: VampireBella, Szandi0820
2014. június 11. 15:09 #29
MrVelvetSky
MrVelvetSky
All Red Everything™
 
Státusz
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 1134
Csatolások: 26
Azonosító: 210689
Offline offline
Ez halál fos. már bocs imádom lorde-ot de ezt nem kellett volna. kurt Cobain-nel senki nem ér fel. meg Taylor MOmsen-nel sem :3
2014. június 11. 15:10 #30
- törölt felhasználó -    
Mi az, hogy borzalom és szégyen? blink.gif
Az a vicc, hogy éppen olyanok sértegetik Lorde-ot, akiknek a kedvencei (Bieber, Selena, LittleMix) még csak énekelni sem tudnak és mindent a fenekük alá raknak... Lorde pedig még előadóként is zseniális. Imádom, ahogy beleéli magát a dalokba. Ráadásul dalszövegíróként se semmi a csaj. A tucat meg nem nála kezdődik...
3 felhasználónak tetszik: VampireBella, Szandi0820, janet7
2014. június 11. 15:16 #31
- törölt felhasználó -    
Ezt nem lehet előadásnak nevezni...
2014. június 11. 15:20 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (janet7 @ 2014.06.11. 15:08)
Értem mit mond, de Lorde, meg Annie is azért lett választva, hogy az új generáció tehetségei is helyet kapjanak, és képviseljék a nőket a mai 'rock' iparban, míg Joan és Kim a legendás veteránokat. Szerintem ezzel semmi gond nincs. Nem hiszem, hogy tudnánk olyan énekesnőt találni a maiak közül, akire egyhangúan azt mondanák azt emberek, hogy Kurt szintjén van, de ettől még nem rossz dolog a mai generáció feltörekvő tehetségeit is elismerni, mert halad a világ és minden korban vannak tehetséges előadók. Egyébként is, mi az, hogy Kurt szintje? Ki mondja meg? És egyáltalán miért kell Kurt szintjén lennie? A saját szintjén van és a saját egyéniségét vitte bele az előadásba. Erre van szükségünk, SZÍNEKRE, nem Kurt Cobain imitátorokra. Szerintem Kurtnek tetszett volna a dolog. Persze nem tudhatjuk, de előbb gondolom azt róla, hogy támogatta volna, mint azt, hogy nem tartotta volna elég jónak saját magához képest... Dave-ék úgy gondolták, hogy Lorde oda való, ez mindent elmond.
Egyébként haláli, hogy jön a sok önjelölt kritikus megmondani, hogy milyen szar volt Lorde előadása, amikor annyi közük van az egészhez, hogy nekik még új volt ez a performansz rohog.gif De igen persze, ragadjunk le a mozgásnál, ragadjunk le a sminkjénél, az öltözékénél, a koránál, a Royalsnál, igen, legyünk szűk látókörűek, GYERÜÜÜNK! És persze csináljunk úgy, mintha tényleg amiatt mondanánk mindezt, mert hatalmas Nirvana rajongók vagyunk és Lorde megszentségtelenítette Kurt dalát, meg jajdeszégyen, miközben csak be akarjuk bizonyítani, hogy mekkora unikumok vagyunk, amiért a régi Nirvanát szeretjük szemben az új Lorde-dal, mert tényleg a korszakon múlik, hogy ki milyen tehetséges.

Teljesen egyetértek.
2014. június 11. 15:22 #33
RihannaFan26
RihannaFan26
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.03.
Hozzászólás: 747
Csatolások: 1
Azonosító: 211156
Offline offline
Igazad van Iggy!!Én nagyon nem csípem ezt a Lordet.
2014. június 11. 15:26 #34
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8762
Csatolások: 215667
Azonosító: 59785
Online online
Komolyan mindig, hozok mindjárt egy popcornt, annyira élvezetes olvasgatni a hozzászólásokat. Röhej, hogy amit Lorde csinál, azt itt csak fikázni lehet. rolleyes.gif Mindegy... véleményem szerint volt már ettől jobb fellépése is Lorde-nak, de kit érdekel, szerintem még így is jól nyomta. smileeee.gif Felesleges a hasonlítgatás, más világ a kettő. Ha pedig egy Dave Grohl szerint van helye a zeneiparban, azért az valamit mégis csak elmond. smileeee.gif Azt meg mondjuk nem értem, miért kell hogy egy szinten legyen egy emlékelőadás az eredeti előadóéval. Hol is kikötés ez?
Ennek az Iggynek meg azt hiszem, utánahallgatok, hogy ő mit is produkál.
2014. június 11. 15:30 #35
- törölt felhasználó -    
amúgy ki a pcsa ez az Iggy azálea? Basszus, olyan mennyiségű szemétrevaló előadó lett, hogy katasztrófa, aztán ez pampog itt a nagy tapasztalatával
2014. június 11. 15:31 #36
- törölt felhasználó -    
Szerintem ez minden volt csak nem beszólás, gyerekek wink.gif Komolyan már csak a kommentek miatt is ide jövök biggrin.gif Iggy mindig is őszinte volt, és tény, hogy ez a fellépés nem Lorde napja volt, de nem véletlen van a zeneiparban kiss2.gif
2014. június 11. 15:32 #37
Ágika21
Ágika21
MézesMαckóღ
 
Státuszpitibuli allias pitbull :3 :'D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1836
Csatolások: 109
Azonosító: 180845
Offline offline
Ez nem nevezhető beszólásnak biggrin.gif
2014. június 11. 15:36 #38
AvrilSmile
AvrilSmile
 
Státusz"I have died everyday waiting for you"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.17.
Hozzászólás: 926
Csatolások: 4
Azonosító: 226218
Offline offline
Márcsak azért is megéri idejönni, hogy röhögjek a hozzászólásokon! Szerintem nem éri meg ezeken a hülyeségeken veszekedni ismeretlen emberekkel. Bár én is sokszor mondom erre meg arra az előadóra, hogy sz*r, ez ízlés dolga. Van aki ezt szereti van aki azt, ezért kár lenne nekem is szépen kifejtenem a véleményem az itt leírt témáról.
2014. június 11. 15:37 #39
- törölt felhasználó -    
Lorde szerintem csúnya, rossz a hangja, szóval igazad van Iggy
2014. június 11. 15:39 #40
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Nekem nem azért nem tetszett ez a változat, mert akármi bajom van Lorde - dal, de Iggy - vel sem értek egyet. Ahogy azt már előttem is írták, itt nem az volt a fontos, hogy az előadó azon a bizonyos szinten legyen, és ha azon lett volna, akkor sem tetszett volna mindenkinek. És most nyilván nagyon előítéletesnek fogok tűnni, de nekem még mindig az az érésem, hogy sokaknak az a legnagyobb baja Lorde - dal, hogy sokaknak "beszólt"

Ami az előadást illeti, nekem nem tetszett. Talán csak azért, mert már túlságosan megszoktam és megszerettem az eredetit, és túl nagy elvárásaim voltak. Meg szerintem Lorde - nak is voltak már jobb fellépései (nincs viszonyítási alapom)
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Lorde Lorde 617.