BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT VANDAA! <3
Pankráció V.
2014. augusztus 23. 00:12
#1881
|
|
MrVelvetSkyAll Red Everything™ |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 13.08.28. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 26 Azonosító: 210689 offline
|
Off:
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT VANDAA! <3
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT VANDAA! <3
2014. augusztus 23. 13:39
#1883
Idézet (riri17 @ 2014.08.22. 21:47)
Ha éjjel szembejönne velem az utcán, szerintem összefosnám magam.


Cody, mit műveltek veled?
Csini fiúból szörnyi lett v.v
2014. augusztus 23. 18:02
#1885
|
|
MrVelvetSkyAll Red Everything™ |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 13.08.28. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 26 Azonosító: 210689 offline
|
Off: új profil ^^
2014. augusztus 23. 18:37
#1886
Idézet (riri17 @ 2014.08.23. 15:32)
Szerintem énis kidőlnék.


Dicsák hogy letapizta a csaj haha.
2014. augusztus 23. 18:42
#1887
|
|
riri17coup d'état |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.18. Hozzászólás: 15998 Csatolások: 3351 Azonosító: 141001 offline
|
Idézet (MrVelvetSky @ 2014.08.23. 18:02)
Off: új profil ^^ 
Imádomaprofilképed.
Amúgy énis új profilt rittyentettem, bár olyan is lett.
On: Mondtam már amúgy, hogy nekem Edge a kedvenc pankrátorom.? Jó, most Moxley, de amúgy úgy összeségében Edge. Jó, tuti mondtam már, csak na.
2014. augusztus 23. 18:47
#1888
Idézet (riri17 @ 2014.08.23. 18:42)
Imádomaprofilképed.
Amúgy énis új profilt rittyentettem, bár olyan is lett.
On: Mondtam már amúgy, hogy nekem Edge a kedvenc pankrátorom.? Jó, most Moxley, de amúgy úgy összeségében Edge. Jó, tuti mondtam már, csak na.

Amúgy énis új profilt rittyentettem, bár olyan is lett.
On: Mondtam már amúgy, hogy nekem Edge a kedvenc pankrátorom.? Jó, most Moxley, de amúgy úgy összeségében Edge. Jó, tuti mondtam már, csak na.

Edge
1 felhasználónak tetszik:
riri17
2014. augusztus 23. 19:04
#1890
|
|
riri17coup d'état |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.18. Hozzászólás: 15998 Csatolások: 3351 Azonosító: 141001 offline
|
Idézet (Nessa123 @ 2014.08.23. 18:52)
Ezek nem normálisak


Ezt akárhányszor látom, megfulladok a röhögéstől.
2014. augusztus 23. 20:21
#1893
|
|
MrVelvetSkyAll Red Everything™ |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 13.08.28. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 26 Azonosító: 210689 offline
|
Idézet (riri17 @ 2014.08.23. 18:42)
Imádomaprofilképed.
Amúgy énis új profilt rittyentettem, bár olyan is lett.
On: Mondtam már amúgy, hogy nekem Edge a kedvenc pankrátorom.? Jó, most Moxley, de amúgy úgy összeségében Edge. Jó, tuti mondtam már, csak na.

Amúgy énis új profilt rittyentettem, bár olyan is lett.
On: Mondtam már amúgy, hogy nekem Edge a kedvenc pankrátorom.? Jó, most Moxley, de amúgy úgy összeségében Edge. Jó, tuti mondtam már, csak na.

Off: köszi a tiéd is jó <3 Lorde, Gaga *---*
1 felhasználónak tetszik:
riri17
2014. augusztus 23. 20:30
#1894
|
|
MrVelvetSkyAll Red Everything™ |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 13.08.28. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 26 Azonosító: 210689 offline
|
Van itt olyan aki még csinál pankrás videókat?
2014. augusztus 23. 20:34
#1895
|
|
riri17coup d'état |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.18. Hozzászólás: 15998 Csatolások: 3351 Azonosító: 141001 offline
|
Idézet (MrVelvetSky @ 2014.08.23. 20:21)
Off: köszi a tiéd is jó <3 Lorde, Gaga *---*
Azok csak emiatt a Mean Girls izé miatt vannak.
On:Szerintem Seth féltékeny volt, azért tette azt amit.

1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. augusztus 23. 20:36
#1896
|
|
MrVelvetSkyAll Red Everything™ |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 13.08.28. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 26 Azonosító: 210689 offline
|
Idézet (riri17 @ 2014.08.23. 20:34)
Azok csak emiatt a Mean Girls izé miatt vannak.
De Lorde amúgy kedvencem. ^^
On:Szerintem Seth féltékeny volt, azért tette azt amit.
Hát már lassan énis féltékeny leszek, na.


On:Szerintem Seth féltékeny volt, azért tette azt amit.


Nekem is .3 de Gaga is ^^
2014. augusztus 23. 20:39
#1897
Idézet (riri17 @ 2014.08.23. 18:42)
Imádomaprofilképed.
Amúgy énis új profilt rittyentettem, bár olyan is lett.
On: Mondtam már amúgy, hogy nekem Edge a kedvenc pankrátorom.? Jó, most Moxley, de amúgy úgy összeségében Edge. Jó, tuti mondtam már, csak na.

Amúgy énis új profilt rittyentettem, bár olyan is lett.
On: Mondtam már amúgy, hogy nekem Edge a kedvenc pankrátorom.? Jó, most Moxley, de amúgy úgy összeségében Edge. Jó, tuti mondtam már, csak na.

Nekem Edge annyira hiányzik
2014. augusztus 24. 12:49
#1899
Idézet (riri17 @ 2014.08.24. 11:39)
Hmm...
Ohh, hogy én mennyire imáádom
2014. augusztus 24. 19:14
#1900
Ezeket a képeket muszáj megosztanom veletek, hatalmas fejlődésnek örvend a magyar pankráció.
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline



