Pankráció V.
2014. augusztus 28. 21:03
#1941
2014. augusztus 28. 21:23
#1942
Héjj skacok Cody feleségét, Edent át tették az NXT-ből a WWE rosterébe.
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. augusztus 28. 21:29
#1943
Idézet (Apriil @ 2014.08.28. 21:23)
Héjj skacok Cody feleségét, Edent át tették az NXT-ből a WWE rosterébe. 
Ú ez tök jóó
2014. augusztus 29. 13:25
#1944
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. augusztus 29. 14:27
#1945
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. augusztus 30. 06:41
#1946
Idézet (June @ 2014.08.29. 13:25)
katt :3
jó, a fene sem gondolta volna, hogy Melissa és Angelina nagyon jó barátnők
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. augusztus 30. 11:33
#1947
|
|
MrVelvetSkyAll Red Everything™ |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 13.08.28. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 26 Azonosító: 210689 offline
|
Nektek van kedvenc pillanatképetek?
menőőő
menőőő
2014. augusztus 30. 11:58
#1948
Idézet (MrVelvetSky @ 2014.08.30. 11:33)
Nektek van kedvenc pillanatképetek?
menőőő
menőőő
Tényleg menőő
Nekem szerintem nincs kedvenc pillanatképem
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. augusztus 30. 16:50
#1949
Idézet (MrVelvetSky @ 2014.08.30. 11:33)
Nektek van kedvenc pillanatképetek?
menőőő
menőőő
Mike, ez a te pályád
nekem mindenki nagy meglepődésére, ez a kedvenc pillanatképen
2014. augusztus 30. 18:31
#1950
Eddie baby partyzni indult. #ragestyle #monsta #sexgymwrestling #bigbro #goouttonight
2014. augusztus 30. 21:55
#1951
|
|
MrVelvetSkyAll Red Everything™ |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 13.08.28. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 26 Azonosító: 210689 offline
|
A Battle of the Teams PVV kint!
2014. augusztus 31. 10:38
#1952
Idézet (MrVelvetSky @ 2014.08.30. 21:55)
A Battle of the Teams PVV kint!
Basszus Én nem is csináltam semmit és engem kell leütni a meccs végén ,Mike és Brizee?!
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. augusztus 31. 10:49
#1953
Idézet (A.J.2013 @ 2014.08.31. 10:38)
Basszus Én nem is csináltam semmit és engem kell leütni a meccs végén ,Mike és Brizee?! 
nyugi, engem is leütöttek
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. augusztus 31. 11:30
#1954
Idézet (June @ 2014.08.31. 10:49)
nyugi, engem is leütöttek 
Igen olvastam..
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. augusztus 31. 11:54
#1955
Idézet (A.J.2013 @ 2014.08.31. 11:30)
Igen olvastam..
És ettől most érezzem jól magamat?!

csak gondoltam szólok, hogy nem vagy egyedül
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. augusztus 31. 15:50
#1956
|
|
KazuoMrs. Howell |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.16. Hozzászólás: 7085 Csatolások: 5676 Azonosító: 165377 offline
|
Tegnap néztem a RAW-t a Viasat6-on és azt hittem, hogy menten elsírom magam.
Úristen, mi a tököm ez az új "ne-nyúlj-a-szexi-arcomhoz" Miz karakter?
Ez valami hihetetlenül undorító húzás volt a sztoriíróktól, mert egy többszörös bajnokot és nem mellesleg elég jó színészt aláztak meg. Állandóan csak arról beszéltek, hogy "Jaj, az arca miatt annyira híres.". B*tch, Miz a semmiből építette fel a pankrátori karrierjét. Nem értem, hogy miről beszélünk. Összességében valami szánalom volt az a Jericho vs. Miz meccs.
Bray Wyatt karaktere egyszerűen nevetséges. A hajával mintha Undertakerre szeretnék emlékeztetni a közönséget. Szánalomra se méltó karaktere van és ráadásul nem egy jó pankrátor. Amikor Jerichonak is magyarázott a Miz meccs után, nem is mert volna egyedül kiállni ellene. Személy szerint nem tudom azokat értékelni, akik "pincsikkel" tudnak dumálni.
Úristen, mi a tököm ez az új "ne-nyúlj-a-szexi-arcomhoz" Miz karakter?
Bray Wyatt karaktere egyszerűen nevetséges. A hajával mintha Undertakerre szeretnék emlékeztetni a közönséget. Szánalomra se méltó karaktere van és ráadásul nem egy jó pankrátor. Amikor Jerichonak is magyarázott a Miz meccs után, nem is mert volna egyedül kiállni ellene. Személy szerint nem tudom azokat értékelni, akik "pincsikkel" tudnak dumálni.
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. augusztus 31. 15:56
#1957
Idézet (Kazuo @ 2014.08.31. 15:50)
Tegnap néztem a RAW-t a Viasat6-on és azt hittem, hogy menten elsírom magam.
Úristen, mi a tököm ez az új "ne-nyúlj-a-szexi-arcomhoz" Miz karakter?
Ez valami hihetetlenül undorító húzás volt a sztoriíróktól, mert egy többszörös bajnokot és nem mellesleg elég jó színészt aláztak meg. Állandóan csak arról beszéltek, hogy "Jaj, az arca miatt annyira híres.". B*tch, Miz a semmiből építette fel a pankrátori karrierjét. Nem értem, hogy miről beszélünk. Összességében valami szánalom volt az a Jericho vs. Miz meccs.
Bray Wyatt karaktere egyszerűen nevetséges. A hajával mintha Undertakerre szeretnék emlékeztetni a közönséget. Szánalomra se méltó karaktere van és ráadásul nem egy jó pankrátor. Amikor Jerichonak is magyarázott a Miz meccs után, nem is mert volna egyedül kiállni ellene. Személy szerint nem tudom azokat értékelni, akik "pincsikkel" tudnak dumálni.
Úristen, mi a tököm ez az új "ne-nyúlj-a-szexi-arcomhoz" Miz karakter?
Bray Wyatt karaktere egyszerűen nevetséges. A hajával mintha Undertakerre szeretnék emlékeztetni a közönséget. Szánalomra se méltó karaktere van és ráadásul nem egy jó pankrátor. Amikor Jerichonak is magyarázott a Miz meccs után, nem is mert volna egyedül kiállni ellene. Személy szerint nem tudom azokat értékelni, akik "pincsikkel" tudnak dumálni.
Én is újra néztem a Viasat 6-on, és tényleg nagyon sz*r volt az egész adás szerintem és Miz-t nagyon elrontották..Tény jól eljátssza amit elkell játsszania, de ez röhej..Wyatt meg, semmi.
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. augusztus 31. 18:28
#1958
|
|
riri17coup d'état |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.18. Hozzászólás: 15998 Csatolások: 3351 Azonosító: 141001 offline
|
asdfghjkl..


*ez olyan, mint a leendő fiam, mikor meghallja az apja bevonuló zenéjét*



*ez olyan, mint a leendő fiam, mikor meghallja az apja bevonuló zenéjét*
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. augusztus 31. 19:40
#1959
|
|
MrVelvetSkyAll Red Everything™ |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 13.08.28. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 26 Azonosító: 210689 offline
|
Idézet (riri17 @ 2014.08.31. 18:28)
asdfghjkl..


*ez olyan, mint a leendő fiam, mikor meghallja az apja bevonuló zenéjét*



*ez olyan, mint a leendő fiam, mikor meghallja az apja bevonuló zenéjét*
meg Paige zenéjénél ugyanez kb:D
2014. augusztus 31. 20:35
#1960
|
|
MrVelvetSkyAll Red Everything™ |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 13.08.28. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 26 Azonosító: 210689 offline
|
Sasha legújabb bevonuló zenéje amiben ő is énekel!
tehát még egy jel, hogy nemsokára átkerül a main rosterbe hisz már saját zenéje van ami az itunes-ről letölthető!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline