Starity

30 dolog, amit (talán) még nem tudtál a Tokio Hotelről

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 26. 21:08 #41
AndroiDorka
AndroiDorka
új tag
 
StátuszAliens rules the world... bitch
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.01.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 0
Azonosító: 139894
Offline offline
És szerintem ha utána nézel Googlen, nem egy olyan hírt találsz ahol egy lány öngyilkos lett Bill miatt. Gondolom ezek a hírek kimaradtak neked/nektek smileeee.gif
2014. június 26. 21:42 #42
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
De én el tudnám fogadni ha meleg lenne, semmi bajom nincs a melegekkel, sőt nagyon sok sztárt szeretek aki meleg... csak Bill szerintem nem az, és ő tipikusan olyan akit "bántásból" hívnak b.uzinak.
Jó tudom hogy ti nem bántásból írtátok, de nekem pl. az lenne a fura ha kiderülne hogy mégse hetero.

Dehát mindegy milyen a szexuális beállítottsága mert attól még ugyanolyan jó énekes és ugyanolyan jó ember smileeee.gif úgyhogy ez már mellékes, az az ő dolga hogy kibe lesz szerelmes.
Hát lehetséges hogy kimaradtak ezek a hírek, azt tudom hogy a Don't jumpot öngyilkos rajongóknak írták, de így konkrétan nem tudtam hogy emiatt lett pár öngyilkos, mert Billről ilyen pletykák terjedtek el.
2014. június 26. 21:54 #43
AndroiDorka
AndroiDorka
új tag
 
StátuszAliens rules the world... bitch
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.01.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 0
Azonosító: 139894
Offline offline
Nevet nem tudok, de egy orosz rajongó az ikrek szülinapján ugrott le a 10. emeletről és a levélbe azt írta,hogy azon a napon akar meghalni amikor a szerelme, aki soha nem lehet az övé megszületett. Szóval ezért nem tudunk semmit a kapcsolatukról , ezért nem mondanak semmit ami a rajogóknak fájhatna. És igenis rengetek olyan rajongó van aki megöli magát mert nem lehet övé a kedvence. Mikor Ria meg Tom összejöttek kb én is a halálomon voltam és nem akartam elfogadni, azóta úgy vagyok vele,hogy nagyon aranyosak és remélem együtt maradnak smileeee.gif
2014. június 27. 12:45 #44
Petra483
Petra483
visszatérő vendég
 
StátuszBe careful of your thoughts; they may become words at any moments-Lara Gassen
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.26.
Hozzászólás: 294
Csatolások: 0
Azonosító: 215904
Offline offline
Én nagyon szeretem őket, a kedvenc bandám ♥ smileeee.gif
2014. június 27. 15:21 #45
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
1, 6, 13, 21, 24, 28, 29, 30 Ezeket tudtam, de a tobbi uj volt smileeee.gif
Nekem is volt egy olyan korom amikor ok voltak a mindeneim biggrin.gif Emlkeszem fantalira is mentem biggrin.gif Meg 60 poszterem volt ha nem tobb. Szerettem nagyon a dalaikat. Igazabol most is kedvelem oket, mindjart meg is hallgatok par kedvenc dalt biggrin.gif
2014. június 27. 21:00 #46
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
jó cikk, érdekesek vannak benne smileeee.gif
2014. július 02. 17:25 #47
CsakEgyLány001
CsakEgyLány001
új tag
 
StátuszMit nézel? c.c Ne nézzé' owo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.19.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 227904
Offline offline
Én,amikor először rápillantottam Billre,azt hittem hogy lány :'3 Aztán,egy kis idő múlva megszerettem..Én úgy vagyok vele,hogy nem érdekel hogy bu*i-e vagy sem.Az a lényeg,hogy nagyon jó énekes , és hogy sokan szeretik...Csomó híresség van,aki szintén nincs annyira oda a lányokért...És ő az az egyetlen,akit tényleg zaklatnak a dologgal..Én nem szeretem az ilyeneket,mivel mindenkit egyformán kell szeretni,és szerintem nem csak én vagyok vele így.:+ Nem beszélek vele,nem ismerem személyesen,ezért elfogadom a tényeket.De attól még mindig nagyon bejön,mivel jó pasi<3 Tehetséges..Ez a lányeg.és nem az,hogy fiúért vagy lányért van oda smileeee.gif
2014. július 23. 19:02 #48
- törölt felhasználó -    
Tényleg elég érdekes dolgok vannak benne:))
Imádom a Tokio Hotelt!
/Alien voltam/
smileeee.gif smileeee.gif <3
2014. július 23. 19:18 #49
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Én valahogy sosem rajongtam értük igazán, hogy őszinte legyek. Tulajdonképpen ők a tíz évvel ezelőtti vándájreksön - nagyjából ugyanaz játszódik le a brit fiúkkal, mint ezzel a pár német sráccal. Minden áron az ember torkán akarták ledugdosni, hiszen mindig mindenhol ott voltak, akár akartál róluk hallani, akár nem. Bill volt az, aki mindig is kicsapta a biztosítékot, hiszen feminin jellemvonásai és lányos öltözködése miatt - szerintem jogosan - nevezték homoszexuálisnak. Egy normális hetero férfi irtózik attól, hogy kifessék a körmeit vagy kisminkeljék, bár az is lehet, hogy a kissé bicskanyitogató megjelenés is a banda imidzséhez tartozott. Egy-két jó számmal előálltak (sőt a Spring nicht még ma is kedvenc), de közel sem volt akkora durranás, mint ahogyan hype-olták. Középkategóriás zenét játszottak egy teljesen átlagos hanggal megfűszerezve, amitől nem lett libabőrős az ember háta. Sosem szerettem a divat zenét és őket kifejezetten divat volt hallgatni, amikor berobbantak a köztudatba. Próbáltam ugyan megszeretni őket, de egy fikarcnyival sem voltak jobbak, mint napjaink divat fiúbandái. Slamposak, sablonosak voltak és a zenéjük is gyenge volt.
2014. július 28. 21:33 #50
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9300
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.07.23. 19:18)
Én valahogy sosem rajongtam értük igazán, hogy őszinte legyek. Tulajdonképpen ők a tíz évvel ezelőtti vándájreksön - nagyjából ugyanaz játszódik le a brit fiúkkal, mint ezzel a pár német sráccal. Minden áron az ember torkán akarták ledugdosni, hiszen mindig mindenhol ott voltak, akár akartál róluk hallani, akár nem. Bill volt az, aki mindig is kicsapta a biztosítékot, hiszen feminin jellemvonásai és lányos öltözködése miatt - szerintem jogosan - nevezték homoszexuálisnak. Egy normális hetero férfi irtózik attól, hogy kifessék a körmeit vagy kisminkeljék, bár az is lehet, hogy a kissé bicskanyitogató megjelenés is a banda imidzséhez tartozott. Egy-két jó számmal előálltak (sőt a Spring nicht még ma is kedvenc), de közel sem volt akkora durranás, mint ahogyan hype-olták. Középkategóriás zenét játszottak egy teljesen átlagos hanggal megfűszerezve, amitől nem lett libabőrős az ember háta. Sosem szerettem a divat zenét és őket kifejezetten divat volt hallgatni, amikor berobbantak a köztudatba. Próbáltam ugyan megszeretni őket, de egy fikarcnyival sem voltak jobbak, mint napjaink divat fiúbandái. Slamposak, sablonosak voltak és a zenéjük is gyenge volt.


Annyival egyetértek, hogy az első három éven át mindenhol az emberek arcába nyomták őket, és ez a rajongók kivételével minden élőlényt idegesített.
De sablonosnak semmiképpen nem nevezném őket. Egyelőre még távol állnak attól, hogy legendás rockbanda legyen belőlük (ez ugyebár sosem szokott előfordulni egy olyan zenekarral, akik még csak pár évet húztak le a szakmában), viszont rájuk nem jellemző a tipikus fiúbanda-repertoár, a rengeteg könnyes-bús szerelmes dallal és vidám partinótákkal, amik mellett más téma ritkán tűnik fel.
Egyértelmű, hogy egy tizenhat éves srác nem úgy fogja tépni a húrokat, mint Jimi Hendrix, viszont a TH tagjai valóban értenek a hangszereikhez. Bill hangját lehet szeretni és utálni, a megjelenését elviselni vagy rühellni, ez már egyéni ízlés kérdése.
Ez az én véleményem.
2014. augusztus 07. 19:30 #51
Azim
Azim
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 218672
Offline offline
Beyla, azért kérlek ne hasonlítsd már össze olyan együttessel, ami abszolút nem is hasonlít hozzá. Igen, nagy marketingjük volt pár évig, ez tény, minden sarkon lehetett találni eladó TH-s pólókat, de az igény is megvolt rá, el is kelt szinte minden. Viszont TH-t SOHA nem hallhattál például rádióban, M.o-n egyedül a VIVA és a tinimagazinok voltak tele velük, amit meg nem kötelező nézni. Bármely más csatornán, újságban nem láthattál 3-nál több riportot velük az elmúlt 10 évben...akkor meg mi a probléma? A daloktól meg több millió ember lesz libabőrös, kinek a pap, kinek a papné...és legalább nem más szerzők írják nekik sok-sok pénzért...
Az meg hogy homoszexuális vagy nem, nem tökmindegy? Legyen azzal akivel lenni akar, és nézzen ki úgy ahogy ő akar, mert az ő teste, ne aszerint nézzen ki ahogy azt mások elvárnák egy fiútól ha ő nem érzi úgy jól magát. Már csak ezért a bátorságáért is nagyra tartom Billt.
2016. június 03. 21:41 #52
- törölt felhasználó -    
Szerintem a One Directiont egy kicsit sem lehet összehasonltani a Tokio Hotel-el.Tomnak meg igaza is volt.Bill meg csak úgy elmondom hogy nem homoszexszuális és ha az is lenne,nem lenne hozzá semmi közünk.Egyébként meg kedves Beyla....Andy Biersack is festi magát mégis hetero szóval...ennyi.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok