Starity

Ősszel érkezik a Three Days Grace albuma

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 27. 18:40 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Az Artist Direct nemrégiben készített exkluzív interjút a kanadai Three Days Grace gitárosával, Brad Walsttal, aki a csapat új énekeséről és közelgő nagylemezükről is mesélt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2014. június 27. 18:53 #2
- törölt felhasználó -    
Klassz cikk lett! smileeee.gif
2014. június 27. 18:58 #3
mynameiszsuzsi
mynameiszsuzsi
új tag
 
StátuszAzt mondta, de hát maradok, és pakolt tovább.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.18.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 224499
Offline offline
:DDDD igeeeeeen, nagyon szeretem a TDG-t !
2014. június 27. 18:58 #4
zswaggers
zswaggers
Zend▲y▲c
 
Státuszsoy peor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.30.
Hozzászólás: 1410
Csatolások: 124
Azonosító: 223468
Offline offline
Grat
ul,de ezek kik?biggrin.gif
2014. június 27. 19:04 #5
sophie97
sophie97
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.19.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 0
Azonosító: 167496
Offline offline
úriseeeen!!!!!!!!! fura lesz Adam nélkül de már nagyon várom smileeee.gif
2014. június 27. 19:42 #6
- törölt felhasználó -    
Egyre kíváncsibb leszek rá. Én személy szerint imádtam (és persze még most is imádom) Adamet, a hangját, a kisugárzását, a személyiségét, mindent, és nagyon nehéz volt megszokni Matt hangját. Szeretem a My Darkest Days pár számát is, szóval Matt hangjával úgy-amúgy nincs különösebb problémám. Csak elnézve a koncertfelvételeket, amiken Matt énekel olyan klasszikus TDG számokat, mint a Never Too Late vagy az I Hate Everything About You, nem tud felérni Adamhez. De ha új számokkal, új hangzással új TDG album készül, immár Mattel, akkor még az is lehet, hogy kibékülök vele. A Painkiller is meglepő módon nagyon tetszik. Csak régi számokat ne énekeljen...
U.i.: Aki meg nem ismeri a bandát, légyszi' ne kommenteljen már ide olyanokat, hogy "fogalmam sincs kik ők / nem ismerem őket", mert iszonyatosan bosszantóak...
1 felhasználónak tetszik: Jody
2014. június 27. 20:02 #7
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Adam nélkül nekem ez egy teljesen más banda. Tény, hogy nagyon jók még így is, de Three Days Grace néven futva annyira furcsa.
2014. június 27. 20:18 #8
- törölt felhasználó -    
Már nagyon vároom!:3
2014. június 27. 20:23 #9
stengerkitti
stengerkitti
ಌ†Drømmende†ಌ
 
StátuszJa, ikke stress med kroppen din. Kropp er kropp og du er fin.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 1298
Csatolások: 596
Azonosító: 142983
Offline offline
rammievengeance igaz. Adam nélkül nem Three days grace a three days grace...ez így már nem ugyan az, nagyon nem ugyan az. Ez a "vissza térünk a gyökereinkhez" duma, nagyon olcsó. Hogy térnek vissza a gyökerekhez egy másik frontemberrel? Arról nem is beszélve, hogy mint ahogy EscalusNightray is említi, Matt-nek nincs rossz hangja, de nem Adam. Matt csak álmodhat arról, hogy valaha is olyan hangja legyen mint Adamnak. Lehet hogy a Painkiller is sokkal jobb lett volna, ha Adam énekli (sőőt). Remélem, ez a frontember változtatás, nem fog gyökeresebb változásokat hozni, pl. hogy elfordulnak az elektronikus zene felé, vagy hasonló... közben pedig kíváncsi leszek mit kezd Adam a szóló iparban smileeee.gif
2014. június 27. 20:45 #10
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Valahogy nem tudom megérteni, miért van mindenki kiakadva attól, hogy a TDG-nek új énekese van. Nem ők az elsők és nem is az utolsók a zeneiparban, akik frontembert váltanak és szerintem Matt nem tett semmi rosszat, ami miatt hibáztatni kellene. Nem az ő hibája, hogy Adam lelépett, ő választotta ezt a lépést, ha már valakit mindenképp hibáztatni akartok, akkor őt pocskondiázzátok. Az, hogy Matt nem Adam, a lehető legjobb dolog, ami csak a csapattal történhetett. Miért kellene ugyanannak lennie? Egy teljesen jól kiforrott egyéniség, különlegesen jó hangi adottságokkal. Nem Adam, ez igaz, de van olyan jó, sőt! akár jobb is, mint Adam volt.

Érdekes, hogy Brian Johnsont senki nem hibáztatja, hogy ő nem Bon Scott, hanem el tudták fogadni, most már Bon tűnik kívülállónak. Idő kérdése és így lesz a Three Days Grace-szel is. És különben meg elhangzott, hogy miért tartották meg a nevüket adam nélkül... Nos, elárulom ezt a hatalmas titkot: egy zenekar nem az énekesről szól, csak ezt sokan el szokták felejteni. Egy zenekar arról szól, hogy néhány ember összejön, alkot valami csodásat együtt. Ahogyan senki nem tökéletes, úgy mindenki pótolható...
2014. június 27. 21:14 #11
- törölt felhasználó -    
Biztos jó lesz.
2014. június 27. 21:14 #12
PinkPoison
PinkPoison
† hentai tensai shoujo †
 
StátuszNéha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 19
Azonosító: 176526
Offline offline
Tényleg nem lesz ugyanaz másik énekessel, de azért adok nekik egy esélyt. Mondjuk Adam volt a legjobb :'c
2014. június 27. 21:19 #13
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Szerintem Adam nélkül is működni fog a dolog. *.* Jujj de jó, már alig várom. heart.gif
2014. június 27. 21:30 #14
Cat13
Cat13
visszatérő vendég
 
Státuszbeautiful + Intelligent + talented + charming + hot = B.I.T.C.H *gondolkodó gej*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 236
Csatolások: 0
Azonosító: 203405
Offline offline
Az az egyik legjobb dolog h Matt hangja hasonlít Adamére smileeee.gif)
2014. június 27. 21:43 #15
- törölt felhasználó -    
Nagyon várom már. Teljesen meg vagyok elégedve Matt-tel, a Painkiller-t imádom. Büszke vagyok rá, amiért segít a srácoknak és viszi tovább a bandát, szerintem nagyon jó választás volt. Siránkozhat itt mindenki, hogy nem ugyanolyan a hangja, sose lesz olyan, mint Adam blabla.. Én is imádom Adam-et, egyik kedvenc énekesem, de elfogadtam a döntését, és legalább örülhetnénk annak, hogy még zenél és dolgozik a saját albumán. És lehet, hogy csak nekem tűnt fel, de szerintem Matt-tel sokkal jobban megtalálták a közös hangot a srácok. Barry-t mostanában állandóan mosolyogni látom, pedig ő nem erről híres... Viszont bíztam benne, hogy jövőre jön az album a hagyomány miatt, de mindegy. (:
1 felhasználónak tetszik: LexiCobain
2014. június 28. 01:14 #16
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Idézet (LexiCobain @ 2014.06.27. 20:45)
Valahogy nem tudom megérteni, miért van mindenki kiakadva attól, hogy a TDG-nek új énekese van. Nem ők az elsők és nem is az utolsók a zeneiparban, akik frontembert váltanak és szerintem Matt nem tett semmi rosszat, ami miatt hibáztatni kellene. Nem az ő hibája, hogy Adam lelépett, ő választotta ezt a lépést, ha már valakit mindenképp hibáztatni akartok, akkor őt pocskondiázzátok. Az, hogy Matt nem Adam, a lehető legjobb dolog, ami csak a csapattal történhetett. Miért kellene ugyanannak lennie? Egy teljesen jól kiforrott egyéniség, különlegesen jó hangi adottságokkal. Nem Adam, ez igaz, de van olyan jó, sőt! akár jobb is, mint Adam volt. 
Érdekes, hogy Brian Johnsont senki nem hibáztatja, hogy ő nem Bon Scott, hanem el tudták fogadni, most már Bon tűnik kívülállónak. Idő kérdése és így lesz a Three Days Grace-szel is. És különben meg elhangzott, hogy miért tartották meg a nevüket adam nélkül... Nos, elárulom ezt a hatalmas titkot: egy zenekar nem az énekesről szól, csak ezt sokan el szokták felejteni. Egy zenekar arról szól, hogy néhány ember összejön, alkot valami csodásat együtt. Ahogyan senki nem tökéletes, úgy mindenki pótolható...


Én személy szerint nem vagyok kiakadva ezen, csak nagyon furcsa, hiszen évek óta hallgatom őket, minden dalt ismerek, és ha dúdolgatok egy Three Days Grace számot, mindig Adamet hallom énekelni. Megszerettem azt a felállást, amiben ő volt a frontember, így most teljesen ledöbbenek, mikor meghallom valahol a banda új számát, és nem a megszokott hang csendül fel. Persze biztos meg fogom szokni, de akkor sem lesz a régi.

Az meg jogos, hogy a zenekar nem az énekesről szól, ezt tudom is, csak mivel Adam szólaltatta meg az egész bandát, ő énekelte el a szöveget, amihez lehet, hogy neki pont semmi köze nem volt, ha kimondom, hogy Three Days Grace, az ő hangja motoszkál a fülemben, és ezt nem tudom leküzdeni magamban. Példának okáért nagy kedvencem tőlük a Break, és ha én most megszeretem Mattet, elkezdem őt is annyira imádni és tisztelni, a számot attól még Adam énekelte fel, mindig az ő hangja marad meg bennem. Nem tudom elmagyarázni, remélem azért érthető, miről hadoválok.

Ez az, amiért nem fogom egyhamar megszokni, hogy más énekel a bandában, mert a Three Days Grace nevet az Adames formációhoz kapcsolom. Nem csak külön Adam Gontier személyéhez, hanem ahhoz a felállásoz, ahol még ő volt az énekes.
2014. június 28. 07:46 #17
- törölt felhasználó -    
már várooom heart.gif remélem jó lesz!""
2014. június 28. 13:04 #18
Panni66
Panni66
lovelorn ♥
 
StátuszFalling down is a part of life,getting up is living.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.11.
Hozzászólás: 1049
Csatolások: 0
Azonosító: 169074
Offline offline
Imádom őkeeet! heart.gif heart.gif Új,vagy régi énekes,így is úgy is csodálatosak! Nagyon várom az albumot!
2014. június 28. 13:45 #19
SherlockUsui
SherlockUsui
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.30.
Hozzászólás: 255
Csatolások: 0
Azonosító: 216126
Offline offline
Jézus Mária Szent József *-* A Painkiller számuk eszméletlen jó, ha nem hallgattam 1 hétig csak azt, szinte megerőszakolva a replay gombot, akkor egyszer sem hallgattam meg *-* Igaz, fura, hogy nem Adam van, de neki is kell adni egy esélyt, eddig nálam nyerő *-* (Tudjátok mi a szomorú? Észrevételem szerint mindig a jó bandák oszlanak fel, szünetlenek éveken át, vagy onnan megy el egy fontos tag. Bezzeg a médiaszennyek meg a felkapott semmitehetsége bandák meg élnek nagyvidáman....)
1 felhasználónak tetszik: LexiCobain
2014. június 28. 14:12 #20
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Idézet (rammievengeance @ 2014.06.28. 01:14)
Én személy szerint nem vagyok kiakadva ezen, csak nagyon furcsa, hiszen évek óta hallgatom őket, minden dalt ismerek, és ha dúdolgatok egy Three Days Grace számot, mindig Adamet hallom énekelni. Megszerettem azt a felállást, amiben ő volt a frontember, így most teljesen ledöbbenek, mikor meghallom valahol a banda új számát, és nem a megszokott hang csendül fel. Persze biztos meg fogom szokni, de akkor sem lesz a régi.
Az meg jogos, hogy a zenekar nem az énekesről szól, ezt tudom is, csak mivel Adam szólaltatta meg az egész bandát, ő énekelte el a szöveget, amihez lehet, hogy neki pont semmi köze nem volt, ha kimondom, hogy Three Days Grace, az ő hangja motoszkál a fülemben, és ezt nem tudom leküzdeni magamban. Példának okáért nagy kedvencem tőlük a Break, és ha én most megszeretem Mattet, elkezdem őt is annyira imádni és tisztelni, a számot attól még Adam énekelte fel, mindig az ő hangja marad meg bennem. Nem tudom elmagyarázni, remélem azért érthető, miről hadoválok.
Ez az, amiért nem fogom egyhamar megszokni, hogy más énekel a bandában, mert a Three Days Grace nevet az Adames formációhoz kapcsolom. Nem csak külön Adam Gontier személyéhez, hanem ahhoz a felállásoz, ahol még ő volt az énekes.


Hidd el, értem én, hiszen én személy szerint imádom Adamet, a munkásságát, a hangját és mint embert is nagyra tartom. Egyedül azt nem tudom megérteni, hogy miért támad mindenki Mattre, akinek semmi köze ahhoz, hogy Adam távozott a zenekarból. Ő kisegíti a srácokat, és jogos, hogy nem dobják el az egész karrierjüket csak azért, mert Gontier kiszállt. Őrültek lennének, joguk van folytatni, mert a 3DG nem csak Adamről szólt, ahogyan ezentúl nem csak Mattről fog majd szólni. Mattnek más a hangja, de van olyan jó, mint Adam volt, szerintem minden tőle telhetőt megtesz a zenekarért, csak adni kell neki egy esélyt. Nyilván nem teheti meg, hogy ne énekelje a korábbi Three Days Grace-dalokat, hiszen ha elmennék megnézni a zenekart, én is hallani szeretném bármelyik régi szerzeményt Adammel vagy nélküle. blush.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok